Otestovali jsme pračku Beko Beyond s parní funkcí SteamCure a IronFast pro usnadnění žehlení. A jaké jsou recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
7x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 16. 10. 2022
do 13. 11. 2022

Automatická pračka Beko Beyond B3WFU57413WCSHWG

Mimořádně úsporná pračka Beko s párou SteamCure dokáže odstranit nejen ty nejodolnější skvrny, ale i bakterie a viry, navíc díky funkci IronFast zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení. Umí vyprat plnou náplň prádla už za 28 minut, a dokonce šetrně díky speciálnímu vzorku bubnu AquaWave. Její ProSmart™ invertorový motor zajistí dlouhou životnost i spolehlivý provoz a výhodou je také aplikace HomeWhiz, která umožňuje nejen stažení dalších programů.  

Benefity a technologie pračky Beko 

Nízká spotřeba, nižší účet za elektřinu. V dnešní době, kdy se cena energií výrazně mění, se více než kdy dříve vyplatí mít doma úsporné spotřebiče. Přeci jenom bez pračky se neobejde žádná domácnost. Spotřebiče Beko z nejúspornějších energetických tříd vám pomůžou udržet skromný účet za elektřinu, abyste nemuseli uskromňovat potřeby své domácnosti.  

SteamCure

Máme pořádnou páru na skrvny. Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení a dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů.

IronFast

Výrazně zkrátí čas žehlení. Program IronFast je velkým pomocníkem při žehlení. Během praní je k prádlu vstřikována pára, upravený způsob praní a čisté prádlo je tak minimálně zmačkané.

HomeWhiz

Stáhněte si další prací programy. Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.

SteamTherapy®

Svěží oblečení bez pomáčkání. Program s párou SteamTherapy dokáže osvěžit oblečení a zbavit ho pachů, aniž by bylo nutné jej prát. Také sníží pomačkání prádla, čímž výrazně zkrátí čas u žehlicího prkna.

  • ProSmart™ invertorový motor tiché, úsporné a spolehlivé praní
  • Denní Express vyperte plnou pračku prádla už za 28 minut!
  • Xpress Super Short až 2 kg prádla vypere a odstředí za 14 minut
  • Hygiene+ program pro děti i alergiky
  • DrumClean+ čistá pračka díky páře
  • AquaWave® buben šetrné praní od silonek po bavlnu

Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
9
avatar
Anežka
Na pračce Beko nejvíce ocením tichý režim praní a krátké prací režimy, které i tak prádlo skvěle vypere. Velikost bubnu je dostatečně velký, že se i ložní prádlo vejde do pračky na jedno praní. Jen funkci SteamTherapy jsem moc nepochopila, jelikož prádlo po vyndání z pračky bylo celé mokré a bylo potřeba ho nechat ještě odstředit. Ale celkově jsem s pračkou Beko velmi spokojená. :)
klad Tichost
klad Kapacita bubnu pračky
klad Jednoduchost obsluhy
klad Rychlost praní
klad Design pračky
klad Šetrné praní - neničí prádlo
klad DrumClen - čistá pračka i od kočičích chlupů :)
klad Nemám co vytknout :)
příloha příloha příloha
avatar
Judit
Pračka Beko se stala mým nepostradatelným pomocníkem. Především oceňuji praktické programy pro rychlé praní, které mi ušetří čas a také to, že prádlo nepotřebuje téměř žehlit. Šetřím i když nenaplním celou pračku. Díky funkci páry nemám strach z bakterií.
klad tichý chod
klad dostatečně dlouhá záruka
avatar
Nikol
Konečně máme pračku, která nám vypere prádlo! Zatím jsme nestihli vyzkoušet všechny programy a pereme hlavně na Bavlnu a Syntetiku, ale je to super. Jakýkoliv program si můžete doupravit podle sebe, takže pokud jste zvyklí prát hlavně na 30 jako já, tak není problém. Patříme k lidem, kteří si koupí pračku s programy a pak využijí stejně jen 2 ?
klad Design
klad Tichost
klad Prostornost v bubnu
klad Kvalitně vyprané práslo
klad Servis Beka (příplatky za pomoc s prackou do bytu)
příloha
avatar
Iveta
Z pračky jsem jednoduše nadšená. Bohatá nabídka programů uspokojuje všechny moje požadavky, stejně tak i energetická úspornost pračky. Pára opravdu účinně pomáhá odstraňovat skvrny a prádlo není tak pomačkané. Absolutně nadšená jsem z tichého chodu i při ždímání, má minulá pračka v porovnání s touto novou jela doslova jako tank.
klad nabídka programů
klad přidání prádla po spuštění
klad pára na skvrny
klad pára proti pomačkání
klad tichý chod přístroje
klad nízká spotřeba energie
klad krátký program
klad odložené spuštění
příloha příloha
avatar
Eva Pakošová
Pračka Beko Beyond díky programům s párou vypere veškeré prádlo opravdu dobře, zmizí všechny skvrny a nečistoty. Prádlo není zmačkané, lépe a rychleji se suší. Oceňuji rychlé programy, kterými pračka disponuje, jen při programu Rychle praní na 18 minut - pračka nevypouští vodu, je potřeba počítat ještě s časem navíc na vypuštění. Pračka rozměrově není velká, hodí se i do menší koupelny a má hezký design. Dvířka bubnu je dostatečně velké, lze proto vyprat i ložní povlečení a deky. Otočit dvířka na jinou stranu jsem nezkoušela, přijde mi to příliš složité, ocenila bych raději zasouvací nebo klik systém. Pračka se jednoduše a lehce ovládá, musím ocenit hlavně ovládání přes chytrý mobilní telefon, kde si lze stáhnout i další programy. Negativum shledávám také v hlučnosti, pračka nedisponuje příliš tichým režimem. Celkově pračku Beko Beyond hodnotím dobře, v poměru cena výkon.
klad Vypere prádlo velmi dobře a rychle
klad Díky programům s párou zmizí všechny skveny a veškeré nečistoty
klad Na výběr různé programy na rychlé praní
klad Jednoduché ovládání
klad Dostatečně velký buben i dvířka pračky
klad Ovládání mobilním telefonem
klad Při krátkém 18 minutovém prigramu nevypouští vodu, je třeba počítat jeěště s časem na vypuštění
klad Je dost hlučná, nedisponuje tichým režimem uvedeným výrobcem
avatar
Hana
Pračka vypadá skvěle, má povedený design. Je menší, takže vhodná i do malých koupelen. Extrémně tichá i při vysokých otáčkách. Má spousty vychytaných programu, se kterými se ještě stále seznamuji. Ovládaní je jednoduché, je ale potřeba podrobně a dukladně pročíst návod a seznámit se s programy. funkce s pomocá páry jsou pro mě novinkou a z vysledku jsem nadšená. Prádlo je měkké, svěží, usnadní žehlení a to vše při minimalní spotřebě. Pračku Beko doporučuji a jsem ráda, že ji mám.
klad minimální spotřeba, energetická třída A, tichá, spousty programu, funkce páry. Menší velikost.
klad Dlouhá doba praní přednastavených programu.
avatar
Iveta
S trochou obav jsem si objednala pračku Beko Beyond, ale musím říct, že jsem dobře udělala. Pračka je až na 7 kg prádla, je velmi tichá. Elektronický displej je přehledný, snadno se ovládá. Velkou výhodou je i to, že pračka množství prádla převáží a podle toho přizpůsobí délku programu. Za mě doporučuji.
klad rychlost praní, tichý provoz, vypere velké množství prádla
avatar
Romana
Pračka Beko je v moderní černo bílé barvě vyhovujících rozměrů. Nejvíce využívám úsporný program, za 38 minut je prádlo čisté, voňavé a odstředěné. Pračka nabízí škálu možností praní, osvěžení oblečení párou bez přání, program na odstranění skvrn, a usnadnění žehlení. Zaujalo mě, že pračka Beko zváží množství prádla, a kontrolka upozornění na přidání prádla.Také upraví program a čas podle množství prádla. Je tichá. Jsem velmi spokojená
klad Barvy
klad Rozměry
klad Tichost
klad Volba programů
klad Úspora času a energie
klad Kapacita pračky
klad Jednoduchost obsluhy
klad Jednoduchost instalace
klad Nic
příloha
avatar
Petr
Za sebe mohu jen a jen doporučit. Fascinuje mě tichý chod, kdy o pračce skoro ani nevím, parní praní pro odstranění skvrn a ani není po vyprání prádlo zmačkané. V dnešní době energií i potěší úsporná třída A. Určitě je super program Denní express, kdy máte za 25 minut vypráno. A i zpracování pračky je super.
klad Tichý chod
klad Možnost praní s párou
klad Mobilní aplikace
klad Nic jsem nenašel
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel