Otestovali jsme čističku vzduchu Beko ATP5500N s aroma difuzérem a bluetooth reproduktorem. Jaké je hodnocení od našich testerů?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
3x
3
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 12. 12. 2022
do 23. 1. 2023

Čistička vzduchu Beko ATP5500N

Čistička vzduchu Beko zachytí nečistoty jako je pyl, prach a další alergeny, které mohou u citlivějších osob a alergiků způsobovat potíže. Je proto velmi vhodná do domácnosti s dětmi, astmatiky a alergiky, ale i pro každého, kdo bydlí ve větším městě nebo prašnějším prostředí.

Kromě funkce čištění vzduchu má v sobě i další vychytávky – funguje jako aroma difuzér, noční lampa, reproduktor a bezdrátová nabíječka. Pro voňavý interiér stačí doplnit oblíbený aromatický olejíček. Tlumené oranžové světlo je vhodné pro uklidnění a zlepšení kvality spánku a díky reproduktorům si můžete po propojení s telefonem přes Bluetooth pustit oblíbenou hudbu a zároveň využít možnosti bezdrátového nabíjení.   

Čistý vzduch bez alergenů

Čistička vzduchu obsahuje filtry, které dokážou zachytit až 100 % nečistot ze vzduchu. Jedná se nejčastěji o prach, pyly, roztoče i plísně, které se do domácnosti dostanou zejména při větrání oknem a mohou způsobovat potíže a alergie nejen na jaře.

Aroma difuzér

Příjemně voňavý domov

Čistička vzduchu má funkci Aroma difuzér, díky které vzduch nejen zvlhčí, ale také provoní vůní esenciálních aromatických olejů. Aroma box je umístěný na zadní straně a lze jej kdykoliv vyjmout.

Reproduktor

Poslouchání hudby

Čistička vzduchu je vybavená dvěma skrytými reproduktory Bluetooth, takže ji lze využít i pro poslech hudby. Se zařízením, ze kterého hudbu pouštíte, lze propojit pomocí bluetooth.

Noční lampa

Relaxační noční světlo

Tlumené oranžové světlo, kterým je vybavená lampa čističky vzduchu, je vhodné jako uklidňující světelná kulisa v interiéru a přispívá ke kvalitnějšímu spánku.

Nabíjení telefonu

Dobije energii i telefonu

Čistička vzduchu Beko vám pomůže v odpočinku a dobije energii i vašemu telefonu, který podporuje bezdrátové nabíjení. Její součástí je nabíjecí podložka, na kterou stačí telefon položit a nemusíte hledat žádné kabely.ě uvolníte aretaci koše a můžete jej posunout nahoru a dolů.

Další výhody čističky:

  • HEPA filtr 13
  • LED indikátor kvality vzduchu
  • Ionizátor
  • 3 rychlostní úrovně ventilátoru
  • Dotykové ovládání
  • Kompaktní rozměry
  • Doporučené pro místnost do 12 m2


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
10
avatar
Karolina
Čistička se mi velmi líbí po designové stránce i co se týče funkcí. Rozhodla jsem se pro pořízení kvůli životě ve velkoměstě s blízkostí nejfrekventovanější silnice, navíc máme dcě malé děti a kočky. Zatím nejvíce využíváme reproduktor,kdy pouštím hudbu z telefonu a rovnou využiji i bezdrátové nabíjení. Čistička mě mile překvapila svými funkcemi navíc. Jediné co mi přijde zvláštní až k neuvěření, že nám ukazuje čistička, že zde máme uplně čistý vzduch ať už je to ráno s vydýchaným vzduchem, tak po větrání. Vždy čísluje 2-4. To ještě stále testujeme.
klad Bezdrátové nabíjení
klad Reproduktor
klad tichost čističky
klad lehké ovládání
klad design
příloha
avatar
Marie
Jsem z čističky hodně nadšená. Moderní vzhled, je tichá, ventilátor má tři rychlostní stupně, při přepnutí na noční režim vůbec neruší. Noční lampu také využíváme (jen škoda, že intenzita světla nejde také regulovat). Difuzér také příjemný bonus, stejně jako bezdrátové dobíjení telefonu (jen pozor, telefon musí podporovat bezdrátové nabíjení). Oceňuji i reproduktor. Za mně Beko čistička skvělý multifunkční výrobek.
klad Moderní vzhled
klad tichý chod
klad tři rychlostní stupně ventilátoru
klad noční světlo
klad ovládání dotykové
klad indikátor kvality vzduchu
klad reproduktor
klad dobíjení telefonu
klad uvítala bych delší přívodní kabel
příloha
avatar
Ilona
Jednoduché ovládání, ihned se propojil s mobilem, reproduktor funguje skvěle. Velkou výhodou je difuzér zabudovaný u filtru. 3 úrovně ventilátoru bohatě stačí, používáme pouze na 2. Velice tichý, večer je to skvělá lampička. Velkou výhodou je bezdrátová nabíječka. Při prvním zapnutí čistička ukazovala hodnotu 5, po 3 hodinách a poté každý den už jen 2. Doporučuji do domácnosti kde jsou zvířata. Doma máme 10 koček a 1 papouška. Perfektně vyčistí vzduch, při přidání aroma oleje krásně provoní byt. Je lehounký.
klad bezdrátová nabíječka telefonu
klad aroma difuzér
klad velice tichý
klad výhoda je propojení s mobilem
klad nezavazí
klad dálkový ovladač
příloha
avatar
Lucie
Design je moderní, jemný, čistička je líbivá. Co se týká funkcí - neshledala jsem nic, co by mne nenadchlo. ? Reproduktor je skvělá vychytávka. Lampičku zbožňují synové - noční režim provozu je ultra tichý, takže může krásně běžet i přes noc a do toho lze pouštět přes bluetooth pohádky nebo uklidňující hudbu. Nabíjení telefonů bohužel nevyužijeme, ale dají se zde nabíjet třeba chytré hodinky, elektrické kartáčky, aj. ? A aroma difuzér je fantastický - provoní celý byt. ? V neposlední řadě mě fascinuje, že se filtr z čističky dá vyprat, takže máte prakticky nulové náklady do budoucna. ? Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro koupi čističky - děti bývají často nemocné, tak jim to třeba pomůže. ?
klad Pratelný fitr
klad Nic
příloha
avatar
Andrea
Velmi se mi líbi design čističky, podsvícení a i možnost, přehrát si hudbu. Já sama jsem astmatička a syn také, proto do domácnosti potrebujeme čističku vzduchu. Na displeji čističky je ukazatel jak mate velkou prašnost což je taky zajímavé. Čistička dobre vyčistí vzduch ,je to znát. Za sebe určitě doporučuju.
klad design, funkcnost
klad Možnost pustit si i hudbu
klad Výměnný hepa filtr
klad Při velkem vykonu je čistička slyšet
příloha
avatar
Eva
Čistička vzduchu je elektrický přístroj, který ze vzduchu odstraňuje různé druhy nečistot, jako jsou alergeny, prach, kouř, bakterie nebo viry. Tuto čističku Beko ATP 5500 N jsem pořídila synovi do jeho pokoje a to proto, že má astma bronchiale. Kromě toho, že odstraňuje alergeny nesených vzduchem, tak má i ionizátor. Má tři rychlosti provozu a indikátor čistoty vzduchu. Noční lampa poskytuje uklidňující efekt nočního světla. Pomocí esenciálních aromatických olejů naplní jeho pokoj příjemnou vůní.. Může se pochlubit i skrytým Bluetooth reproduktorem pro přehrávání hudby a dokonce dokáže bezdrátově nabít telefon. S touto čističkou jsem velice spokojena a pokládám jí za výtečnou pomocnici při běžném životě astmatika.
klad jednoduché ovládání
klad provonění interiéru
klad tři stupně ovládání čištění vzduchu
klad možnost nabíjení telefonu
příloha
avatar
Miroslava
S čističkou Beko jsme spokojení. Její plná síla se pozná až v období od března do konce září . Syn je totiž silný alergik na pyl. To byl hlavní důvod naší koupě. Nabíjení na telefon nepoužíváme, neboť ho synův androidovy aparát nepodporuje. Čistička je vpodstste tichá a noční lampa ( podsvícení ) je velice příjemné .
klad Tichý
klad Vzhled
klad Podviceni
příloha
avatar
Aneta
Čističku vzduchu jsem koupila, jelikož máme doma kočky, morčata a celkem prašné prostředí a taky suchý vzduch. Byla jsem překvapená, že doma máme i přes to všechno vcelku dobrou kvalitu vzduchu, což se dá zjistit na LED displeji čističky. Celkově jsem s čističkou spokojená na 85%.
klad Aroma difuzér
klad Víc režimů
klad Krátký kabel
příloha příloha
avatar
Alena
Design čističky je velmi atraktivní, zvláště podsvícení. Nicméně čistička čistí zřejmě jen velmi hrubé nečistoty. Protože po nepřetržitém provozu, po dobu 14 dnů, detekuje velmi čistý vzduch a filtr je stále jako nový. Vyzkoušeno i v jiných místnostech celého domu. Děti jsou nadšené z bluetooth reproduktoru, který hraje velmi dobře.
klad Design, reproduktor
klad Je poměrně hlučná
klad Nečistí běžné částice prachu
příloha příloha příloha
avatar
Kamila
Velmi hezký design, rychle nabíjení, skvěle funguje. Tlačítka dobře fungují. Tlačítko na vypínání, přepínání světla. Musím říct, že se tato cisticka vzduchu opravdu moc povedla. 3 stupně rychlosti čištění vzduchu,a ještě přívětivá cena. Opravdu super
klad Rychle nabíjení, jednoduché ovládání
klad Skoda ,že není filtr cistitelny
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel