Naše testerky testovaly doplněk stravy Biopron Forte, který chrání před narušení střevní mikrobioty. Jak jim přípravek vyhovoval najdete v jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
36x
4
5x
3
4x
2
2x
1
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 17. 6. 2020
do 2. 8. 2020

Doplněk stravy Biopron Forte

Milujete léto, sluníčko, grilovačky s rodinou a přáteli, výlety do přírody a rádi zkoušíte vše nové a nepoznané? Připravte vaši mikrobiotu na léto s Biopronem Forte, unikátním probiotickým komplexem na trhu s probiotickou kvasinkou Saccharomycces boulardii, laktobacily a prebiotiky. Biopron Forte podporuje obnovu rovnováhy vaší střevní mikrobioty.

Doplněk stravy Biopron Forte vám poskytuje:

  • vysoké množství živých kultur 10 miliard CFU (CFU = colony-forming units, počet živých mikroorganizmů tvořících kolonie) v denní dávce
  • doplnění prospěšných probiotik a prebiotik pro rovnováhu vaší střevní mikrobioty a to též např. Při změně stravovacích návyků a při akutních problémech
  • pohodlí při letních dobrodružstvích (cestování, grilování, ochutnávání neobvyklých pokrmů, poznávání nových  míst)
  • je vhodný pro celou rodinu (pro dospělé a děti již od 6 měsíců)

Denní dávka života pro všechny, kteří si chtějí užít život naplno a rádi zkouší vše neobvyklé, a to nejen během letních dobrodružství. 

Biopron Forte by neměl chybět ve vaší letní výbavě, ať již jedete na chatu, k vodě nebo plánujete grilování s přáteli.

Biopron Forte, vaše denní dávka života, nejen na cesty.Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
47
avatar
Jana
Je to vynikající výrobek pro zažívání a úpravu. Probiotika pomáhají proti zácpě průjmu a upravují vyprazdňování. Pomáhá i mému příteli který má crohnovu chorobu a díky němu nemá průjem. Mě pomohl upravit vyprazdňování a je moc dobrý. Je to dobrý výrobek je relativně levny
klad Velikost balení. Krásný obal.
klad Doporučuji všem
klad Velikost balení
klad Pomáhá všem
klad Nic
klad Balení
klad Chutná divně
klad Je dražší
avatar
Alena
Na testování přípravku Biopron Forte jsem se opravdu těšila, léto je u mě ve znameni oslav, grilovacek, popíjení, tKze zažívání dostává pěkně zabrat. kupodivu po Biopronu jsem se hned druhý den po grilovacce, chlastá ČR nebo oslavě cítila fit a bez nafouknuteho břicha.
klad Snadné uzivani
klad Rychle vstřebávání
klad Cena
klad Nic
avatar
Lucka
Biopron Forte je nejlepší doplněk stravy. Tobolky jsou v želatinové tubičce, snadno se polykají. Již po pár dnech používání jsem cítila zlepšení trávení. Určitě je doporučuji dalším. Jsou výborné i při používání antibiotik, navrátí střeva do normálu Akorát ta cena je docela vysoká.
klad snadné polykání tobolek
klad vyšší cena
avatar
Pavli
Vyzkousela jsem tobolky, ktere obsahuji S.Boulardii, probiotika a prebiotika, Biopron FORTE jako tehotna. Traveni se upravilo behem 3-4 dnu. Diky, palec nahoru ! Tobolky jdou lehce polykat, pri jidle, nebo muzete vysypat do piti. Mela jsem na navsteve i malou neter a te jsem prave vysypala tobolku do vody. Lehky prujem mela za 2 dny pod kontrolou. Doporucila jsem cele rodine jako prevenci, az pojedou k mori.
klad vhodne uzivat tyden pred planovanou cestou a pak po celou dobu pobytu
klad moznost polykat nebo vysypat do piti, jidla
klad vhodne i pro tehotne a deti od 6. mesicu
klad -
avatar
Ivana
Biopron jsem vyzkoušela především kvůli častým zánětům, na které jsem v létě více nachylná. Probiotika i prebiotika v biopronu obsažené mají na tyto potíže pozitivní vliv. Biopron budu užívat i na dále a uvidím v delším horizontu, zda mají pozitivní účinek. Zatím jsem neshledala výrazné zlepšení, ale je potřeba ho užívat déle.
klad dobře se polykají
klad nenadýmájí
klad zatím krátké užívání
avatar
Jana
Biopron Forte mohu jen doporučit. Mohu říct, že se mi trávení zlepšilo, často trpím na průjmy a to zcela odeznělo. Dokonce jsem neměla problémy ani s trávením teď na zahraniční dovolené, což je super. Je vidět, že tabletky zabírají, u mě po pár dnech. Tabletky jsou malý takže se dobře polykají. :)
příloha
klad zlepšení trávení
klad lehce polykatelné
klad nic
avatar
Irena
Bipron forte upravil mou střevní mikroflóru během krátké doby. Se zažíváním mám problémy delší dobu z důvodů nepravidelné stravy, stresu a vracejících se vaginálních mykoz. Nyní mohu říct, že se cítím mnohem lépe, netrpím žádnými vedlejšími příznaky zažívacích potíží. Brala jsem ze začátku 2 tablety 2x denně, nyní 1x denně a mám v plánu dlouhodobé užívání preventivně. Produkt doporučuji!
klad dobře polykatelná pilulka
klad cenově dostupné
klad nic
avatar
Martina
Biopron Forte funguje spolehlivě. Dlouhodobé působení, rychlý nástup účinku. Pozitivní vliv na organismus. Pilulky jsou lehce polykatelné. Pomohl mi při problémech se zažívám po porodu. Zažívání se zlepšilo a problémy odezněly. Cenově dostupný produkt.
klad Spolehlivý
klad Lehce polykatelné pilulky
klad Pozitivní vliv na organismus
klad -
avatar
Michaela
Užívá dcera na doporučení dětské lékařky zároveň s antibiotiky, po kterých měla průjem. Biopron velmi rychle pomohl. Užíváme také preventivně před dovolenou v zemích s nižšími hygienickými standardy. Rozhodně neuškodí. Jde o kvalitní produkt pro celou rodinu.
klad rychlost účinku
klad nic
avatar
Jana
během užívání se mi po pár dnech upravila nepravidelnost stolice a nadýmání. snadno se polyká. Biopron forte jsem dávala také synovi, který musel brát antibiotika. po nich dříve měl vždy průjem a tentokrát neměl. vysypávala jsem mu to do jídla a zamíchala.
klad lehká polykatelnost
klad vyšší cena
avatar
Jana
Tablety Biopron Forte jsem užívala hlavně v období dovolené a letního grilování, kdy se člověk občas nekontroluje a sní nebo vypije víc než by měl :-). Užívala ho i starší dcera, která občas trpí bolestmi břicha. Cena tobolek je sice trochu vyšší, ale za úlevu od střevních potíží to určitě stojí.
příloha
klad uleví od střevních potíží
klad lze podávat dětem od 6 měsíců
klad pro dospělého lehce polykatelné tobolky
klad trochu vyšší cena tobolek
avatar
Kristýna
Biopron Forte můžu všem vřele doporučit. Doporučuji používat při střevních potížích nebo před cestou do zahraničí. Střevní potíže odezněly velmi rychle. V zahraničí jsem si dopřávala i místní jídla a střevní potíže jsem nepocítila. Tobolky jdou lehce polykat.
klad Lehce se polykají
klad Zmírnění zažívacích problémů
klad Žádné
avatar
Markéta
Dekuji za moznost testovani.jako clovek s velkymi problemy s vyprazdnovanim jsem si neskutecne oddechla.necitim se nafoukla,....velice vyrobek doporucuji.jiz mam v zasobe dalsi krabicku.a doporucim urcite dale..........................jeste jednou dekuji
klad Opravdu Omaha velmi rychle
klad Neni co
avatar
Alena
Tento produkt jsem testovala se svým 5.letým synem, který měl shodou okolností v době testování akutní problém se střevy. Syn po poradě s lékařem užíval dvojnásobnou denní dávku tohoto přípravku a zhruba po 1.měsíci bylo po problému. Bříško ho přestalo bolet. Já jsem výrobek užívala v obvyklém dávkování a upravila se mi stolice. Výrobek mohu jenom doporučit.
klad tobolky se dobře polykají
klad při podávání dětem můžete tobolku rozebrat a vnitřek vysypat na lžičku
klad neshledala jsem nic negativního
avatar
Romana
Mám syndrom dráždivého tračníku s podezřením na Crohnovu nemoc. Původně mi tyhle probiotika doporučoval můj fyzioterapeut. Nebrala jsem je každý den, ale podle potřeby. Někdy účinkovali hned, někdy za pár hodin a někdy do druhého dne. Průjem zmizel, bolesti se zmírnily a celkově se střeva uklidnili. Oproti těm, které mi nabízela doktorka, mi tyhle sedli a určitě nezůstanu u jednoho balení
klad Velikost tabletky
klad Účinky
klad Pomohl při průjmech
klad Zklidnil střeva
klad -
avatar
Martina
Po používání produktu jsem cítila výrazné zlepšení zažívání. Určitě to není moje poslední balení. Vhodný bude i na cestování a při použití antibiotik. Super je že je vhodný i pro děti. Má výborné složení prospěšných Lactobacilů. Za mne mohu jen a jen doporučit.
klad balení
klad trochu vyšší cena
avatar
Lenka
Biopron Forte jsem vyzkoušela poprvé.V současné době užívám i antibiotika a byla jsem s Biopronem Forte velice spokojena,protože jsem neměla konečně žádné zažívací potíže.V každém případě až příště budu užívat antibiotika , tak Biopron Forte si koupím v lékárně.
klad Líbilo se mi
klad Nic
avatar
Natalja
Tito probiotiky mě vždy zachrání když mám potíže, průjem a nadýmání po konzumaci čerstvého ovoce( nejvíc jahody). Maximálně do 2 dnů již žádné nemám, tobolky vždy polikam celé a zapíjí vodou. Dávám i dětem a jsem velmi spokojená, teď i jejich bříška jsou v pohodě.
klad Rychlá úleva od problémů, jednoduchá konzumace
klad Větší cena
avatar
Michaela
V rámci testování Biopron Forte jsem se rozhodla brát 1 tobolku denně. Nejjednodušší bylo vždy užívat tobolku ráno se snídaní. Dávala jsem si opravdu pozor, abych tobolku zajídala. Stačilo jen lehce zapít, abych tobolku spolkla. Nebylo vůbec potřeba ji vysypávat. Co se týče účinků, nebylo to sice ze dne na den, ale po delší době pozoruji nejen zlepšení zažívání, které bylo narušené porodem, ale také téměř odeznění plynatosti. Celkově mohu zkonstatovat, že se mé zažívání velmi zlepšilo. Určitě bych se v případě dalších problémů k Biopron Forte znovu vrátila.
příloha
klad snadné konzumování
klad žádné nežádoucí účinky
klad manipulací dopravce byly některé tobolky rozsypané
avatar
Soňa
S biopronem mám již opakovanou zkušenost a musím říct, že opět nezklamal. Často mě po ránu bolelo břicho a vlastně i často během dne. S jídlem chvátám. Zažívání dostává zahul. I díky Biopronu a zpomalení konzumace jídla se celkový zdravotní stav zlepšil. Tableta se dobře polyká, neměla jsem problém.
klad Člověk cítí změnu v zažívání - celkově zažívání.
klad Pořizovací cena
Zobrazit více recenzí