Testeři si užívají lahodnou kávu každý den s automatickým kávovarem KRUPS Evidence Eco EA897B10 s minimálním dopadem na přírodu

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
15. 6. 2022

KRUPS Evidence Eco - Maximální chuť kávy, minimální dopad na přírodu

Dokonalá chuť a aroma perfektně připravené kávy: S technologii Quattro Force se kávovar KRUPS Evidence Eco postará o každý detail přípravy lahodné kávy. Od rychlého mletí zrn, precizního stlačení namleté kávy, přes správnou teplotu kávy od prvního šálku. Funkce AutoClean po každé přípravě nápoje kávovar vyčistí a minimalizuje tak nároky na manuální údržbu. Stačí si jen jedním stiskem zvolit svůj oblíbený nápoj.

VŠESTRANNOST: Širokou nabídku nápojů máte na dosah - včetně espressa, ristretta, cappuccina, latte macchiata a dalších - navíc s nastavitelnou hlavou kávovaru pro přípravu velkých nápojů do vašich oblíbených šálků.

SYSTÉM ONE-TOUCH CAPPUCCINO: Nechte se rozmazlit dokonale sametovou pěnou cappuccina nebo latte macchiata. Objevte snadný způsob přípravy jednoho nebo dvou mléčných nápojů zároveň přímo z nápojového kartonu - stačí stisknout příslušné tlačítko.

UPRAVTE SI SVÉ NÁPOJE PODLE SVÝCH PREFERENCÍ: Chuťově vyladěné přednastavené nápoje si navíc můžete snadno upravit dle svých preferencí. Nastavte si například sílu kávy nebo množství použité vody. Navíc si můžete do nápoje přidat extra dávku espressa a uložit si až dva oblíbené nápoje.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ & ÚDRŽBA: KRUPS Evidence Eco je kávovar, který se o veškerou údržbu postará sám. Systém automatického čištění vyžaduje jen tři čistící cykly ročně - perfektní chuť kávy s nižší potřebou údržby než většina automatických kávovarů.

SNÍŽENÝ DOPAD NA PŘÍRODU: Užitím recyklovaného plastu a obalového materálujsme byli schopni snížit tvorbu CO2 emisí ve výrobním procesu a tím i dopad na přírodu - to vše při zachování pověstné kvality značky KRUPS.Více informací o kávovaru KRUPS Evidence Eco najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Marcela K.
avatar
Monika S.
avatar
Martin H.
avatar
Jana Š.
avatar
Kateřina L.
avatar
Petra K.
avatar
Draha P.
avatar
Jana B.
avatar
Rere
avatar
Jana K.
zobrazit všechny přihlášené