Testerky, které mají rádi romantické příběhy, komediální seriály či mrazivé thrillery otestovaly první českou streamovací platformu Audioteka Klub s audioknihami

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
6x
4
7x
3
1x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 6. 2022
do 20. 7. 2022

Přístup ke stovkám novinek i bestsellerů díky Audioteka Klub

Audioteka Klub je v Česku první streamovací platforma s audio obsahem. Členové v ní mohou za měsíční předplatné 199 Kč dle libosti poslouchat kterékoliv z děl dostupných v klubovém katalogu. V současné chvíli jich je přibližně jeden tisíc a nabídka se stále rozrůstá. Přibývá také titulů v takzvané superprodukci. Ty jsou kromě špičkových hereckých výkonů založeny na precizním zvukovém plánu, který si posluchače podmaní originálními audio efekty a mnohdy i autentickou hudbou, podobně jako je tomu u filmů. To vše dodává audioknihám jedinečnou atmosféru a posluchačům dopřává intenzivní zážitek.


S Audioteka Klubem získáte

  • Neomezený přístup k vybranému katalogu přibližně tisícovky titulů k poslechu v aplikacích Audioteka.
  • Navíc ještě 20% slevu na nákup audioknih z nabídky à la carte, která čítá více než 7 000 titulů. 
  • Předpremiérový přístup k vybraným novinkám, audio seriálům a dalšímu exkluzivnímu audio obsahu.
  • Možnost sdílení zakoupených titulů na poličce s dalšími dvěma členy rodiny.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Šárka
Vždy mě od těchto audioknih odrazovala cena, ale myslím si, že 199,-Kč není moc peněz. Je zde široký výběr žánrů od pohádek, detektivek ,sci-fi románů až po literaturu faktu. Nejvíce mě nadchla pasáž Ze života, opravdu jsem se u audioknihy Vlastníci zasmála. Velice se mi líbí rodinné sdílení, dcerky audiotéku hojně používají, jsou nadšené. Chystáme se na dovolenou bez možnosti televize, takže před spaním si pustíme audiotéku a budeme všichni spokojeni :) Vřele doporučuji, nelituji této zkušenosti.
klad široký výběr
klad cenová dostupnost
klad skvělé zpracování
klad krásné vyprávění
klad nepřehlednost aplikace
avatar
Markéta
Audioteka Klub je super produkt který využijte celá rodina. V nabídce je široké spektrum knih k poslechu ( krimi, životopisné, klasicka literatura, krátké pohádky a příběhy,seberozvoj, časopisy...) Hodne se mi libi právě tato pestrost ktera se za cenu měsíčního předplatného vyplatí. Skvělé totiž je, ze ji můžete mit v telefonu vy i rodina, takze děti večer mohou poslouchat příběhy, rodiče v autě, a prarodiče treba na zahradě či chalupě. Pro me osobně nabídka předčila očekávání, hodně se mi líbí možnost poslouchat také výuku angličtiny a odbornou literaturu. Jedinou nevýhodou je z meho pohledu trochu složitější orientace a přehlednost v audioteka Klubu. Než jsem se s ni ,,naučila,, dalo mi to několik dní.
klad Pestrost knih
klad Široké spektrum žánrů
klad Možnost využití pro celou rodinu
klad Možnost stáhnout si knihy a poslouchat i off-line
klad Dobra cena na měsíc
klad Slevy pro členy na knihy
klad Můžu ,, číst,, v noci, v MHD při chůzi i řízení auta
klad Horší přehlednost a orientačně náročnější
avatar
Romana
Pokud můžu hodnotit stremovaci služby Audiotéky, musím vyzdvihnout, že jde o dobrý nápad a službu, líbí se mi možnost sdílet své zakoupené knihy s rodinou. Tak jako u klasické knihy, kterou si koupím, je můžu zapůjčit i svým blízkým. To pozitivně kvituji a vítám. Pokud jde o nabídku titulů, které lze streamovat v rámci této služby, mi vadí omezený obsah kvalitní literatury a bestsellerů. Vyzmanou komoditou kterou mám a můžu věnovat do této služby je můj čas, který je omezený a jako každý, si musím vybírat, jak ho strávím. A pokud jde o literatury, vybírám si, která kniha mu může přinést to co potřebuji a jakou má přidanou hodnotu pro mě. I když je v nabídce spousta titulu, tak pro mě je asi 3-4% toho, čemu bych chtěla věnovat čas. Když to porovnám s hudebními nebo filmovými stremovacími službami, vadí mi omezený obsah prémiových titulů. I když každá kniha si najde svého posluchače, tak já nejsem asi cílový posluchač této nabídky.
klad Sdílení svých knih s rodinou.
klad Dobrý nápad
klad Jednoduché ovládání
klad Jednoduchý přístup kke spoustě titulů
klad Možnost se seznámit s obsahem knih, bez nutnosti si ji kupovat a pak přijít k poznání, že to není pro mě
klad Omezený výběr zajímavých titulu a bestselerů
klad Trochu chaotické nabídka menu. Na domovské stránce jsou jiné kategorie a členění než v nabídce mého účtu.
klad Chybi mi kategorie novinky, nejžádanější, připravujeme, konci v nabídce a podobně.
klad Špatně vyhledávání nové přidaných knih v členské sekci
klad Chybějící vyhledávání titulu v členské sekci podle názvu. Vyhledávání funguje z celkové nabídky knih a nerozlišuje zda jde o knihy pouze z členské sekce.
klad Nevím, jak a s jakou periodou se přidávají nové tituly a které tituly a kdy jsou vyzařovány z nabídky.
avatar
Zuzana
Audiotéka je super počin a audiotéka klub je výborný pro všechny, kteří poslouchají mluvené slovo pravidelně. Já jej využívám opravdu často, když si krátím chvíle čekání (při cestování do práce) nebo si zpříjemňuji jinak nezáživné nebo rutinní činnosti, jako je třeba úklid, vaření a tak. V audiotéka klubu je přístupná zdarma jenom část knih, ale rozhodně se nejedná o nějaké méněcenné tituly. Bavily mě hlavně superprodukce, které člověka doslova vtáhnou do děje. A když si zrovna chcete poslechnout něco, co v audiotéka klubu dostupné není, dostanete na to slevu. Ale pokud nechcete, nemusíte už kupovat nic, výběr je velký a člověku vystačí opravdu na dlouho. Za mě super služba.
klad Dostupná cena
klad Velké množství titulů zdarma
klad Sleva na ostatní tituly
klad Výběr z množství žánrů, i naučné literatury
klad Rozsáhlá knihovna pohádek a příběhů pro děti
klad Dostupná i cizojazyčná literatura
klad Vše dostupné z telefonu
klad Uživatelsky přívětivá aplikace
avatar
Martina
Ve členské sekci je zdarma přes 2000knih, kde si vybere každý. Přes pohádky pro nejmenší, kde jsem i já zavzpomínala na moje léta s Večerníčkem… až po např. literaturu osobního rozvoje, výuku cizích jazyků, klasickou literaturu a další literární žánry. Líbila se mi možnost uložit knihy, které jsem pak poslouchala v offline. Dát si knihy, které mě zaujaly, do „Oblíbených“, beru jako další pozitivum. Každý titul má obsah, ve kterém jsou napsány základní informace o knize. Je možnost vložit recenzi na knihu, která usnadní výběr dalším čtenářům. Uvítala bych levnější cenu členství, přeci jenom času není tolik, abychom aplikaci využívali každý den. Tituly, které mají ukázku zdarma, bych lépe označila. Není moc příjemné, když 50min posloucháte a v nejnapínavějším okamžiku vyprávění skončí. Některé to může namotivovat k tomu, že si knihu koupí, mě osobně to spíše iritovalo a aplikaci jsem vypnula. Hlavní menu na mě působí zmateně, postačilo by jednoduché rozdělení.
klad Velký výběr knih mnoha žánrů
klad Poslech i v offline režimu
klad Ukládání knih
klad Vložení veřejné recenze na jednotlivé tituly
klad 20% sleva na nákup dalších audio knih
klad Nedostatečné označení placených knih
klad Pro mě nepřehledné menu
příloha
avatar
Zuzana
Audiotéka Klub je super pro ty, co si rádi pouští třeba podcasty :). V audiotéce naleznete seřazené žánry. Na své si zde přijde opravdu každý. Pro mě osobně jsou nejvíc atraktivní thrillery, kterých v tomto testování je malonko. Audiotéka má aplikaci, která mi ze začátku dost padala a při stažení titulu, vypnutí aplikace a následném zapnutí, byl stažený titul pryč. Asi nějaká chyba. Jinak aplikaci hodnotím celkem dobře, myslím, že své uživatele si určitě najde. Kdyby za předplatné byli k dispozici všechny tituly, které audiotéka nabízí, tak si ji určitě předplatím. Tím, že je ale obsah dost omezený, tak to pro mě není úplně atraktivní.
klad Aplikace
klad Rozmanitost
klad Občas aplikace padá
klad Stažené tituly po spadnutí aplikace již nenalezeny, museli se znovu stáhnout
avatar
Lucie
S Audioteka Klub jsem naprosto nadšená a spokojená, je to pro mě něco, co jsem postrádala. Najdu v ní velký výběr knih všech žánrů, vždy si najdu na co mám chuť. Poslouchám takřka kdykoliv a kdekoliv to jde. Co se týče ceny 199 Kč za měsíční předplatné, cena je pro mě akceptovatelná, ale mohla by být levnější. Uvítala bych levnější variantu pro jednoho a cenu 199,- za možnost rodinného sdílení. Nemám jinak co vytknout, každý si tam najde svůj žánr, výběr je tam opravdu velký. Audioteku Klub jsem již doporučila svým známým a popřemýšlela bych i o koupi jako dárek.
klad design
klad velký výběr knih
klad jednoduchost
klad přehlednost
klad rodinné sdílení
klad každý si vybere
klad mohla by být levnější
avatar
Markéta
Audioteka Klub je super počin pro zaneprázdněné lidi. Za cenu 199,- Kč měsíčně je možné dostat přístup k mnoha titulům, které jsou pak v rámci členství zdarma. Líbí se mi výběr z českého fantasy, které osobně mám moc ráda. Chybí mi v rámci členství přístup k více klasickým titulům, nebo opravdu populárním knihám - ale zase je v rámci klubu na tyto tituly sleva. Knihy jsou dobře namluvené a poslouchají se opravdu příjemně. Myslím že pro lidi na cestách, nebo pro někoho kdo dělá manuální práci je to parádní záležitost. Já osobně využívám při úklidu a vaření :)
klad snadné ovládání
klad možnost přidat do oblíbených
klad nejde pustit jinak než z mobilu
avatar
Hana
Myslím si, že pro ty, kdo opravdu hodně poslouchají, se předplatné vyplatí. Když však poslechnete měsíčne třeba 2 knihy, tak je předplatné dle mého názoru drahé, protože výber knih je značně omezen. Já sama jsem si vybrala k poslechu jen několik málo knih. Oceňuji však, že Audiotéka tyto knihy pravidelně mění, takže by si každý měl přijít na své.
klad předplatné na velké množství kni
klad omezený výběr
avatar
Katerina
Super aplikace na poslech, přehledná, cenově dostupná a se skvělými titulama. Posloucham různé žánry (jak romantiku, dobrodružství, tak i pohádky pro děti). Uvítala bych tam i některé esoterické nebo naučné žánry. Jinak skvěla je i připojena hudba k mluvenénu slovu. Doporučuji
klad Cena
klad Vyber
klad Dostupnost
klad Nic
příloha
avatar
Kateřina
Jestli i Vy rádi relaxujete s knížkou, nebo chcete číst ale doma Vám stojí práce jako je úklid, vaření atd...Tak je to právě pro Vás, tato aplikace má plno žánrů od Bestsellerů až po dětské knížky, ale jsou tam i audioknížky v angličtině. Takže si opravdu vybere každý.
klad Plno žánrů že kterých si vybere každý dle momentální nálady
klad Nic jsem nenašla
avatar
Aneta
Audioknihy poslouchám velmi ráda, proto jsem na Audioteka Klub byla velmi zvědavá. Za mě je v klubu málo knih. Nejraději mám horory a thrillery - horoů je zde pouze 8 a thrillerů bezmála 60. Šedesát se může jevit jako vysoké číslo, nicméně je zde více knih od jednoho autora a mnoho knih je ze staré litaratury. Za mě bych teda určitě ocenila větší výběr knih, zejména těch novějších nebo bestsellerů.
klad Rozdělení audioknih do žánrů
klad malý výběr knih
avatar
Sabina
Aplikace mě mile překvapila. Výběr v Audiotéce je široký, má zastoupeny všechny žánry (já osobně hodnotím kladně širokou nabídku krimi) a jsou zde i zajímavé podcasty. Ceny za knihy mimo Audiotéka klub jsou příznivé, dají se koupit (v akci) za 149 Kč a akce jsou poměrně časté. Když si předplatíte Audiotéka klub (za 199 Kč) můžete poslouchat asi 1000 knih zdarma, což se vyplatí. Za mě rozhodně palec nahoru, určitě doporučuji si appku stáhnout.
klad Některé knihy nabízejí možnost stáhnout si kapitolu zdarma.
klad Když si knihu zaplatím, můžu ji začít hned poslouchat.
klad Zvýhodněné ceny knih pro členy Audiotéka klubu.
příloha
avatar
Eva
Zakoupením členství do klubu audioteka.cz uživatel získá přístup k řadě zajímavých audio titulů, převážně v češtině. Určitě doporučuji si klubovým členstvím zpestřit nejen letní měsíce. Nenechte se odradit ne zrovna intuitivním ovládáním aplikace. Dalo mi zabrat se proklikat do seznamu knih, které jsou dostupné k poslechu v rámci klubového členství. Když, ale jednou pochopíte logiku aplikace, už vám to později nebude dělat problém. To, proč jste si předplatili klubové členství v audiotéce, není aplikace, ale její obsah a ten stojí zato. Jednotlivé tituly si lze stahovat do mobilu, a tak nejste závislý na internetovém připojení, poslouchat tak můžete kdekoliv doma, v autě, v letadle, na pláži, v lese, prostě kdekoliv. Já už se každopádně těším na pěkné léto.
klad nabídka titulů
klad ne úplně intuitivní ovládání
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel