Využijte speciální slevy 30 % a pořiďte si multifunkční troubu Beko s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
24. 5.
23:59
konec testování
16. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí troubu Beko (BBIM13400XPSWE) se slevou 30 %, tedy za 10 493 Kč a dopravou zdarma.

Troubu Beko otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu a na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup trouby Beko BBIM13400XPSWE.

Na celou nabídku produktů Beko se můžete podívat TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 30 % na nákup trouby Beko BBIM13400XPSWE.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením  trouby Beko BBIM13400XPSWE se slevou 30 %, tedy za 10 493 Kč a dopravou zdarma.

Multifunkční trouba Beko (BBIM13400XPSWE)

s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení bez otáčení plechu

Vestavná multifunkční trouba Beko s 15 programy upeče rovnoměrně každé jídlo bez otáčení plechu díky distribuci vzduchu AeroPerfect. Přes WiFi a aplikaci HomeWhiz můžete nastavit předehřátí trouby a sledovat vaši troubu na dálku nebo stáhnout další recepty. Velkým pomocníkem při jejím úklidu je pyrolytické čištění, po kterém jen setřete nečistoty hadříkem, a panty SoftClose zase zavřou dvířka tiše bez prásknutí. 

AeroPerfect™ - Inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek    

AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.   

HomeWhiz - Pohodlná kontrola pečení, další recepty i nápověda

Aplikace HomeWhiz rozšiřuje možnosti používání trouby. Stačí ji nainstalovat do svého chytrého telefonu a je to. Poradí vám, jaký nejlepší program pro pečení zvolit, zjistíte, kolik času zbývá do konce pečení nebo ji můžete spustit na dálku. Nabízí také plno dalších receptů, které lze stáhnout do trouby a podle nich péct.

Pyrolytické čištění - Spálí nečistoty na uhel

Oproti běžným teplotám, kdy se nečistoty jen připečou, dosáhne trouba Beko při pyrolytickém čištění 500 °C a spálí nečistoty na uhel. Ty pak lze snadno setřít hadříkem bez jakéhokoliv drhnutí.

Teleskopický výsuv - Bezpečné vysunutí upečného jídla

Teleskopický výsuv pomáhá vysunout plech s pečeným jídlem, aniž by bylo zapotřebí síly. Je vhodný pro bezpečnější vyjmutí rozpáleného plechu.

Meziskelní čištění - Bez nečistot mezi skly dveří

Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.

Více informací o produktu najdete TADY.