Testerky, které trápily problémy v dutině ústní testovaly výplachovou ústní vodu Bio Plus. Jaké jsou jejich názory se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotily
5
35x
4
27x
3
23x
2
5x
1
5x
doporučuje
65 %
Testováno v období
od 3. 5. 2020
do 24. 5. 2020


Bio Plus

Výplachová ústní voda v sáčcích obsahující unikátní složení mikroflóry s Pythium oligandrum, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní.

Pomáhá imunitnímu systému v udržování přirozené mikroflóry, aby se nemnožily ohrožující mikroorganizmy v dutině ústní. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech.


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
95
avatar
Jana
Děkuji za testování, oceňuji balení, kdy je jasné množství pro spotřebování na celý den. Za mne bych ocenila výraznější mentolovou osvěžující chuť. Jinak hodnotím kladně, dásně během užívání bez problémů.
klad úleva pro dásně
klad balení
klad ocenila bych výraznější chuť
avatar
Ivana
Nejlepší ústní voda co existuje nikdy jsem lepsi neměla a zachránila mi záněty na dasnich takže mohu vřele doporučit opravdu to funguje a lepsi už nechci . Za me Top pomůcka na záchranu dásní ;) topka
klad Top
klad Nic
avatar
Jana
Jelikož jsem těhotná a od prvního dne trpím na záněty dutiny ústní, tak musím říci, že mě Bio Plus výrazně pomohlo po prvním užití výplachu pusy. Nejen, že má snadné užití, ale i rychle účinkuje, a to je velké plus pro nás co máme nějakou tu neduhu s dasněmi.
klad Snadná příprava
klad Rychle účinkuje při potížích
klad Zatím žádný klad jsem neobjevila
avatar
Magdaléna
Velice ráda jsem vyzkoušela tuto ústní vodu, která mě velmi pozitivně překvapila. Problémy se zubním kamenem a zánětem dásní mám a po používání produktu Bio Plus se zánět výrazně zlepšil, i zubní kámen se tolik netvoří. Výplachová voda se příjemně užívá, dech je krásně svěží. Rozhodně doporučuji a při obtížích budu používat.
klad účinky
klad nic
avatar
Romana
Dost trpím na záněty dásní, které se mi opakovaně vrací a jsou hodně citlivé. Příprava tohoto produktu je velmi jednoduchá,ale někdy mi nebylo příjemné, že musím čekat. Dost oceňuji přírodní složení. Bolesti dásně okolo 3 dne začali ustupovat a zatím se nevrátili, což je strašná úleva. Dokonce už tolik nekrvácí a zmírnili se mi bolesti zubů. Zatím nemohu hodnotit, na jak dlouho to zabere. Těší mě, že to není agresivní a nezpůsobuje to citlivost. Po klasické ústní vodě, mě někdy trnou zuby nebo pálí dásně. Co se mi nelíbilo, tak na krabičce i v letáčku nebylo celé složení. Jen na webu ho měli napsané celé. Nevím, jestli jde o chybu, ale nepůsobí to na mě dobře. Příchuť mi plně nesedla, ale dá se to přežít. Jsem s přípravkem jinak spokojená a uvidím za nějakou dobu. Je velký výhoda, že se nemusí používat denně. Celkově na mě produkt působí dobře, jen by to chtělo na krabičku napsat celé složení. Je velká šance, že si produkt najde místo v mé koupelně
klad Přírodní složení
klad Není agresivní
klad bez nežádoucích účinků
klad Pomáhá
klad Neúplné složení na krabičce a v letáčku
klad Cena
avatar
Martina
Balení ústní vody obsahuje pět sáčků, které se rozmíchají ve vodě. Tři sáčky se aplikují tři dny po sobě. Zbylé dva pak podle potřeby. Vzhledem i chutí mi roztok připomíná rozpuštěnou křídu ve vodě :-) Už po třetí aplikaci jsem zaznamenala mírné zlepšení a dásně už nejsou tak citlivé, asi i dech je trochu lepší. Možná je příliš brzy na hodnocení, rozhodně bych ale výrobek chtěla ještě vyzkoušet a chystám se koupit další balení.
klad zatím nedokážu vyhodnotit, jestli opravdu funguje
klad vyšší cena
avatar
Sarka
Pár dní mi trvalo testování nastartovat, protože požadavek na vyplachování až 30minut po vyčištění zubů šel přímo proti mému zvyku vyčistit zuby a spát. Bylo tedy potřeba změnit večerní rutinu. Chuť ústní vody je neutrální, nijak nevadí, neobtěžuje, požadované deci výplachu je tak na 3-4x do pusy, dá se za tu dobu pohodlně vyleštit zrcadlo nebo nandat nádobí do myčky. Nešla jsem do testování s nijak zásadním problémem, ale i občasné krvácení dásní se za těch pár dní neobjevilo a řekla bych, že se mi mírně stáhly ustupující dásně do normálnějšího stavu. Někoho může mírný pocit jílu v puse po dokončení vyplachovaní nutit k vypláchnutí čistou vodou, to je ale nežádoucí.
klad neutrální chuť
klad balení
klad zdlouhavá příprava
klad nutných 30 minut PO vyčištění zubů
avatar
Veronika
S ústníVýplachovou vodou Bio plus jsem byla spokojená. Po pár dnech používání se zmírnil zápach z úst, který mě trápí ráno. Také mi pomohl při krvácení dásní, které také skoro zmizelo. Mysli, že při delším požívání zmizí úplně. S výrobkem jsem byla spokojena a rada ho doporučím dále.
klad Zbavil mě dlouhodobých problémů
klad Příprava
příloha
avatar
Michaela
Tento produkt mi příliš nesedl, ale každý jsme jiný a myslím, že své uživatele si jistě najde. Sama za sebe bych si produkt nepořídila, ale co mne překvapilo, byla velikost a skladnost balení. Vyzkoušejte a uvidíte.
klad skladnost balení
klad produkt mi příliš nesedl
avatar
Daniela
Produkt vyzerá ako dobrá alternatíva za klasické ústne vody ako Listerin atd. Bohužial jej chuť a sposob aplikácie ma neprinútil, aby som si niekedy kúpila ďalšie balenie. Po pár použitiach ale zaznamenávam menší pokles opuchu a krvácania dasní.
klad bioprodukt, žiadna chemia
klad zatial mierne zníženie krvácania
klad komplikovanejšia príprava
klad nepríjemná chuť
příloha
avatar
Viktorie
Myslím si, že možná mé hodnocení nebude úplně objektivní, jelikož jsem testovala jedno balení = týden. Během tohoto týdne se neobjevilo žádné krvácení z dásni nebo zánět dásní, ani nějaké další potíže. Nicméně, neměla jsem v ústech po použiti ústní vody Bioplus příjemný pocit. Nevýhodou považují i to, že po rozpuštění prášku ve skleničce je nutnost počkat na usazení sedimentu.
klad asi nic
klad nepříjemná chuť (pocit v ústech)
klad čekání na usazení sedimentu
avatar
Adriana
Po 14 dnech používání ústní vody Bio plus zmizely moje dlouhodobé potíže s krvácením dásní a také se zmírnila bolest dásní, která byla způsobena zánětem. Mám mnohem lepší pocit svěžího dechu a narozdíl od jiných ústních vod z této není cítit ani kapka chemie.
klad neutrální chuť
klad svěží dech
klad zmizely potíže s krvácením dásní
klad zmírnila se bolest dásní
klad malé balení
avatar
Bohumila
V době, kdy jsem testovala produkt BIO PLUS (ústní voda při sklonu k zánětům dásní) jsem měla v ústech aft a zánětlivé ložisko v dásni (váček od zubu). Postup přípravy a následné užití mi přišlo docela složité (namíchat 30 minut dopředu), použít 30 minut po čištění zubů... Při prvním použití jsem se docela vyděsila tímto složitým postupem. Nicméně jsem postup dodržela a poprvé použila večer. Chuťově je roztok spíše nezajímavý, když jsem jej měla v ústech, bylo mi to spíš nepříjemné. Ale utěšovala jsem se, že o to bude asi účinnější. Po výplachu úst mi zůstal takový divný pocit, ale dle návodu jsem ústa nevyplachovala. Ráno jsem byla příjemně překvapena, že mi zmizel aft! V místě, kde mám zánět u zubu jsem pociťovala menší tlak než obvykle, ale zánět nezmizel. Nemám pocit, že bych měla problém s dechem, takže jsem nepocítila změnu, co se týče osvěžení dechu. Produkt má dost složitou přípravu, zabral na aft, subjektivně zlepšil nepatrně zánět u zubu. Cena je hodně vysoká. Chuť nezajímavá
klad po aplikaci mi zmizel aft
klad zmenšení otoku v místě zánětu zubu (subjektivní hodnocení)
klad balení je vhodné i na cesty (nezabere příliš místa)
klad složitá příprava (nutno dobře naplánovat)
klad nezajímavá chuť
klad po výplachu podivný pocit v ústech
klad vysoká cena
klad balení v sáčcích - možná by mi více vyhovovalo, kdyby se jednalo o tabletu, která by se případně dala i rozpůlit a šlo by tak připravit poloviční množství roztoku
příloha
avatar
Liana
Bio plus ústní vodu v prášku jsem dosud neznala. Byla jsem mile překvapena jak působí na dásně a problémy v dutině ústní. Navíc osvěžuje dech. Je možno si udělat tří denní kůru nebo použít při potížích. Vyplachovat večer před spaním nebo v průběhu celého dne.
klad Působí na problematické dásně
klad Osvěžuje dech
klad práškovitá tekutina
avatar
Lenka
Ústní voda v prášku se mi stala dobrým pomocníkem při péči o dutinu ústní. Příprava vody je jednoduchá. Trápily mě bolesti zubů a a trpím na záněty dutiny ústní. Po použití tohoto přípravku se mi ulevilo Bolest zubů byla potlačena a musím říct, že účinně a hlavně dlouhodobě.
klad účinnost
klad příprava
klad dlouhodobý účinek
klad trošku cena, ale vyplatí se to :)
avatar
Michaela
Bohužel tento typ vyplachovací ústní vody mi nevyhovoval. Nelíbí se mi příprava ústní vody. Chuť ústní vody je příjemná, jemně mentolová, ale je tam cítit ten prášek. Změnu na zubech jsem bohužel nevypozorovala.
klad Mentolová chuť
klad Příprava ústní vody
klad Chuť "prášku"
avatar
Eva
Děkuji za možnost testovat tuto ústní vodu. Velmi mě překvapilo, že je to produkt v malých sáčcích, kdy se prášek smíchá s vodou. Roztok jsem používala večer před spaním, po čištění zubů. Chuť se mi zdá trochu mentolová, uvítala bych, kdyby byla víc. V době testovani jsem bohužel (nebo bohudík) neměla žádný problém v ústní dutině. Ale až ho budu mít, vím, po čem sáhnout
klad Snadná příprava
klad Sáček - skladný
klad Na problémy v ústní dutině
klad Nic
příloha
avatar
Alena
S ústní vodou se dobře manipuluje. krásně voní a dlouho zanechává svěží dech. Hodně trpím na bolest dásní a používání vody se den ode dne bolest snižovala. Určitě budu v používání pokračovat, protože výsledky má u mě víc než dobré.
klad svěží vůně
klad -
avatar
Jana
Ústní voda Bio Plus má určitě skvělý účinek, ale rozhodně ne chuť. Dásně na spodním patře se mi v celku stáhly zpět a nejsou tak zarudlé. Vadil mi pocit práškového povlaku v ústech po výplachu. Také škoda, že nemá větrovou chuť.
klad Účinek
klad Chuť
klad Práškový pocit v ústech
klad Není svěží
avatar
Věra
Produkt s detailním návodem na přípravu. Chuť dobrá, vyplachuje se s ním dobře. Určitě bych řekla, že se mi snížil pach z úst po používaní, vydržel mnohem déle než ústní voda. Je sice cenově dražší, ale dobrý pro ty, kdo fandí alternativam. Produkt doporučuji.
klad Snadná příprava
klad Cenově dražší
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel