Milovníci vynikající kávy si vychutnávají skvělou kávu v pohodlí domova. Otestovali automatický kávovar Krups Intuition Preference se slevou 40 %

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
3x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 9. 2021
do 20. 10. 2021

Automatický kávovar Krups Intuition Preference

Prémiový automatický kávovar Krups Intuition Preference vás intuitivně provede procesem přípravy kávy od samého začátku až k dokonalému šálku espressa nebo cappuccina. Jeho světelné indikátory usnadňují použití: červené podsvícení vás provede nutnou údržbou, zatímco barevně nastavitelné podsvícení vás povede přípravou nápoje — pro rychlou a intuitivní navigaci.

Kávovar využívá technologii extrakce Quattro Force pro vynikající chuť kávy. Aktivní rychlé mletí zrn, hydraulické pěchování, optimalizovaná spařovací jednotka a samočisticím systém se postarají o vždy perfektní šálek.  

Potěší vás i možnost vlastního nastavení až 8 vašich oblíbených receptů. Vyberte si barvu kontrolky, typ a jas displeje a nastavte si velikost nápoje či intenzitu chuti kávy. Vaše nápoje budou připraveny jediným stisknutí tlačítka.     

Milujete cappuccino či caffè latte?   

Tak to vás Intuition Preference potěší! Na přípravu mléčné pěny je potřeba pouze hadička, která je součástí kávovaru. Hadička se zastrčí do hlavy kávovaru, druhý konec se ponoří do nádoby nebo přímo do kartonu s mlékem. Tím odpadá potřeba mléko přelévat přímo do mléčné části kávovaru, která se následně musí rozebírat a čistit. Hadičku je na závěr potřeba pouze propláchnout vodou - čištění mléčného okruhu kávovaru probíhá automaticky. Výsledkem je krémově hustá pěna a minimální požadavek na údržbu.   

Nejdůležitější parametry 

 • Displej s technologií Smart Slide, který najdete i na chytrých telefonech
 • Barevná intuitivní navigace přípravy kávy i údržby
 • Tlak 15 bar
 • Příkon 1450 W
 • Objem zásobníku na vodu: 3 l
 • Objem zásobníku na kávová zrna: 250 g
 • Kovový mlýnek
 • Pět stupňů hrubosti mleté kávy
 • Tryska na horkou vodu
 • Nastavitelná teplota kávy
 • Qattro Force systém
 • Systém automatického čištění Krups
 • Záruka 10 let


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
3
avatar
Eva
Kávovar Krups Intuitivní Preference má luxusní design, jednoduché intuitivní ovládání, při přípravě mléčné pěny je potřeba pouze hadička- což je velmi praktické. Velmi oceňuji samočistící systém a funkci světelných indikátorů, které usnadňují použití. Káva i její příprava je díky technologii Quatro Force vynikající, z mnoha druhů kávy si vybere úplně každý.
klad design
klad intuitivní ovládání
klad luxusní káva
klad samočistící systém
klad hadička k přípravě mléčné pěny
klad výběr nápojů
klad světelné indikátory
klad nic
příloha
avatar
Marie
Kávovar mě mile překvapil svojí "inteligencí" - manuál téměř netřeba číst, kávovar vás sám provede nastavením, výběrem kávy, údržbou apod., stačí jen sledovat instrukce na displeji. Jeho ovládání je tedy intuitivní a velmi jednoduché. Design je taktéž příjemně jednoduchý, avšak obohacený o světelné indikátory. Díky možnosti konfigurace nápojů (síla, velikost), jejich uložení do oblíbených a přiřazení barevného indikátoru je příprava kávy jak aromaterapeutická, tak chromoterapeutická. :-)
klad světelné indikátory
klad barevný displej
klad intuitivní nastavení nápoje
klad funkce "mléčná pěna"
klad široký výběr nápojů
klad není potřeba přelévat mléko do speciální nádobky
klad držák na hadičku na mléko se na kávovar lepí dodatečně, avšak nám už několikrát odpadl
příloha
avatar
Edita
Automatický kávovar Krups je jednoduchý na ovládání. Má úžasný design s praktickým podsvícením. Výhodou je nastavení jemnosti kávy a uložení oblíbené kávy do paměti přístroje. Zajímavá je i volba barvy. Při napěnění mléka se kávovar zaprskal od mléka, ale mléko bylo výborně napěněné a dostatečně předehřáté. Kávový odpad je perfektně stlačený a dobře se vyhazuje do koše.
klad Je možné přehrát nápovědu, obzvláště při první instalaci.
klad Uložení oblíbené kávy do paměti.
klad Úžasný design.
klad Nastavení jemnosti kávy.
klad Kávový odpad je perfektně stlačený, dobře se vyhazuje.
klad Světelné indikátory.
klad Výborná káva z přístroje.
klad Po nalepení držáku napěňovací trysky jsme zjistili, že je držák příliš vysoko a nelze do něj napěňovací trysku umístit, pokud je tryska kávovaru ve spodní poloze. Držák bude nutné znovu přelepit a je riziko, že samolepka při opakovaném nalepení již nebude tak dobře držet.
klad Mírné znečištění při napěňování.
příloha