Naše testerky otestovaly balíček pro zářivě bílý úsměv od značky SPLAT. Podívejte se na recenze, jak byly spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
26x
4
17x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 18. 6. 2020
do 19. 7. 2020


SPLAT Special EXTREME WHITE zubní pasta

INTENZIVNÍ BĚLICÍ ÚČINEK O 2,5 TÓNU v domácích podmínkách.

 • Inovativní bělicí zubní pasta EXTREME WHITE obsahuje mikrogranule s karbamid peroxidem a unikátní bělicí sloučeninu Sp. White system®, která byla speciálně vyvinuta pro šetrné a účinné bělení v průběhu 4-6 týdnů každodenního používání.
 • Kombinace přírodních enzymů, oválných leštících částic a jedinečných mikrogranulí karbamid peroxidu dohromady vytváří intenzivní bělicí efekt. Ionty fluoridu spolehlivě chrání proti zubnímu kazu. Granule karbamid peroxidu efektivně bělí zubní sklovinu, a zároveň odstraňují skvrny na zubní sklovině.
 • Enzymy z papáji jemně odstraňují zubní plak, Polydon® zároveň zabraňuje jeho zpětnému vytváření.
 • Doporučuje se, aby tato zubní pasta byla střídavě používána s dalšími zubními pastami posilujícími zubní sklovinu a bránícími zvýšené citlivosti zubů, např. SPLAT BIOCALCIUM, SEA MINERALS nebo ORGANIC.
 • Pro lepší bělicí účinek se doporučuje 20 min po čištění zubů nekonzumovat žádné jídlo ani nepít.
 • Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, agresivní abraziva.
 • Obsah fluoridu 500 ppm.
 • HLAVNÍ SLOŽKY: Polydon®, zinek, karbamid peroxid, lecitin, sodium fluorid, papain. 


SPLAT Special WONDER WHITE zubní pasta

SPLAT WONDER WHITE je jemně růžová zubní pasta, která díky enzymům z fíků a extraktu z ananasu působí proti odírání skloviny a zanechává zuby dokonale hladké a dodává jim vysoký lesk.

 • Enzym lysozyme působí proti vzniku zubního kazu a také má přirozený bělicí účinek.
 • Extrakt z lékořice zabraňuje tvorbě zubního kazu, má přirozeně silný antibakteriální a protizánětlivý účinek.
 • Vitamín E a extrakt z bazalky pečuje o dásně a pomáhá je udržovat zdravé.
 • Hydroxyapatit vápenatý (HAP) obohacený o minerály vápníku, hořčíku a zinku přispívá k remineralizaci skloviny, posiluje zuby a potlačuje přecitlivělost zubů.
 • Výrobek neobsahuje: SLES, parabeny, triklosan, chlorhexidin, sacharin, syntetická barviva.
 • Bez fluoridu.


SPLAT čisticí pěna na zuby a dásně 2v1 Mint

Čistí zuby během několika sekund - bez kartáčku, bez pasty, bez vody.

 • SPLAT čistící pěna je rychlý a efektivní prostředek čištění a ochrany zubů, protože čistí zubní sklovinu, která je pak perfektně hladká.
 • Pomáhá předcházet rozvoji zubního plaku, chrání zuby a dásně a zanechává dlouhodobě svěží dech.
 • Stabilizuje hladinu pH až na 4 hodiny nebo do vašeho dalšího jídla.
 • Čisticí pěna může být použita buď samostatně nebo se zubním kartáčkem, kdy se její účinnost ještě zvýší.
 • Inovativní systém ochrany proti zubnímu kazu LUCTATOL® je unikátní kombinací extraktu z japonské lékořice, laktoperoxidázy a laktoferrinu, který efektivně bojuje proti zubnímu kazu, zpomaluje tvorbu zubního plaku a zanechává dlouhodobě svěží dech.
 • Synergie složek a jejich široký účinek na patogenní bakterie snižuje riziko vzniku zubního kazu a omezuje tvorbu plaku o 96 %.
 • Pěnu můžete použít jako doplněk hygieny kdykoliv během dne, po každém jídle nebo pití, při cestování nebo kdykoliv, kdy nemáte s sebou zubní kartáček.
 • Bez fluoridu.


Více informací o produktech SPLAT najdete TADY.

Hodnocení
45
avatar
Aneta
Velmi příjemná chuť. Já mám fíky rada, tak jsem i z této zubni pasty nadšená. Testovali jsme s partnerem a taky mu chutna :-) po použití ještě delší dobu vydrží svěží dech a myslím, že zoubky vypadaji bělejší než před testováním. Těším se na ještě delší používání. Určitě si ji koupím az bude prazdna
klad Svěží dech
klad Bile zoubky
klad Jemná a decentní chuť
klad .
příloha
avatar
Aneta
Velmi příjemná chuť. Testovali jsme s partnerem a taky mu chutna :-) po použití ještě delší dobu vydrží svěží dech a myslím, že zoubky vypadaji bělejší než před testováním. Těším se na ještě delší používání. Určitě si ji koupím az bude prazdna
klad svěží dech
klad Belejsi zuby
klad Příjemná chuť
klad .
příloha
avatar
Aneta
Tahle pěna je úplně super. Měla jsem ji s sebou na dovolené a díky ní jsem měla vždy svěží dech a čisté zoubky. Balení je super do kabelky a použití je velmi jednoduché. Během chvilky zvládnete mít krásný úsměv i svěží dech
klad baleni
klad Účinek
klad Svěží dech
klad Velmi snadné použití
klad .
příloha
avatar
Iveta
Příjemná pasta ve velmi hezkém obalu, chuť také příjemná, ovocná. Jen opět chybí trochu větší pocit svěžesti v ústech po vyčištění zubů. Na můj vkus až moc pění. Chválím konzistenci a vzhled pasty.
klad vzhled balení
klad ovocná chuť pasty
klad konzistence a vzhled pasty
klad až moc velká pěnivost
klad po vyčištění zubů mi trochu chybí větší pocit svěžesti v ústech
příloha
avatar
Iveta
Sympatická zubní pasta ve velmi hezkém obalu. Chuťově velmi příjemná, obsažená zrníčka vnímám jako plus. Jen mi po použití trochu chyběl větší pocit svěžesti a na můj vkus až moc zbytečně pění, ale celkový dojem je velmi kladný.
klad velmi hezký obal
klad praktické balení
klad konzistence a vzhled zubní pasty
klad obsah zrníček
klad pěnivost
klad příjemná chuť pasty
klad až moc velká pěnivost
klad po použití mi trochu chyběl v ústech větší pocit svěžesti
příloha
avatar
Iveta
Praktická lahvička na cesty nebo v případě, že není možnost provést ústní hygienu. Vítám tento výrobek na trhu, v podstatě první produkt tohoto typu, který jsem měla možnost vyzkoušet, když nepočítám použití ústní vody.
klad velikost a obal
klad osvěžující chuť
klad snadné použití bez vody
klad pocit svěžesti po použití
klad hladké zuby
klad nejsou hladké všechny zuby
klad plak na některých zubech zůstává
příloha
avatar
MILLYY
Čistící pěna na zuby a dásně se stala téměř okamžitě součástí mojí kabelky.Je to skvělý pomocník v práci , na cestách nebo při náročném dni.Dá se používat bez zubního kartáčku tudíž je to skvělé!!! Tuhle čistící pěnu musíš mít!!
klad dá se používat bez zubního kartáčku
klad krásné balení
klad trošku ostřejší chuť mentolová chuť ale nic hrozného :)
avatar
MILLYY
Jsem moc ráda že jsi mě k testování firma vybrala.Myslím si že mít krásné bílé a zdravé zuby je dnes velmi důležité.Ihned co jsem obdržela balíček jsem začala s testováním , jeden týden zubní pastu Extreme White druhý týden pastu Wonder White.Při testování pasty Wonder White mě překvapila velice jemná struktura pasty.Moje zuby jsou velice citlivé na studené či příliš teplé nápoje.Díky pastě Wonder White jsem cítila že i za krátkou dobu se moje citlivost zubů potlačila.Díky vitamínu E a extraktu z bazalky zubní pasta pomáhá udržovat dásně zdravé a dodává zubům perfektní lesk.Určitě i Wonder White je náš favorit.U zubní past SPLAT zůstaneme.DOPORUČUJI KAŽDÉMU KOMU ZÁLEŽÍ NA SVÉM ÚSMĚVU.
klad Struktura pasty
klad Jemná chuť
klad Viditelné účinky již po pár dnech
klad žádné zápory jsem neobjevila
avatar
MILLYY
Jsem moc ráda že jsi mě k testování firma vybrala.Myslím si že mít krásné bílé a zdravé zuby je dnes velmi důležité.Ihned co jsem obdržela balíček jsem začala s testováním , jeden týden zubní pastu Extreme White druhý týden pastu Wonder White.Na zubních pastách mě překvapilo že nemají takovou tu hrubou mentolovou chuť.Ale mají příjemnou jemnou chuť.Výsledky jsem viděla již po pár dnech,mé zuby byli znatelně bělejší :) ! U zubní pasty určitě celé naše rodina zůstaneme.. Ihned jsem doporučila zubní pasty od SPLAT svým kamarádkám v práci a celé naší rodině.Mít zdravý úsměv je důležité !!! :)
klad Krásné balení
klad Příjemná chuť
klad Viditelné účinky již po pár dnech
klad žádné zápory jsem neobjevila
avatar
Michaela
Pastu mi v podstatě zabavily děti.... asi je to tou příchutí, kterou můžu trochu přirovnat do žvýkačky Pedra. Víc než fíky mě to připomíná takovou tu příchuť právě z Pedra. Ale kluci jsou spokojení a za sebe říkám po dlouhé době mi zase začali používat zubní pastu a nešulí to jak to oni umí. Líbí se mi, že tyhle produkty, až na výjimky opravdu neštípou, nepálí a vyhovují.
klad hezký obal
klad citlivost k zubům
klad a že si ji oblíbili děti
klad příchuť
avatar
Michaela
Velice jemná pasta, která mě nedráždí a nepoškozuje mi zuby. Efekt bělejších zubů za mě je, pasta je jemnější než ty které jsem měla doteď, nedráždí. Otázka je jak by to vypadalo po delším užívání. Jinak baleni ok, trošku mě vadí ten přelepený vrch, že to musí člověk rozšroubovat, odtrhnout a zase zašroubovat a pak teprv použít. Jinak nemám problém a doporučuji dál.
klad jemnost
klad nedráždí sklovinu
klad před prvním použitím rozdělat, strhnout a znovu našroubovat
avatar
Michaela
Je to pro mě taková malá záhada, balení, obsah ok, jen jsem asi janek a trochu jsem nepochopila jestli s tím nakládat jak s ústní vodou, vykloktat a vyplivnout.... trošku pálí, ale za to může máta a není to na škodu. Líbí se mi, že si to člověk s sebou může zabalit na cesty, klidně i do letadla, do kabelky a použít to vždycky když potřebuje. Pěna je jak šlehačka i stejně tak jemná, trochu štiplavá a po použití člověku netáhne z pusy ( jak jinak to napsat nevím)
klad Balení,
klad skladnost
klad originalita
klad všeobecně nemám moc ráda palivé věci
avatar
Lucie
Tuto pastu jsem darovala sestře. Začala ji používat před nedávnem. Každopádně sama ni rekla, že vidí viditelný rozdíl. Tudíž lehce má zuby bělejší. Každopádně chuťově ji moc nechutná. Uvidíme za pár týdnů,jak se vyvine bělení.
klad Bělejší zuby
klad Chuť
avatar
Lucie
Tuto pastu v tuto chvíli používám. V první řadě musím říct, že oceňuji příchuť. A konzistenci pasty, která je hrubší. Myslím, že lehce vidím bělejší zuby než byli, ale zatím nemůžu úplně posoudit.
klad Konzistence, příchuť
klad Nic
avatar
Lucie
Na tuto čistící pěnu jsem se delší dobu připravovala než jsen ji vyzkoušela. Ze začátku je to velmi zvláštní pocit,když ji poprvé použijete. Na jednu stranu musím říct, že je jasné, že pěna nenahradí zubní kartáček. Tak jsem si ji sebou vzala na výlet, abych ji vyzkoušela. Musím říct, že má úžasnou mentolovou chuť a po použití vydržela v ústech velmi dlouho.
klad Mentolova příchuť
klad Konzistence - pěna
avatar
Iveta
Zubní pasta Wonder White mě velmi překvapila. Bála jsem se, že bude díky fíkům hodně sladká a že se tím pádem ztratí ten pocit právě vyčištěných zubů, ale mýlila jsem se. Pasta je úžasná, krásně růžová a ta chuť je neodolatelná. Je sice trošku sladší, ale svěží dech po ní je a krásně zuby vyčistí, jsou hladké a více se lesknou. Zuby vydrží čisté i po konzumaci potravin.
klad skvělá chuť
klad krásná barva
klad exotické ovoce
klad bez fluoridu
klad boží design
klad nic
příloha
avatar
Iveta
Zubní pasta Extreme White je velmi příjemnou chuť a díky mikročástečkám dokonale čistí zuby. Dokonce i po snídani a svačině mám stále pocit vyčištěných zubů, žádný usazený plak, prostě paráda.
klad skvělá chuť
klad mikročástečky
klad krásné balení
klad nic
příloha
avatar
Iveta
Čistící pěna mě velmi mile překvapila, vůbec jsem nevěděla, co mám od ní očekávat a na co bych ji měla vlastně používat, když mám pastu a ústní vodu. Pěna se velmi snadno aplikuje, má skvělé malé cestovní balení, takže se vejde pohodlně do kabelky, má moc příjemnou chuť a pocit po použití pěny je úžasný. Navíc pokud jste někde na cestách a nemáte zrovna po ruce vodu, tak to nevadí, protože pěnu není třeba vyplachovat. Za mě velká spokojenost.
klad cestovní balení
klad nemusí se vyplachovat ústa
klad příjemná chuť
klad pocit vyčištěných zubů
klad nic
příloha
avatar
Zuzana
Dávám bonusové body za to, že v pastě není fluor. Taky je v ní cítit ta lékořice, což sice není moje oblíbená příchuť, ale po čištění zubů zůstává v puse velmi příjemný pocit. Na výsledky uváděné remineralizace zubů si asi budu muset počkat, ale na dásních změnu k lepšímu pozoruji. Zuby jsou o něco bělejší, ale ne o moc.
klad bez fluoru
klad lékořice
klad minerály
klad nic
avatar
Zuzana
Za mě jsou výsledky smíšené - mám přirozeně celkem bílé zuby, nekouřím a kávu piji občas, takže možná proto není výsledek až tak zřejmý. Používala jsem dle návodu denně 3 týdny. Možná po doporučovaných celých 6 týdnech to bude viditelnější.
klad nedrhne sklovinu
klad ne úplně viditelný výsledek
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel