Otestovaly jsme bezlepkové koření od Tajemství chuti. Co na něj říkají vybrané testerky? Chutnalo jim? Dozvíte se z recenzí 

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
15x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 15. 4. 2021
do 29. 4. 2021

Bezlepkové koření Tajemství chuti       

Představujeme vám novinku firmy Ramdam, zcela novou řadu bezlepkového koření vhodného pro celiaky, vegany, vegetariány či flexitariány. Připravili pro Vás škálu chutí a vůni s důrazem na kvalitu a mnohostranné použití. Tato řada byla vyvinuta tak, aby byla vhodná jako základní řada do každé kuchyně. Na polévky, masa, omáčky, grilování, ale nezapomněli jsme ani na naše malé strávníky, kteří si rádi pochutnají na dobrém jídle.


S novou řadou bezlepkového koření si obohatíte svůj jídelníček :

  • Vhodné pro celiaky bez stop po lepku
  • Vyrobeno podle nejpřísnějších hygienických norem
  • Vyrobeno v bezlepkovém provozu
  • Obsahuje jen přírodní koření a přírodní aromata
  • Bez přidaného glutamanu
  • V uzavíratelných obalech na zip, aby nemohlo dojít ke kontaminaci směsí koření v domácnostech, kde hospodyňky vaří i pro členy domácnosti s lepkemTajemství chuti – Vaří celá rodina

 

Celou nabídků bezlepkových produktů Ramdam najdete TADY.

Hodnocení
21
avatar
Soňa
Miluji koření od tajemství chuti. Osobně je pro mě chutnější a kvalitnější, než jiné koření například v supermarketech. Jejich směsi koření jsou dokonale vyvážené a viní čerstvostí i po nějaké době. Jejich cena je přijatelná a v dnešní době je bezlepkových příprava pokrmů top.
klad Chuť
klad Cena
klad Vzhled
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Koření Tajemství chuti zaujme vkusným obalem. Průhledné sáčky oceňuji, ráda vidím, co kupuji. Navíc jsou opatřeny praktickým zipem, který spolehlivě funguje. Směs Kuře kung pao jsem použila nejen do daného pokrmu, ale i do masové směsi k bramboráčkům a to bylo opravdu výborné a doporučuji vyzkoušet. Kmínový pepř je vhodný na pečené maso, to jsme si dali s bramborem a k tomu zeleninový salát s kořením Bylinkový dresing. Ten je velmi chutný s vyváženým poměrem bylinek a koření. Všechna koření včetně bujónů jsou bezlepková a hlavně oceňuji že bez přidaného glutamanu sodného, takže bez obav přidávám i do vaření dětem.
klad praktický a hezký obal
klad chuť a rozmanitost použití
klad bez přidaného glutamanu sodného
klad nic
příloha
avatar
Marta
Z vybraných koření jsem zatím použila pouze bylinkový dresing, kterým jsem ochutila pečeného lososa, a dále kmínový pepř na maso, jenž našel uplatnění při pomalu pečené vepřové pleci. Koření je velmi chutné, hezky voní, ale překvapil mě vysoký obsah soli. U kvalitního dražšího koření bych očekávala, že sůl nebude obsahovat. Lámala jsem si tedy hlavu, kolik toho na maso nasypat, aby nebylo přesolené. Nakonec tam té chuti příliš nebylo, protože by to sneslo více koření, ale soli už ne.
klad zcela bez lepku
klad obsahuje vysoké procento soli
příloha příloha
avatar
Veronika
Koření je v praktickém sáčku s uzavíratelným klipem - plusové body. Vyzkoušela jsem je všechny a musím říct, ač jsem to tedy nečekala, že jsou vynikající. Chutně dochutily pokrm. Jsou skvěle namleté, voňavé a lákavé k použití. Svým přátelům je určitě doporučím a koření si ráda zakoupím.
klad praktický obal
klad vzhled koření
klad vůně
klad konzistence
klad velikost balení
klad bez výhrady
příloha
avatar
Zuzana
Koření je výborně skladné v uzavíratelných sáčcích. Mají super složení bez lepku a bez chemických přísad. Chuťově určitě zajímavé, směsi jsou příjemně namíchané. Za mě by jen mohlo být v méně směsích chilli, díky super složení by se dalo výborně používat i pro děti, což ale to pálivé znemožní. Jinak ale rozhodně doporučuji, kvalitní produkt.
klad balení
klad složení
klad bez lepku
klad bez chemie
klad hodně druhů
klad často obsažené chilli
příloha
avatar
Vlasta
Koření bez lepku, jsem vůbec neznala. Ani jsme nevěděla co si mám představit pod kořením bez lepku. Koření je hutné, voní a stačí malé množství. Včera jsem dělala kuřecí kung-pao a snědli jsme celé kůře ve dvouch, mňam ! Už se těším na Čarodějnice jak si naložíme masíčko, krkovičku na gril. A když se koření nespotřebuje tak se nechá lehce uzavřít na příště.
klad Voní
klad Hutné
klad Stačí malé množství
klad Uzaviratelné
klad Cena
příloha
avatar
Žaneta
Velmi oceňuji informace uvedené na obalu, které nemají konkurenci a dokáží velmi pomoct, při jakém konkrétním pokrmu koření použít. Znovu uzavíratelný sáček, průhledný obal jsou dalšími plusy, které nejsou samozřejmostí. Já jako maminka jsem ocenila symbol sluníčka, díky čemuž vím, jaké koření je vhodné i pro moje děti. Velmi mě překvapila intenzivní, ale příjemná vůně koření a po nasypání na maso, zeleninu i její vzhled - koření je plné barev, větších i menších kousků a při degustaci se nám ukázaly zcela jiné chutě na běžném jídle, než na které jsme byli zvyklí. Nikdy jsem s kořením příliš neexperimentovala, používala sůl, pepř, kmín, občas nějaké klasické koření na steaky, zeleninu a až teď jako rodina vidíme, o co jsme přicházeli. Za mě nejluxusnější je bylinkový dresing a kmínový pepř na maso. Nejenže skvěle na mase/zelenině vypadají, ale i božsky chutnají.
klad průhledný obal
klad znovu uzavíratelný sáček
klad informace na etiketě týkající se: množství gramů, pro jaký druh jídla je koření vhodné
klad jasné piktogramy blíže specifikující pro jaký pokrm je koření vhodné
klad označení, které koření je vhodné pro děti
klad vůně a delikátní chuť
klad koření plné barev
klad Koření nám nějak moc rychle ubývá, protože ho dávám momentálně do všeho a mé předešlé koření nějak odsouvám na druhou kolej. :-D
příloha příloha příloha
avatar
Pavel
Koření používám především do zeleninových jídel (květákový mozeček, polévky). Vega dobrotka a hovězí bujón výborně dochutily bramboračku. Zajímavé je spojení kmínu a pepře ve výrobku Kmínový pepř na maso. Vítám uzavíratelné balení. Dobře se otevírá a uzavřené drží. To usnadňuje manipulaci a skladování.
klad složení, chuť
klad balení, uzavíráníni
klad nic
příloha
avatar
Veronika
Na první pohled atraktivní balení koření, které je dostatečně velké, praktické a dobře skladovatelné. Dobrou věcí je uzavírání na "zip", díky tomu není potřeba koření presypávat nebo složitě skladovat. Velký sortiment koření k výběru. Všechna obdržená balení má velice výrazné vůně, a vyváženou chuť. Nejvíce jsem si oblíbila koření bylinkový design, které má opravdu širokou škálu použití a nám chutnal především v těstovinách a masové omáčce. Koření je velmi přívětivé i cenově, vzhledem ke své kvalitě a chuti. Mohu jen doporučit a jsem si jista, že jej budu nadále kupovat a zkoušet nové druhy.
klad Balení
klad Kvalita surovin
klad Vůně
klad Výběr
klad Nenašla jsem zápory
příloha
avatar
Lenka
Koření Tajemství chuti má samé plusy. Už na první pohled mě zaujalo balení - průhledný sáček, takže jsem si mohla prohlédnout jeho obsah. Další výhodou je ZIP sáček, díky němuž lze rozdělané koření dobře zpět zadělat. Použití a chuť - už při pohledu přes průhledný sáček mě lákaly nádherné barvy jednotlivých druhů. Hned jsem také viděla hrubost/jemnost koření. Po otevření sáčku přišly nádherné vůně a po použití skvělá chuť. Kořením bylinkový dresing jsem ochutila zálivku na zeleninový salát, Vega dobrotku jsem použila do nedělní polévky a kmínový pepř na pečené kuře. Všechna 3 použitá koření doporučuji.
klad průhledný zipový sáček
klad barva, vůně a chuť
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Skvělé koření! Oproti jiným značkám stačí poloviční dávka. Není cítit žádná chemie a již při prvním otevření krásně vonělo. Bujon je lepší, jak v kostce, nedělá oka a rodina si myslela, že jsem při vaření použila vývar. Krásná vůně bylinek. Pouze škoda, že není k dostání v supermarketech a hypermarketech. Cena a kvalita bezkonkurenční, v létě určitě využiji i při grilování.
klad kvalita
klad složení
klad vůně
klad množství
klad bez pachuti
klad nedostupnost v supermarketech
příloha
avatar
Edita
Bezlepkové koření od výrobce Ramdam, je top v koření na našem trhu. Naprosto skvělý průhledný, znovuuzavíratelný obal, tzv. ZIP sáček. Velmi široká škála možnosti využití koření. Nádherná (přírodní) vůně a chuť. Takhle poctivě se vařilo za našich babiček. Doporučuji kuchařkám hospodyňkám, začínajícím kuchařům, tak i profesionálům.
klad vůně (přírodní)
klad průhledný obal
klad chuť
klad uzavíratelný obal
klad složení
klad konzistence
klad ruční práce
klad 0
příloha
avatar
Jiřina
Děkuji za vybrání a mohu říct,že mě koření mile překvapilo jak chutí, tak i praktičnost.Po otevření mohu zase zavřít a nic se nevysype,paráda. Ráda zkouším nové chutě a i skvěle voní a v dresingu je ke grilování je to naprostá pecka.Vřele všem doporučuji vyzkoušet.
klad Praktičnost
klad Chuť
klad nic
příloha
avatar
Hana
Koření má průhledné sáčky,vidíte opravdu co tam je, chuť i aroma je vynikající, osobně jsem vyzkoušela do polévky, do zapečených brambor se zeleninou a na pečené kuře. Přírodní složení s hrubšími kousky, což mám ráda . Tady opravdu víte co jíte, mohu doporučit.
klad přírodní složení
klad viditelné kousky surovin
klad uzavíratelný obal
klad výborná chuť
klad nemám co vytknout
příloha
avatar
Lucie Štýchová
Použití je jednoduché. Koření je velmi aromatické, a proto stačí opravdu málo což vám určitě vystačí na delší dobu. Chuť je skvělá a pokud chcete uvařit něco dobrého pro návštěvu tak neváhejte. Vzhled obalu je dobře propracovaný a hned vás přitáhne. Uzavírání na zip je pro kuchařky praktické.
klad Chuť, stačí málo koření použít na maso
klad Uzavírání na zip
klad Aromatické
příloha
avatar
Marie
Musím uznat, že koření kmínový pepř na maso je opravdu skvělé koření. Hodí se podle mě ke každému masu a maso opravdu dobře ochutí a vůni má lahodnou. Co se týče koření Kung Pao bez soli, Bujón s příchutí hovězího, bylinkový dresing a Vega dobrotka bez kroku voní také náramně, ale bohužel se mi nelíbí, že obsahují cukr. Obal je opravdu super, protože je znovu uzavíratelný, takže se to nerozsype.
klad Obal
klad Vůně
klad Cukr
příloha
avatar
Andrea
Na produktu nejvíce oceňuji složení a chuť, kterou jídlu dodá. Báječné je i praktické uzavíratelné balení. Množství koření mi vydrží na dlouho, což je také výhoda, že člověk pořád nemusí běhat do obchodu, kde prodávají většinou malá balení. Jsem ráda, že jsem mohla toto koření vyzkoušet, je chutné, zdravé a ráda si koupím nové, až tato zásoba dojde.
klad Složení
klad Praktické balení
klad Chuť
klad Množství
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Já musím hodnotit moc kladně, zatím jsem vyzkoušela koření "kminovy pepr na maso" moc hezky voní a ta chuť, pouzila jsem na krkovičku a výborné. Další koření které jsem vyzkoušela bylo "kure kung pao ", chutná skvěle, je bez soli a i detem moc chutnalo. Koření je v krásných sáčcích, pěkně voní a hlavně neobsahuje žádné glutamaty. Je vhodné pro vegetariány, vegany i celiatiky. Ja budu kupovat na 100% .
klad Baleni
klad Vůně
klad Chuť
klad Neobsahuje lepek
klad Žádné
příloha
avatar
Klára
Byla jsem velmi mile překvapena. Balení super ,mám ráda tento způsob balení. Vůně skvělá , kořeněná a příjemná. Jako první jsem použila kung pao na kuřecí maso a super, ostré akorát. Mohu všem doporučit. Myslím,že že si toto koření bez lepku opět koupím.
klad Balení
klad Vůně
klad Nic
příloha příloha
avatar
Jana
Koření je vzhledově velmi pěkně zabalené navíc v zipových sáčcích, které jsou praktické. Mám koření v kořenkách ale takové množství se tam.nevejde a tak můžu zbytek koření bezpečně skladovat. Jen mě dost mrzí že ve 4 z 5 koření ke cukr. Je to věc která tam není potřeba. Je to škoda. Výhoda že je pro celiakii vhodné.
klad Zipove sáčky
klad Dobré složení až na cukr
klad Příjemná vůně
klad Vhodné pro celiakii
klad Cukr ve složení
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel