Babybjorn nočník Smart

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
39x
4
3x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 23. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testování vyhlásíme v ponděí 22. září odpoledne mezi 15 a 17 hodinou. Vyhraje každá třetí maminka, která se přihlásí po testovací výzvě.  [*] [*] [*]

Nočník Smart Potty je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlí. Je stabilní a komfortní díky svému ergonomickému designu a měkkým liniím. Mytí nočníku je také velmi jednoduché a rychlé, díky vnitřní vyjímatelné části. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodný na cesty i do menších koupelen. Stejně jako všechny umělohmotné výrobky BabyBjörn, ani tento neobsahuje PVC a je recyklovatelný.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
45
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Děkujeme za možnost testsování nočníku. Nočník je naprosto super, velice výborná kvalita. Skvěle drží na podlaze a ani se nehne, nepřeklopí se. Vymývání je také snadné. Jsem ráda a mohu jen a jen doporučit.
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Květa
klad Děkujeme že jsme se mohli zúčastnit testování.Dcerce se nočníček moc líbil,nejdřív do něj nechtěla čůrat,ale dávala si do něj hračky:)když ho ,ale vyzkoušela,tak bych řekla,že se jí na něm sedělo pohodlněji než na tom co používala dříve,pro mě má nočník výhodu,že lze mísa vyjmout a omýt i v umyvadle kam se náš předchozí nočník nevešel,takže tento se mi čistí velmi snadno.A podstatné je,že dcerce se líbí na tomto nočníčku sedět a nikam nechce utíkat.
klad Jako negativní bych hodnotila cenu,zdá se mi,že cena nočníku je nepřiměřeně vysoká a určitě spousta maminek by si nemohla dovolit koupit nočník za takovouto cenu.Myslím,že jsou i levnější varianty,které jsou stejně kvalitní.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost otestovat nočník - resp. ho testoval můj syn ;-) Je super, na podlaze se ani nehne a vydělávací část nočníku dostává také jedno velké plus. Vymývaní je snazší a za nás určitě doporučujeme.
klad Jediné co hodnotím záporně je cena nočníku :-( myslím, že spousta maminek na mateřské dovolené si tento nočník nemůže dovolit (ani já bych si ho nemohla dovolit). Asi budou sahat po levnější variantě.. :-/
avatar
Petra
klad Naprostá spokojenost ať už vzhledem či vnitřní částí která se dá vzít a lehce umýt aniž bych tahala celý nočník.Synek je spokojenej a líbí se mu.Děkujeme za možnost testovat a už máme minimum plenek jak se snaží na novém nočníku:-)
avatar
Martina
klad Nočník je super.Vnitřní část která se dá vyjmout a umýt je bezva.Neujíždí a malému se na něm pohodlně sedi.Jsem moc ráda,že ho máme.100% doporučuji.Te už se nám to určitě podaří a plenky přestaneme kupovat.
avatar
Klára
avatar
Zuzka
klad Nočník je krásný, má vyndávací bílou část pro jednodušší vynášení. Bála jsem se, že rantl vepředu bude nízký, ale vyhovuje (když je nízký, tak chlapi čůrají ven). Je vyrobený z pevného plastu a zespodu má gumu, takže neklouže na hladkém povrchu. Syn si ho opravdu zamiloval, a když na něm nesedí on, tak alespoň jeden z plyšáků :-D Díky nočníčku jsme se zbavili plen. Moc děkujeme!
klad Paradoxně jako největší mínus vidím jeho plus a to vyndávací bílou část. Synek velmi rychle zjistil, že se dá nočníček rozebrat a vyčůral se mi tak na zem. Naštěstí to rychle pochopil, takže byla jen jedna nehoda :-) Mnohé maminky může odradit i vysoká cena, ale musím říct, že nočník je opravdu z pevného plastu.
avatar
Šárka
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Lucie
klad Hlava děravá, děti nemocné. K testování se nám dostal krásný zelený nočník s bílou vyndávací části. Synovi vyhovuje, začali jsme testovat v době nemoci, ale i tak obstál na výbornou. Když jde čúrat kouká na medvídka, který je na dolní části vyobrazen. Co se týče kvality, vypadá, že je z nezavadneho a pevného plastu. Jako matka oceňuji možnost vyndani jen bíle vnitřní části. Určitě doporučuji i když pořizovací cena je vyšší.
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Věra
avatar
Jan
avatar
Lucie
klad Jen co přišel jsme ho s nadšením rozbalily,moc díky za červený pro dcerku.Musím říct,že nám to s nočníkem zatím moc nejde,plena to vždy jistí,ale to nic nemění na to,že je skvělý! Moc se mi líbí dvě častí i krásný design! Věřím,že nám bude skvělým pomocníkem :-)
avatar
Marta
klad Já a moje dcerka testujeme nádherný červený nočník. Dceři to ještě moc nejde, ale pro mě je velké plus v tom, že nočník neklouže po podlaze a velmi dobře se čistí - lze umít jenom vniřní nádobu a ne celý. Navíc sedí i na menší zadeček. Za nás za obě určitě doporučuji.
avatar
Romana
avatar
Petra
klad Moc děkujeme za super testování. Nočník je užasný. Je na něm dobré že se dá vnitřní část odejmout a umýt. Syn z něho byl nadchnutý :-) , sice ještě moc nechápe k čemu slouží, ale je na něm vidět že se mu líbí. Všem mohu doporučit :-) .
avatar
Lenka
avatar
Iveta
avatar
Jaroslav
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad skvělý a vleze se fakt všude. vozíme jej i na cestách když jedeme na dýl. je super, že se á vyjmout jen část a vymýt. doporučuji všem.
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Petra
klad Pokud sháníte praktický a pohodlný nočník pro vaše děťátko, tak tento je skvělou volbou. Má vnitřní vyjímatelnou část, takže po vykonání potřeby nemusíte vyplachovat celý nočník, ale jen vnitřek. Navíc je pohodlný a nikde ani při delším sezení dítko netlačí.
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Nočník Smart od společnosti Babybjorn je super. Nočník neklouže po podlaze a velmi dobře se čistí. Vnitřní část která se dá vyjmout a umýt je bezva. Co se týče kvality, vypadá, že je z nezávadného a pevného plastu. Rozhodně ho vřele doporučuji všem maminkám pro jejich malé ratolesti.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Babybjorn nočník Smart mohu jedině doporučit
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Hana
klad Doporučuji ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️