Testerky dodávají své pleti dokonalou péči a mladistvý vzhled díky Bio Královské péči Argan & Opuncie s damašskou růží. Jak budou spokojené?

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
19. 7. 2020


Luxusní péče z přírody nejen pro královny

Růže je pro svou nádhernou vzácnou vůni, neobvykle krásný tvar a aromaterapeutické vlastnosti právem označována za královnu květin. Již po staletí symbolizuje krásu, lásku a ženství a okouzluje nás i dnes. Kosmetika s přírodní esencí růže vás dokonale rozmazlí a připomene, že i vy jste královnou a zasloužíte si hýčkání tou nejvzácnější péčí.

Bio Královská péče Argan & Opuncie s růžovým olejem z nejcennější damascénské růže je péče hodná královny. Snoubení velmi vzácného bio opunciového oleje plného antioxidantů a vitalizačních látek, omlazujícího extra bio arganového oleje a bio růžového oleje hýčká každou pleť včetně suché a podrážděné.

Účinně vyhlazuje vrásky, pleť zvláčňuje, rozzáří a omladí její vzhled. Díky harmonizující vůni růže podporuje zdravé sebevědomí a působí antidepresivně.

Stačí ráno a večer místo pleťového krému vmasírovat 1-2 kapky tohoto omlazujícího zázraku do vyčištěné a mírně vlhké pleťi. 


Více informací o produktu najdete TADY.Vybrané testerky

avatar
Ilona Č.
avatar
gatsby
avatar
Veronika N.
avatar
Jana H.
avatar
Vendula M.
avatar
Rennfri
avatar
iva diy projekty
avatar
Eva K.
avatar
Eva V.
avatar
Pavla T.
zobrazit všechny přihlášené