Otestujte Biopron Pregna+ pro těhotné ženy a dodejte sobě i svému děťátku potřebné látky pro zdravý vývoj

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
5. 7.
23:00
konec testování
9. 8. 2020

Koho hledáme

Hledáme 50 těhotných žen v raných stádiích těhotenství (do 9. týdne těhotenství), které otestují doplněk stravy Biopron Pregna+ a své hodnocení budou sdílet s ostatními na tomto webu, na BENU.cz, Pilulka.cz a Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím napište, v kolikátém týdnu těhotenství jste a zda vás trápí potíže jako je zvracení, ranní nevolnost,  nedostatek energie, únava, náladovost apod.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 50 testerek, kterým bude doplněk stravy Biopron Pregna+ zaslán zdarma na adresu domů. 


Doplněk stravy Biopron Pregna+

Prvních 1000 dní nového života hraje klíčovou roli pro celý organismus, a především pro celý další život dítěte. Toto období ovšem nezačíná až porodem, ale už početím. Není nutné panikařit, vždycky jste věděla, že hodiny života Vašeho dítěte začínají tikat již tímto okamžikem – a stejně tak začíná i jeho, a tedy i váš boj za nejlepší možný start do života. Jako maminka máte vše, co váš nejdražší potřebuje, ve svých vlastních rukou. Navíc nezapomeňte, že vaše tělo nikdy nepotřebovalo bezpečnější a lepší péči, než právě nyní!

Biopron Pregna+ vám poskytuje:

  • Řádné doplnění stravy potřebné pro celkovou pohodu vás i vašeho dítěte během těhotenství
  • Správnou podporu pro zdravý vývoj vašeho nenarozeného dítěte, s kyselinou listovou podporující růst mateřských tkání
  • Dlouhodobou podporu vyváženosti vaší střevní mikroflóry a obranyschopnosti, a to díky obsažené kyselině listové
  • Doporučenou pomoc nezbytnou během a po skončení léčby antibiotiky

Přidáním prospěšných mikroorganismů do vaší každodenní stravy pomáháte vytvořit ty pevnější základy vašeho dítěte pro jeho optimálního zdraví. Nezapomeňte, že na prvních 1 000 dnech záleží nejvíce!


Více informací o produktu najdete TADY.