Chytré robotické vysavače vás přesvědčily o tom, jak skvěle fungují a jak vám usnadní úklid

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
17x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 12. 5. 2018
do 10. 6. 2018

Se společností BLAKAR trading jsme pro vás připravily testování dvou populárních domácích pomocníků, které vám ušetří mnoho času a sil. Konec ručního vysávání - to jsou chytré robotické vysavače, které jste měly možnost u nás vyzkoušet v rámci zážitkového testování.

Robot, který skutečně vysává od vás získává 90% hodnocení a spousta z vás si ho dokonce pořídila domů nastálo!

Vybíráme z recenzí:

Kristina Rybova
 
25.6.2018
Vysavač máme doma a nemůžu si ho vynachválit. Úžasný pomocník do domácnosti, komu by se nehodilo, kdyby za něj vysavač sám odvedl všechnu práci  vysáváme tedy pouze plovoucí podlahu a lino takže nemůžu úplně posoudit jak funguje třeba na koberci, ale za mě ho určitě doporučím.


Monumentka
 
25.6.2018
Měla jsem možnost testovat LEGEE-668 a od prvního spuštění jsem věděla, že už je to můj další mazel, říkám mu manželi  Když se ptají kamarádky co doma, odpovím no manžel zrovna vytírá. Co se týče funkčnosti, za mě spokojenost. Mám opravdu velký byt a jednoho syna a psa a LEGEE alis manžel splňuje to co jsem od něj očekávala. Běží každý den po odchodu do práce. Udělá tu hrubou práci, kterou já při každodenní čínosti během týdne nestihnu. Takže LEGEE proč jsem Tě neměla dřív, ušetřila bych si spoustu energie a nervů na každodenní úklid prachu a chlupů drobků a všeho. A prosím je jasné, že je to robot a že prostě něco nevysaje nebo nevytře. Ve chvíli klidu a volna ráda vezmu mop do ruky a ráda si odrelaxuji u vytírání nebo vysávání. Ale to k čemu byl určen za mě splňuje dokonale. Takže všem co řeší časovou tíseň a nesnáší nalepené drobky a chlupy a vlasy na nohách a nemají každý den čas a energii vysávat a uklízet, tak určitě LEGEE-668 to za Vás vyřeší a vy se pak budete těšit na vytírání jednou za čas. U nás se manžel LEGEE-668 zabydlel i syn a pes ho milují. Takže si ho doma necháme. :)

 

CleanMate QQ-6S  je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá z Vašich podlah všechny nečistoty do větší vylepšené nádobky s indikací její plnosti.

Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Inovativní ultrazvukové senzory pomáhají robotickému vysavači v navigaci prostorem a zabrání kolizím s nábytkem. Atestovaná UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry. CleanMate QQ-6S využívá chytrý systém detekce nečistot a když mu dojde energie, dojede se sám nabít.

S užitečným plánovačem úklidu můžete zvolit den a čas, kdy bude robot Vaše podlahy uklízet a sonickou zdí vymezíte uklízený prostor. Adaptivní modul se speciálním spirálovitým kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah. Unikátní nárazník s dvěma režimy nastavení bezdotykový nebo zpomalený dotek.

Robotický vysavač a mop 4v1

Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu. Jako jediný produkt dokáže kompletně uklidit hladké podlahy v jednom kroku, bez zbytečného zdržování. Speciální systém FastBrush 4-Stage Cleaning zajistí komplexní úklid, který zahrnuje vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a vytírání.

Výkonné sání v přední části LEGEE-668 vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop vytře podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu.

