Bělení zubů bez peroxidu BeconfiDent

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
36x
4
6x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 16. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě a za poslední tři týdny si nevytestovala více než jeden produkt. Testování proběhne ve středu 15. dubna mezi 13 a 13:30 hodin. Celkem je pro vás připraveno deset balíčků na bělení zubů.  [*] [*] [*]

Každý zájemce o domácí bělení by měl vědět, že peroxid není pro zdraví zubů příliš vhodný. Způsobuje totiž citlivost dásní i zubů a navíc je karcinogenní, a proto je lepší zvolit přípravky na jiné bázi. Bělení zubů bez peroxidu je přitom tak dostupné a jednoduché. Pokud chcete své zuby vybělit kvalitním způsobem, pak v tom nehledejte žádnou vědu.

BeconfiDent vám nabízí kvalitní balíček, ve kterém najdete vše potřebné pro váš zářivý úsměv.

Co můžete tedy očekávat?

- Rychlé a bezpečné řešení bez jakéhokoliv peroxidu

- Příjemně mátová příchuť

- Výtažek z granátového jablka a heřmánku

- Obsahuje také fluorid, který zpevňuje zubní sklovinu

- Vyzkoušelo již více jak 60 000 zákazníků

Řešení od společnosti BeconfiDent je tedy velmi účinné, bezbolestné a jistě se jej vyplatí aplikovat i u vás. Aplikace nezabere více jak 30 minut, a proto je bělení pohodlné a rychlé. Vyzkoušejte BeconfiDent i vy a dopřejte si krásný úsměv.

Balení obsahuje:
Bělící gel bez peroxidu 10 ml s melounovou příchutí (až pro 30 bělení)
2+1 nákusník zdarma
Návod na použití a bělení
Průvodce odstínů zubů

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
45
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Monika
klad Již dlouho jsem hledala účinný přípravek na vybělení zubů, vyzkoušela jsem bělící pasty i bělící pero. Žádná z věcí neměla pořádný bělící učinek, proto jsem byla nesmírně ráda, že jsem měla možnost testovat produkt, který má zaručené bělící účinky. Už po třetím použití byly mé zuby bělejší. Byla jsem velmi překvapená jak jednoduchý a zároveň učinný BeconfiDent je. Po 12 dnech byly mé zuby o 3 odstíny bělejší. BeconfiDent mohu jenom doporučit. Výsledek je vyditelný už za pár dní.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Ludmila
avatar
Květa
klad Tento Starter kit BeconfiDent na bělení zubů mohu doporučit,opravdu funguje a zuby vybělí minimálně o tři odstíny během 10 dní.Já používala tento set po dobu deseti dní a změna byla vidět už po prvním použití a po třetím použití si mých bělejších zubů všimla i má rodina,takže změny jsou velmi zřetelné.Z mých zubů zmizel zažloutlý nádech,který zná každý milovník kávy a nyní se můžu konečně bez obav smát a neskrývat své zuby.Používání je jednoduché a zvládne to opravdu každý,tak na co platit velké peníze za bělení u zubaře,když můžete své zuby vybělit v pohodlí domova a vyjde vás to mnohem levněji.
avatar
Jana
klad Mám od přírody žlutější nádech barvy zubů a dlouho jsem hledala něco co mi zuby opravdu vybělí. Používala jsem spousty bělících past ale jen tenhle výrobek opravdu pomohl. Mohu všem jen a jen doporučit. Zuby mám bělejší až o 3 stupně. Tak děkuji za možnost testovat.
avatar
Jana
avatar
Markéta
klad Přípravek BECONFIDENT používal jeden týden můj partner, který se snažil zuby nejen vybělit, ale zároveň odstranit zbarvení zubů způsobené dlouhodobým používáním zubní pasty na paradentózu. Účinky se dostavily téměř okamžitě. Po prvním použití byly zuby světlejší o několik odstínů a viditelné tmavé skvrny po dřívějším používání pasty na paradentózu téměř zmizely. S tímto přípravkem byl nadmíru spokojen.
avatar
Jana
klad Bělící gel BeconfiDent určitě pomáhá odstranit skvrny různého původu - ať se jedná o čaje, kouření, víno či jiné. U mě jednoznačně zabral na skvrny a mírně i na nažloutlé zuby - zhruba o jeden, maximálně 2 odstíny. Aplikace je jednoduchá, bělení zabere pouze 20 minut denně, takže se na to čas najde vždy. Výhodou je bělení bez peroxidu.
klad Od přípravku jsem čekala vyšší účinek vybělení zubů - cca o 4-5 odstínů, kdy je výsledek opravdu vidět, ale zřejmě funguje na každého jinak, záleží asi na "přírodní" barvě zubů. Nákusníky jsem tvarovala na několikrát a stejně se mi nepodařilo vytvarovat je tak, aby mi "seděly". Nemám rovné zuby a tak bylo tvarování složité a nedostačující. Možná i proto nebyl výsledek bělení u mne tak přesvědčivý.
avatar
Šárka
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Magdaléna
klad Po nepříjemnostech s českou poštou, ale díky velké ochotě pracovnice Ženy s.r.o, jsem i já mohla začít testovat. Na toto testování jsem se obzvlášť tešila. Která z nás (pokud nemá to štěstí a nemá bílé zuby od přírody), netouží vykouzlit krásny bílý usměv. Oceňuji, že přípravek neobsahuje peroxid, aplikace je jednoduchá a výsledek až neuvěřitelný, nikdy jsem nečekala, že moje zuby budou tak krásně bílé. Za mně tento přípravek můžu jen doporučit :)!
avatar
Jana
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí