Balíček karet Mapy Lásky - přímá navigace ke spokojenějšímu vztahu

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
13x
4
13x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 24. 5. 2016
do 13. 6. 2016

Dotazování je nejlepší způsob, jak dosáhnout přátelství mezi partnery. Skvělým pomocníkem, nejen pro nové páry, jsou sady koučovacích karet. Vytvářejí příležitost blíže prozkoumat oblasti, které v počátečních fázích nového vztahu, nebo dokonce ve stresujících situacích v průběhu plánování svatby, nemusí přijít na mysl. 

Naučme se ptát

Jednadvacet žen bude mít možnost vyzkoušet jeden balíček karet a to buď 52 OTÁZEK PŘED MANŽELSTVÍM NEBO SPOLEČNÝM SOUŽITÍM, 52 OTÁZEK PŘED PŘÍCHODEM DÍTĚTE nebo CVIČENÍ MAPY LÁSKY A „OTEVŘENÉ“ OTÁZKY.

Balíček karet s názvem 52 otázek před manželstvím nebo společným soužitím byl sestaven tak, aby vám poskytl pomocnou ruku při rozkrývání důležitých oblastí partnerství, které sice mohou být zpočátku nepříjemné, ale skrývají obrovský potenciál vedoucí k většímu porozumění a naplnění v partnerství – důležitému základu před tak zásadními kroky, jako jsou manželství nebo společné soužití.

Komunikace je základním klíčem k úspěšně fungující rodině a zvláště aktuální je ve chvílích, kdy s partnerem uvažujete o početí miminka. Karty 52 otázek před příchodem dítěte podporují otevřenou diskuzi o tématu narození dítěte dříve, než se oblast stane emočně vypjatá. Karty vám pomohou rozkrýt různé aspekty a položí vám otázky, které byste si možná ani nepoložili. I když se vaše názory mohou časem měnit, máte možnost si uvědomit své i partnerovy postoje.

Každá karta obou balíčků obsahuje jednu nebo více otázek v následujících oblastech:

  • romantika
  • práce
  • společenský život
  • peníze

Trápíte se někdy, jakou otázku položit svému protějšku, aby se vám opravdu „otevřel“ a poodkryli jste jeho svět? Dvojbalířek kaučovacích karet Cvičení Mapy Lásky a „otevřené" otázky, je velkou podporou v hlubším poznávání partnera a prozkoumávání jeho pohledu na svět.

  • Karty Mapy lásky vám pomohou poznat, jak dobře znáte svého partnera, a pomohou rozkrýt další oblasti, které v tuto chvíli neznáte.
  • Pomocí odpovědí na Otevřené“ otázky objevíte skryté významy, které vám lépe odkryjí podstatu toho, kým doopravdy je váš partner. Otevřené otázky pomohou rozkrýt hlouběji svět vašeho partnera. Budete možná až překvapeni co se dozvíte, když si vzájemně poskytnete prostor pro odpovědi. Poznejte se navzájem a vyčistěte domněnky ve vztahu.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
28
avatar
Věra
klad Skvělá zábava, ale na druhou stranu dá se tím odkrýt mnohé, co se normálně neřeší, protože se na to člověk ani nezeptá :-) Někdy je člověk rád, že se dozví a někdy si říká, že by raději nevěděl. Je to na každém jak se k dané věci postaví. Každopádně dobrá věc pro ty kdo se chtějí, ale bojí, zeptat :)
avatar
Petra
klad Super nápaditý a vtipný dárek... určotě doporučuji nejen pro pobavení, ale i pro podporu komunikace ve vztahu, který trochu trpí a upadá - nám to rozhodně pomohlo více mezi sebou komunikovat a pomáhat si :) proto tyto karty, rozhodně doporučuji!!!!! :)
avatar
Věra
klad Vtipný a mohu doporučit nejen jako dárek, ale také sobě :-) Skvělé k zastavení a přemýšlení. Každý by si měl přečíst .
klad nic .
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Balíček karet Mapy Lásky - přímá navigace ke spokojenějšímu vztahu mi přijde jako velice zábavná forma na zlepšení a procvičení komunikace s partnerem. Otázky jsou setříděné do 4 podskupin a nejsou nijak složití nebo záludné, ale donutí vás přemýšlet i o věcech, nad kterými byste jinak nepřemýšleli nebo vás nenapadli. Bavilo mě to a všem je mohu doporučit.
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jana
klad Balíček karet má mnoho otázek na které byste se (partnera) běžné nezeptali.vteto hře poměrně zábavnou a zajímavou formou můžete.jen ne celkem škoda že již zodpovězené otázky již nelze opakovat,jinak bych řekla že je celkem přínosná ,pro obě strany
avatar
Jiří
klad Dekujeme moc za moznost testovat karty: CVICENI MAPY LASKY a "OTEVRENE" OTAZKY. Je to skvely tip jak dostat odpovet na tema na ktere jste se vzdy bal zeptat. Otazky nebo i odpovedi jsou obcas vtipne, zajimave nebo muzete uz i znat odpoved :-) Tento balicek muzeme vrele doporucit.
avatar
Markéta
klad Vybrala jsem si balíček - Mapy Lásky cvičení a „Otevřené“ otázky. Balíček karet mě velice mile překvapil. Je zde mnoho zajímavých otázek, na které se člověk běžně nezeptá. Je to velice rychlý prostředek jak zjistit o svém partnerovi mnoho nových a zajímavých informací.
klad Jednou položené otázky již nemá smysl opakovat. Když se vyčerpají všechny otázky, hra již nemá smysl, pokud známe odpovědi.
příloha
avatar
Lucie
klad 52 karet s otázkami před manželstvím nebo společným soužitím se všestranně věnuje nejdůležitějším tématům, která je třeba si v takové životní situaci vyjasnit. Jsou praktické zejména proto, že se můžete sami rozhodnout, kolik času věnujete každé kartě - není třeba se nikam hnát...a navíc obsahují i otázky, které vás napadnou, ale není snadné se na ně sám od sebe zeptat. Určitě karty mohu doporučit, a to spíše než jako hru - jako průvodce důležitými milníky života.
příloha
avatar
Iva
klad Děkuji za možnost testování balíčku karet s názvem 52 otázek před manželstvím nebo společným soužitím. Karty jsou hezky a kvaliteně zpracované a pokrývají široké spektrum témat - od romantiky, přes společný život, peníze a práci. Jejich vykládání a zodpovídání otázek zabere nějaký čas, na druhou stranu jde o pouhé jednorázové využití. I tak bychom je doporučili.
avatar
Petr
klad ,,Hraní" těchto karet nám zabralo cca 3 hodiny. Otázky jsou rozdělené do čtyřech podskupin, a to romantika, společný život, peníze a práce. Otázky nejsou náročné, ale některé jsou opravdu k zamyšlení a i když jste s partnerem 3 roky, tak na některé otázky neodpovíte hned. Doporučujeme a sami uvažujeme, že bychom si pořídili i karty 52 otázek před příchodem dítěte :-D
avatar
Dominika
klad Moc děkuji za možnost testování, ke kterému mi přišly vybrané karty 52 otázek před manželstvím nebo společným soužitím. Otázky jsou setříděné do 4 podkuspin a nejsou nijak složití nebo záludné, ale donutí vás přemýšlet i o věcech, nad kterými byste jinak nepřemýšleli nebo vás nenapadli. Protože už jsem dopověděli na všechny, tak je předáváme dál. Doporučujeme!
avatar
Michaela
klad Strašně moc bych chtěla poděkovat za možnost testovat kartičky 52 otázek před příchodem dítěte. Prcka bych moc chtěla, ale přítel si není jistý, proto jsem myslela, že přijdou vhod. Bohužel, když o tom někdo nechce mluvit, tak ani kartičky nepomůžou. Na otázky jsem si alespoň odpovídala sama, je to strašně dobře vymyšlené, uspořádáte si myšlenky a názory, proto bych klidně doporučila dál, i když mě se vlastně moc neosvědčily. Takové základní věci nejspíš člověk tuší, aniž by se nad tím zamyslel, ale díky kartičkám si uvědomíte, že je potřeba nad tím přemýšlet mnohem více a hlouběji. :-)
klad Podle mého názoru jsou některé otázky zbytečné, těžko před příchodem dítěte budete přemýšlet na jakou půjde školu a podobně. Ale zas díky tomu mohou kartičky posloužit i později. :-)
avatar
Jaroslav
klad Karty CVIČENÍ MAPY LÁSKY A „OTEVŘENÉ“ OTÁZKY jsou pěkně zpracované a líbí se mi, že krabička obsahuje dva druhy karet. Poskytuje prostor pro mnoho otázek. Můžete položit otázky na které jste se vždy bál zeptat a konečně dostanete odpověď. Ovšem musíte být připravený, že se vám odpoveď mnohdy nemusí líbit. Otázky se ale točí rychle a když je vše zodpovězeno hra v podstatě končí. Můžete karty darovat dál a někomu udělat radost.
avatar
Veronika
klad Vytestovala jsem si dvojbalířek kaučovacích karet Cvičení Mapy Lásky a „otevřené" otázky. S manželem jsme se mohli zamyslet nad některými tématy. Většinou jsme se ale znali dobře a odpověď šla lehce. Někdy i manžel věděl dřív než já, co jsou mé touhy, koho z rodiny mám nejradši ... Mně chvíli trvalo se zamyslet ;)
klad Jakmile karty jednou projedeš, už to stačí. Ale dala by se z toho udělat poznávačka se širší rodinou či dětmi. Příp. panáková hra (nevíš, jak to má kamarád, piješ) s přáteli ;)
avatar
Alena
klad Vytestovala jsem si Balíček karet s názvem 52 otázek před manželstvím nebo společným soužitím.Chtěla jsem si vyzkoušet s manželem,protože nám už to delší dobu neklape a bydlíme odděleně.Už dříve jsme bydleli spíše vedle sebe,ale ne spolu.Chtěla jsem vědět,jestli naše soužití má ještě význam.Bohužel manžel se mnou hru odmítl hrát,tak jsem si zkusila vyložit sama.Nevím,jestli jsem to udělala správně,protože jsem si karty nikdy nevykládala,ale otázky mě zaujaly a odpovídala jsem si sama za sebe,jak to cítím.Akorát nevím,k čemu jsou ty dva žolíky.Zřejmě pak se katry asi posílají dál,protože již zopakované otázky podruhé ztrácejí smysl.Také bych uvítala i humorné otázky,trochu dolehčení a nadsázky neškodí.Otázky jsou až příliš vážné a takový život přece není :-) Ještě jednou děkuji za možnost testovat,takové karty jsem viděla poprvé a dám na zkoušku kolegyním.
avatar
Věra
klad Testuji karty Cvičeni Mapy lásky a otevřené otázky. Je to opravdu zajímavé,kdy si s manželem poodhalíme své nitro. Je možnost rozvést další debatu o sobě a poznat tak partnera ještě více do hloubky. Otázek je plno, které by ani člověka nenapadly. Je opravdu zajímavé sebepoznávání.
avatar
Jana
klad Jelikož už nějakou dobu s manželem plánujeme dítě, jsou pro nás karty užitečným pomocníkem. Určitě nás neovlivní v rozhodnutí, jestli dítě ano či ne, ale pomohou zodpovědět otázky, které nás dříve ani nenapadly. Manžel není příliš "hrací typ", ale s těmito kartami neměl problém.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel