Zaujala naše testerky interaktivní příručka první pomoci od PPŽIVĚ? Přečtěte si jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
25x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 17. 1. 2021
do 21. 2. 2021

Připravte se s námi na situace, ve kterých jde o život! Věnujte půl hodinu svého času a projděte si základy, které se vyplatí znát, protože nikdy nevíte, kdy se stanete něčím hrdinou a zachráníte mu život. Mějte vždy po ruce rukavice či lékárničku s kvalitní výbavou.

E-příručka první pomoci

Získejte interaktivní příručku první pomoci do svého e-mailu, kde se vám neztratí.  

Dozvíte se, jak správně volat záchranku a zároveň si poslechnete audio ukázku reálného telefonátu. Seznámíte se se správnými postupy při bezvědomí, krvácení či při zástavě základních životních funkcí. Postupy první pomoci jsou názorně zobrazené formou infografik i videa.


Klíčenka s kapsičkou na rukavice

Bouračka na cestě do práce nebo kolaps cizího člověka na ulici. Nikdy nevíte, co vám život “nadělí.”  

Nezapomeňte však v kritických chvílích myslet také na svoje zdraví!

Mějte vždy při sobě naši klíčenku s kapsičkou na jednorázové rukavice, které vás ochrání před nákazou infekčním onemocněním.


PPŽIVĚ založila Lucie, jedna z uživatelek ŽENY s.r.o., věnujte jejímu profilu pár minut a zopakujte si pravidla první pomoci. 


Hodnocení
28
avatar
Petra
Libí se mi zpracování klíčenky, jedná se vlastně o recyklát, ale že se vyrábí z pásů vraků aut, to mě nenapadlo, dobrá myšlenka. Klíčenku nosíme připnutou na batůžku mého malého synka. Praktická ozdoba, která má i reflexní prvek. Rukavice jsou vyrobené z Nitrilu, jehož hlavní výhodou je, že nezpůsobuje žádné alergické reakce a má mnohem větší odolnost proti většině chemikálií než latex. Pružnost nitrilu je mírně nižší než u latexu, ale je více odolný proti protržení. Rukavice jsem naštěstí nemusela zatím použít a doufám, že ani nebudu muset, ale člověk nikdy neví..
klad klíčenka je recyklát
klad rukavice jsou z Nitrilu
klad bezpudrové
klad univerzální tvar
klad snadná manipulace
klad praktické balení
klad tři druhy velikostí
klad výroba pomůže švadlence Věrce
klad vůbec nic, je super
avatar
Petra
Příručku jsem přečetla jedním dechem, čtivá, věcná, přehledná. Kdysi jsem absolvovala Kurz první pomoci zaměřený na úrazy dětí a bylo fajn si připomenout, co už člověk zapomněl (naštěstí nemusel použít). Je fajn mít možnost mít příručku stále s sebou v mobilu pro případnou nápovědu, kdyby člověk začal zmatkovat. Chválím zpracování - videa a nahrávky rozhovorů, nejen čtení. Velmi praktické, jen tak dál. Velmi smysluplný projekt. Doporučuji všem.
klad možnost mít stále při ruce
klad přehledné zpracování
klad videa a nahrávky - nejen čtení
klad srozumitelné
klad jednoduše pochopitelné, názorné
klad zahrnuje vše důležité
klad praktické pro život
klad vůbec nic, je super
avatar
Lucie
Příručka se mi velmi líbila. Obsahuje užitečné rady, je srozumitelná a nenáročná na pochopení, není nijak moc dlouhá, což je důležité. Určitě doporučím všem ostatním. Každý by si měl tuto příručku přečíst, aby věděl co dělat, když se něco stane. Super.
klad zpracování
klad nenáročnost
klad jednoduchost textu-
klad nic
avatar
Lucie
V7borný nápad obzvláště teď v této době. Dá se připnout kamkoli, hlavně na klíče. Do kapsičky se vejdou 2 páry rukavic a nikde nic nepřekáží. Obdarovala jsem maminku, protože pracuje v obchodě a tam jsou rukavice potřeba mít neustále u sebe. Lepší než je hledat všude možně po kapsách.
klad nezabírá místo
klad vždy u sebe
klad praktické
klad nic
avatar
Valentina
E-příručka je velmi praktická v tom, že jsem si ji mohla stáhnout do telefonu. Když jsem například v přírodě na túře, tak jsem klidnější, že ji mám u sebe. I pro člověka, který už nějaké ty kurzy první pomoci vykonal, je toto určitě pomocník. Je velice přehledná a srozumitelná.
klad provedení
klad struktura
klad délka
klad nic
avatar
Valentina
Klíčenku jsem hned po otevření balíčku připevnila na klíče a doteď ji mám vždy po ruce. Zatím se nenaskytla (díkybohu) příležitost ji využít, ale v rámci klidu na duši jsem ráda, že ji mám u sebe pokaždé, když vyjdu ze dveří. V praxi jsem tedy klíčenku nevyužila, ale velmi oceňuji tento nápad, jak rukavice mít vždy po kapsách.
klad praktičnost
klad nápad
klad nic
příloha
avatar
Eva
E-příručku obdržíte do mailu a seznámí Vás s tím, jak v případě konkrétního ohrožení života či zranění postupovat, abyste dotyčnému člověku pomohli. Je přehledně zpracovaná, obsahuje důležité informace, návody, infografiku, videa a dokonce i hlasové záznamy. Nákupem této Bezpečné dvojky (e-příručky a klíčenky) podpoříte vývoj mobilní aplikace Ve vteřině, která zábavnou a jednoduchou formou přiblíží základy první pomoci široké veřejnosti. Perfektně zpracovaný návod, jak někomu pomoci.
klad Skvělý návod první pomoci
klad Nic
avatar
Eva
Tato malá černá klíčenka obsahuje důležitou věc a tou jsou jednorázové rukavice, které můžete použít v případě, kdy někomu budete poskytovat první pomoc... Klíčenka je malým ale o to větším pomocníkem. A věřím, že si na ni místo v kapse své bundy či v kabelce může každý udělat. Já ji nosím u svazku klíčů, které mám nonstop v kabelce. Zatim jsem rukavice nepoužila, jen jsem si je vyzkoušela. Nasadí se rychle a lehce.
klad Malá, ale důležitá
klad Vejde se do kabelky
klad Poskytneš první pomoc a neohrozíš sebe
klad Nic
příloha
avatar
Karolina
Úplně super věcička kterou jsem si dala na klíče a mám ji porad u sebe :) takže kdykoliv cokoliv jsem vždy připravena na jakoukoliv situaci kdyby někdo potřeboval pomoc :) kdybych jich měla více rozdám je všem známým okolo ať jsou také připraveni kdyby náhodou :)
klad Malá
klad Jednoduchá
klad Lze přepnout kamkoliv
klad Nic
avatar
Karolina
Příručka je super , mám ji v e-mailu takže kdykoliv mám čas najedu si ji v telefonu a čtu :) aby kdybych byla poblíž nějaké takové situace která by si žádala první pomoc jsem v obraze jak reagovat :) velmi mě překvapila a aplikaci záchranka pro rychle tlačítko už mám taky v telefonu ?
klad Elektronická podoba
klad Nic
avatar
Ivana
Děkuji za možnost přečtení E-příručky první pomoci. Příručka obsahuje velice srozumitelné a praktické rady k první pomoci. Přečetla jsem jí spolu s dcerou a také se jí moc líbila. Příručka je pěkně graficky zpracována. Určitě se k ní budu nadále vracet.
klad srozumitelnost
klad není nic
avatar
Ivana
Děkuji za možnost testování klíčenky s kapsičkou na rukavice. Je to velice praktická věcička. Mám jí uloženou v kabelce pro všechny případy. Líbí se mi zpracování z již použitých bezpečnostních pásů, možnost připnutí k čemukoli... klíčům, kabelce, v autě.
klad praktické malé balení
klad není nic
avatar
Laura
Klíčenka s rukavicemi jako první pomoc je skvělá věc , kterou mám vždy u sebe po ruce na klíčích . Takže kdyby se cokoliv dělo jsem vždy připravena . Je lehká , hezká , malá takže ani nikde nezavazí
klad Vždy u sebe
klad Nic
avatar
Laura
Příručka první pomoci je skvělá ? zachránila mi v podstatě život kdy se mi dcera začla dusit u polévky a dostala nejspíše zároveň i nějaký šok a nemohla se několikrát nadechnout . Par dni před tím než se to stalo jsem si příručku dočetla . Takže jsem přesně věděla co dělat . Naštěstí je dcera už v pořádku a chci poděkovat za tuto příručku která je skvělá , přehledná a hezky vše v ni je vysvětleno :)
klad Hezká
klad Srozumitelná
klad Nic
avatar
Adéla
Jsem ráda, že jsem tento produkt vyzkoušela. S příručkou jsem spokojená, obsahuje podstatné informace k první pomoci a zároveň je krásně vysvětluje. Z knížky je vše jasné. Tuto brožurku využila i moje dcera, které se také líbila a dle těchto postupů už ví, jak na první pomoc. Výrobek určitě doporučuji, jelikož každý by měl znát základy první pomoci.
klad Praktické informace
klad Pomůže
klad Nic
avatar
Adéla
Klíčenka s rukavicemi jsou velice dobrý nápad, jak mít rukavice vždy u sebe. Já jedny rukavice využila také do autolékarničky. Klíčkenka je velká tak akorát a nezabere mnoho místa a zároveň se dk ní vejdou 2 páry rukavic
klad Praktické balení
klad Velikost
klad Nic
avatar
Nikola
Příručka se mi velmi líbila, obsahuje užitečné rady, je srozumitelná nenáročná na pochopení což je důležité v tomto případě, určitě doporučím ostatním, velmi vhodná věc do života, uvažuji že touto příručkou obdaruji své blízké a věřím, že to ocení, je potřeba mít znalosti v této oblasti, příručka může pomoci při záchraně života
klad Srozumitelnost
klad Obsah
klad Nic
avatar
Nikola
Oceňuji, že rukavice byli ve více velikostech, určitě je praktické mít kdykoli kdekoli u sebe rukavice, velikost klíčenky je ideální, ale vylepšila bych ji, že bych ji ještě doplnila o něco víc krom rukavic
klad Rukavice
klad Malé balení klíčenky vhodné na klíče apod.
klad Jsou zde pouze rukavice a nic víc
avatar
Michaela
Naprosto perfektní příručka, která je srozumitelná, obsáhlá a velice naučná. V několika bodech / kapitolách shrne kompletní první pomoc. Obsahuje také audio a videonahrávky. Nejdůležitější body jsou zřetelně vyznačeny. Pokud není možnost absolvování kurzu první pomoci, tohle by si měl přečíst každý. Již po prvním nastudování mi utkvělo v paměti spoustu zajímavostí a rad.
klad Obsáhlost
klad Audio nahrávky
klad Videa
klad Srozumitelnost
klad Nic
avatar
Michaela
Velice praktická a přitom velice malá kapsička. Při nošení na klíčích od auta nikterak nezavazí. Bohužel není možné do klíčenky vecpat další pár rukavic. Materiál je pevný a není pružný. Možná by bylo dobré udělat kapsu větší, otázkou však je, zda by i poté byla celková velikost v pořádku a nezavazela na klíčích. Rozhodně věc, která by neměla chybět na žádných klíčích od auta.
klad Minimalistický vzhled
klad Praktičnost
klad Vyráběno z recyklovaných pásů od auta
klad Zakoupením přispěju na dobrou věc
klad Opravdu málo místa
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel