Vybrané těhotné testerky testovaly Biopron Pregna+ a dodávaly sobě i svému děťátku potřebné látky pro zdravý vývoj. Jak jsou spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
29x
4
13x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 5. 7. 2020
do 9. 8. 2020


Doplněk stravy Biopron Pregna+

Prvních 1000 dní nového života hraje klíčovou roli pro celý organismus, a především pro celý další život dítěte. Toto období ovšem nezačíná až porodem, ale už početím. Není nutné panikařit, vždycky jste věděla, že hodiny života Vašeho dítěte začínají tikat již tímto okamžikem – a stejně tak začíná i jeho, a tedy i váš boj za nejlepší možný start do života. Jako maminka máte vše, co váš nejdražší potřebuje, ve svých vlastních rukou. Navíc nezapomeňte, že vaše tělo nikdy nepotřebovalo bezpečnější a lepší péči, než právě nyní!

Biopron Pregna+ vám poskytuje:

  • Řádné doplnění stravy potřebné pro celkovou pohodu vás i vašeho dítěte během těhotenství
  • Správnou podporu pro zdravý vývoj vašeho nenarozeného dítěte, s kyselinou listovou podporující růst mateřských tkání
  • Dlouhodobou podporu vyváženosti vaší střevní mikroflóry a obranyschopnosti, a to díky obsažené kyselině listové
  • Doporučenou pomoc nezbytnou během a po skončení léčby antibiotiky

Přidáním prospěšných mikroorganismů do vaší každodenní stravy pomáháte vytvořit ty pevnější základy vašeho dítěte pro jeho optimálního zdraví. Nezapomeňte, že na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce!


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
45
avatar
Ivana
Biopron můžu vřele doporučit,ustaly mi nevolnosti,nebyla jsem tolik unavená ? První trimestr mám již za sebou a přemýšlím zda pokračovat i nadále v užívání. Krásné srovná i pocit nafoukleho břicha.Urcite perfektní na srovnání mikroflory. Moc děkuji za vybraní a testování tohoto výrobku.Urcite budu doporučovat ?
klad Vse v pořádku
klad Velikost prášků
klad Žádné
avatar
Petra
Tablety se dobře polykají. Líbí se mi kombinace s vitamíny a hlavně kyselinou listovou. Nemusí se brát společně s ostatními přípravky. Myslím, že mi to pomohlo na únavu. Byla jsem dost vyčerpaná a cítím se mnohem lépe. Zmírnily se i nevolnosti. Nevymizely úplně, ale je to o hodně lepší. Nedokážu přesně posoudit, ale asi tak po druhém týdnu užívání mi začalo být opravdu dobře a myslím, že pravidelným užíváním, si tak nějak držím hladinku a je mi fajn. Na průjem a zácpu jsem také trpěla a i to se srovnalo. Nutno dodat, že užívám ještě zvlášť 1x denně vlákninu. Určitě zakoupím a budu užívat i nadále po celé těhotenství. Doporučuji!
klad obohaceno o další vitamíny
klad dobře se polyká
klad doplňuje energii
klad celkově lepší pocit
klad pomáhá proti nevolnostem
klad mohlo by být větší balení
avatar
Jarmila
Pro své miminko chceme všechny pouze to nejlepší. Nedokážu zhodnotit jak moc tyto tabletky pro něj byly přínosné, ale věřím, že pro jeho vývoj mu velmi pomohly. Žádné vedlejší účinky naštěstí nenastaly, takže mohu jedině všem doporučit. Určitě při dalším těhotenství znovu využiji.
klad Žádné vedlejší účinky
klad Pro miminko to nejlepší
klad Nevim jak moc bylo účinné
avatar
Irena
Skvělý výrobek. Trpěla jsem na střevní potíže, nevolnosti trvající celý den a únavu. Po 1-2 dnech užívání jsem nepocítila úlevu, po týdnu už ale ano. Střevní potíže se začaly zlepšovat, únava též. Po 2 týdnech únava i střevní potíže úplně odezněly, nevolnosti slábly
klad účinek
klad chrání před zánětem močových cest
klad tablety se dobře polykají
klad úleva
klad lepší zažívání
klad cena
avatar
Jana
Trpěla jsem na nadýmání a nechutenstvi, oboje se do tydne zlepsilo, po 2 tydnech uz to bbylo dobre. Silna únava se po 2 týdnech zlepšila, po 4 týdnech uz funguju skoro normálně. Oceňuji vysypavaci tobolky pro zeny které mají problémy s nevolnosti a kvuli pocitu na zvraveni by tabletu nespolkly. Celkově se po užívání biopronu pregna citim lepe.
klad Vše potřebné v 1 tobolce
klad Vysypavaci
klad Nic
avatar
Pavlína
Trpěla jsem celodenní nevolnosti, jedině kdy mi bylo dobré, když jsem byla sytá a spala. Zvracela jsem jen občas, problém byl tedy spíše s nevolností. Ale každá to máme jinak. Účinky probiotika jsem pocítila až 2 týdny po začátku užívání. Nevolnost ustoupila a vše se vraceli do starých krásných kolejí. Stolice byla v pořádku bez průjmu ani zácpy. Horší to bylo s dostatkem energie, nejraději bych prospala 1. Trimestr. Ke konci 30denního užívání jsem pocítila, že se cítím celkově lépe a méně unavená . Věřím, že to právě mohlo být účinkem biopronu. Je to mé první těhotenství a jsem ráda, že jsem biopron užívala.
klad úleva od nevolnosti
klad úprava střevní mikroflory
klad vice energie
klad vše ok
avatar
Lucie
Biopron Pregna+ mi moc pomohl. Cítila jsem se po něm mnohem lépe. Moje potíže se zažíváním ( zácpa a zvracení) se po pár dnech upravilo a já jsem se cítila hned lépe. Díky tomu jsem byla i méně unavená a zvládala jsem více věcí. Biopron Pregna+ bych doproručila všem.
klad velikost tablet
klad rychlí učinek
klad nic
avatar
Bára
Biopron je davkovan v malych tobolkách, které se dobře polykají a nebylo mi po nich špatně, jako po jiných. Dokonce obsahují i kyselinu listovou, která je v těhotenství důležitá pro vývoj dítěte. Velmi pozitivně hodnotím i zlepšení zažívání a zmírnění nevolností v průběhu dne.
klad Velikost tobolky
klad Zlepšení zažívání a nevolností
klad Kyselina listová
klad Cena produktu
avatar
Vendula
Předem musím poděkovat za moznost vyzkoušet tento produkt. Jsem zatím v prvním trimestru a cítím se dost unavane i přes braní tablet. Rozhodně se, ale cítím lépe, protože nejsem tolik nafoukla. Nemam žádné střevní potíže. Uvítala bych větší balení. Tablety se snadno polykaji.
příloha
klad Tablety se dobře polykaji
klad Dobrý na střevní potíže
klad Malé balení
avatar
Kateřina
S Biopronem jsem spokojena a užívat ho budu nadále. Zlepšilo se mi zažívání, Nepáli me zaha.Dokonce i skytani zmizelo za coz jsem neskutecne rada A nevolnosti, ktere mne trapili od pocatku tehotenstvi i do druheho trimestru konecne prestali. Male se take moc daří. Takze obě jsme nadmíru spokojene, mala prospívá jak ma.
klad Vse v poradku
klad Cena
avatar
Claudia
lehké uživani, snadno se prehlta, zajimava kombinace s kanadskou brusinkou, navic kombinace s probotiky, obsahuje optimalne množstvi kyseliny listové, avšak neni možne zistit vplyv tablet na správny vývoj plodu, rvh udavane jinak ako na jinom baleni pripravku s kys.listovou
klad nemusim kupovat probiotika navic
klad nic
avatar
Terezie
Nejvíce mi produkt dal pocit, že pro sebe a svého nenarozeného potomka dělám vše, co mohu. Protože posílení imunity a důležité vitaminy jsou v těhotenství víc, než potřeba ! Před užíváním jsem během těhotenství dost trpěla průjmy, které mě hodně trápily, často pomohla až smecta. Během užívání ale průjmy neustaly, což mě překvapilo. Snad to bylo nějakým nevhodným jídlem...
klad Pocit, že nic nezanedbavam
klad Kombinace probiotik a vitamínů
klad Průjmy nepřestaly
avatar
Michaela
Produkt mi hodně pomohl na nevolnosti. Celkově mi zklidnil žaludek a střeva. Můžu si více aktivně užívat těhotenství. Za mě produkt doporučuji ženam, které mají problém se zažíváním, nevolnostma a vyprazdňováním a boji se brát nějaké léky. Tím, že můžu trochu víc jíst, tak se mi přestala motat tolik hlava, takže super
příloha
klad Zmizely nevolnosti
klad Ctim se více fit
klad Vice si užívám těhotenství
klad Nic
avatar
Lucia
Dva měsíce jsem trpěla téměř neustálou nevolnosti a totální nechutí k jídlu a tohle mi hodně pomohlo.. Únava mne předcházela.. Biopron slibuje co splňuje.. Příjemná velikost tobolek, dobre se polykaji, určitě tento produkt budu užívat po celou dobu těhotenství..
klad Zmírnění únavy a vyčerpání, zlepšení trávení
klad Líbí se mi že přípravek obsahuje kys. Listovou
klad Velikost tabletek
klad Nemám výhrady
avatar
Martina
Jsem ráda,že sem mohla testovat zrovna tenhle produkt že zažíváním mám velké problémy a ještě větší v tomhle období. Tento produkt doporučuji,pomohl mi k lepšímu trávení po týdnu užívání a určitě zakoupím další balení. Bude pro mě každodenní součástí .
klad Pekné balení
klad Snadné užívání
klad Opravdu pomáhá
klad Nic
avatar
Lucie
Příjemná velikost tobolek, které se snadno polykají. Nenechávají žádnou pachuť v ústech. Po 10-ti denním užívání ustaly ranní nevolnosti, už se ani necítím být tolik unavená. Líbí se mi, že tyto tobolky obsahují také kyselinu listovou, která je v těhotenství důležitá a další věc, kterou oceňuji je obsah výtažku z kanadských brusinek, což se v těhotenství, kdy je větší sklon k infekcím močových cest, také hodí.
klad složení
klad velikost tobolek
klad nic
avatar
Petra
K tomuto testování jsem se přihlásila pro to, protože jsem trpěla nevolností, nechutenstvím, únavou a ať jsem vyzkoušela cokoliv, nic nezabralo, proto jsem chtěla zkusit, zda Biopron pomůže. A pomohl. Po jeho užívání odezněla nevolnost, opět se mi vrátila chuť k jídlu a už se necítím ani tolik unavená.
klad složení
klad nic
avatar
Nikola
Tento přípravek je skvělý, nevěřila bych, že mi může něco tak pomoct. Trpěla jsem na střevní potíže, nevolnosti jsem měla celý den, únava nehorázná, dokázala jsem prospat celý den. Po 1-2 dnech užívání jsem necítila buhvi jakou úlevu, po týdnu ale uz ano. Střeva se mi začala srovnávat, nevolnosti ustupovaly. Po 2 týdnech se střeva srovnaly úplně, únava mizela. Nyní po 4 týdnech užívání únava je pryc, mam více energie, nevolnosti mam jen, když se nestihnu včas najist a střevní potíže zmizely úplně. Rozhodně všem těhotným ženám vřele doporučuji.
příloha
klad Celkem rychlé účinky
klad Snadné polykání pilulek
klad Užívání je během jídla, což jsem kolikrát zapomněla. Pro mě by bylo lepší, kdyby se užívaly po jídle nebo před jídlem. Ale vzala jsem si pilulku i po jídle a účinkovala.
avatar
Katka
Dva měsíce jsem trpěla téměř neustálou nevolností a totální nechutí k jídlu a tohle mi hodně pomohlo. Ani jsem si pak nepřišla už tolik unavená. Biopron mám obecně ráda a sahám po něm vždycky, když potřebujeme opravdu silná a funkční probiotika (takže i pro dcerku kdykoliv má atb apod.).
klad Zajímavý produkt, který má v sobě kromě probiotik rovnou i kyselinu listovou a taky brusinky, což mi přijde v těhotenství jako super kombo.
klad Nepatří zrovna mezi nejlevnější.
avatar
Michaela
Cítím se daleko lépe. Brzy se mi zmírnila ta šílená únava prvních týdnů. Nevolností příliš netrpím, ale ráno jsem vždy měla těžký pocit žaludku a i to brzy přešlo. Určitě se vrhnu do užívání dalšího balení. Tabletky mají velikost tak akorát, takže se polykají snadno.
klad Zmírnění únavy
klad -
Zobrazit více recenzí