Jak dopadla v našem testování myčky Beko s automatickým otevíráním dveří a funkcí HygieneIntense pro hygienicky čisté nádobí?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
9x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 1. 2023
do 22. 1. 2023

Myčka nádobí Beko Beyond BDFN26430X

Volně stojící nerezová 60cm myčka Beko na 14 sad nádobí díky dezinfekčnímu programu HygieneIntense myje i odstraňuje až 99,99 % virů a bakterií. Pomocí přímého ovládání Direct Access můžete rychleji nastavovat programy a po skončení mytí se myčka sama otevře, aby bylo nádobí dříve suché. Horní koš nastavíte do 3 poloh výšky, i když je plný nádobí a navíc myčka dokáže s programem Quick&Clean umýt a usušit nádobí za 58 minut.  

Program HygieneIntense = hygienicky čisté nádobí na 99,99 %. Program HygieneIntense umí horkou vodou a párou odstranit nečistoty i 99,99 % virů a bakterií. V jednom kroku tak nádobí umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čisté.  

Quick&Clean™ = umyto a usušeno za 58 minut. Plnohodnotný program myčky Beko dokáže umýt a usušit plnou náplň myčky za 58 minut. Není potřeba dělat žádné kompromisy mezi množstvím špinavého nádobí a délkou mytí. Rychlý program myje horkou vodou i suší, takže je nádobí do hodiny připravené.

SelfDry = automatické otevření dveří = rychleji suché nádobí. Automatické otevření dveří SelfDry umožňuje uniknutí přebytečné vlhkosti z prostoru myčky po skončení programu. Díky tomu je nádobí dříve suché a je připravené k uložení.

Direct Access ovládání = rychlé a snadné ovládání. Přímé ovládání Direct Access umožňuje zvolit program a mycí funkce bez překlikávání. Díky tomu je spuštění myčky snadné a rychlé.

Koš Acrobat = nastavitelný koš do 3 výšek. Upravte výšku horního koše pohodlně, aniž byste museli přeskládávat celou myčku. Koš Acrobat lze nastavit do tří různých výšek i ve chvíli, když je plný nádobí. Pomocí zmáčknutí klapky na každé straně uvolníte aretaci koše a můžete jej posunout nahoru a dolů.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Lenka
Myčka má velmi střízlivý design, nenápadnou stříbrnou matnou barvou skvěle zapadla i do naší starší venkovské kuchyně s dřevěnou podlahou. Je velmi tichá, nabídka mycích programů je dost široká. Líbí se mi otevírání dveří po umytí a skvělá je i možnost snadného nastavení horního koše do tří různých výšek, a to i když je plný.
klad tichý chod
klad krátký mycí program
klad nastavitelnost horního koše
klad přehledný displej
klad velký objem
klad snadná obsluha
klad automatické tevírání dvířek
příloha příloha příloha příloha
avatar
Adéla
Na první pohled zaujme ovládacími tlačítky, které jsou zapuštěny pod úhlem. To dovoluje snadnou orientaci a čitelnost bez dřepání si k myčce. Ovládání samotné je velmi snadné a přehledné. Mezi programy jsou i rychlé programy, kdy je nádobí do hodiny umyté a vysušené, ale i klasické programy s delšími cykly. Vzhledem ke spotřebě vody a elektřiny budeme ale pravidelné mytí dělat delšími eko programy, které mají menší spotřebu. Nádobí bylo zatím vždy dokonale umyté a většinou i suché. Jen plastové misky mají problém se schnutím. To ale byl problém u všech myček, které jsme kdy měli. Co je obrovskou předností a nemůžeme si ji vynachválit, je automatický odskok dveří po dokončení mytí. U předchozích myček jsme často po dokončení zapomněli dvířka otevřít nebo to bylo pozdě v noci, kdy jsme už spali a voda uvnitř zkondenzovala a znovu zamokřila nádobí. U této myčky Beko se dvířka automaticky otevřou a uvolní vlhkost z myčky ven. Nádobí tak zůstane suché, ikdyž si myčky nevšímáme.
klad automatické otevírání po domytí
klad moderní vzhled
klad snadné ovládání
klad rychlé i eko programy
klad snadné nastavení výšky koše (skvělé například na skleničky na víno nebo veliké hrnce na polévku)
klad v balení mohla být hadice AquaStop
klad na povrchu snadno ulpívají mastné otisky prstů, ale to je obecně problém takto barevných spotřebičů
avatar
Lena
Je to moje první myčka v domácnosti a je úžasná. nejen, že krásně vypadá a ovládání je intuitivní, ale ve srovnání s myčkou, kterou máme v práci, i mnohem lépe myje. Oceňuji funkci otevření dvířek, protože když ji večer pustím, nemusím se o ni starat a je hotovo. Super je krátký program.
klad design
klad jednoduché ovládání
klad otevírání dvířek po domytí
klad krátký program
klad zatím žádné zápory
avatar
Michaela
Jednoduchý a pěkný design, snadné a rychlé ovládání, tichý chod, nastavitelný koš ? usnadní skládání ,Automatické otevírání dveří, je parádní vychytávka, lépe a rychleji schne nádobí . Rychlé dodání ... Myčka přišla dva dny po objednání. Za tu cenu super myčka
klad Cena
klad Tichy chod
klad Design
klad Spotřeba vody
klad Zatím jsem nic neobjevila
příloha příloha
avatar
Ivana
Myčka je skvělá a mohu doporučit. Líbí se mi krytí ovládacího panelu, aby na tlačítka netekla voda. Lehce jde ovládat a programy jsou srozumitelné. Nádobí je krásně umyté a oceňuji otevření dvířek po mycím programu. Za největší benefit považuji funkci HygieneIntense. Dodání výrobků e-shopem výrobce bylo neskutečně rychlé vzhledem k nadcházejícím Vánocům.
klad rychlé dodání výrobku
klad funkce odstranění bakterií a virů
klad funkce otevírání dvířek na konci programu
klad nastavitelnost horního koše do tří poloh
klad krytí ovládacího panelu
klad skvěle umyté nádobí
klad velmi prostorná
klad nic
avatar
Michaela
Naše první myčka a perfektní. Zapojení bylo jednoduché i sundání vrchního krytu neboť ji máme pod pracovní deskou. Přístup pro přidání soli je super. Vychytane koše, sklopné zuby,výškově nastavitelné přihrádky, multifunkční stojan.....je toho spoustu. Za mě nejlepší volba. Programu na mytí je šest. Velmi jednoduché ovládání a parádně popsáno jak na ovládacím panelu tak i návod. Vše parádně umyto. Přes noc používám eco program s automatickým otevřením dveří. Tuto myčku mohu doporučit, opravdu super volba a já jsem nadšená.
klad Design
klad Zpracovani košů
příloha
avatar
Andrea
Krásná nerezová myčka, snadno se ovládá, není hlučná nádobí je perfektně umyté a při ukončení programu se sama vypne a otevře dveře... Myčka není těžká je lehká košík se dá různě nastavit na požadovanou velikost prostoru podle nádobí. K myčce jsme zdarma dostali vzorek tablet a sůl do myčky. Návod je srozumitelně napsaný velice ráda myčku Beko doporučuji
klad Snadné ovládání
klad Perfektně myje
klad Sama se vypne
klad Otevření dveří při dokončení mytí
klad Není hlučná
klad Zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Běla
Myčka Beko BDFN 26430X je skvělý pomocník, který ušetří spoustu času a hlavně spotřebu vody. Myslela jsem že mám skleničky, misky na zmrzlinu a jiné sklo čisté, ale po umytí v myčce, prostě pecka zářivé. Postupně zkouším různé programy. Největší rozdíl byl po umytí pánvičky, kterou máme kvůli plynu dost opálenou. Design myčky je pěkný, tak že zapadne do spousty domácností.
klad otevírání dveří
klad Návod, málo čitelny
příloha příloha
avatar
Michaela
Myčku jsem vyměnila za 11let starou. Myčka Beko má jiný systém na ukládání nádobí než předešlá, ale rychle jsme si zvykli. Dvířka jdou lehce otevírat. Vyzkoušeli jsme zatím 3 programy. Hodně nás překvapil program hodinový, kde nádobí bylo opravdu čisté a suché. Zatím jsme s myčkou spokojeni.
klad Jednoduchost
klad Lesk
klad Kvalita umytí
klad Zatím nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Eliška
Myčka Beko má krasny Design,takže se mi krasne hodí do kuchyně.Není tak těžká ,takže jsme ji lehce vynesli po schodech. Také se mi velice líbí funkce otevírání dveří po umyti. Možná je tam zbytečně moc návodu v různých jazycích. Jinak není nic co bych vytkla.Nádobí je vždy krasne čisté.
klad Prakticka
klad Lehce se vyndala do schodu
klad Cena
klad Otevírání dvířek
klad Funkce
klad Zbytečně moc návodu v různých jazycích =moc papíru
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel