Otestovali jsme chuť nových pečených cereálních tyčinek Bebe Dobré Ráno ve dvou příchutích: čokoláda & lískové oříšky a americké brusinky & lískové oříšky

image
otestováno
Počet recenzí
191
jak jste hodnotily
5
123x
4
56x
3
7x
2
5x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 7. 3. 2022
do 27. 3. 2022

Bebe Dobré Ráno Tyčinka

BeBe Dobré ráno přichází s novinkou - chutnou pečenou cereální tyčinkou ve dvou příchutích: čokoláda & lískové oříšky a americké brusinky & lískové oříšky.

Tyčinka má lahodnou chuť a výjimečnou texturu - je měkká a nadýchaná a zároveň i křupavá díky velkým kouskům ovoce, hořké čokolády a lískovým oříškům.

Tyčinka obsahuje 5 celozrnných cereálií a je zdrojem vlákniny a hořčíku. Je určena pro všechny, kdo žijí aktivně a potřebují pozitivní energii po celý den, nebo i jako malá svačinka. Díky své velikosti je snadné ji zabalit do batohu na výlet a navíc se nerozdrobí. 


Tesco.cz

Tyčinku Americké brusinky & lískové oříšky

Tyčinku Čokoláda & lískové oříškyKošík.cz

Tyčinku Americké brusinky & lískové oříšky

Tyčinku Čokoláda & lískové oříškyVíce informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
191
avatar
Kristýna
Bebe tyčinka Americké brusinky s lískovými oříšky je rozhodně mojí nejoblíbenější příchutí. Tyčinka je lahodná, brusinky zajistí jemnou kyselost a celkově jde o skvělé vyvážení chutí. Stejně jako u ostatních tyčinek této řady musím vyzdvihnout to, že není tvrdá a nevylámete si na ní zuby. Naopak je velmi vláčná a chutná
klad vyvážená chuť
klad zasytí
klad vláčná
klad měkká
klad ideální porce
avatar
Kristýna
Čokoládová tyčinka Bebe mě velmi příjemně překvapila hlavně svojí měkkostí a vláčností. Lískové oříšky jen podpořily výbornou čokoládovou chuť. Tahle tyčinka je skvělou svačinkou, pokud nestíháte v práci/ve škole. Zasytí vás a navíc potěší lahodnou chutí.
klad měkkost
klad vláčnost
klad výrazná chuť ořechů
klad kvalitní čokoláda
klad zasytí
klad mohla by být méně sladká
avatar
Martina
Bebe tyčinka Čokoláda & lískové oříšky je chutnou svačinkou, kterou si můžete dopřát kdykoliv během dne. Příjemně voní, žádná umělá aromata nečekejte. Obsahuje chutné čokoládové kousky a velké kusy lískových oříšků. Je příjemně vláčná, žádný tvrdý “suchar”. Uvítala bych větší balení
klad Chuť
klad Vůně
klad Vláčnost
příloha
avatar
Martina
Mňam, BEBE opět nezklamalo. Bebe Tyčinka má příjemnou, nepřeslazenou chuť s decentní kyselinkou po brusinkách. Chuť lískových oříšků požitek jen završuje. Krásně voní a je mírně vláčná. Obsahuje “křupavé” kousky. Zařazuji na seznam příštího nákupu ?.
klad Vůně
klad Chuť
klad Textura
klad Mohla by mít alespoň 60g
příloha
avatar
Kristyna
Sušenky jsou pěkně měkkounké, lehce se drolí. Brusinky jsou v nich luxusní, dělají sušenku šťavnatou a jejich svěží nakyslá chuť jim dává šmrnc. Sušenky mám raději ve větším balení, každopádně to byla výborná svačinka, kterou jsem si vychutnala s čajem.
klad brusinky
klad šťavnaté
klad sladkost
klad drolí se
klad menší balení
příloha příloha příloha příloha
avatar
Kristyna
Sušenka s čajem? To je svačinka jak má být. Tyhle Bebečka jsou prostě výborný. Žádný sucháncí, ale výborný šťavnatý sušenky. Kombinace ořechů a čokolády, to je známá klasika a i tady funguje báječně. Velikostně bych uvítala o polovinu větší. Jsem zvyklá mlsat větší kousky :).
klad chuť
klad obsahuje čokoládu
klad vůně
klad malé balení
příloha příloha příloha příloha
avatar
Michal
Miluju kombinaci orechu a cokolady. Kdyz se k tomu pridaji jeste ovesne vlocky, je z toho skvela snidane. Susenky vydrzely i nekolik cest v batohu bez poskozeni. Prijemna chrupkava textura, idelani velikost baleni a ta vuuuune :). Ocenil bych mene cukru v baleni.
klad Vune
klad Chut
klad Ingredience
klad trochu víc cukru než je třeba
avatar
Ella
Vynikající chuť tyčinky Americké brusinky & lískové oříšky mě okouzlila hned při prvním kousnutí. Tyčinka skvěle zasytí a není přeslazená. Kombinace brusinek a lískových oříšků je trefa do černého. Je to ideální svačina jak do školy, tak na výlet či jen tak ke kávě :)
klad chuť
klad velikost balení
klad ovocná vůně
klad složení
klad vše v naprostém pořádku
avatar
Ella
Tyčinka Bebe Čokoláda & lískové oříšky mě velmi mile překvapila svou chutí. Není přeslazená a zasytí. Kombinace oříšků a čokolády se moc povedla, velmi chutná i dětem. Velikost balení je ideální jak na svačinku do školy, tak do práce či na výlet. Moc nám chutnala.
klad velikost balení
klad chuť
klad kousky oříšků
klad vše ok
avatar
Petra
Brusinky a lískové oříšky je dobrá kombinace. Tyčinka je tak akorát měkká i sladká, je to příjemná změna od tvrdších sušenek Bebe. Nezláme se na malé kousky, zůstává vcelku a přesto je co si v puse křupnout. Zařazuji si do seznamu svačin hned vedle Bebe Dobré ráno.
klad měkká a zároveň křupavá
avatar
Petra
Nová Bebe tyčinka mě příjemně překvapila, je měkká a přitom ne rozměklá. Obsahuje křupavé kousky i jemné části které se rozplynou na jazyku. Chuť je sladká tak akorát, doplňují ji lehce křupavé oříšky a čokoláda. Tato kombinace je velice chutná. Zařazuji si na seznam věcí na výlety.
klad měkká, nerozlámaná
klad zároveň křupavá
avatar
Marie
Bebe tyčinka Americké brusinky & lískové oříšky mě překvapila. Obvykle na příchuť brusinek moc nejsem, ale v této tyčince mi brusinky opravdu chutnaly. Kombinace s oříšky je výborná. Sladší chuť, takže za mě dokonalé. Občas se trošku drolí, ale alespoň se člověk na tyčinku soustředí a vychutná si jí.
klad sladší chuť
klad brusinky
klad složení
klad velikost
klad Obal
klad lehce drobivé
avatar
Marie
Bebe tyčinka Čokoláda & lískové oříšky mi udělala obrovskou radost. Tyčinka plná cereálií, čokolády a oříšků. za mě skvělá kombinace. chuťově sladší a to mně osobně vyhovuje. Malinko se drobí, takže do auta není nejvhodnější svačinkou. Během dne, ale skvělá svačinka, co se vejde i do malé kabelky. Obal lákavý.
klad sladší chuť
klad složení
klad design obalu
klad malinko se drobí
avatar
Jana
Tyčinka Bebe dobré ráno s příchutí čokoláda a lískové ořechy je zvolená dobrá kombinace obou příchutí. Je to dobrá svačinka jak pro děti, tak i pro dospělé. Není přeslazená. Líbilo se mi, že jsou v tyčince větší kusy oříšků a je z celozrnných cereálií.
klad Velikost balení
klad Větší kusy oříšků
klad Dobrá chuť
klad nemám co vytknout
příloha
avatar
Jana
Bebe tyčinka s brusinkami a oříšky je velmi dobrá svačinka ke kávě. Je celozrnná a brusinky mám moc ráda. Mám raději měkké tyčinky než křupavé a tato je krásně měkká. Je dostatečně veliká, akorát do kapsy. Jediné co bych vytkla je, že se trochu drolí.
klad Dobrá svačinka
klad Celozrnná tyčinka
klad Chuť
klad Trochu se drolí
příloha
avatar
Jaroslava
Be be sušenky mám ráda, těmito taky nezklamali. Jsou lahodné, příjemně sladké, není po nich sucho v ústech. Dodávají energii. Velké kousky oříšků, brusinek se mi líbí. Možná se maličko drolí. Nevím co bych mohla ještě napsat, ochutnámím neprohloupíte ale čokoládové jsou lepší
klad není po nich sucho v ústech
avatar
Jaroslava
Be be zase nezklamalo, mám ráda všechny jejich sušenky. Jsou lahodné, příjemně sladké. Obal je poutavý, snadno otevíratelný. Velké kousky oříšků, čokolády jsou parádní. Ráda si je koupím. Nevím co bych mohla ještě napsat, koupí a ochutnámím neprohloupíte
klad velké kusy oříšků
klad chutné
avatar
Jan
Chuťově jsem byl spokojen, jsou jemně sladké s velkými kusy brusinky a oříšky. Čokoládové byli lepší, pro mě sladkomila lepší tím že byli sladší. Obal se mi líbí, už podle něho bych usuzoval, že to bude chuťovka. Není po nich žízeň, jsou takové šťavnaté.
klad doporučoval bych sladkomilům
avatar
Jan
Chuťově jsem byl spokojen, jsou jemně sladké s velkými kusy. Trochu se drolí. Do batohu na tůry bych je nebral, jak jsou jemné, měkké tak nevydrží nějaké převalování a mačkání v batohu. Obal se mi líbí. Nevím co bych ještě vyzvyhl nebo vytknul. Jsou prostě dobré
klad chuťově dobré
klad drolí se
avatar
Viola
Chuť dobrá, trochu moc sladká. Chutná sušenkově, jako americké cookies. Velikost je akorát, tyčinka je měkká a zároveň pár ingrediencí křupe, což je myslím hezká kombinace. Několik druhů celozrnných cereálií je fajn. Vadí mi ovšem stále dost vysoký obsah cukru.
klad Obal, celozrnné cereálie
klad Pšenice použitá ve výrobku je udržitelně pěstovaná
klad Ovocná vůně
klad Velký obsah cukru.
klad Lískové oříšky jsem ani necítila, převládá sušenková chuť
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel