Biorezonanční terapie NaturoMed

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
29x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 17. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 16. března mezi 15 a 15:30 hodin. Připraveno je 5 voucherů, které obsahují čtyři návštěvy biorezonanční terapie zaměřené na vitalitu v centru NaturoMed v Praze. Pokud se přihlásíte do testování je nutné dodržet mezi jednotlivými návštěvy vždy maximálně sedm dní.  [*] [*] [*]

Únava, špatná nálada, nervozita nebo ztráta energie postihne jednou za čas každého z nás. Problém nastává pokud zmíněné stavy přetrvávají a omezují nás dlouhodobě. Co dělat když všechny testy i lékaře vychází v normě a my nevíme jak dál?

Je třeba hledat příčinu těchto problémů například pomocí tradiční čínské medicíny a odstranit zjištěnou disharmonii organizmu pomocí biorezonanční terapie a změnou životního stylu. Odměnou vám bude znatelná úleva, příliv energie, který poznáte vy i vaše okolí.

Na prvním setkání zjistíme aktuální zdravotní stav, chronické problémy a probereme anamnézy. Na základě diagnostiky spolu stanovíme terapeutický plán.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
34
avatar
Eva
klad Vřele doporučuji, pan doktor Bulín je skvělý. popravdě musím říct, že jsem zatím absolvovala jen 2 sezení, ale už ted vidím veliký pokrot, například se mi rapidně zlepšil spánek a jsem i více v klidu. Jinak celá procedura je i celkem vtipně pojata. Vřele doporučuji v dnešní hektické době.
klad Jediné negativum, ale ne nijak zásadní je časová náročnost. První sezení a celková diagnostika trvala 3,5 hodiny a další sezení 2- 2,5 hodiny podle potřeby. Takže je dobré s tím počítat a připravit se že je to malinko zdlouhavé
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Lenka
klad Nejprve bych poděkovala za možnost testování. Prostředí i přístup terapeuta Lukáše Bulína je opravdu na profesionální úrovni. Na této terapii se mi líbilo, že se k problémům přistupuje komplexně, terapeut se dotazuje i na prodělané nemoci a při odstranění problémů hledá různé souvislosti. První návštěva je trochu delší, cca 3 hodiny, další návštěvy bývají o hodinu kratší. Absolvovala jsem již všechny 4 návštěvy. Cítím se po nich lépe. Na můj problém by však bylo potřeba ještě několik dalších návštěv. Tyto procedury doporučuji vyzkoušet jako alternativu když klasická léčba nepomáhá.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Michaela
klad Moc užitečná věc. Potřebovala bych obden :) +++ Snad bude nějaké další podobné testování určitě se ho ráda zúčastním. Každá uvolňující terapie je skvělá, ale tato má velká plus. Velmi dobrá záležitost
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Daniela
klad Návštěvy biorezonanční terapie byly vždy poučné a na zvídavé otázky byly pokaždé dány uspokojivé odpovědi. Tato terapie je založena na fyzikálních principech, nicméně během samotné terapie nic necítíte - trvalejší výsledky se dostaví po nějaké době. Při terapiích se pak prý v noci lidem lépe spí, což se potvrdilo. Naturomed je příjemné místo v atraktivní lokalitě v Praze. Nejvíce je na biorezonanční terapii zajímavé to, že je možné prostřednictvím ní odhalit i potenciální zdravotní problémy do budoucna; také pomáhá při odvykání kouření prý velmi úspěšně. Je to obecně velmi zajímavá metoda alternativní medicíny, kterou doporučuji zejména těm, které trápí zdravotní problémy, ale lékaři si s ním neví rady.
klad Je nutné počítat s tím, že terapie jsou časově náročnější, a že probíhají i během dne. Z tohoto důvodu je vhodné si to nějak dopředu zařídit v práci (nahlásit), že budete pravidelně každý týden "chybět".
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Ondrej
avatar
Radka
klad Mám za sebou 4 návštěvy biorezonanční terapie. První návštěva zahrnovala diagnostiku, celkové seznámení s metodou a první terapii, která je založena na frekvenční rezonanci. Je bezbolestná, člověk při ní krásně relaxuje. Při diagnostice jsme se domluvili s terapeutem na který problém se zaměříme,ale při každé návštěvě probíhalo mimo vybraný problém také posílení celého organismu. Velmi oceňuji, že se řešilo také mé aktuální chřipkové nachlazení, které jsem při jedné návštěvě měla. A také nebyl žádný problém vzít na terapii své 2,5 leté dítě, když jsem neměla hlídání. Velmi dobré zkušenosti mají s odvykáním kouření a alergiemi. Bohužel ani jeden z problémů nemám, tak jsem nemohla vyzkoušet. Co se týká mého zdravotního problému,ukáže až čas,jak byla terapie účinná. Nicméně "léčba " rýmy byla úspěšná. Jindy týdenní nachlazení trvalo 2 dny.
avatar
Lucie
Zobrazit více recenzí