 

Zážitkové testování proběhlo v naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. a níže se můžete podívat na video z tohoto "uklízecího" večera. :-)

 

Hodnocení
23
avatar
Petra
klad Používám robotický vysavač již delší dobu a jsem moc ráda, že ho mám. Uklizeno je opravdu dobře. Podlahy jsou zametené a vytřené. Mechanizmus dvou kartáčů zajistí dokonalý úklid. Vysavač zajede pod nábytek, pod schody. Je tichý, úsporný. Šetří čas a námahu.
avatar
Marika
klad Robotické vysavače od CleanMate jsou super. Ušetří čas s drobným úklidem všem, které si zakládají doma na pořádku a nechtějí vytahovat klasický a zároveň těžký vysavač několikrát týdně. Tento splnil očekávání na jedničku. Rozhodně doporučuji každé hospodyňce.
avatar
Věra
klad CleanMate QQ-6S je robotický vysavač, který Vám ušetří spoustu času. Čas můžete raději trávit s rodinnou nebo jakkoli jinak. CleanMate QQ-6S je robotický vysavač, který vysaje naprosto dokonale a nemusíte se již o nic starat! CleanMate QQ-6S mohu s radostí doporučit!
avatar
Kristina
klad Vysavač máme doma a nemůžu si ho vynachválit. Úžasný pomocník do domácnosti, komu by se nehodilo, kdyby za něj vysavač sám odvedl všechnu práci :) vysáváme tedy pouze plovoucí podlahu a lino takže nemůžu úplně posoudit jak funguje třeba na koberci, ale za mě ho určitě doporučím.
avatar
Šárka
klad Měla jsem možnost testovat LEGEE-668 a od prvního spuštění jsem věděla, že už je to můj další mazel, říkám mu manželi :) Když se ptají kamarádky co doma, odpovím no manžel zrovna vytírá.
klad Co se týče funkčnosti, za mě spokojenost. Mám opravdu velký byt a jednoho syna a psa a LEGEE alis manžel splňuje to co jsem od něj očekávala. Běží každý den po odchodu do práce. Udělá tu hrubou práci, kterou já při každodenní čínosti během týdne nestihnu. Takže LEGEE proč jsem Tě neměla dřív, ušetřila bych si spoustu energie a nervů na každodenní úklid prachu a chlupů drobků a všeho. A prosím je jasné, že je to robot a že prostě něco nevysaje nebo nevytře. Ve chvíli klidu a volna ráda vezmu mop do ruky a ráda si odrelaxuji u vytírání nebo vysávání. Ale to k čemu byl určen za mě splňuje dokonale.
klad Takže všem co řeší časovou tíseň a nesnáší nalepené drobky a chlupy a vlasy na nohách a nemají každý den čas a energii vysávat a uklízet, tak určitě LEGEE-668 to za Vás vyřeší a vy se pak budete těšit na vytírání jednou za čas.
klad U nás se manžel LEGEE-668 zabydlel i syn a pes ho milují. Takže si ho doma necháme :)
avatar
Jana
klad Měla jsem možnost testovat robotický vysavač řady CleanMate QQ-6S. Velmi jsem se na testování těšila a otestovala jsem ho, myslím až dosti. I kamarádky mi ho záviděly a měly zájem také testovat. Na první testování si musel poradit s 10 denní nečistotou a popral se s tím svědomitě a se ctí. Vysavač jsem testovala jak na hladkém povrchu - plovoucí podlaha, tak na dlažbě a i na koberci. A to i na koberci sestaveném s dlaždic. Pomocník uklízel místnost, kde byly položené malé koberečky (předložky u posltele) na plovoucí podlaze. Bohužel jsem po cca 14 dnech zjistila, že i když je to spolehlivý pomocník, nebude bohužel naším kamarádem, protože se nám nepodaří zkoordinovat s chodem naší domácnosti. Vysavač pro jeden úklid menší místnosti je zapnutý i 2 hodiny. Máme dům koncipován tak, že je dost otevřený a členěný do pater a bez minima dveří. Tedy i když vysavač uklízel nejspodnější část domu, byl slyšet v horním patře a "rušil". Dále nebylo moc technicky možné udržet děti dvě hodiny bez možnosti vztupu do pokoje, kde právě uklízel.
