Testeři chrání oči svých dětí v nadcházející sezóně stylově a bezpečně - otestovali s námi dětské sluneční brýle Babiators

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
37x
4
9x
3
2x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 3. 2022
do 4. 4. 2022

Dětské sluneční brýle Babiators 

BEZPEČNÉ – Poskytují 100% ochranu před škodlivým UVA a UVB paprsky. Děti jsou navíc díky častému pobytu na slunci vystaveny až 3x většímu záření než dospělí, takže je důležité chránit děti od raného věku.

ZÁRUKA – Jediné dětské sluneční brýle s garancí vrácení. Babiators poskytuje 100 % záruku na ztracené nebo poškozené brýle do 1 roku od datumu pořízení. Podmínkou je online registrace.

TRENDY – brýle pochází z USA a oblíbily si je i hvězdy jako je Sarah Jessica Parker, Rachael Zoe, Jennifer Garner a další. Jsou stylové a sluší opravdu každému, od miminka až po školáka.

ODOLNÉ – Babiators brýle jsou vyrobeny z pružné gumy, která je nerozbitná a odolná proti rozlomení.

Babiators brýle mají klasické a polarizační čočky ve třech velikostech podle věku (0-2 let, 3-5 let, 6+). K brýlím je možné objednat silikonový pásek, aby brýle zůstaly na svém místě.

Co testujeme
Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
48
avatar
Lucie
Brýle pro holčičku, mě velice mile překvapily. Materiál je super, dobře se udržuje a má příjemný povrch. Barva je krásná růžově pudrová. Dceři krásně sedí na nose. Zatím přežily všechny pády bez jediného škrábnutí. Určitě oceňuji vzhled a funkčnost. Chci pořídit i pro syna a již jsem doporučila pár známým.
klad Design
klad Odolnost
klad Funkčnost
klad Nic
příloha
avatar
Sabina Oskinová
Kdyby byla možnost vybrat si jiný tvar, neváhala bych ani vteřinu. Brýle dcerka ohýbala všemi směry, a nejen, že se nerozbily, ale zůstaly ve svém původním stavu. Změkčené konce nožiček jsou flexibilní, za ušima drží. Bohužel jsem nikde nevyčetla velikost pro rok a půl starou dcerku a brýle jsou malé, takže je nevynosí. Tvar brýlí dcerce vůbec nesluší, hodí se spíše pro oválný obličej. UV filtr je velmi kvalitní, doporučím ho každému dítěti. Brýle doporučuji, jen poradím, vyzkoušet je nejdřív někde na prodejně.
klad UV filtr
klad Barva
klad Bezpečnost
klad Odolnost
klad Měkké konce
klad Tvar
klad Velikost brýlí nesedí s věkem dítěte
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
Dětské sluneční brýle Babiators jsou skvělým a velmi vkusným a stylovým doplňkem. Dcera je nechtěla sundat. Konečně má brýle jako maminka. Jejich hlavní výhodou je 100% ochrana dětských očí proti UVA a UVB paprskům. Designová polarizační skla jsou dostatečně velká a zakryjí tak hezky celé dětské oko. Brýle jsou navíc lehké a nikam nepadají. Jsou z odolného materiálu, který vydrží i nezbedné dětské hraní a ohýbání. Každý z rodičů ví, jak děti brýle ohýbají a ty se pak zlomí. Tyto ne. Vydrží skutečně hodně. A pokud by se náhodou stalo, že se zničí (nebo je ztratíte), dostanete nové. Je ovšem třeba se včas registrovat na webu Profimed. Je to důkaz kvality, za kterou si firma stojí.
klad Ochrana dětských očí
klad Proti UVA i UVB záření
klad Design
klad Balení
klad Stylové provedení
klad Lehké
klad Odolný materiál
klad Děti je rády nosí
klad Ohebnost
klad Záruka
příloha příloha příloha příloha
avatar
Barbora
Brýle dorazily s praktickým obalem. Mají hezký moderní design a jsou lehoučké jako pírko, krásně sedí a nikde netlačí. Díky použitým materiálům jsou brýle hodně ohebné a tím pádem vydrží i nepříjemný pád, dokonce dokonce zvládnou i šlápnutí (zatím nemáme vyzkoušené). Důležité je, že mají kvalitní čočky které chrání dětské oči před nepříjemným UVA a UVB zářením. Další veliký bonus vidím v roční záruce, která se vztahuje na poškození a ztrátu. U nás zatím utrpěly jeden pád jen jednou, a až na mini škrábaneček jsou stále jako nové.
klad Odolnost
klad Lehkost
klad Bezpečnost
klad Záruka
klad Ohebnost
příloha příloha
avatar
Anna
Brýle mi přišly ohebné a bezpečné pro všechna zvídavá dítka. To naše si je samozřejmě pořád sundává, tak ještě musíme koupit gumovou pásku, aby to nebylo to jednoduché ☺️ LibÍ se mi i design, nejdříve mi přišel více holčičí, ale na synovi vypadají prďácky ??
klad Pružnost
klad Odolnost
klad Dodavány bez pásku, ale zas ho možná nepotřebují všichni
příloha
avatar
Jana
Brýle jsou opravdu stylové, moc se mi na dceři líbí, ocěnuji, že nemají kýčovitý vzhled dětských brýlí, ale že vypadají jako dospělé brýle. Brýle vypadají kvalitně zpracované, že také něco vydrží. Proporčně hezky odpovídají 16 měsíčnímu dítěti, na obličeji sedí hezky. Dcera v nich vydržela a nesundavala si je. Možná by brýle mohly mít trochu jiný sklon sklíček, chvílemi se mi zdá, že by dceři mohlo horem svítit slunce do očí. Velkou výhodou je, že je možné brýle po nákupu registrovat a pokud je do roka ztratíte nebo rozbijete, získáte nové.
klad Záruka na ztrátu/poškození
klad Kvalitní zpracování
klad Stylový vzhled
klad Jednoduchý design
klad Lehké
klad Hezky sedí
klad Sklon sklíček
avatar
Vlasta
Brýle jsou skvěle pružné a nebojím se je malému nechat i na hraní ? alespoň si na sebe krásně zvykají … zatím trénujeme doma a čekáme na ? uvidíme jak dlouho vydrží i když podle té pružnosti mám pocit, že jsou nesmrtelné ? vzhledem jsou obyčejné, ale hodí se snad ke každému prádlu…
klad Ano brýle se nám líbí jen se musíme naučit je nosit
klad Nic
příloha
avatar
Nikola
Z brýlí byla dcera nadšená. Nejen, že ji nadchl design brýlí, ale také pohodlí. Po dlouhé době brýle, které ji netlačí za ušima. Vytkla bych pouze sklíčka, které se bohužel velmi lehce upatlají a otisky prstů nejdou zcela lehce dolů . Jinak bych brýle určitě ráda doporučila.
klad Design
klad Lehkost
klad Lehce zašpinitelná sklíčka
příloha
avatar
Monika
Dětské sluneční brýle unisex +6 jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Bílé mohutné obroučky se stylovým logem miminka a hlavně polarizační čočky chránící proti UVA a UVB záření jsou úžasná stylovka. Synovi se vzhledově i funkčně líbí. V neposlední řadě je super záruka.
klad design
klad funkčnost a ochrana
avatar
Markéta
Babiators dětské sluneční brýle pro děvče - 0-2 roky. Jsou designově velmi povedené v růžové barvě, kterou ocení každá malá slečna. Jsou velmi bezpečné a odolné vůči slunci. Dcera má celkem citlivé oči a brýle ji perfektně ochránily- bez zčervenání a ještě k tomu svou stylovostí udělaly parádu. Doporučila bych je určitě dál.
klad design
klad ochrana
klad tvar
klad jen v jedné barvě
příloha
avatar
Petra
Sluneční brýle Babiators jsou lehoučké a dceři velmi hezky sedí na nose. Neomezují ji v žádném pohybu - kolo, brusle, atletika - naprosto v pohodě. Oceňuji jejich UVA i UVB ochranu a jejich ohebnost. Vypadají prakticky nezničitelně, ani po pádu na chodník na nich není ani škrábnutí. Dcera si je oblíbila, za nás doporučujeme!
klad odolnost
příloha
avatar
Nikola
Tytobryle jsem si vybrala nejen podle moderního vzhledu, ale i pro jejich zajímavé benefity. Jako největší benefit těchto dětských brýlek vidím vysoký UV faktor, který je velmi důležitý pro dětské oči. Ale pozor tyto brýle jsou nejen krásné,lehké, ale hlavně nezničitelné. Nezničitelnost ocení ne jedna maminka
klad BALENÍ
klad Neznicitelnost
klad Uv faktor
klad Pouzdro
klad Nic
příloha příloha
avatar
Petr
Robustní brýle dobře sedící pro chlapce ve věku 6 let. Jsou ohebné a dle první testů věřím, že by měly vydržet i drsné zacházení - resp. přesně takové, jaké čekáte u dítěte, když si je bude stále sundávat a hrát si s nimi. Jak odolná jsou samotná sklíčka ukáže až čas, zda vydrží drsnější zacházení a nezačnou se na nich objevoval rýhy. Co se mi nelíbí je barva. Je taková transparentně bílá s nádechem žluté, chlapec by preferoval výraznější pastelové barvy, jako modrou případně černou.
klad Robustní balení
klad Textilní obal
klad Při poškození nebo ztrátě náhradní zdarma
klad Plastová nažloutlo-bílá barva
příloha příloha příloha příloha
avatar
Nela
Brýle Babyators The Ice Breaker mně příjemně překvapily svou lehkostí a příjemným materiálem na dotyk. Kdo pružné a prakticky nezničitelné. A i kdyby se poničily, Babyators poskytuje 100 % záruku při zničení nebo ztrátě brýlí, což je opravdu nadstandardní benefit.
klad Lehkost, odolnost, design
klad Při rozbalení se hned trochu poskrabala čočka
klad Cena
příloha
avatar
Eva
Mému synkovi se polarizační brýle hned zalíbili.Jsou stylové a moc rád je nosí. Perfektně sedí, jsou lehounké a manipuluje s nimi snadno. Praktické pouzdro se nám bude skvěle hodiť nejen při cestování.Velké plus dávám taky záruce proti ztrátě .Doporučuji všem si je pořídit pro naše malé lásky.
klad Hezké dárkové balení
příloha
avatar
Lucie Hošková
Tyto sluneční brýle mohu jen doporučit, jsou z úžasného materiálu. Lehkost materiálu což ocení dítě i rodič, a odolnost. Tvarově krásně sedí na obličeji. Synovi se s nimi skvěle manipulovalo a v mžiku si je uměl sám nasadit. Jsou mu 2roky. Také bych ráda ocenila stylový neotřelý design.
klad Lehkost brýlí
klad Stylový tvar
klad Neuvěřitelná odolnost
klad Žádné nejsou
příloha příloha příloha příloha
avatar
Mária
Možnost testování brýlí se mi moc hodila. Dcera je parádnice a z těchto brýlí byla nadšená okamžitě jak je uviděla. Moc tedy oceňuji decentní design, barvu. Rozhodně se jedná o velice stylový kousek :-) Odolnost taky hodnotím kladně, protože ano i k pádu brýlí došlo..... Vše bez újmy a v pořádku. Moc oceňuji lehkost. Taky je skvělý obal na brýle. Tento produkt mohu jen doporučit.
klad design
klad barva
klad odolnost
klad lehkost
příloha
avatar
Veronika
Brýle Babiators nám přišly v pěkné krabičce.Byli zabalené v pouzdru proti poškrábání což je velice praktické.Syn se jich hned ujal a chtěl je nosit i doma? Super je i unisex design. V těchto pár slunečných dnech jsme je vyzkoušely.Za syna spokojenost.Nebolí ho z nich oči.Jsou mu pohodlné.Jediné co vytknu je jejich křehkost.Brýle bych přesto doporučila.
klad Unisex design
klad Praktické pozdro
klad Kvalitní ochrana zraku
klad Křehkost
příloha příloha příloha
avatar
Zuzana
Bryle jsou moc krasne.Nachly me svym designem,univerzalni barevnosti,lehkosti i stylovosti.Synovi slusi a velmi se mu libi.Zdaji se byt odolne.Urcite bych je doporucila dale svym kamaradkam ci znamym.Myslim,ze by se i ostatnim detem libily a slusely vy jim tak,jako memu synovi :)
klad Vse
příloha
avatar
Martina
Model na fotkách je náš vnouček. Brýle unisex (3-5 let) mu krásně padnou. Co se týče design a styl, tak je to na jedničku. Jsou moc hezké, slušivé a perfektně sedí na obličeji. Dosavadní brýle mu obvykle z obličeje padají, tyto drzí dobře. Jelikož vydrželi týdenní zápasení s vnoučkem, tak vydrží už všechno. Tyto brýle rozhodně doporučuji.
klad Styl
klad vhodnost pro děti
klad odolnost
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí