Jak dopadlo testování doplňku stravy Biopron Baby+ pro podporu zdravého vývoje dítěte? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
26x
4
20x
3
3x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 5. 7. 2020
do 16. 8. 2020

Doplněk stravy Biopron Baby+

Prvních 1000 dní nového života hraje klíčovou roli pro celý organismus, a především pro celý další život dítěte. Toto období ovšem nezačíná až porodem, ale už početím. Jako maminka chcete poskytnout svému milovanému dítěti tu nejlepší péči a odehnat všechny možné problémy. Ale ať se snažíte jakkoliv, stále existují faktory, které jsou mimo vaši kontrolu a které mohou způsobit případné problémy v budoucnosti: porod císařským řezem, užívání antibiotik, dokonce i přechod z mateřského mléka na pevnou dětskou stravu.

Podpořit zdravý vývoj vašeho dítěte znamená chránit jeho zdraví s co nejmenšími zásahy z vnějšího prostředí. Dodáním prospěšných mikroorganismů do každodenní stravy dítěte posílíte základ střevní mikrobioty – což je, jak bylo vědecky prokázáno, klíč ke všemu.

Biopron Baby+ poskytuje vašemu dítěti:

  • Celkovou pohodu a prospěch
  • Správnou podporu růstu a vývoje kostí
  • Správnou podporu rovnováhy gastrointestinální mikrobioty, a díky vitamínu D i imunitního systému
  • Doporučeno také během a po ukončení léčby antibiotiky

Doplněk stravy Biopron Baby+ jsou expertní probiotické kapky pro děti od narození.
Biopron Baby+ obsahu unikátní kombinaci dvou probiotických kmenů, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, které vyvažují střevní mikrobiotu. Doplněk stravy je dále obohacen o vitamín D, který přispívá k vývoji kostí.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
49
avatar
Denisa Horáková
No můžu jen doporučit protože pro naše drobecky je to super jak na růst tak posílení imunity kapecky kapeme každý den a můžu říct že máme spát OÚ imunitu a zatím všechno v pořádku byla jsem císařský řezem takže prdola měl problem z kakanim a můžu říct že kapky nám hodně pomohly kapky mohou i dospělý takže toje i velké plus
klad Posílena imunita
klad Vitamín d na růst
klad Žádné
avatar
Kateřina
Milé ženy opět Vám děkuji za možnost testovat, probiotika skvěla věc, účinek naprosto 100%, člověk se poté rychle může navrátit k běžné stravě bez nutnosti zdouhavého režimu diet a podobného omezeni ve jídle, kapičky se budou hodit, jelikož nemám děťatko vyzkoušeno ná sobě , snad prominete, děkuji
klad Učinek
klad Nic
avatar
Barbora
Za mě kapičky Biopron Baby + super :) dcera hodně trpí na tekutou stolici, po kapičkách je vidět rapidní změna. Stolice se ustálila a zpěvnila. Obsahují vitamín D3 což je super :) né všechny kapičky je obsahují. Určitě budu používat nadále. Za mě naprostá spokojenost :)
klad má vitamín D3
klad nic
avatar
Iveta Vojtiskova
Měla jsem tu možnost otestovat kapičky Biopron Baby +. Jelikož dcerka od narození trpi na koliky, bolení bříška a zácpu, zkoušeli jsme hodně kapicek a žádné nam nepomohli. Už jsem byla bezradna, nemohla jsem moji dcerce nijak pomoc a to bylo pro mě velké trápení. Avšak ny­ní s kap­ka­mi Bi­o­pron je za­ží­vá­ní cel­ko­vě v po­řád­ku. Dě­ku­ji za mož­nost tes­to­vá­ní a dí­ky to­mu i ob­je­ve­ní pro­duk­tu
klad Dávkování
klad Vitamín D
klad Cena
avatar
Martina
Dosud jsem dětem probiotika nedávala (jednak nebyly bohudík nemocné, jednak jsem žila stylem ,,ani já je jako díté nedostávala a jsem tady,, :-D ). Ročnímu synovi bylo ale po středně těžkém infekčním průjmovitém onemocnění doporučeno dlouhodobé užívání probiotik. Za měsíc jsme postupně vyzkoušely dva produkty. S Biopron Baby+ jsme spokojena. Průjmy se neobjevují, dávkování snadné. Výhodou je taky současný obsah vitaminu D. Dále se mi líbí, že produkt byl vyroben v České republice. Snad jediné co mi vadilo, že po přidání do mléka zůstavala lahvička šíleně mastná a těžce se vymývala :-)
příloha příloha
klad obsah vitaminu D
klad vyrobeno v ČR
klad obsah 2 kmenů baktérii
klad lahvička s mlékem zůstavala mastná
avatar
Pavlína
Kapičky jsem začala dávat dcerce pravidelně a už vidím, že se ji postupne lepší traveni. Vetsinou ji dávám kapičky při jidle, samotné ji nechutnaji. Jen mě překvapilo malé balení, mohlo by byt větší, cena je celkem vysoká, ale je to kvalitní produkt.
klad jednoduchá aplikace
klad kvalitní
klad nic
avatar
lucie
kapky jsme začaly užívat z důvodu častých kolik a zácpy a už po jednom týdnu nejhorší stavy úplně vymizely. dávkování mi vyhovuje, kapátko se snadno používá. měla jsem možnost porovnat s kapkami biogaia a nástup účinku biopronu je narozdíl od nich téměř okamžitý. cena je vyšší, ale stojí za to.
příloha
klad rychlý účinek
klad vyšší cena
avatar
Zdenka
Jako prevenci užíváme kapičky. Dávkovač byl sterilně zabalen,snadno se používá, vyhovuje mi. Průjmy se neobjevují. Líbí se mi, že je obsažen i vitamín D, který miminka potřebují. Mastnější složení, pokud smícháte s pitím, jde vidět, že je tekutina mastnější.
klad dávkovač
klad vysoká cena
avatar
Jana
Probiotika Biopron Baby+ jsme začali dávat našemu šestitýdennímu synovi kvůli častým kolikám a zácpě. Po týdnu užívání bylo vidět výrazné zlepšení. Kapičky mají praktické kapátko a na něm přehledné dávkování, jediné mínus je utěsnění, kapky z lahvičky po uzavření vytékají. Tento produkt doporučuji.
klad kapátko a dávkování
klad těsnost obalu
avatar
Tereza
Kapicky me dceri pomahaji, nikdy nema travici problemy,koliky, netrpi moc casto na nadymani. Chutove jsou neutralni a ji vyhovuji a rada je konzumuje. Cena je take prijatelna, lepsi nez konkurenci kapicky. Rozhodne budu nadale kupovat. Obal bych ale vymenila, jelikoz lahvicka SE behem pouzivani zamasti.
klad Jednoduchost
klad Ucinnost
klad Kvalita
klad Reseni kapatka zanechava lahvicku mastnou
avatar
Lucie
Mám 6 týdenní holčičku a vypozorovala jsem, že od té doby co nám paní doktorka naordinovala vitamín D - konkrétně Vigantol, začaly Amálku trápit prdíky. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Biopron BABY+ kde už je vitamín D obsažený je. Je to zhruba 3 týdny a Amálka je od té doby méně plačtivá, vyprázdňuje se každý den, noci jsou klidnější a my si tak můžeme užívat společné dny.
příloha
klad Cena
klad Dostupnost
klad Obsah
klad Struktura
klad Malé množství
klad Dávkování
avatar
Nikola
Byla jsem prekvapena rychlou ucinosti pripravku. Pri zavadeni prikrmu jsme bojovali s prujmem, obcas zacpou. Do te doby jsme nikdy nic takoveho nevyzkousely a cca po 14 dnech se hned upravilo zazivani. Zlepseni imunity nemuzu ted posoudit, ale v pouzivani urcite budu pokracovat dale a uvidim do budoucna. S vyrobkem jsme byli spokojeni a urcite mohu rada doporucit dalsim :)
klad rychle upraveni zazivani
klad obsahuje vitamin D
klad z dlouhodobeho hlediska ma velky vliv na imunitu
klad nic
avatar
daniela
Na první pohled zaujme balení, kde je přidán dávkovač s puoetkou, což je velmi praktické. Nemůžu mluvit za mého malého broucka, ale dle jeho reakci, mu kapičky nijak nevadil chuťově. Nikdy neprotestoval při aplikaci. Nemohu posoudit účinky přípravku, ne zpozoroval jsem žádnou změnu
příloha
klad Davkovac
klad Nic
avatar
Lucie
Syn od malička trpí na koliky a špatné trávení. Kdybych o kapičkách biopron věděla dříve, ušetřili bychom si spoustu trápení a proplakanych nocí. Už po několika dnech používání Biopron kapek jsem viděla zlepšení. Syn se přestal v noci kroutit bolestmi a konečně začal mít pravidelnou stolici každý den. Je super že kapičky obsahují i vitamín D. Tyto kapičky nesmí chybět v naší lékárně.
příloha příloha
klad Opravdu rychlá pomoc
klad Účinné
klad Cenově dostupné
klad Vitamín D
klad Nemám co vytknout
avatar
Novotná Eva
Biopron Baby- škoda ,že tato úžasná věc nebyla při mém prvním dítěti. Dceři to i moc chutná,přestala mít i nadýmání a přestala se mi v noci budit a teď spinká jako sluníčko celou noc. . I na kojení jí musím v noci budit. Moc děkuji,že jste vybraly na testování mě . Ani by mi nenapadlo tento výrobek Děkuji
klad moc spokojená
klad nic
avatar
Hana
Při pravidelném užívání došlo u dcery k zmírnění bolestí břicha. Velmi praktická je kombinace s vitaminem D. Podání pomocí kapatka s odmerkou je velmi snadné. Biopron je cenově dostupný a určitě bude nadále užívat. Uvítala bych větší balení, pokud by to bylo reálné, aby výrobek neztracel na hodnotě po delší dobu od otevření, moc děkuji!
klad Zmírnena bolest břicha
klad Kombinace s vitaminem D
klad Kapatko s odmerkou
klad Cenově přijatelné
klad Lahvička je po chvíli podávání celá mastná
klad Mohlo by se dělat větší balení
avatar
Silvie
Biopron dávám zhruba od 2. týdne každý den v doporučené dávce naší dnes už 12ti týdenní holčičce. Zpočátku hodně trpěla na bolesti bříška a nadýmání, nyní se již toto naštěstí upravuje. V pravidelném podávání pokračujeme dál i z důvodu obsahu důležitého vitamínu D.
klad jednoduché dávkování
klad vcelku příjemná chuť
klad produkt při otočení kapátka vytékal a zamastil crlou lahvičku, nyní na to už dávám pozor
avatar
Iva
Moje dcerka trpěla častými zácpami. Už jsem nevěděla, čím jí pomoci až jsem vyzkoušela tento zázrak. Již po dvou dnech došlo ke značnému zlepšení, po týdnu již zácpu neměla. S tím souvisí i celková pohoda miminka. Dávkování nám zcela vyhovuje, stačí 7-8 kapek. Moc doporučuji!
klad Došlo značnému zlepšení
klad Dávkování
klad -
avatar
Denisa
Dceři jsem začala podávat zároveň s antibiotiky a musím říct, že jsme dobraly antibiotika aniz bych o něčem věděla. Přidáním probiotik ji prospělo ke správnému fungování střev a obeslo se to bez průjmu. Podávání samotných probiotik je velmi snadné diky kapatku, takže se i malym miminkum podá velmi snadno.
klad Účinek
klad Dávkování
klad Obsah
klad nic
avatar
Jana
Syn dostal hned po porodu antibiotika na 7 dní. Po propuštění nám paní doktorka zrovna doporučila Biopron baby. A když to srovnám s prvním dítětem, tak netrpí ani tolik na bolení bříška, coz si myslím, že by mohlo být i díky těmto kapičkám, které přišly v úplně ideální dobu ?
klad Snadné dávkování
klad -
Zobrazit více recenzí