Vybrané testerky otestovaly multifunkční troubu Beko s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení. Jak jsou s ní spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
7x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 6. 2022
do 19. 6. 2022

Multifunkční trouba Beko (BBIM13400XPSWE)

s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení bez otáčení plechu

Vestavná multifunkční trouba Beko s 15 programy upeče rovnoměrně každé jídlo bez otáčení plechu díky distribuci vzduchu AeroPerfect. Přes WiFi a aplikaci HomeWhiz můžete nastavit předehřátí trouby a sledovat vaši troubu na dálku nebo stáhnout další recepty. Velkým pomocníkem při jejím úklidu je pyrolytické čištění, po kterém jen setřete nečistoty hadříkem, a panty SoftClose zase zavřou dvířka tiše bez prásknutí. 

AeroPerfect™ - Inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek    

AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.   

HomeWhiz - Pohodlná kontrola pečení, další recepty i nápověda

Aplikace HomeWhiz rozšiřuje možnosti používání trouby. Stačí ji nainstalovat do svého chytrého telefonu a je to. Poradí vám, jaký nejlepší program pro pečení zvolit, zjistíte, kolik času zbývá do konce pečení nebo ji můžete spustit na dálku. Nabízí také plno dalších receptů, které lze stáhnout do trouby a podle nich péct.

Pyrolytické čištění - Spálí nečistoty na uhel

Oproti běžným teplotám, kdy se nečistoty jen připečou, dosáhne trouba Beko při pyrolytickém čištění 500 °C a spálí nečistoty na uhel. Ty pak lze snadno setřít hadříkem bez jakéhokoliv drhnutí.

Teleskopický výsuv - Bezpečné vysunutí upečného jídla

Teleskopický výsuv pomáhá vysunout plech s pečeným jídlem, aniž by bylo zapotřebí síly. Je vhodný pro bezpečnější vyjmutí rozpáleného plechu.

Meziskelní čištění - Bez nečistot mezi skly dveří

Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
7
avatar
Eliška
Multifunkční trouba Beko mi vyhovuje, zkoušela jsem péct slané a sladké a vše je z každé strany pěkně propečené, přehledné nastavení teploty, popřípadě času. Snadné ovládání, jen mi to pořád trochu zlobí s párováním telefonu. Design trouby je vyhovující, myslím, že sedne pěkně k původním spotřebičům. Největší výhodou této trouby je pyrolitické čištění, po kterém je trouba naprosto čistá a tak raději připravuji jídla, když vím, že je vše dokonale vyčištěno a připraveno k dalšímu použití. Děkuji za možnost vyzkoušet tuto troubu
klad Pyrolýza
klad propečení pokrmu z každé strany
klad nastavení teploty, času, designové provedení
klad výsuv
klad zatím o ničem nevím
příloha
avatar
Kristýna
Multifunkční trouba Beko s 15 programy upeče rovnoměrně každé jídlo bez otáčení plechu díky distribuci vzduchu AeroPerfect Na jejich stránkách jsem si lehce a snadno objednala a do pár dnů byla doma. S dodáním naprosta spokojenost. Snadná instalace poté jsem vyzkoušela troubu na pečenem kuřeti a naprostá spokojenost krásně rovnoměrně upečena, křupavá kužička. Žádná strana nebyla připálená krásně vše do zlatova. Já jsem velice nadšená jak se říká za málo peněz hodně muziky. A těším se až vyzkouším aplikaci Aplikace HomeWhiz se kterou můžete zapnout troubu na dálku a nebo kontrolovat dobu pečení...
klad Rychle dodání
klad Nemám nic co by mi vadilo
avatar
Nikola
Propečení pokrmu je perfektní. Snadné a efektivní ovládání dotekem, pěkný moderních vzhled, pyrolytické čištění je nejlepší čištění, jaké může být. Opravdu usnadňuje práci. Dálkové ovládání přes aplikaci je více než dostačující. Troubu maximálně doporučuji.
klad Vzhled
klad Samočištění
klad Dálkové ovládání přes telefon
avatar
Eliška
Obsluha vestavné trouby přehledná, výsledný pokrm dobře propečený rovnoměrně z každé strany, design trouby pěkný, jen se nemůžu dostat k dálkovému ovládání trouby přes aplikaci HomeWhiz, pouze vidím na telefonu, kolik času zbývá ke ke konci pečení. Co je výborná funkce je pyrolytické čištění trouby, všechny nečistoty se spálí a potom se to jen otře hadříkem, už nikdy žádné drastické čištění, výborný krok dopředu
klad design trouby
klad pyrolýza
klad propojení s aplikací telefonu, vidím zbývající čas pečení
klad výsledný pokrm je rovnoměrně propečený
klad přednastavené teploty k jednotlivým funkcím
klad nemohu přijít na to jak přes aplikaci můžu dálkově ovladát troubu
klad aplikace dobrá, ale chybí mi propojení s troubou, kdy vyberu pokrm a spáruje se to s troubou, kde by byla přednastavená teplota a čas
avatar
Lenka
Multifunkční trouba Beko BBIM13400XPSWE jsem koupila před nedávnem, vyzkoušela jsem v ní péct chéb a krokovičku. Chléb jsem dala 3 x program chleba, neboť jsem ho pekla z dvojité dávky, než je uvedeno v receptu. Chléb a byl rovnoměrně propečený, což jsem se svojí starou troubou nikdy nedocílila. Ulehčující je, že si můžu vyjet s roštem a natírat chléb, aniž bych ho musela vyndat z trouby. Maso bylo také upečené rovnoměrně. Už se těším na další pečení.
klad Velká spokojenost
klad 15 přednastavených programů
klad Připojení na chytrou domácnost, kde je řada receptů
klad Pyrotechnické čištění
klad Vysunutí pekáče
klad Zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Monika
S troubou se teprve "seznamuji", ale jde nám to dobře :-), vypadá, že je parádní a dobře peče, výběr funkcí je skvělý, vychytávám si čas pečení atd. Vzhledově taky pěkná, je dost prostorná. Líbí se mi, že jde vyndat přední sklo a nebude tedy znečištěné.
klad design, funkce, čištění
klad zatím nevím o ničem
avatar
Renata
Trouba vypadá velmi pěkně. Zatím jsem použila 3x a jsem velmi spokojená. První nastavení je v návodu pochopitelné a proto i bez problému. Nad držadlem dvířek je ventilace, která celé pečení ( a chvíli i po vypnutí) fouká. Vzduch je teplý (není horký) a zvuk ventilace se zdál poměrně hlasitý, při druhém použití trouby jsem to ale už nevnímala. Použila jsem na pečení ryby spodní a horní ohřev pomocí ventilátoru, doba pečení standartní, ryba krásně propečená a šťavnatá. Teleskopické výsuvné tyče jsou výborné při podlévání a kontrole pokrmu. Upečené hranolky do zlatova při 3D pečení neměly chybu.
klad design
klad snadné ovládání
klad teleskopické tyče
klad nenašla jsem v návodu zda se dají teleskopické tyče přendavat do různých pater a jzda je při pyrolize vyjmout
klad nelze použít plechy z jiné trouby
klad proudící teplý vzduch nad držadlem je výhřevný a v létě určitě nepříjemný
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel