Balíček školních potřeb Activáček

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
41x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě a napíše nám rok narození svého dítěte (musí navštěvovat první stupeň základní školy).

Testerka musí mít zároveň ve svém profilu vyplněno, že má děti.

Testování proběhne v pondělí 11. května mezi 9:30 a 10 hodin. Čeká na vás deset balíčků školních potřeb.   [*] [*] [*]

Hledáte kvalitní školní a výtvarné potřeby pro děti? E-shop Activáček.cz nabízí cenově zvýhodněný balíček školních potřeb kvalitních značek, který je vhodný pro žáky všech tříd na prvním stupni.  

Balíček obsahuje: trojhranné pastelky Maped, fixy Maped, velké vodové barvy Faber-Castell, lepicí tyčinku Kores, gumovací pero FriXion, 3 tužky Maped číslo 2, ořezávátko Maped se zásobníkem, pryž Maped a linkovaný školní sešit s motivem ovečky Shaun. Balíček je dodáván v dárkové zafóliované podobě.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
44
avatar
Hana
klad Pastelky MAPED jsou pro dětičky super. Mají hodně barviček. Jsou velice kvalitní. Děti je mají rády už od mala. Já už dětem ani obyčejné pastelky nekupuji. Chtějí jen tyto trojhranné. Mají je v penálech všichni. Doporučuji všem maminkám, nejen pro děti. Vraťte se do dětství a malujte si.
avatar
Věra
klad Tyto školní potřeby kupuji pro svého synovce a neteř. Jso kvalitní a za přijatelnou cenu. A děti z nich mají vždy radost. Báječně je pobaví! Báječné je gumovací peru, ale také pastelky Maped máme moc rádi. Výborně malují . Tyto věci jsou krásně barevně vyvedeny, a proto zaujmou každé dítě :)
avatar
Kamila
klad Pastelky MAPED jsou pro dětičky super. Mají hodně barviček. Jsou velice kvalitní. Děti je mají rády už od mala. Já už dětem ani obyčejné pastelky nekupuji. Chtějí jen tyto trojhranné. Mají je v penálech všichni. Doporučuji všem maminkám, nejen pro děti. Vraťte se do dětství a malujte si.
avatar
Petra
klad Skvělé pastelky, vedle kohinorek jedny z nejlepších a nejkvalitnějších značek. Mají pestrou škálu barev a moc dobře se s nimi kreslí. Zabavila jsem je svému synovi a vybarvuji s nimi antistresové omalovánky. Barví se s nimi lehce a barvy jsou opravdu syté.
příloha
avatar
Anna
klad Balíček školních potřeb Activáček obsahuje vše co dítě ve škole potřebuje.Všem vřele dporučuji
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Balíček školních potřeb Activáček obsahuje snad úplně všechno co dítě do školy potřebuje. Pastelky mají krásné výrazné barvičky. Roller s gumovatelnou náplní je fajn věc, dítě nemusí hledat zmizík. Lepidlo lepí, tužky píšou a dobře se drží. Vodovky mají krásně syté barvy. Prostě super. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad Ať už lepidla nebo pastelky,tužky či pera téhle značky mám oblíbené a vždy jsem je používala,ať už ve školním věku nebo i teď se k nim ráda vracím,takže je určitě můžu všem jen a jen doporučit..všechny pomůcky téhle značky jsou kvalitní a velice praktické..
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Vendula
klad Dcera měla z balíčku velkou radost. Ráda kreslí a vytváří, takže máme doma velkou spotřebu. Tužky ani pastelky se nelámají a mají krásné syté barvy. Jako maminka prvňáčka jsem uvítala trojhranný tvar, který pomáhá ke správnému úchopu. Dcera měla velkou radost z gumovacího pera, kterým rychle a bez následků opravila chybičky v domácím úkole :) Guma je velikostně akorát do dětských prstíků a vejde se krásně do penálu. V balíčku jsou všechny důležité potřeby, které školák potřebuje. Možná bych ho doplnila ještě o nůžky s kulatou špičkou.
klad Dceři nešlo ořezávátko otevřít a při prvním použití byly ořezané kousky vysypané i okolo odpadkového koše. Výhodou ořezávátka je, že je na 2 různé tloušťky pastelek a není prostorově objemné, takže se vejde i do penálu a nedělá v něm "bouli".
avatar
Petra
klad Ještě jednou bych chtěla poděkovat za balíček školních potřeb pro dceru. Velmi nás potěšila barevnost a sytost vodovek, výrazně píšící fixy i pevné pastelky. S lepidlem se dcerce také pracovalo dobře, ze stolečku šlo dobře omýt. Celkově jsme s potřebami této značky velmi spokojeny.
avatar
Radka
klad
klad
klad Syn je z balíčku školních potřeb nadšený, pouze neví, co dříve použít, všechno je pro něj velmi lákavé a tak chvíli maluje za pomoci vodovek, za chvíli už to jsou fixy, pastelky… Líbí se mi pestrost balíčku a také to, že tam není nic, co by pro malého školáka bylo zbytečné.
avatar
Lada
klad Balíček od Aktiváčka potěšil kvalitníma vodovkama s opravku velkýma barvičkama, které mají syté a pěkně malovatelné barvy. Roller s bumovatelnou náplní je fanj věc, dítě nemusí hledat zmizík, hrabat se v pouzdře a vše má pohromadě.Lepidlo lepí, tužky píšou a dobře se drží v prstíkách díky projhrannému tvaru.
klad Ořezávátko jsme nemohli otevřít a když se to podařilo jeho obsah byl všude kolem. Pro děti celkem nepraktické i když jeho výhodou je možnost ořezávání obou tlouštěk různých pastelek a tužek. Takže po jistém tréningu snad bude užitečné.
avatar
Miroslav
Zobrazit více recenzí