Jak se vám líbil film Bábovky? Podělte se s námi o vaši recenzi

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
2x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 9. 2020
do 22. 9. 2020

Bábovky

Film Bábovky natočený podle knižního bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové vypráví o tom, že všichni jsme propojení a díky tomu i malé věci dokážou někdy otřást světem.

Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás. V hlavních postavách příběhu se představí Ondřej Vetchý, Lenka Vlasáková, Jana Plodková, Marek Taclík, Barbora Poláková, Táňa Pauhofová, Rostislav Novák ml., Jiří Langmajer, které doplní i zástupci nastupující herecké generace Denisa Biskupová, Kristýna Podzimková a Brigita Cmuntová.


Hodnocení
4
avatar
Šárka
Knihu i film jsem četla, viděla. Musím říct, že knižní podoba mě zaujala více, byla více jasná a výstižná. Přítel knihu nečetl a občas v ději filmu tápal.
klad herecký výkon
klad cena kina je čím dál vyšší
avatar
Martina
Ladies movie night je letita skvela, damska akce Petry Lamlove. Film Babovky podle knihy Radky Trestikove, scenar napsala s Rudolfem Havlikem, ma zajimave herecke obsazeni, Jiri Langmajer, Bara Polakova a dalsi. Krasne kino Lucerna a k filmu darky od Manufaktury, gel proti covidu, to se hodi, stejne jako naladit se filmem do podzimnich pliskanic v case pandemie, udrzet si dobrou naladu a zdravi, s filmem, knihou.
klad Herecke obsazeni
klad Kino
klad Darek
klad .
avatar
Věra
.Byla jsem celé léto na chalupě a tak jsem byla ráda jsem mohla jít na tento film do Lucerny kam se vždy těším. Film Bábovky doporučuji, Ladies Movie je výborný nápad jak pozvat ženy do kina, potěší dárečky, drobné pohoštění,tombola, setkání...
klad Prostředí Lucerny
klad Herecké obsazení
klad Skvělé téma
klad Bez závad
avatar
Květa
Kino je velmi hezké, škoda, že přišlo méně lidí. Protože film stál za to. Hodně mě zaujal, herecké výkony byly výborné. Příběh mě vtáhl do děje, bylo to zajímavé. Škoda, že jsem nevyhrála v tombole. Víno bylo dobré a dortík taky.
klad prostředí
klad film
klad tombola
klad víno
klad dortík
klad vše bylo OK
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel