BB CREAM punčochové kalhoty

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotily
5
47x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 28. 4. 2015
do 13. 5. 2015

BB cream inovativní punčochové kalhoty od Bellindy Vám pomohou zdokonalit vaše nohy.

Sametově hebké průsvitné punčochy o síle 12 DENů jsou perfektní kombinací matujícího vlákna a make-up efektu, která kryje drobné nedokonalosti pokožky a dodává perfektní vzhled nahých nohou.

Zakrývají malé viditelné žilky, zarudnutí, suchou pleť apod. Jsou pohodlné na nošení a perfektně přilnou k pokožce. Dodávají efekt skvělých nohou a odrážejí světlo.

Bellinda nabízí BB cream punčochové kalhoty v bronzové a jantarové (amber) barvě a velikostech S, M a L.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
51
avatar
Hana
klad Bellinda je má oblíbená značka zvučného jména a s letitou tradicí. Kupuji od této značky nejenom punčochové zboží, ale také spodní prádlo. Jejich materiály jsou velice příjemné a krásně se mi nosí. Za kvalitu jsem ochotná si připlatit i když se dají vychytat i bezva akce třeba v Tescu
avatar
Věra
klad Bellinda je má oblíbená značka zvučného jména a s letitou tradicí. Kupuji od této značky nejenom punčochové zboží, ale také spodní prádlo. Jejich materiály jsou velice příjemné a krásně se mi nosí. Za kvalitu jsem ochotná si připlatit i když se dají vychytat i bezva akce třeba v Tescu :)
avatar
Iva
klad BB CREAM punčochové kalhoty jsou velice kvalitní kalhoty, které uspokojí každou ženu, která nosí sukni. Dobře se oblékají a na noze neškrtí. Barva je krásná a na noze působí, že jsme na boso. A při celodenním nošení nás večer nohy nebolí a ani nejsou nateklé. Trpím na křečové žíly a tyto kalhotky mi umožnily nosit sukni. Doporučuji všem ženám.
příloha
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Markéta
klad Tyto punčochy jsou nejlepší jaké jsem kdy měla
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Toto jsou jednoznačně nejlepší punčochy,které jsem kdy měla.Byla jsem s nimi hvězda a mé nohy naprosto bezchybné.Navíc se mi nosí moc příjemně a nejsou nepohodlné a nelezou kam nemají:-)Jsou i dostatečně pevné,takže mi vydržely až deset použití.Já jednoznačně doporučuji.
avatar
Petra
klad I když moc jako ,,kalhotová žena,, sukně nenosím - tím pádem nejsou potřeba ani punčochy, rozhodně když už, tak sáhnu po těchto. Skvěle kryjí i pigmentové skvrny na nohou, natož nějaké to letní štípnutí od komára.. nohy vypadají mnohem lépe, než v klasických punčochách :)
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Lucie
klad Punčochové kalhoty značky Bellinda jsou dle mého názoru jedny z nejkvalitnějších. Byla jsem s nima vždy spokojena. Výhoda velké škály barev, rozhodně je z čeho vybírat. Narozdíl od jiných značek punčoch, tyhle jsem neměla nikdy pouze na jedno použití. Opravdu kvalitně odvedená práce i materiál. Punčochy BB Cream díky své přirozené barvě jistě padne každé nožce. Doporučuji!
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Daniela
klad Punčochové kalhoty BB CREAM Jsou z velice kvalitního materiálu. Vůbec se netrhají a vydrží velice dlouho. Nohy jsou v nich krásnější nejen díky jejich na pohled příjemné barvě, která působí pěkně přirozeně, ale i díky tomu, že bezvadně zakryjí veškeré nedostatky. U mě konkrétně to jsou to křečové žíly. Tyto punčochové kalhoty všem doporučuji.
avatar
Monika
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Anna
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost testovat punčochové kalhoty Bellinda BB cream. Punčochy perfektně sednou a na nohách je vůbec necítíte. Krytí nedokonalostí nohou je také na jedničku. Jejich provedení je také velmi solidní a věřím, že něco vydrží.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel