Otestovaly jste s námi speciální bělící tyčinku pro zářivý úsměv!

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
10x
4
8x
3
3x
2
4x
1
doporučuje
72 %
Testováno v období
od 16. 3. 2018
do 15. 4. 2018

Toužíte po zářivém a dokonalém úsměvu? Značka Pro Formula přišla s novinkou v podobě účinné bělící tyčinky.

Díky speciálnímu složení pomáhá odstraňovat skvrny ze zubního povrchu. Zbavuje zuby nežádoucího zabarvení, které dochází například při pití kávy, červeného vína či kouření. Rychlé a snadné použití pro zářivý úsměv.

Vaše testování dalo tyčince hodnocení 74 %, rádi bychom však zmínili, že kýženého efektu nelze docílit okamžitě, ale efektivním a dlouhodobým používáním produktu

12.4.2018
S bělicí tyčinkou jsem moc spokojená, zaujalo mě také praktické balení, vejde se pohodlně do kosmetické taštičky, chuť hodnotím na jedničku a výsledný efekt takový lepší průměr, takže celkově jsem v podstatě spokojená a určitě si ji ještě někdy zakoupím

 

 

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Před každou aplikací si vyčistěte zuby obvyklou zubní pastou a dobře vypláchněte.

1. Protřepejte pero a sejměte kryt.
2. Otočte perem doprava, dokud nezačne vystupovat gel a nepokryje špičku.
3. Naneste tenkou vrstvu gelu přímo na přední plochy horních zubů.
4. Postup zopakujte u dolních zubů.
5. Nechejte působit 5 minut a poté si vyčistěte zuby zubní pastou a odstraňte případné zbytky gelu.

 Při pravidelném používání budou vaše zuby výrazně bělejší.

 

Své hodnocení prosím vkládejte nejpozději do 15. 4. 2018  

Hodnocení
25
avatar
Renata
klad Tyčinku jsem si koupila minulý měsíc, abych se na jaro smála pěkně bílými zuby. Návod na použití je dobrý, snadno k pochopení. Tyčinka se snadno užívá. Přípravek se snadno nanáší a výsledek je viditelný. Gel má neutrální chuť a po vyčištění zůstane v ústech příjemný pocit. Zuby jsou zřetelně bělejší, ale jako od zubního hygienika to není.
avatar
zuzana
klad Tyčinku jsem si ze zvědavosti koupila a byla jsem překvapena měla neutrální chut. Měla jsem zuby čisté a bílé.Jen to byl zvláštní pocit, ale to trvá velmi krátko. Návod byl snadný pro pochopení.A bylo to velice snadné. Jistě nad nákupem příště zase popřemýšlím.
avatar
Zuzana
klad Dekuji za moznost testovat belici tycinku. Prilozeny navod je snadno pochopitelny, aplikace jednoducha,jen si pockat tech par minut ;). Vysledek je viditelny, chut neutralni. Rychly pomocnik pro zarivejsi a belejsi usmev. Za mne muzu jen doporucit ;)
avatar
Veronika
klad Bělící tyčinka Pro Formula je skladná, vezme se dobře i na cesty. Návod je lehce pochopitelný a v praxi splnitelný. Po použití je sice chuť neutrální, ale v ústech je to takový zvláštní pocit. Zuby mám po týdenním používání trochu bělejší, hlavně zmizely skvrny od kávy, ale na dentální hygienu to nemá ;)
avatar
Šárka
klad sama mam velke zkusenosti s vsemoznym belenim zubu a vyzkousela jsem uz mraky produktu od nejruznejsich past az po belici rovnatka a nic mi moc nepomohlo az tato tycinka ta mi pomohla velice zuby mam daleko belejsi a hezci na pohled jen mam trochu drsnejsi zuby ake doporucuji zkusit
avatar
Jarmila
klad Byla jsem ráda,že jsem mohla bělící pero na zuby testovat. Pero je skladné, můžete kdekoliv vzít i na cesty. Gel je neutrální, žádná nepříjemná chuť v puse. Odstraní skvny na zubech, zuby jsou trošku bělejší, aspoň ten pocit máte. manipulace s perem je snadno pochopitelná.Mohu jen doporučit.
klad Bělící pero je malé, obsach nevydrží asi na dlouho. Při otočení, musíte chvíli čekat až se gel ukáže. Cenu nemůžu posoudit. Bělení není tak účinné. Na dentální hygienu to ale nemá.
avatar
Jitka
klad Byla jsem mile překvapená tímto pomocníkem bělící tyčinkou značky Pro Formula. Je malinká, skladná, klidně se vejde do kabelky nebo s sebou do taštičky na cesty. Použití jednoduché. Gel jsem vždy nanesla na zuby po jejich vyčištění a nechala působit. Myslím, že zuby mám po pár dnech používání bělejší, hlavně mám problémy se skvrnami od kávy a s těmi si gel poradil. Gel nemá žádnou nepříjemnou pachuť, což je pro mne také důležité.
avatar
Denisa
klad Bělící tyčinka Pro Formula bylo vůbec mé prví testování.
klad Návod, jak tyčinku použít je srozumitelný a snadný.
klad Samotný gel je čirý bez zápachu a vůně.
klad Na zubech není nijak nepříjemný. Zuby nepnou, ani žádným způsobem nebolí. Ani na zubu na kterém mám momentálně malý kaz.
klad Po pár dnech jsou zuby vyditelné bělejší. Samozřejmě, že nemáte zuby úplně bíle, ale opticky je to určitě znát.
klad Doporučuju vyzkoušet.
avatar
Iryna
klad Rychlá a snadná aplikace, ale pero je malé. Návod byl snadný pro pochopení.
klad Zatím nevidím velké změny, jsem v procesu bělení. Očekávala jsem od toho víc. ale možná ještě názor poopravím. Chce to trpělivost a pravidelnost.
avatar
Ivana
klad Děkuji za možnost otestovat bělící tyčinky. Návod byl srozumitelný a použití snadné. Pravda je, že jsem moc nečekala, ale o zase jsem byla mile překvapena. Rozdíl jsem nejvíce viděla při použití výrazné rtěnky, kde kontrast upozornil na znatelně bělejší zuby a úsměv vypadal skvěle! Určitě si tyčinku znovu zakoupím, zatím jsem ji ve své drogerii bohužel nenašla.
avatar
lucie
klad děkuji za možnost testovat bělící tyčinku na zuby Pro Formula. Použití i nanášení gelu je snadné a bezproblémové.Mám citlivé zuby a byla jsem zvědavá, jak se s nimi tyčinka vypořádá, ale naprosto bez problémů. zatím nevidím velké změny, ale v používání budu pokračovat.
avatar
Tereza
klad Tuto bělící tyčinku jsem sice nezískala k testování, ale vzbudila ve mě zvědavost a tak jsem ji zakoupila v Tescu, abych ji mohla vyzkoušet. Snadno se používá, bělící účinek je skutečně viditelný a není tak předražená jako většina jiných značek. Mohu ji jedině doporučit ;-)
avatar
Lucie
klad Tyčinka je malinkatá a - alespoň v Praze - snadno k sehnání. Použití je přímočaré a velmi snadné, stejně ale doporučuji pročíst návod. Stejně jak tu někdo už psal, taky mám citlivé zuby a byla jsem zvědavá, jestli to tyčinka nezhorší. Pravda je, že ještě nemohu úplně soudit, ale zatím žádné změny nepozoruji - ani co se týče zhoršení citlivosti ani vybělení zubů. Účinek tak bude nejspíš slabší, méně invazivní, což je dobře pro zdraví, na druhou stranu se o vybělení mluvit asi úplně nedá.
klad Po natření zubů je těžké gel během čekání nesetřít rty.
avatar
Karolína
klad Tento gel na bělení zubů jsem párkrát použila. Výsledek určitě není viditelný hned. Myslím, že svou práci udělá, ale silně zabarveným zubům zřejmě nepomůže. Nanášení gelu moc příjembé tedy není, gel se táhne a je průhledný, tak nevím kde je a kde není. Budu testovat dál, případně doplním hodnocení.
avatar
Petra
klad S bělicí tyčinkou jsem moc spokojená, zaujalo mě také praktické balení, vejde se pohodlně do kosmetické taštičky, chuť hodnotím na jedničku a výsledný efekt takový lepší průměr, takže celkově jsem v podstatě spokojená a určitě si ji ještě někdy zakoupím
avatar
Irena
klad Bělící tyčinku jsem začala testovat hned po obdržení až do dnešního dne (a současně do spotřebování obsahu).
klad Mezi klady řadím jednoduchou aplikaci, neutrální chuť, balení vhodné i na cesty.
klad Záporů jsem našla bohužel více než kladů. Pokrytí zubů je nerovnoměrné, gel nelze rozetřít ve stejné vrstvě. Po aplikaci je nutné vydržet 5 minut s vyceněnými zuby, protože při zavření úst se gel téměř okamžitě setře. Za největší nedostatek považuji neúčinnost. Výsledky jsem sledovala na zdravých zubech a ani já, ani mé okolí nepozorovalo (k mé velké lítosti) žádný rozdíl.
avatar
Šárka
klad K testování jsem bělící pero bohužel nedostala,tak jsem koupila v prodejně, překvapilo mě jak je malinké,ale i tak zvědavost mě přesvědčila ke koupi.
klad Dobře se nanáší, má neutrální chuť.Jelikoz mám dost citlivé zuby, překvapilo mě, že nedráždí sklovinu.Takze za mě je tohle všechno v pořádku.
klad Bohužel musím doplnit i negativa.Po pravidelném používání jsem nezaznamenala žádný efekt vybělení *psss* A také je nedomyšlene od výrobce celkové používání,po dobu působení gelu je třeba,aby se nešetřel což je téměř nemožné *smile* takže je třeba být 5minut v klidu s vycenenymi zuby,aby se gel nešetřel rty.
klad Bělící pero už si nekoupím, neoslovilo mě.Cekala jsem víc.
avatar
Petra
klad - jednoduché nanášení
klad - balení vhodné i na cesty
klad - chuť není moc výrazná
klad Už podle názvu by měla bělící tyčinka zuby vybělit, ale zatím se u mě tak nestalo:(. Možná po dlouhodobějším používání. Navíc čekání, až gel zapůsobí, není úplně příjemné. Je opravdu potřeba zapotřebí nezavírat ústa, aby se gel nesetřel. Preferovala bych spíše výrobek, který působí delší dobu, ale lze mít při něm zavřená ústa.
avatar
Petra
příloha
klad vzhledem k ceně výrobku mi to nedalo a bělící tyčinku jsem zakoupila. postupuji podle návodu, nanáším pravidelně, ale žádné viditelné rozdíly nevidím. je možné, že je třeba nejen pravidelnost, ale i dlouhodobé aplikování. plusem gelu je to, že je bez chuti a že se snadno nanáší.
avatar
Naděžda
klad Vybělí skvrny od kávy, snadno se nanáší a aplikuje, chuť příjemná. Ale žádný větší bělící efekt bohužel nemá. Používám cca 3 týdny 3x týdně, nové skvrny od kávy se již nedělají, ale vyloženě vybělený úsměv nemám. Cena nicméně skvělá, takže pro předcházení skvrnám po kávě ideální výrobek.
Zobrazit více recenzí