Testeři si vychutnávají lahodnou kávu každý den s automatickým kávovarem KRUPS Evidence Eco EA897B10 s minimálním dopadem na přírodu

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
7x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 5. 2022
do 20. 6. 2022

KRUPS Evidence Eco - Maximální chuť kávy, minimální dopad na přírodu

Dokonalá chuť a aroma perfektně připravené kávy: S technologii Quattro Force se kávovar KRUPS Evidence Eco postará o každý detail přípravy lahodné kávy. Od rychlého mletí zrn, precizního stlačení namleté kávy, přes správnou teplotu kávy od prvního šálku. Funkce AutoClean po každé přípravě nápoje kávovar vyčistí a minimalizuje tak nároky na manuální údržbu. Stačí si jen jedním stiskem zvolit svůj oblíbený nápoj.

VŠESTRANNOST: Širokou nabídku nápojů máte na dosah - včetně espressa, ristretta, cappuccina, latte macchiata a dalších - navíc s nastavitelnou hlavou kávovaru pro přípravu velkých nápojů do vašich oblíbených šálků.

SYSTÉM ONE-TOUCH CAPPUCCINO: Nechte se rozmazlit dokonale sametovou pěnou cappuccina nebo latte macchiata. Objevte snadný způsob přípravy jednoho nebo dvou mléčných nápojů zároveň přímo z nápojového kartonu - stačí stisknout příslušné tlačítko.

UPRAVTE SI SVÉ NÁPOJE PODLE SVÝCH PREFERENCÍ: Chuťově vyladěné přednastavené nápoje si navíc můžete snadno upravit dle svých preferencí. Nastavte si například sílu kávy nebo množství použité vody. Navíc si můžete do nápoje přidat extra dávku espressa a uložit si až dva oblíbené nápoje.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ & ÚDRŽBA: KRUPS Evidence Eco je kávovar, který se o veškerou údržbu postará sám. Systém automatického čištění vyžaduje jen tři čistící cykly ročně - perfektní chuť kávy s nižší potřebou údržby než většina automatických kávovarů.

SNÍŽENÝ DOPAD NA PŘÍRODU: Užitím recyklovaného plastu a obalového materálujsme byli schopni snížit tvorbu CO2 emisí ve výrobním procesu a tím i dopad na přírodu - to vše při zachování pověstné kvality značky KRUPS.Více informací o kávovaru KRUPS Evidence Eco najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Draha
Tento kávovar splňoval moje očekávaní jednoduché ovládáni více druhu kávy a latte a cappuccino skvělé jak v nejlepší v kavárně.Všem doporučuji chválím Jen mi trochu vadilo, že nevím kolik chybí kávy. Nejdříve jsem chtěla kávovar jiné značky, ale jsem ráda, že ho mám, už jsem ho ukázala kamarádkám a udělala jsem jim kávu byly také překvapeni jak velmi chutna a mleko je napěněné.a múže se brát rovnou z krabice.
klad Tečé horká voda přiklad na čaj
klad Dobře napéní mléko
klad Vice druhu kávy
klad Jednoduché použití
klad A múzé se použít 2 hrnky najednou
klad Nevim kolik je v kavovaru kávy
klad Mohlo byt u kavovaru vodní filtr
klad Nedá se použít mleta káva
klad Když se dělá káva latte trochu déle to trvá
příloha
avatar
Simona
Kávovar Krups Evidence Eco vypadá naprosto úžasně. Design tohoto kávovaru se opravdu povedl. Kávu připraví opravdu rychle a je výborná. Nejčastěji pijeme capuccino a latte machiatto a příprava je velmi jednoduchá. Celková obsluha kávovaru je snadná a zvládne ji opravdu každý. Jsme z něj zatím opravdu nadšení a kávu si děláme častěji než dřív.
klad Krásný design
klad Nic
avatar
Monika
Při výběru kávovaru jsem měla tušení že s Krups nešlápnu vedle, a tušení bylo správné. Krásný kávovar, který je ideálním doplňkem a skvělým pomocníkem při přípravě lahodné kávy. Jeho obsluha je jednoduchá. Stačí zmáčknout jedno tlačítko a voňavá káva je na hotová. Jelikož jsem milovníkem latté, nemůže mi denně chybět na stole. Mléko krásně vyšlehá do bohaté pěny a díky hadičce, kterou stačí dát do krabice mléka je jeho obsluha velmi jednoduchá a hlavně nemusím špinit další hrnky přeléváním mléka. Za dobu testování jel kávovar denně a i syn si oblíbil horkou vodu na čaj, která je ohřádá během chviličky. Dokonce rychleji než v rychlovarné konvici. Jako třešnička na dort je u kávovaru to, že je eko a vyrobený z recyklovatelných plastů. Čištění je rychlé a vždy upozorní když něco dojde. Od teď už jedině kávovar Krups
klad rychlá a snadná obsluha
klad celý kávovar je eko a vyrobený z recyklovatelných plastů
klad několik druhů káv plus horká voda
klad rychlé čištění
klad upozorní když dojde voda, káva i když potřebuje vyčistit
klad vypadá krásně v kuchyni
klad nic
příloha
avatar
Marcela
- možnost nastavení hrubosti namletí kávy, díky ní se připraví opravdu dobrá káva s odpovídající barvou a bohatou pěnou - s pomocí One-Touch Cappuccino se našlehá pěkně hustá pěna pro vybranou kávu - velmi jednoduchý až intuitivní systém ovládání přístroje - v nabídce je i možnost uložení oblíbené kávy - vyčištění kávovaru je snadné, zabere jen pár minut
klad snadné ovládání přístroje
klad volba nastavení teploty vody pro nápoj
klad nastavení hrubosti mletí
klad hustota pěny
klad pestrý výběr z nabídky nápojů k přípravě
klad chybí upozornění na prázdný zásobník kávy
avatar
Renata Šajdlerová
Na tento produkt jsem se hodně těšila! Kávovar se opravdu jednoduše ovládá a na vše Vás upozorní. Odnímatelná hadička je super, dá se strčit do krabičky s mlékem či do lahve s mlékem - nemusí se nic rozlévat a přelévat. Samotná káva má velmi příjemné aroma a chuť. Produkt se mi líbí!
klad Snadné zprovoznění kávovaru
klad Jednoduché ovládání - naprosto přehledné
klad Velmi praktický zásobník na vodu
klad Jsem naprosto spokojená s funkcí pro nastavení síly kávy 1,2,3- to mě naprosto dostalo!
klad Hlučnost je jak u běžného kávovaru
klad Káva má příjemné aroma a chuť
klad Velmi praktická hadička na mléko- snadné zavádění a čištění
klad Umí krásně napěnit mléko
klad Je vhodný i na velké sklenice - oblíbené latéééčko
klad Upozornění na čištění
klad JSEM NAPROSTO NADŠENÁ!!
klad Zatím jsem negativum nenašla
příloha příloha
avatar
Jana
Kávovar Krups je naprosto boží. Krásný design, vejde se i do menší kuchyně, není hlučný, oproti kávovaru, který jsme měli. Můžete si přednastavit teplotu kávy, jemnost namletí, ale i sílu kávy a množství vody. Má velký zásobník na kávu, takže nemusíte pořád dosypávat. Kávovar nemá display, ale i tak je jeho obsluha velmi jednoduchá a intuitivní, a zvládne ji opravdu každý. Jedním stisknutím připravíte jak výborné Espresso, tak i Latté nebo Cappucino s úžasnou pěnou, jako z kavárničky. Navíc mléko nemusíte nikam přelévat, trysku můžete vložit rovnou do krabice s mlékem. Přednastavte si automatické čištění po každé kávě, nebo si ho prostě vyčistěte manuálně až budete chtít. Navíc je vyroben z recyklovatelných částí, takže zanechá jen minimální uhlíkovou stopu. Má toho mnohem víc, je super - doporučujeme.
klad Tichý chod mlýnku
klad Intuitivní dotykové ovládání
klad Velká nádoba na zrnka kávy
klad Velká nádržka na vodu
klad Široké spektrum nápojů
klad Super mléčná pěna, výborné Latté
klad .
avatar
Kateřina
Přechod z kávovaru na kapsle na kávovar s mlýnkem, jsme zvažovala dlouho a jsem ráda, že jsem se rozhoupala. Eco varianta, pro mou osobu je přijatelnější, vzhledem k zatížení planety. Výhodou stroje je, že je možné na něm připravit různé druhy kávy. Intenzita i velikost šálku je možné změnit, takže super. Co mi osobně trochu vadí, je delší čas než se například latté začne připravovat a nasávání mléka je velmi hlučné, což mě prvně vylekalo
klad Množství druhů kávy
klad Eco varianta
klad Možnost horké vody
klad Volba velikosti šálku
klad Vyšší hlučnost u nasávaní mléka
příloha
avatar
Jana
Kávovar jsem zakoupila pro prarodiče a jsou velmi spokojeni. Oceňuji velmi pěkný design, jednoduché ovládání, které zvládnou i lidé v pokročilém věku. Velmi jednoduché připojení hadičky na mléko i následné čištění. Káva je výborná, mléko je velmi dobře našlehané a to i polotučné.
klad Jednoduché ovládání
klad Design
klad Součástí balení není vodní filtr
avatar
Jana
Kávovar využíváme několikrát denně, je jednoduchý na ovládání, má rychlé mletí zrn, precizní stlačení namleté kávy, správnou teplotu kávy. Pro přípravu mléčných nápojů stačí strčit hadičku do kartonu s mlékem a stisknout jedno tlačítko. Funkce AutoClean po každé přípravě nápoje kávovar vyčistí
klad Systém One-Touch Cappuccino
klad Široká nabídka nápojů
klad Vyroben z 62 % z recyklovaných plastů
klad nic jsme neobjevili
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel