Vyzkoušejte doplněk stravy Biopron Baby+ a podpořte zdravý vývoj vašeho dítěte 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
5. 7.
23:00
konec testování
9. 8. 2020

Koho hledáme

Hledáme 50 maminek z České republiky, které mají novorozence do 6 týdnů jeho věku a otestují doplněk stravy Biopron Baby+. Poté se s námi podělí o své hodnocení zde na webu, na BENU.cz, Pilulka.cz a Heureka.cz

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře odpovězte na otázku, jaké dvě aktivní látky obsahuje doplněk stravy Biopron Baby+. Odpověď na otázku najdete na linku níže.

Redakce ze všech správných odpovědí vybere náhodně 50 testerek, kterým bude doplněk stravy Biopron Baby+ zaslán zdarma na adresu domů. 

Doplněk stravy Biopron Baby+

Prvních 1000 dní nového života hraje klíčovou roli pro celý organismus, a především pro celý další život dítěte. Toto období ovšem nezačíná až porodem, ale už početím. Jako maminka chcete poskytnout svému milovanému dítěti tu nejlepší péči a odehnat všechny možné problémy. Ale ať se snažíte jakkoliv, stále existují faktory, které jsou mimo vaši kontrolu a které mohou způsobit případné problémy v budoucnosti: porod císařským řezem, užívání antibiotik, dokonce i přechod z mateřského mléka na pevnou dětskou stravu.

Podpořit zdravý vývoj vašeho dítěte znamená chránit jeho zdraví s co nejmenšími zásahy z vnějšího prostředí. Dodáním prospěšných mikroorganismů do každodenní stravy dítěte posílíte základ střevní mikrobioty – což je, jak bylo vědecky prokázáno, klíč ke všemu.

Biopron Baby+ poskytuje vašemu dítěti:

  • Celkovou pohodu a prospěch
  • Správnou podporu růstu a vývoje kostí
  • Správnou podporu rovnováhy gastrointestinální mikrobioty, a díky vitamínu D i imunitního systému
  • Doporučeno také během a po ukončení léčby antibiotiky

Doplněk stravy Biopron Baby+ jsou expertní probiotické kapky pro děti od narození.
Biopron Baby+ obsahu unikátní kombinaci dvou probiotických kmenů, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, které vyvažují střevní mikrobiotu. Doplněk stravy je dále obohacen o vitamín D, který přispívá k vývoji kostí.


Více informací o produktu najdete TADY.