Jak dopadlo testování doplňku stravy Biopron Baby+ pro podporu zdravého vývoje dítěte? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
26x
4
20x
3
3x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 5. 7. 2020
do 16. 8. 2020

Doplněk stravy Biopron Baby+

Prvních 1000 dní nového života hraje klíčovou roli pro celý organismus, a především pro celý další život dítěte. Toto období ovšem nezačíná až porodem, ale už početím. Jako maminka chcete poskytnout svému milovanému dítěti tu nejlepší péči a odehnat všechny možné problémy. Ale ať se snažíte jakkoliv, stále existují faktory, které jsou mimo vaši kontrolu a které mohou způsobit případné problémy v budoucnosti: porod císařským řezem, užívání antibiotik, dokonce i přechod z mateřského mléka na pevnou dětskou stravu.

Podpořit zdravý vývoj vašeho dítěte znamená chránit jeho zdraví s co nejmenšími zásahy z vnějšího prostředí. Dodáním prospěšných mikroorganismů do každodenní stravy dítěte posílíte základ střevní mikrobioty – což je, jak bylo vědecky prokázáno, klíč ke všemu.

Biopron Baby+ poskytuje vašemu dítěti:

  • Celkovou pohodu a prospěch
  • Správnou podporu růstu a vývoje kostí
  • Správnou podporu rovnováhy gastrointestinální mikrobioty, a díky vitamínu D i imunitního systému
  • Doporučeno také během a po ukončení léčby antibiotiky

Doplněk stravy Biopron Baby+ jsou expertní probiotické kapky pro děti od narození.
Biopron Baby+ obsahu unikátní kombinaci dvou probiotických kmenů, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, které vyvažují střevní mikrobiotu. Doplněk stravy je dále obohacen o vitamín D, který přispívá k vývoji kostí.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
49
avatar
Anita
Biopron Baby+ je perfektní pomocník. Jsme s nim maximálně spokojeni. Maličký mel problém s trávením a stolici. Po té, co dáváme každé ráno Biopron, stolice je v naprostém pořádku, syna nebolí bříško a nemá žádné potíže. Takže pro nás je to naprostý zázrak. Mohu všem jen a jen doporučit.
klad Účinek
klad Dávkování
klad Nic
avatar
Katarína
Už po prvním použití,boli znát vysledky.Dcerka trpí s kolikou,ako sme nasadili Biopron Baby, sa jí ulevilo.Nerikam, že kolika vymyzela,ale to bolo lepší.Produkt by som určitě doporučila aspoň na skousku.Urcite, si ho este pořídíme,ked bude potřeba.laktobacilky potřebné pre správný vývoj s imunitu .
klad Obal
klad Cena v akcií
klad Nič jsem neobjevila
avatar
Zuzana
Bipron se nám velice osvědčil jak u staršího syna 2 roky, kterého potratila střevní chřipka tak mladšího pulrocniho kdy s nástupem růstu zubu prisly průjmy. Následně při zavadeni příkrmu se osvědčil jako pomocník pri ustavení trávení. První dny jsme pozorovali sklidneni bolení břicha další dny se postupně průjmy seslabovaly a zmizely úplně. Tě vše během týdne užívání. Dalsi týden jsme pokračovali s užíváním pro ustavení celkového trávení. Děkujeme za možnost testovat.
klad Prakticke baleni
klad Velikost
klad Kvalita
klad Snadnější podání oproti tabletam apod.
klad Rychlost kapání
avatar
Nikola
Kapicky uzivame kratsi dobu,takze nemohu na 100% rici zda zrovna oni nam pomohli...ale kazdopadne jsou vyborne na strevni mikrofloru miminka a to si myslim je velmi dulezite a bez kapicek uz si zadne rano nedokazu predstavit...Kapicky vsem doporucuji!!!
klad Obsah
klad Nic
avatar
Hana
Kapičky Biopron Baby+ jsme uživali spíš hlavně preventivně. Co na kapičkách oceňuji je super kapátko, které mi plně vyhovovalo. Nevýhodou ovšem je, že lahvička musí stát, jelikož těsnost kapátka není nejlepší, což je trošku problém při cestování. Dcera po dobu používání nebyla nemocná a tváří se spokojeně. Za mě bych určitě doporučila a jsem ráda, že tím mohu podpořit správný vývoj střevního systému.
příloha
klad S kapátkem se dobře manipuluje a dávkuje
klad vyrobeně v ČR
klad Kapátko špatně těsní
avatar
Lucie
Kapičky Biopron Baby jsme užívali spíše preventivně. Celkově nemáme moc velké trápení s bříškem, takže jsme nepozorovali žádné zásadní změny. Skvělý je přídavek vitamínu D a dávkování kapek kapátkem je jednoduché a praktické. Chuť kapek nám vyhovuje. Určitě někomu koho zažívání trápí mohou kapky pomoci.
klad vitamín D
klad Dávkování
klad žádné velké změny
avatar
Kateřina
Biopron Baby 0+ jsme měli možnost otestovat. Syn má dva měsíce a na břišní koliky netrpí, takže účinnost na bolení bříška nemohu posoudit. Ale stolice se ustálila a nebyla po každém kojení, jak tomu bylo doposud a nekroutí se tak u toho, Velmi oceňuji přidaný vitamín D.
klad vitamín D
klad kapátko
klad účinek
klad mastnota lahvičky
avatar
Míša
Přípravek používáme od ukončeného 6.týdne. Předtím jsme nic nepoužívali. Musím říct, že mě Biopron velmi překvapil. Má velmi snadné dávkování a hlavně bolest bříška neznáme. Rozhodně koupím znovu. Tento úžasný výrobek doporučuji koupit všem maminkám pro jejich dětičky.
klad Snadné dávkování
klad Trošku vyšší cena, ale ráda za kvalitu připlatím
avatar
Karolína
Produkt byl bohužel doručen poštou pozdě, tudíž jsme zatím na začátku testování, ale zatím syn vypadá, že mu produkt nevadí a snáší jej dobře. Na bolení bříška trpí často, tak snad po delším užívání uvidíme kladnou reakci. Vhodné i pro kojené děti, bez zápachu a chuti.
příloha
klad Způsob podání kapátkem
klad Velikost balení vhodná i na cestování
klad Chválím, že je produkt bez příchutí či zápachu, tudíž neutrální i pro nemenší miminka
klad Produktu bych nevytkla nic
avatar
Natalie
Díky Biopron kapičkám malá konečně spí v klidu, bez bolestivých prdíků, má krásnou stolici a celkově suprově sedí. A hlavně, když jsem o tom jednala s dětskou doktorkou , tak nemusíme dávat Vigantol, ze kterého malou děsně bolelo bříško, jelikož probiotika obsahují potřebnou dávku vitamínu D. Stoprocentně budu kupovat už jedine Biopron Baby. Děkujeme za možnost testovat !!!
příloha
klad Líbí se mi , že obsahuje vit D a po poradě s lékařkou nemusíme dávat Vigantol
klad Dávkování , odmerka přímo natáhne potřebnou davku
klad Možnost papat ze lžičky
klad Žádné negativum neshledávám
avatar
Pavlína
Když jsem poprvé vyzkoušela biopron baby, bylo mé holčičce 6 týdnů hodně jí trápily křeče bříška, byla uplakaná a skoro nespinkala. Již po pár dnech užívání, jsem zpozorovala změnu, je z ní krásně usměvavé miminko a lépe se jí večer usíná. V užívání určitě budeme pokračovat, mám odzkoušeno i na starší dceři, kdykoliv jí bolí bříško, dáme biopron.
klad Malé chutná
klad Pomáhá
klad nepřišla jsem na nic co by se mi nelíbilo
avatar
Ivana
Kapky jsem začala dávat dceři brzy po narození, protože jí trápily bolesti bříška a měla problémy s vyprazdňováním. Již během týdne jsem viděla zlepšení, bolesti bříška nebyly tak časté. Zatím dcera nebyla nemocná. Dávkování pomocí kapátka mi vyhovuje.
klad Neutrální chuť
klad Rychlý účinek
klad Nic
avatar
Juliana
Produkt Biopron Baby+ doporučuji všem rodičům, kteří nechtějí svá miminka trápit zbytečnými bolestmi bříška. Tento produkt jsme pouzivali 7 dni. Po používání lze pozorovat velkou změnu. Dochazi k uleve od bolesti a kreci briska. Miminko je mnohem spokojenější a klidnější.
klad kombinaci dvou probiotických kmenů a vitaminu D3,
klad vhodne jiz pro děti od narození
klad Na nic jsem neprisla
avatar
Nikola
Tyto probioticke kapky s vitamínem D byly za nás moc dobrá volba. Nejen, že se snadno kapaji, ale i rychle pomáhají například při problémech se zazivanim u deti. Kapky je mozne nakapat do jakéhokoliv jídla či mléka a nebo podávat dítěti přímo ze lžičky. Já jsem jsem dávala do jídla a kluci žádné kapky nevšimli. Při problémech se zažíváním nám rychle pomohli a co mě nejvíc těší je cena. Takže já můžu jen doporučit.
klad Snadná aplikace
klad Dobrá cena
klad Nic
avatar
Petra
Kapky jsem uvítala a využila pro posílení zažívacího systému dcery. Holka má časté ekzémy a prý je to tím, že nejsou posilene střeva, nemam finance na Biogaju a protonjsemnvitala Biopron,ktery nám prokazuje skvělou služby. Dcery ekzém je lepší, kapky se dobře davkuji a dcerce chutnají
klad Funguji
klad Cena
klad Nic
avatar
Daniela
Během testování produktu jsem si nevšimla žádných zásadních změn na prckovi. Je zdravý, nic ho netrápí, kapičky mu nevadí. Jednoduché dávkování kapátkem mi docela vyhovuje. Vzhledem k žádným negativním projevům jak před tak po užívání, hodnotím neutrálně.
příloha
klad Žádné viditelné změny k horšímu
klad Žádné viditelné změny k lepšímu
avatar
Jana
Produkt bych určitě doporučila, nemohu za sebe říct, že bychom nějak extrémně trpěli s kolikou A na ostatní nemoci, ale brali jsme to preventivně a myslím, že To bylo lepší, než kdybychom nic nebrali. Jsem rada, že je na trhu produkt, který je pro malé děti od narození.
klad Balení
klad Velikost
klad Výhoda, že to mohou malé děti od narození
klad Styl dávkování
klad Zadne jsem nenasla
avatar
Marie
Kapičky Biopron Baby+ pro 3 měsíční miminko mohu plně doporučit. Křeče a bolesti bříška se velmi rychle pravily . Účinek se dostavil poměrně rychle, dávkování v kapičkách je skvělé, jednoduché, mnohem lepší než např. tablety, které je třeba ředit vodou apod.
příloha
klad forma kapek
klad nic
avatar
Daniela
Super probiotika, používali jsme během antibiotik a po antibiotikách a nemůžu si vynachválit. Žádná reakce ať už kožní nebo jiná během užívání neproběhla i antibiotika v kombinaci s tímhle přípravkem snášel syn dobře, dávkuje se jednoduše pomocí kapátka s ryskou. Určitě doporučuji sáhnout při výběru na tento typ probiotik.
klad Jednoduché dávkování
klad Účinnost
klad Velikost balení akorát
klad Nic
avatar
Veronika
S produktem Biopron Baby jsme já i můj půl roční syn spokojeni. Od narození trpěl na prdíky a bolest bříška, vyzkoušeli jsme toho již hodně, ale nyní se zdá být opravdu spokojenější než dřív. Za nás můžeme produkt doporučit i dalším maminkám a jejich pokladům.
klad dávkování
klad nic
Zobrazit více recenzí