Balíček školních potřeb Activáček

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
41x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě a napíše nám rok narození svého dítěte (musí navštěvovat první stupeň základní školy).

Testerka musí mít zároveň ve svém profilu vyplněno, že má děti.

Testování proběhne v pondělí 11. května mezi 9:30 a 10 hodin. Čeká na vás deset balíčků školních potřeb.   [*] [*] [*]

Hledáte kvalitní školní a výtvarné potřeby pro děti? E-shop Activáček.cz nabízí cenově zvýhodněný balíček školních potřeb kvalitních značek, který je vhodný pro žáky všech tříd na prvním stupni.  

Balíček obsahuje: trojhranné pastelky Maped, fixy Maped, velké vodové barvy Faber-Castell, lepicí tyčinku Kores, gumovací pero FriXion, 3 tužky Maped číslo 2, ořezávátko Maped se zásobníkem, pryž Maped a linkovaný školní sešit s motivem ovečky Shaun. Balíček je dodáván v dárkové zafóliované podobě.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
44
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
veronika
klad balicek aktiváček pro školáky 1.stupně je vcelku ideální sada. Asi vše potřebné do začátku co školák potřebuje. Určitě jsou praktické trojhranné tužky i pastelky,doporučované pro děti co se učí psát, syn ve škole denně používá. Ořezávatko ma dvě velikosti pro šíře tužek, a zasobníkem- super praktické vychytávky, take nepostradatelné ve škole.Fixy ještě v 1-tř. nepoužívá, ale najdou svoje uplatnění. Lepidlo, vodovky ty používaji děti ve výtvarné výchově. Balíčku není co vytknout, určíte bych jako sadu doporučila. Pero Pilot - gumovaci, prima věc ;-), syn bude využívat až v 2.tř. letos paní učitelka vyžaduje klasické plnicí pero (zmizikovatelné).
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost testovat.
klad Spíše děkuje syn :)
klad BALÍČEK školních potřeb Activáček hodnotím velmi kladně.
klad Přišel pečlivě zabalen.
klad Balíček obsahoval :
klad Linkovaný sešit už i s natištěnými okraji. S pěkným motivem ovečky Shaun.
klad Ořezávátko MAPED se zásobníkem. Dobře se otvírá. Ostré.
klad Pastelky MAPED pěkně padnou do ruky, díky tomu že jsou trojhranné. Barvy krásně syté to stejné i u fixí MAPED jsou omyvatelné a dají se vyprat což ocenuji, protože synovy občas ujede ruka i jinam než na papír :D
klad Vodové barvy FABER CASTELL - syté, k nim i štětec -synovi se s ním dobře maluje.
klad Tuhé lepidlo KORES - drží dobře a je omyvatelné vodou.
klad Grafitové tužky MAPED -trojhranné dobře se drží v ruce. Jen tak se nezlomí špička, značení HB takový střed.
klad Pero PILOT - dá se vygumovat , takže +:)
klad Pryž MAPED - Padne do ruky, pevná a dobře gumuje.
klad Doporučuji , věci jsou kvalitní a vyplatí se :)
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Martina
klad Balíček školních potřeb obsahuje samé kvalitní výrobky. Školní potřeby testoval syn (8 let, navštěvuje 2. třídu). Z balíčku měl velkou radost a hned se vrhl na testování. Vyzkoušel pastelky, fixy,obyčejné tužky a vzápětí gumu :) při kresbě obrázku jablka. Docela mne to překvapilo, protože ho kreslení nebaví. Sama jsem psací potřeby zkoušela a pastelky malují moc pěkně, také obyčejné tužky dobře píší, zároveň se dobře drží v ruce. Pero FriXion je vychytané, syn ho už ve škole používal dříve. Nejde mu bohužel psaní a celou první třídu psal obyčejnou tužkou a hrozně se bál použít pero. Když jsme mu ale pero koupili, byl z něho nadšený, hlavně z možnosti jednoduchého gumování a bavilo ho to, takže ho opravdu doporučuji. Také nám ho doporučili ve škole. Syn vyzkoušel také vodové barvy. Ty mají pěkné barvičky! S ořezávátkem se mu pracovalo dobře, je super, že je u něj zásobník, protože ve škole si může tužky rychle ořezat, aniž by musel klečet u koše :). Mohu říci, že balíček obsahuje věci, které školák na prvním stupni potřebuje.
klad Jedinou výtku měl syn k ořezávátku, protože nemohl přijít na to, jak ho otevřít. Když už na to konečně přišel, tak si stěžoval, že se těžko otvírá. Ale nakonec to zvládl :)) Tohle bylo opravdu jediné, co ke školním potřebám sdělil negativního :).
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lucie
klad Balíček školních potřeb Activáček je super sada pro školáky,protože balíček obsahuje téměř vše co dítě do školy potřebuje.Navíc tyto potřeby jsou velmi kvalitní.Trojhranné pastelky Maped se dobře drží a mají krásné syté barvy, fixy Maped jsou vypratelné a mají opravdu krásné barvy,dá se s nimi kreslit tence i tlustě podle sklonu,vodové barvy Faber-Castell jsou velmi syté a obsahují štětec se kterým se dobře maluje,lepicí tyčinka Kores velmi dobře lepí a je s ní snadná manipulace,oproti lepidlám v tubě,gumovací pero FriXion je úžasné,protože jakákoliv chyba se dá vygumovat a snadno opravit,dítě nepotřebuje mizík a nemusí nic přeškrtávat,tužky Maped se velmi dobře drží a lehce se s nini píše,ořezávátko Maped se zásobníkem je velmi pěkné a hlavně díky zásobníků nepadají ořezky z tužky všude,pryž Maped velmi dobře gumuje a je pevná a linkovaný školní sešit s motivem ovečky Shaun je také velmi pěkný.Tato sada určitě potěší každého školáka,tak jako potěšila nás.Hlavně tato sada je za úžasnou cenu a opravdu se vyplatí,za sebe i syna velmi doporučuji.
avatar
Radka
klad
klad
klad Syn je z balíčku školních potřeb nadšený, pouze neví, co dříve použít, všechno je pro něj velmi lákavé a tak chvíli maluje za pomoci vodovek, za chvíli už to jsou fixy, pastelky… Líbí se mi pestrost balíčku a také to, že tam není nic, co by pro malého školáka bylo zbytečné.
avatar
Vendula
klad Dcera měla z balíčku velkou radost. Ráda kreslí a vytváří, takže máme doma velkou spotřebu. Tužky ani pastelky se nelámají a mají krásné syté barvy. Jako maminka prvňáčka jsem uvítala trojhranný tvar, který pomáhá ke správnému úchopu. Dcera měla velkou radost z gumovacího pera, kterým rychle a bez následků opravila chybičky v domácím úkole :) Guma je velikostně akorát do dětských prstíků a vejde se krásně do penálu. V balíčku jsou všechny důležité potřeby, které školák potřebuje. Možná bych ho doplnila ještě o nůžky s kulatou špičkou.
klad Dceři nešlo ořezávátko otevřít a při prvním použití byly ořezané kousky vysypané i okolo odpadkového koše. Výhodou ořezávátka je, že je na 2 různé tloušťky pastelek a není prostorově objemné, takže se vejde i do penálu a nedělá v něm "bouli".
Zobrazit více recenzí