Balíček produktů Matcha tea (gastro, šejkr, čokoláda a mandle)

image
otestováno
Počet recenzí
58
jak jste hodnotily
5
52x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 19. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě. Přihlášením zároveň souhlasí s předchozím kontaktem partnera a krátkou instruktáží, jak s produktem pracovat. Testování proběhne ve středu 18. února mezi 10 a 11 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 balíčků produktů Matcha tea.  [*] [*] [*]

Objevte kouzlo japonského zeleného BIO čaje Matcha.

Tento čaj se vyznačuje nejen svými blahodárnými účinky na lidský organismus, ale také svými možnostmi využití pro výrobu dalších produktů.

Čaj Matcha je právem považován za krále mezi čaji a nyní máte možnost jej ochutnat i Vy.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
58
avatar
Jana
klad Z balíčku jsem nadšená, nejen jaký úžasný obsa v něm byl-kvalitní shaker, krabička s čaji, čokoláda a mandle.Překvapila mě i komunikace společnosti, protože volali, zda vše dorazilo a vysvětlili přípravu. Samotný čaj mě chutí překvapit, chutnal mi, čokoláda byla doplňkem a mandličky...hmmm luxusní záležitost.
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Jana
klad V testovacím balíčku byl jak čaj balený v sáčcích a šejkr, tak čokoláda a mandle v čokoládě. Zelený čaj jsem připravila v šejkru jak se studenou, tak teplou vodou. Chuť velmi zajímavá, studená varianta s citronem velmi osvěžující, horká varianta nejlepší čistá. Obě varianty samozřejmě bez cukru, Čaj je poněkud chuťově netradiční, ale stojí za vyzkoušení. Při přípravě čaje se velmi dobře manipuluje se šejkrem, který je opravdu spolehlivým pomocníkem. Čokoláda má velmi zajímavou nazelenalou barvu. Její chuť je nepoměrně exotičtější, než u čaje. Čajová složka poněkud překrývá chuť kakaa. Čokoláda mi připadá trochu sladší a překvapivě jsem ucítila v ústech malé pálení, jako po chilli. Každopádně je třeba čokoládu konzumovat vychlazenou, její parametry se výrazně zlepší. Mandle v čokoládě mě chutnaly, ale jejích čokoládový obal se poněkud hůře rozpouští a tak se nedá výrazněji vychutnat chuť čokolády spojená s chutí mandlí. Ale to není úplně na závadu a určitě bych si na to zvykla. Co musím ocenit je perfektní spolupráce se zástupcem výrobce. Ozval se telefonicky a velmi podrobně a pečlivě mi vysvětlil, jak připravovat čaj, aby nedošlo ke zklamání. Jeho přístup byl velice profesionální a na druhou stranu i velice příjemný a lidský. Prostě perfektní servis. Shrnu-li testování, jedná se o výrobky pro nás poněkud exotické, ale zcela určitě si produkty zaslouží naši pozornost a ochutnání.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Karolína
avatar
Zdeňka
avatar
Milena
klad Balíček mě nadchnul. Super sada včetně shakeru. Jelkož pracuji na směny, dávala jsem si čaj před prací, testuji již týden a už cítím známky zlepšení- více energie. A hlavne jsem začala vynechávat kávu. Čokoláda a mandle také chutné.
avatar
veronika
klad Dlouho jsem nad nim přemýšlela ale nechtěla jsem utracet .Jakmile mi vše prislo musela jsem ochutnat čokošku :)zbarvení zajimave ale byla to mnamka :) Kazdy den si pripravuji v šejkru čajik s citronem a je úžasnej vyborna chuť a šejkr splňuje to co má .Mandličky jsem snedla s rodinou takže byli během minuty pryc
avatar
Tomas
avatar
Dagmar
avatar
Hana
klad Balíček zeleného čaje velmi potěšil. Je fajn, že čaj je balený do samostatných 30-ti porcí. Je opravdu chutný. Jde velmi lehce rozmíchat v šejkru, který byl v balíčku. Rozpustí se výborně i ve studené vodě, tak mi chutná nejvíc, ani jsem ho ničím nechutila. Kdo je zvyklý pít zelený čaj, tak tuto chuť ocení. Je velmi silný, tak bych ho doporučovala pít v dopoledních hodinách. Je osvěžující, chutný, ale hlavně umí povzbudit a dodat energii. Něvěřila bych, čeho je takový malý sáček čaje schopný. Na mě je možná až moc silný, ale není problém rozmíchat v šejkru menší množství. Obsahuje hodně vitamínů, má krásnou zdravou barvu a myslím, že metabolismus opravdu urychluje, a že se dá i díky němu zhubnout. Určitě bych ho doporučila pro snížení váhy, snižuje každopádně chuť k jídlu. Jinak v balíčku byly ještě mandle v zeleném čaji, byly zvláštní, ale chutné. Rozdělili jsme si doma všichni čokoládu se zeleným čajem a ta sklidila velký úspěch u všech. Jemná bílá s příchutí čaje, vynikající. Výborný testovací balíček a doporuči všem, kdo chtějí načerpat zdraví, sílu a vitalitu. Děkuji za něj.
avatar
Alena
avatar
Helena
avatar
Ludmila
Zobrazit více recenzí