Právě testujeme kondenzační sušičku Beko Beyond, která usuší a vyžehlí oblečení skoro sama. Těšíme se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
3x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 11. 2022
do 4. 12. 2022

Sušička Beko Beyond B3T682310WCSHWG

Kondenzační sušička s funkcí IronFinish usuší a vyžehlí oblečení za vás a díky tepelnému čerpadlu se řadí mezi nejúspornější spotřebiče a pomůže udržet skromný účet za elektřinu. Disponuje chytrými senzory, sušení proto netrvá zbytečně dlouho a je šetrné k textíliím. K šetrnému sušení přispívá také speciální vzorek bubnu AquaWave® a funkce ochrana proti zmačkání prádla taky usnadní žehlení a ušetří váš čas.   

IronFinish

Usuší a vyžehlí oblečení za vás

Program IronFinish vás ušetří otravného žehlení. Prádlo nejen usuší, ale také odstraní pomačkání. Rovnou si tak můžete obléct čisté a voňavé triko, aniž byste museli vytahovat žehličku.

EcoGentle™

Nižší spotřeba a oblečení jako nové

Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušení při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.

Senzory sušení

Chytré senzory pro šetrné sušení

Senzory sušení neustále kontrolují zbytkovou vlhkost v prádle a teplotu sušení dle nastaveného programu. Sušení proto netrvá zbytečně dlouho a je šetrné k textíliím.

Ochrana proti zmačkání prádla

Suché prádlo a méně žehlení

Automatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po skončení sušení, pokud nemůžete usušené prádlo vyjmout hned. Tím se omezí pomačkání a vznik těžko žehlitelných skladů.

AquaWave® buben

Šetrné sušení od silonek po bavlnu

Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné usušení i té nejjemnější látky.

Další výhody: 

  • Program peří a deky pro sušení dek a péřového oblečení
  • Program Košile pro suché košile, které se lépe žehlí
  • Možnost připojení na odpad pro pohodlné sušení bez vylévání
  • Možnost otočení otevírání dveří a přizpůsobit tak koupelně
  • Kombinovaný filtr pro dvojitou jistotu zachycení nečistot
  • Vnitřní osvětlení bubnu pro lepší přehled a pro zapomenuté ponožky

 

Více informací o produktu TADY.
Hodnocení
4
avatar
Sabina
Sušička nabízí spoustu programů, které jsou vhodné snad pro všechny typy prádla. Instalace mi přišla trochu složitější, ale nic by se nedalo zvládnout. Podle mého názoru je energetický méně náročná než ostatní značky. Prádlo po vy daní že sušičky příjemně voní a není potřeba ho žehlit, jako u jiných sušiček, kde i podobný program vyžadoval žehlení. Za mě sušičku doporučiji.
klad Výběr programů
klad Jednoduchost
klad Není tolik hlučná
klad Obtížnější instalace
avatar
Michaela
Pěkný produkt, naše první sušička, takže převládá obecné nadšení, nemohu však porovnat s jinými. Prádlo je však přesně takové, jak se píše v poopise - málo zmačkané, nadýchané. Po cyklu je třeba vyčistit filtr, který zachytí nějaké ty nečistoty a prach. Oceňuji možnost změnit stranu otevírání dvířek.
klad osvětlení bubnu
klad změna otevírání dvířek
klad možnost napojení na odpad
klad poměrně tichá
klad velké množství programů
klad trochu složitější ovládání/nastavení cyklu, člověk se to musí naučit, pak to bude v pořádku
avatar
Petr
Sušička Beko Beyond B3T682310WCSHWG se svými rozměry 60x80x60 překvapí opravdu velkým vnitřním prostorem na 8 kg prádla. Vzhled sušičky je jednoduše elegantní. Její největší předností je energetická třída A++, kdy jedno sušení např. MIX cca 1,55 hodinový interval, podle kapacity naplnění, spotřebuje něco kolem 1 kWh. Má jednoduchý ovládací dotykový panel, který je přehledný. První vysušená várka nebyla pomačkaná díky IronFinish, prádlo bylo pěkně nadýchané a hlavně úplně suché. Čištění filtru je snadné a nenáročné i pro začátečníka. Sušičku je možné připojit k odpadu. nemám připojeno k odpadu, ale nádoba na zbytkovou vodu je také v pořádku se snadným vyléváním. Zatím odzkoušeny tři programy a za mě zatím vyhovují všechny. Nejvíce se zřejmě bude používat program MIX a Bavlna.
klad regulace programu
klad výkon
klad energetická třída
klad suchost prádla x zmačkanost
klad je trochu hlučnější
avatar
Eliška
Tato sušička je dobrá sušička střední třídy. Na klasické programy funguje velmi účinně, na rychlé programy už vysušení není tak dobré. Doporučuji dávat množství prádla do 6kg, i když je určena na 8kg. Prádlo po vysušení není zmačkané a je úplně odchlupené. Majitelé mazlíčků toto velmi ocení. Filtr si čistí snadno. Sušička se mi zdá trošku víc hlučnější, než výrobce udává, ale líbí se mi na ní, že otevírání dvířek můžu upravit dle potřeby.
klad Cena
klad Barva
klad Dvířka
klad Hodně programů
klad Doprava
klad Účinnost
klad Velikost, váha
klad Hlučnější
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel