Vybrané těhotné testerky testovaly Biopron Pregna+ a dodávaly sobě i svému děťátku potřebné látky pro zdravý vývoj. Jak jsou spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
29x
4
13x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 5. 7. 2020
do 9. 8. 2020


Doplněk stravy Biopron Pregna+

Prvních 1000 dní nového života hraje klíčovou roli pro celý organismus, a především pro celý další život dítěte. Toto období ovšem nezačíná až porodem, ale už početím. Není nutné panikařit, vždycky jste věděla, že hodiny života Vašeho dítěte začínají tikat již tímto okamžikem – a stejně tak začíná i jeho, a tedy i váš boj za nejlepší možný start do života. Jako maminka máte vše, co váš nejdražší potřebuje, ve svých vlastních rukou. Navíc nezapomeňte, že vaše tělo nikdy nepotřebovalo bezpečnější a lepší péči, než právě nyní!

Biopron Pregna+ vám poskytuje:

  • Řádné doplnění stravy potřebné pro celkovou pohodu vás i vašeho dítěte během těhotenství
  • Správnou podporu pro zdravý vývoj vašeho nenarozeného dítěte, s kyselinou listovou podporující růst mateřských tkání
  • Dlouhodobou podporu vyváženosti vaší střevní mikroflóry a obranyschopnosti, a to díky obsažené kyselině listové
  • Doporučenou pomoc nezbytnou během a po skončení léčby antibiotiky

Přidáním prospěšných mikroorganismů do vaší každodenní stravy pomáháte vytvořit ty pevnější základy vašeho dítěte pro jeho optimálního zdraví. Nezapomeňte, že na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce!


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
45
avatar
Jana
Myslim si ze je super. Pri predchozim tehotenstvi jsem pouzivala mamavit ale ten mi nedelal vubec dobre pokazde kdyz jsem si ho vzala tak jsem sla zvracet. Rekla jsem si ze uz radeji nic zkouset nebudu ale s Biopronem je mi dobre. Mohu ted jen doporucit
klad Ze mi po nem neni spatne
klad nic
avatar
Erika
moc děkuji , vyhrala jsem vitaminky, budu fit Expertní probiotika pro těhotné ženy. S kyselinou listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. S vitaminy B1 a B2, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc s výtažkem z kanadských brusinek
klad vitaminky
klad nic
avatar
Radka
Biopron Pregna + beru necelý týden a musím říct ze se mi po něm uklidnili střeva.Byla jsem pořad nafoukla a trápilo me nadýmání.Ted už je to bezva.Dekuji ze jsem tato probiotika mohla vyzkoušet.Tabletka je sice trochu vetsi ale spolknout se da.Jsem sice už v pokročilém stadiu těhotenství ale vitamíny se hodi nemusím k tomu brát další jiné vitaminy.Biopron pregna obsahuje vše důležité pro me a me miminko.
klad Uleví od nadýmání
klad Nemám co vytknout
avatar
Laura
Tento skvělý doplněk stravy kdy skoro do 3 měsíce těhotenství jsem trpěla zvracením , po prvním týdnu se již ranní nevolnosti utišily a byly minimální :-) Ulevil také od nadýmaní a byla jsme méně unavená :-) Celkově jsem se cítila s užíváním tohoto přípravku úplně jinak než bez něj :-) navíc obsahuje kyselinou listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství . Vitaminy B1 a B2, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a mají i výtažek z kanadských brusinek .Jelikož jsem spokojená pouze doporučuji :-)
příloha
klad bez únavy
klad všechny potřebné vitamíny
klad -
avatar
Eva
Biopron používám v těhotenství jako doplněk stravy. Užívám především kvůli probiotám a kyselině listové, které vedou ke správnénu vývoji plodu a užíváním probiotik se snažím předcházet infekcím. Užívám jednou denně s jídlem. Dobře se polykají a tráví.
klad nenadýmájí
klad dobře se polykají
klad prevence zánětů
klad nic jsem nezpozorovala
avatar
Mgr. Kateřina
Tablety Biopron Pregna+ mě mile překvapily a doporučím je dále mým kamarádkám. Pociťuji zmírnění zvracení a celkově méně nevolností, mám více energie i přes den a již lépe spím. Tablety se díky rozumné velikosti dobře polykají a frekvence užívání je na zapamatování také v pohodě. Z hlediska účinků zdařilý produkt, můj zdravotní stav se celkově užíváním zlepšil.
klad pozitivní účinky na zdr. stav
klad rozumná velikost tablet
klad frekvence užívání
klad pěkný design obalu
klad nic
avatar
Lenka
Celkově viditelné zlepšení zdravotního stavu díky užívání těchto tobolek. Zmírnění frekvence zvracení, nevolností a ranní nevolnosti, zlepšení spánku a příval nové energie, eliminace střevních obtíží a nadýmání. Tablety jsou úměrné velikosti a dají se dobře polykají.
klad eliminace zvracení
klad přísun nové energie
klad nic
avatar
Markéta
Vitamíny Biopron Pregna+ mi opravdu velmi vyhovují. Používám je od dodání pravidelně každým den a cítím, že mám víc energie, nepálí mě tolik žáha a nejsem tak unavená,jako dřív. Líbí se mi složení tohoto produktu, takže ho ocení každá těhotná nastávající maminka.
klad složení
klad nic
avatar
Eva
jako těhotná se snažím o sebe a své zdraví dbát co nejlépe. Vhodné vitamíny k tomu patří.Proto jsme zajísala,když jsme byla vybrána na toto testování.Mohu porovnat vitamíny Biopron s jinými a za mě skvělé. Dobře s epolykají,složení produktu je rovněž kompletní por potřeby těhotných. prostě kvalitní produkt. Navíc po jeho použití srším energií a elánem. Superr!
klad kvalita
klad nic
avatar
Markéta
Příjemná velikost tobolek, dobře se polykají, nezanechávají pachuť v ústech. Po 10ti dnech užívání cítím více energie, zmizela častá únava. Ranní nevolnosti přetrvávají stále a trávení taktéž bez výrazných změn. Oceňuji obohacení těhotenských probiotik o výtažek kanadské brusinky, kdy právě v době těhotenství je větší sklon k infekcím močového ústrojí. Určitě tento produkt budu užívat po celou dobu těhotenství.
klad velikost tobolek
klad výtažek kanadských brusinek
klad cena versus velikost balení
avatar
Basia
Velmi příjemný produkt - srovnalo se mi trávení, pálení žáhy a také ranní nevolnosti jsou snesitelnější. Příjemná velikost tobolek, která se dobře se polyká. Díky probiotikám mám více energie, zmizela častá únava. Probiotika jsou obohacená o výtažek kanadské brusinky, což je skvělé jelikož jsou také prevenci k infekcím močového ústrojí. Určitě tento produkt budu užívat po celou dobu těhotenství.
klad Víc energie, lepší zažívání, malé tobolky, extrakt z brusinky
klad Balení by mohlo být větší.
avatar
Kateřina
asi vše ok, necítila jsem nějaké výrazné změny, třeba to nějak pomáhalo uvnitř, ale nevím to jistě, výsledky jsem nějak nezaznamenala. Takže asi ok, pokud to pomůže zdraví. Skladné balení, velikost léků taky přijatelná, že se to dalo snadno zapíjet. Někdy jsou léky zbytečně veliké.
klad jednoduchý návod
klad dobrá aplikace
klad vše v pořádku
avatar
Věra
Po Biopronu Pregna+ se cítím dobře. Žaludek se mi celkově uklidnil a už necítím jako pátrací balón :)  Líbí se mi, že tenhle doplněk obsahuje kromě probiotik taky brusinky a kyselinu listovou. Že to nejsou jen probiotika, ale také obsahuje důležité vitamíny. Super nápad a já určitě doporučuji. 
klad uklidní žaludek
klad kyselina listová
klad nic
avatar
Nikol
Produkt mě zaujal svým složením. Líbí se mi, že je v něm obsažena i kyselina listová. V těhotenství mi bývalo špatně, po nasazení těchto probiotik se to velmi zlepšilo. Zlepšilo se mi i zažívání. Už se cítím pouze těhotná a ne nafouklá jak balón. Produkt doporučuji.
klad Fungují
klad Složení
klad Dobře se polykají
klad Velikost balení
klad Cena
avatar
Miroslava
velice záslužný prostředek pro zachování zdravotního charakteru dítěte protože přináší to nejlepší pro zdraví ještě nenarozeného dítěte,jsem velice vděčná že můžu užívat kvalitní přípravek a tak obohatit plod dítěte a proto ho budu užívat po celé délce těhotenství
klad vynikající
klad nevím
avatar
Veronika
Doplněk Biopron Pregna jednoznačně doporučuji. Zaznamenala jsem účinky na zácpu a průjem, které zmizely po pár dnech. Zároveň se zlepšila nespavost, změny nálad a nedostatek energie. Všeobecně byl účinek pozitivní nejenom na mě, ale i na vyvíjecí se plod.
klad pozitivní účinky
klad cena
avatar
Jana
Biopron Pregna +, 30 tobolek ve mě zanechal smíšené pocity. Po dobu užívání jsem nepocítila, že bych měla během dne více energie, naopak jsem byla velmi unavená. Dále mě překvapilo složení (obsah mléčné i sójové složky), které jistě alergiky na první pohled nepotěší. Naopak cena, která se v běžných prodejnách pohybuje okolo 300 - 350 Kč je velmi příjemná. Závěrem tedy děkuji, že jsem mohla Biopron Pregna + otestovat na vlastním těle, ale z vlastní zkušenosti bych jej dále asi nedoporučila.
příloha
klad Příjemné polykání
klad Velikost tobolek
klad Složení
klad Cena
klad Obsah mléčné a sójové složky
klad Neustupující únava
avatar
Kristýna
Moc tyto probiotika doporucuji, i muj gynekolog kdyz videl slozeni je schvalil a doporucil. Navic se i dobre polykani a traveni se mi po nich opravdu zlepsilo. Nvic jsem prestala trpet zacpou a nadymanim. Ocenuji i doplneni kyseliny listove do slozeni
klad Složení
klad Zlepšení trávení
klad Nic
avatar
Šárka
Měla jsem možnost vyzkoušet Biopron v tehotenstvi. Určitě bych tablety doporučila. Po tabletach se zlepšilo zažívání, zklidnění žaludku v době začátku tehotenstvi. Velký plus je ze obsahují i kyselinu listovou a tak není potřeba brát spoustu jiných vitamínů.
klad Obsah Kyseliny listové
klad Podpora správného vývoje plodu
klad -
avatar
Michaela
Nevím jestli doba testováni (jedno balení vitaminu) je dostatečně dlouhá na to,aby hodnocení nebylo pouze subjektovní,ale přesto mám pocit,že mi Biopron pomohl alespoˇn trošku ulevit od pocitu extrémní unavenosti v pocatku tehotenstvi a predevsim od bolesti a krecich v nohou.
klad Kapsle se dobre polykaji
klad Obal
klad Neni co vytknout
Zobrazit více recenzí