Plavková sezóna se blíží a testerky již startují správnou funkci lymfatického systému s masážním olejem Lymfa fit 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
31. 7. 2020


Restart pro pokožku i mysl 

Pocit těžkých nohou, celulitida, celková únava, ale také bolesti hlavy a špatná nálada mohou být příznaky, že v našem těle nefunguje vše, jak má. Dost možná je na vině stávkující lymfatický systém. 

Bio tělový a masážní olej Lymfa fit je speciálně vyvinutý pro podporu správné funkce lymfatického systému. Pečlivě vybrané bio rostlinné a 100% přírodní esenciální oleje napomáhají k proudění lymfy v těle a zároveň pečují o pokožku.

Výrazným pomocníkem je vysoký podíl jalovcového oleje, jehož hlavním účinkem je podpora toku lymfy a odvod škodlivých látek z těla.

Pravidelné používání formou masáží pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a usazených škodlivin, snadněji dochází k detoxikaci a tím je podpořena přirozená imunita organismu. Správně fungující lymfatický systém také přispívá ke zmírnění projevů celulitidy. Bonusem navíc je jeho povzbuzující citrusová vůně.

Použití: 

Olej se vtírá pomalými pohyby ihned po koupeli ještě do mírně vlhké pokožky, od kotníků směrem nahoru. Zaměřte se na vnější a vnitřní část stehen, oblast lopatek a krční šíje.

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Duchajda
avatar
romaneta18
avatar
martinka007
avatar
Lucie V.
avatar
Ivana T.
avatar
Inna D.
avatar
Jana M.
avatar
Michaela V.
avatar
Jana H.
avatar
Jarka29
zobrazit všechny přihlášené