Testovaly jste kosmetiku bevola® BABY, díky které zajistíte svému dítěti komplexní péči o pokožku

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotily
5
45x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 8. 2018
do 9. 9. 2018

S více než 200 produkty vás bevola® zahrne péčí od hlavy až k patě. Pečuje o každého a respektuje individuální potřeby všech. Složení výrobků sestává z vybraných látek s klinicky prokázanou kožní snášenlivostí. bevola® splňuje vysoké nároky, a to vždy za rozumnou cenu!

V testovacím balíčku najdete:

*enzo*bevola® BABY jemný mycí gel (od hlavy až k patě), 500 ml, s výtažkem heřmánku a pantenolu pro jemné mytí

*enzo*bevola® BABY jemný šampón (pro vlasovou kůži a vlasy), 250 ml, s výtažkem heřmánku a pantenolu pro jemné mytí

*enzo*bevola® BABY jemná pěna do koupele, 1000 ml, s výtažkem heřmánku a pšenice pro jemnou péči

Díky vyváženému pH a dermatologickým testům je řada produktů bevola® BABY od Kauflandu vhodná pro komplexní péči a ochranu jemné dětské pokožky.

Hodnocení
51
avatar
Alena
klad Kosmetiku mohu doporučit. Nejsem schopná plně zhodnotit složení výrobků a jejich skutečnou prospěšnost na pokožku. Každopádně jsou však děti s výrobky spokojené. Šampon se dobře nanáší, neštípe. Vlásky po něm krásné voní. To samé mycí gel, který je také příjemný a dobře se nanáší. Pěnu děti milují.
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost testovat dětskou kosmetiku Bevalo. Tuto značku jsem dříve neznala. Dceři se testování kosmetiky velmi líbilo. Vůně kosmetiky je příjemná a není přehnaně výrazná. Pěna krásně pění a gel a šampón se velmi dobře nanáší. U dcery jsem na pokožce během testování nezaznamenala reakci na testovanou kosmetiku a proto vřele doporučuji.
avatar
Jana
klad S dětskou kosmetikou Bevola jsme byli nadmíru spokojení. Tuto značku jsem doposud neznala a velmi mile mě překvapila. Šampon a mycí gel jsou příjemné jak pro pokožku hlavy tak i celého těla. Neštípe v očích, což jsem vyzkoušela i já na sobě a nevysušuje pokožku. Pěna je také překvapivě pěnící a vydrží ve vaně po celou dobu koupání. Děkuji za možnost vyzkoušet a rádi koupíme :-D :-)
klad Omlouvám se za pozdní vložení...
avatar
Gábi
klad Děkujeme za možnost testovat novou řadu dětské kosmetiky od značky Bevola. Značku jsem předtím neznala. Kosmetika jemně, nevtirave voní, a dětičky voní i dlouho po koupeli. Pěna je bohatá, a děti se ve vaně opravdu bavily. Vyhovuje mi i složení s heřmánkovym extraktem a že výrobky jsou bez barviv. Skvělé testování.
příloha
avatar
Martina
klad Velmi děkuji za možnost testovat značku dětské kosmetiky, které jsme s dětmi prozatím neměli příležitost vyzkoušet. Hned na úvod mě mile překvapil obsah balení, které dlouho vydrží, protože jsme zvyklí děti koupat každý den a tím pádem i spotřeba mycích přípravků je větší. Všechny tři přípravky příjemně, ale nevtíravě voní a po téměř 3-týdenním používání mohu potvrdit, že opravdu nedráždí pokožku, obě děti (ač s velmi citlivou pokožkou) na přípravky reagují bez problémů. 100% doporučuji!
avatar
Věra
klad Velice děkuji za možnost testovat pro nás neznámou značku. Testování bylo super a hlavně si ho užily dětičky. Zkoušel hlavně synek, ale i dcerka musela vyzkoušet. Všechny výrobky krásně voní a nedráždí pokožku. Oceňuji velké balení některých výrobků, které vydrží opravdu hodně dlouho a stačí malé množství. Pěna perfektně pění a šampon s mycím gelem také obstál na 1. Za celou naši rodinu mohu výrobky vřele doporučit.
avatar
Zdeňka
klad Tyto produkty jsme otestovaly na mém 2 letém vnoučkovi a 6 leté vnučce a byly jsme spokojené. BABY jemný mycí gel hezky a příjemně voní, není dráždivý. bevola® BABY jemný šampón (pro vlasovou kůži a vlasy) taktéž v pořádku, žádná alergická reakce. Oceňuji i pantenol, který je součástí. bevola® BABY jemná pěna do koupele se také hodí a vnoučatům se moc líbila, zpříjemnila jim koupání a ozvláštnila tuto procedůru.
příloha
avatar
Kristýna
klad Jsem ráda za možnost vyzkoušet něco nového i když tam obava trošku byla, syn je trošku cíťa a jeho pokožka nesnese každou kosmetiku.Ale kosmetika me mile překvapila a jsem spokojená.Kosmetika má příjemnou jemnou vůni. Prcek nemá žádnou vyrážku ani červený flíček, takže produkty obstáli na výbornou ????
příloha
avatar
Růžena
klad Toto testování jsem si užila i já jako maminka. Výrobky jsou naprosto dokonalé. Pěna do koupele splňuje svůj účel na 200% . Velké množství pěny po přidání do tekoucí vody malého množství přípravku. Šampon i gel jsou jemně voňavé, příjemné a hlavně nezpůsobují žádné svědivé nepříjemnosti. Neštípe v očích. Vlasy jsou hebké a čisté a pokožka těla vláčná a hydratovaná. Žádné vysušení. Takže moc děkuji.
avatar
Simona
klad Moc děkuji za možnost testovat. Značka u nás velmi rychle zdomácněl. Starší syn 5let se po rozbalení balíčku chtěl jít hned koupat :) a mladší 1,5let každý večer volá bubínky bubínky... myslí tím bublinky. Takže pěna v koupelí se osvědčila!! Mycí gel pak už ani nepoužívat, pouze v případě, že jsou kluci hodně zašpinění..a to kluci umí ;) šampón opět uspěl, žádný pláč. Samotnému manželovi kosmetika také velmi pěkně voní, že jej podezřívám, že si do vany pěnu také přidává. Krásná vůně, příjemná pokožka bez podráždění a bez agresivity. Za nás doporučujeme, Bevola si v naší koupelně našla své místo ;)
příloha
avatar
Monika
klad Úžasná dětská kosmetika, kterou jsme vyzkoušeli díky Vám poprvé! Velké balení nám vystačí na delší dobu a myslím si, že u této kosmetiky na chvilku zakotvíme. Po mycím gelu má náš syn pokožku hebkou, po šampónku vlásky jemné, pěna krásně pění a dělá móóóc bublinek :)
avatar
Soňa
klad Vyzkoušela jsem sprchový gel pro děti od firmy Bevola a jsem nadšená. Balení je velké a stačí použít jen velmi malé množství, takže vydrží opravdu dlouho a cenově je také výhodný. Dětská pokožka je po koupeli opravdu jemná, hydratovaná a velmi příjemně jemňoučce voní. Doporučuji.
příloha
avatar
Alena
klad Dětskou kosmetiku Bevola baby jsem doposud neznala, ale po vyzkoušení jsem příjemně překvapena. Všechny produkty jsou opravdu jemné a šetrné i k velmi citlivé dětské pokožce. Nejvíce mě zaujal a nadchnul šampon. Je jemný, vlásky se nádherně ročesávají a příjemně voní. Oči vůbec neštípají. Za mě top. Doporučuji všem.
příloha
avatar
Jana
klad Já i moje dcery z testování jsme byly nadšené, protože jsme si užily u toho spoustu legrace. Šampón byl šetrný a když se dostal holkam do očí tak je neštípal, navíc příjemně voněl a vlasy po něm byly jemné a krásně šly rozčesat. Mýdlo krásně pěnilo a nevysušovalo pokožku, byla pak krásně vláčná. Jen pěna málo pěnila, musela jsem tudíž do vany více pěny aby holky pěnu nějakou měli. Jinak jsem s kvalitou velmi spokojena.a mohu doporučit ostatním maminkám.
avatar
Martina
klad Výrobky bevola® BABY mě mile překvapily. Všechny tři mají jemnou, nevtíravou vůni. Vlásky jsou po šamponu hebké a hezky se rozčesávají. Příjemně voní i na druhý den. Pěna do koupele hezky pění a ve vaně vydrží opravdu dlouho. U sprchového gelu velmi oceňuji praktické balení s pumpičkou. U mého jedenáctiměsíčního dítěte jsem nezaznamenala žádnou negativní reakci na kůži. Ani jeden z výrobků neštípe v očích. Všechny tři výrobky jsem vyzkoušela i na sobě a jsem spokojená. Rozhodně doporučuji.
avatar
Ivona
klad Výrobky mě velice mile překvapily, jemná příjemná vůně. Pokožka je po sprchovém gelu krásně hebká není vysušená. Jelikož dcera má stále na pokožce šupinky tak často používáme olejíček a moc s ním nešetříme, tudíž má vlásky hodně mastné a šampon je krásně umyl. Vlásky byly hebké. Sprchový gel má i praktické balení s pumpičkou. Pěnu do koupele jsme zatím nezkusili, jelikož máme sprchový kout ale u babičky máme vanu a hned ji tam poté zkusíme.
klad Negativní zkušenost jsem vyloženě nenašla. Možná jen, že sprchový gel méně pění. Ale to bych neviděla jako nějakou vyloženě negativní věc.
avatar
Katka
klad Úvodem moc děkujeme za možnost vyzkoušet tuto dětskou kosmetiku. Přiznám se, že já sama bych po ní v obchodě nesáhla protože by mi bylo podezřelé velikost balení v porovnání s cenou. Ale mile mne překvapila. Pěna je výborná, drží pěkně dlouho a dělá hezké bubliny. Co se týká vůně, je trošku intenzivnější, ale mě osobně to nevadí. Neulpívá na dětech zbytečně dlouho. Mýdlo i šampón jsou kvalitou dobrým konkurentem známějším značkám dětské kosmetiky.
klad Vyloženě negativního neshledávám nic, ale ocenila bych trošku zajímavější vzhled balení. A malou nevýhodou je že je koupel dost kluzká, takže děti musí být opatrné na uklouznutí.
avatar
Lucie
klad Moc děkuji za možnost testovat kosmetiku bevola® BABY. Výrazy dětí na fotce mluví za vše, jedním slovem SPOKOJENOST.
klad bevola® BABY jemná pěna do koupele, nás moc překvapila, protože už jsme vyzkoušeli několik dětských pěn a pěny jsme se nikdy nedočkali a tady jsme měli obláčky pěny, takže dětská radost naplněná, jako bonus krásná vůně.
klad bevola® BABY jemný mycí gel jemný k dětské pokožce opět krásná vůně, lehce smývatelný, opět nadšení.
klad bevola® BABY jemný šampón nedřáždí očička dětí,krásná vůně...takže bez výtky.
klad Tento testovací balíček kosmetiky bevola® pro dětí nás mile překvapil a určitě v kauflandu už tuto značku nebudu přehlížet, má mou důvěru.
příloha příloha
avatar
Tereza
klad ze začátku jsem si myslela, že tato kosmetika bude velký propadák, už jen tím chemickým složením, já vím nikde neni na kosmetice napsáno přírodní nebo bio, proto hodnotím celkem kladně, na druhou stranu obě mé děti byly po koupeli spokojené a i když mají citlivou a suchou pokožku, tak kosmetika předčila mé očekávání a holky nebyly vůbec suché, ba naopak měly celkem vláčnou pokožku, takže víceméně doporučuji a starší dceři určitě budu kupovat alespoň pěnu s tou se opravdu vyřadí ????
klad negativní na této kosmetice shledávám přeparfémovanost, myslím si, že kosmetika pro miminka je zbytečná s parfémem, miminka voní sami o sobě krásně, kosmetika by mohla trochu na vůni ubrat
příloha
avatar
Helena
klad Tuto kosmetiku jsem vůbec neznala. Šampon se dobře nanáší a pěkně pění a krásně voní. Sprchový gel se hůř smívá, ale zanechává pokožku pěkně vláčnou. A pěna do koupele se nám líbila nejvíc strašně moc pěníí a dlouho pěna vydrží Za mně dobrá kosmetika za menší peníz.
klad žádné
Zobrazit více recenzí