Projekt Auravia Relax - Zlatá cesta uvolnění

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
11x
4
8x
3
2x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 17. 6. 2016
do 30. 7. 2016

Stres, obavy, starosti - to jsou věci, se kterými se stále potýkáme. Jak získat životní rovnováhu a sílu pro klidnou realitu každého dne? Deset z vás bude mít možnost vyzkoušet projekt Auravia Relax. Nevíte, co přesně si pod tím máte představit? Čtěte a testujte!

Dokonalá harmonie těla a ducha pro zdravý a spokojený život

Projekt Auravia Relax díky kombinaci 3D masážní technologie Shiatsu a programů brainLigh navozuje tělesné a mentální uvolnění, zklidnění, rozvoj osobnosti, inteligence a lidského vědomí.

V hlubokém uvolnění dochází k synchronizaci obou mozkových hemisfér.

CELKOVÉ ÚČINKY:

  • navození tělesného a mentálního uvolnění a zklidnění
  • odpoutání se od pracovního stresu, obav a starostí
  • snížení vnitřního napětí
  • hluboká regenerace a aktivace fyzických a duševních rezerv
  • probuzení kreativity a motivace
  • zvýšení produktivity a soustředění
  • optimální výkon paměti
  • jeden z nejúčinnějších způsobů jak se rychle a snadno učit (cizí jazyky, zkouškové období studentů…. )
  • optimalizace váhy – zbavení se závislostí
  • dlouhodobé zachování zdraví, výkonnosti a krásy

 

Více se dozvíte ZDE.

 

Vyzkoušely jsme i na vlastní kůži, více se dočtete ZDE.

 

Hodnocení
21
avatar
Lucie
klad Projekt Auravia Relax - Zlatá cesta uvolnění tak tohle je naprosto dokonalé a příjemné uvolnění! Když jsem to zkoušela pprvé, tak jsem už věděla, že to nebude naposledy. A navíc mám perfektní dárek k narozeninám pro svoji maminku, která tohle určitě víc ocení. Po tom jsem se cítila uvolněná a čiperná
avatar
Jaroslav
klad Tohle vypadá opravdu moc zajímavě. Rád využívám masážní křesla, která když jsou kvalitní, je to skutečně dokonalý zážitek. Tohle mě přijde ještě více komplexnější a pokud budu mít možnost, tak to určitě rád vyzkouším. Moc se mi to zamlouvá! Takže proč nezískat novou zkušenost.
avatar
Kamila
klad :-) Každá relaxace, kterou tělu dopřejete je vynikající. Ať už relaxujete v lotosovém sedu se zavřenýma očima v tichosti na podložce nebo si zaplatíte masáž v relaxačním křesle. Tělo vám za to poděkuje. Zaslouží si to. Nechejte se rozmazlovat a hýčkat i vy!!!!!
avatar
Daniela
klad Tato procedura v masážním křesle je fantastická. Člověk si tak krásně zbaví vnitřního napětí, navodí si uvolnění a odpoutá se od pracovního stresu, obav a starostí. Celá masáž v relaxačním křesle, s brýlemi na očích a sluchátky na uších s příjemnou relaxační hudbou je prostě úžasná. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jana
klad elice příjemná procedura která napomáhá k uvolnění od stresu,zvyšuje kreativitu,motivuje a napomáhá regeneraci.navíc personál je velice milí,příjemný,vše vysvětli pochopitelnou formou.jsem opravdu nadšená.navíc procedura je velice příjemná,.uvolníte se,a obavy zmizí.perfektní relaxace
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Dagmar
klad velice příjemná procedura která napomáhá k uvolnění od stresu,zvyšuje kreativitu,motivuje a napomáhá regeneraci.navíc personál je velice milí,příjemný,vše vysvětli pochopitelnou formou.jsem opravdu nadšená.navíc procedura je velice příjemná,.uvolníte se,a obavy zmizí.perfektní relaxace
avatar
Martina
klad Tak jsme take neodolala a vyzkousela jsme to, byla jsme velmi prijemne prekvapena milym a vstricnym pristupem zamestnancu, vse mi bylo vysvetleno a byli ke me celkove velmi mily...byl to pro men hodne prijemny zazitek, rpijemna zmena a hezky pocit uvolneni, uzila jsme si to naplno :)
avatar
Miroslava
klad Velmi příjemný zážitek. Oceňuji ochotu personálu, již při telefonickém objednání. Při 1. návštěvě jsem vyplnila krátký zdravotní dotazník, lékařka mi podrobně vysvětlila co mě bude čekat. Celý průběh masáže v relaxačním křesle, s brýlemi na očích, sluchátky na očích s příjemnou relaxační hudbou jsem si užila. Masáž celého těla, nohou i rukou trvala cca 20 minut a hezky jsem si při ní odpočinula. Můžu jen doporučit.
avatar
Marta
klad Byla Jsem moc zvědavá na to co mě čeká, nikdy jsem o tomto ošetření, nebo relaxaci neslyšela. Mé očekávání masáž částečně naplnila, uvolnění nastalo, program Vesmír a k tomu vrnění křesla které se odráželo po celém těle bylo mimořádně uklidňující. Odcházela jsem uvolněná a zklidněná, od pracovního stresu mi to však úplně nezapůsobilo. Ale to ani fyzická masáž nedokáže! Mezi personálem jsou milý profesionálové. Děkuji a doporučuji.
příloha
avatar
Lenka
klad Všechny návštěvu v tomto centru jsem si užila a odcházela jsem vždy odpočatá a plná energie. Prostředí je moc hezké, personál milý a profesionální, který vám vše vysvětlí. Jedná se o příjemný relax i když já upřednostňuji klasické masáže. I tak mohu doporučit.
avatar
Bibika
klad Neváhejte, já můžu jen doporučit*heart**heart**heart*
klad
klad
avatar
Lucie
klad Jsem rada,ze jsem si mohla vyzkouset tuto relaxaci.Jako relax dobry,ale kdybych si mela vybrat,tak zvolim masáž klasickou.
klad Byla jsem spokojena a jned jsem zakoupila dalsi sluzby z jejich nabidky.Krasne prostredi,dobre poradenské služby a prijemny personal..Za me doporučuji
klad Nemam co vytknout
avatar
Kateřina
klad Byla to pro mě zajímavá zkušenost, po celodenním běhání po městě prima relax. Nejlepší byl program se zvuky moře. Při ceně 450 Kč za 40 minut bych asi dala přednost masážím od někoho "živého" :-), mám ráda při masáži fyzický kontakt.
klad Brýle s blikajícím světlem, které se používají pro stimulaci mozku, mi dost vadily, takže jsem je po 5 minutách sundala. Dost mě při relaxu rušila recepce, která je hned vedle za paravanem, kde se řeší telefony a hovory s klienty a někdy dost nahlas.
avatar
luci
klad Na masážním a relaxačním křesle jsem si vždy výborně odpočinula, načerpala novou sílu a energii a ještě navíc mi promasírovalo každý centimetr mého těla.
klad K tomu mi navíc hrála uklidňující hudba a já se vždy ponořila do lehkého spánku a nechala se unášet příjemným hlasem ze sluchátek.
klad Masážní a relaxační křeslo mohu jen doporučit.
avatar
Michaela
klad Jsem moc ráda, že jsem měla možnost "křeslo Auravia Relax" vyzkoušet, protože mám nyní depresivní a psychicky náročné období. Už při telef. objednání jsem byla mile překvapena ochotou personálu najít vhodné termíny a zároveň mi poradit, jak se do centra dostat (nejsem z Prahy). Absolvovala jsem 3 návštěvy během 7 dnů. Při 1.návštěvě jsem vyplnila krátký zdrav.dotazník a přítomná lékařka mě stručně seznámila s funkcemi křesla. To prý naskenuje sedícího člověka a vyhodnotí, která část páteře potřebuje více masážní péče. Při celém cyklu máte na uších sluchátka s relaxační hudbou a speciální brýle, které vám na zavřené oči blikají a tím vše údajně působí na hlubší uvolnění. Mám za sebou 3 aplikace, 2x 20 minut(program Vesmír a Fantazie) a 1x 30 minut (program Oceán). Každá byla jiná, údajně může být i stejný program na stejném člověku pokaždé jiný v závislosti na jeho momentálním rozpoložení. Nejvíc jsem si užila první program Vesmír s počáteční masáží a následnou příjemnou relaxační hudbou, při které jsem na chvilku hluboce usnula. Další programy byly více masážní včetně velice příjemné masáže chodidel a rukou. Celkově byly všechny návštěvy příjemné, chvilka klidu, masáže a relax.hudby je dobrá kombinace, ale domnívám se, že na ověření slibovaných výsledků je třeba návštěv více.
klad Co vidím jako zásadní mínus je umístění křesla v místnosti s recepcí, která řeší příjem telef.objednávek i organizaci příchozích osob na jednotlivé procedury v salonu. Křeslo je v rohu této recepce, oddělené jen paravanem, uvítala bych více soukromí a klidu. I přes hudbu ve sluchátkách jsem slyšela ruch recepce, což kazí celkovou možnost relaxace a uvolnění. Cena za jednotlivé programy (od 10 min.za 150,-Kč po 40 min.za 490,-Kč) může být pro někoho vysoká.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Lenka
klad Musím říct, že jsem si ty 3 návštěvy v Centru zdraví na Vinohradech velmi užila. Masáž byla poměrně příjemná a i jsem si během 20-minutového sezení odpočinula více, než bych sama čekala. I poloha Centra zdraví je skvělá s výbornou dopravní dostupností mhd. Určitě bych doporučila, ale jistě je potřeba mnohem více sezení než jen 3.
klad Jako hlavní negativum křesla je podle mého, že není zrovna pro lidi menší postavy, jakou mám zrovna já. V některých polohách křesla při masírování mi to příjemné vždy nebylo.
příloha
avatar
Kája
klad tak úžasný relax už jsem dlouho neměla.Nejprve je neskutečně příjemné masírování celého těla.Poté následuje při hudbě relaxování a uvolnění celého těla.Po terapii jsem cítila po první návštěvě večer trochu slabší bolest hlavy,při dalších už jsem se na terapii vyloženě těšila.určitě stojí za vyzkoušení a za návštěvu Centrum zdraví Vinohrady.
avatar
hela
klad Velmi výhodné a hlavně v centru PRahy.Musim velmi ocenit rady a zkusenosti Dr. Drahomíry Vídenské, která vše vysvětlila a objasnila fungovaní terapie.Citila jsem se po terapii velmi příjemně,jen na větší efekt je třeba tak 10 sezení.Velmi doporučuji.
Zobrazit více recenzí