klad Vzhledem k tomu, že má dcera dlouhé vlasy, několikrát se nám stalo, že se vysavač zastavil a bylo třeba osobního zásahu. Tedy kdyby byl zapnutý bez naší účasti v domácnosti, neuklidil by a po našem návratu domů by bylo neuklizeno. Tyto poznatky nepíšu jako přímá negativa, protože jsou to specifika naší domásnosti a ne tak nedokonalosti přístroje.
klad Moc Vám děkuji za možnost testování, bylo to pro mě velmi přínosné, byla jsem rozhodnutá, že si vysavač pořídím. Bohužel praxe ukázala, že bohužel nebude naším stálým členem domácnosti.
klad Velmi se mi líbilo, že si na stroji mohu nastavit to, že bude buď narážet do bariér (samozřejmě citlivě), nebo je bude kopírovat s několika milimetrovych odstupem.
klad Věří, že když se vysavač používá pravidelně, že se zlepší čistota domácnosti a bude věrným pomocníkem.
klad jako negativní vlastnost hodnotím fakt, že jsem při testování musela přenášet vždy nabíjecí stanici do každé místonosti za vysavačem. Domnívala jsem se. že jeho baterie bude výkonější a budu stroj nabíjet až po uklídu více místností.
klad Přístroj neumí vyčistit rohy. V rohách vždy zůstane špína.
klad Vysavač - logicky nevyčstil spáry a jiná místa, která jsou v přechodových částech mezi pokoji, nebo u vestavěných stříní, tedy musela jsem, stejně jako u rohů, jít ručně dočišťovat.
avatar
Pavlína
klad Testovala jsem vysavač CleanMate a jsem z něj naprosto nadšená. Je to skvělý pomocník do domácnosti, který vám ušetří spoustu času a práce. Běhá mi po bytě 3x týdně a já si přitom dělám něco podstatně zábavnějšího. :-) Celkově se nyní po bytě neusazuje tolik prachu, u dveří už se nedrží chuchvalce prachu s mými vlasy, drobky apod. Ani mi nepřijde příliš hlučný, hned jsem si tak nějak zvykla a vůbec mi to nevadí. Na jedno nabytí mi zvládne uklidit celý byt, což je až neuvěřitelné. Když se vybije nebo už má uklizeno, tak se dojede sám nabít a vy nemusíte nic řešit. Já jsem tedy velmi spokojená a nemohla jsem jinak, než si ho odkoupit. :-)
avatar
Iveta
klad Měla jsem to štěstí testovat Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668. Po dlouhé testovací době jsme se rozhodli vysavač odkoupit. Má své dobré i stinné stránky. V každém případě mi v mém uspěchaném životě hodně ušetří práci. Mám ráda uklizeno a to je teď na 100% splněno. K samotnému vysavači - sací výkon hodnotím perfektně. Problém je jen s většími předměty, např. kamínek. A ještě bych byla ráda, kdyby mu nedělalo problém přejíždět malinko vyvýšené prahy a přechody ( nemyslím klasické dřevěné ). K vytírání není co vytknout. Funguje perfektně. Ještě bych uvítala něco jako laserovou stěnu.
klad Nevysaje větší zrníčka či kamínky, v tom ale nevidím problém, protože těch máme doma minimum.
klad Mohl by mít ve výbavě nějakou laserovou stěnu.
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost otestovat robotický vysavač CleanMate QQ-6S. Začal pracovat hned jak jsem ho přinesla domů. Náš byt je dost členitý a myslím, že vysavač měl dost pracné vysávání. Občas jsem mu musela radit, ale jel si podle svého naprogramování. Bylo nutné před luxováním odstranit ze země šňůry a také malý, volně ležící kobereček. Vysavač se několikrát nevrátil do nabíjecí stanice. Jinak každý den vysál, kromě větších drobků, drobný prach jako chomáček vaty. To by určitě usedalo na nábytek, tak se nemusel utírat tak často prach.
klad Není to asi negativní vlastnost, ale když se dostal do úzkého prostoru a nemohl pokračovat dále, tak nevycouval a zůstal stát do vybití. Nízký práh jsme oddělili sonickou zdí, protože na něm zůstal viset a po chvíli hlásil error.
klad Jinak bych ho doporučila. Mám ale téměř nový vysavač tak dva nemohu mít.
avatar
Anna
klad Testovala jsem robotický vysavač Legee 668 a jsem z něj naprosto nadšená (zrovna uklízí - to je super pocit). Máme malý domecek kde se porad hemží děti a Tonda jak mi říkáme po nich skvěle uklízí. Uklízí tak dobře, že jsem už týden nevzala mop do ruky. Je pravda, že hodně zaschle skvrny nevyčistí, ale velice ráda mu pomůžu. Díky tomu, že ho zapínáme i 2X denně děti si začali sbírat hračky a máme stále uklizeno. Mam radost z čisté podlahy. Má velice jednoduché ovládání a snadne čištění. Vždy mě překvapí co všechno vysál. Po dobu testování byl v servisu v opravě, kde ho velice rychle dali dohromady. Rozhodne doporučuji
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost otestování robotického vysavače Legee 668. Pracuje opravdu dobře, až na drobnosti ( jako např. zatoulanou granuli od kocoura) vysál vše co našel. Co se týče vytírání... Běžné nečistoty odstraní spolehlivě, testovala jsem i ukáplou šťávu z třešní, kterou jsem pro tyto účely nechala zaschnout. S tou si bohužel neporadil. Bylo by potřeba s ním přejet několikrát tam a zpět. Vzhledem k tomu, že mám dost překážek v bytě, kde jejich odstranění a připravení prostoru k práci mi zabralo poměrně dlouhou dobu a navíc nízký gauč pod který se mu nepodařilo vjet, jsem se rozhodla robota vratit. Vřele ho však mohu doporučit každému, kdo tyto problémy řešit nemusí.
avatar
Šárka
klad Měla jsem možnost se zúčastnit se zážitkoého testování a následně si odnést CleanMate domů.
klad Od prvního okamžiku jsem byla nadšená. Pravidelně nám uklízí 2-3x týdně.
klad Nikdy bych nevěřila, že ikdyž vysaju, tak CleanMate bude mít pořád co uklízet. Je to super pomocník do domácnosti, díky kterému máme konečně čisto. Celkově se v místnostech neusazuje moc prachu a zvládne i větší drobky.
klad Nepřijde mi ani moc hlučný.
klad Dokonce na jedno nabití zvládne uklidit celý byt.
klad Navíc se mi líbí, že se vrátí sám "domů", když má hotovo, případně když se musí dobít.
klad Stal se právoplatným členem naší rodiny :)
klad PS nahrála sem i krátké videiko,ale bohužel mi sem nejde vložit...
klad Nepřejde přes nízký prah, takže je nutné jej přes něj přenést.
klad Další negativa jsem zatím nezjistila.
příloha
avatar
Hana
klad Testovala jsem Legíčka a po jeho počátečním trucování jsme se rychle skamarádily. A to tak, že jsem si s ním i povídala, jako s pejskem :-). Nechávala jsem ho vytírat jednotlivé pokoje, které jsem vždy zkontrolovala, aby se tam neválely třeba elektrické šňůry po zemi. Obývák máme velký, spolu s propojenou kuchyní cca 50 m. Uprostřed hladký kusový koberec, na který bohužel přístroj bez problémů vyjel, takže jsme ho pak rulovali do kouta. Zametání opravdu skvělé, v nádržce bylo vidět, že bere i drobný prach. Vytírání slouží spíše k odstranění prachu, větší nečistotu nezvládne. Údržba velice snadná. Mít opravdu jen čistě hladkou podlahu, jdu do něj. Teď uvažuji spíše o druhém testovaném výrobku, CleanMate, který by zametl a vyluxoval najednou.
klad Samotného bych ho doma nenechala, přece jen se musí hlídat, aby se někde nezasekl.
avatar
Mirka
klad Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668
klad jsem si odnesla domů z testování a od té doby jsem ho využívala cca 2x týdně. Musím přiznat, že jsem si na jeho služby velmi rychle zvykla a bude mi chybět. Legee v prvním kroku vysaje a vzápětí vytře. Vzhledem k tomu, že nemám doma žádné koberce a všude mám dřevěnou podlahu,zdá se mi tato varianta robota jako ideální. Je to super pocit když za Vás Legee uklízí a vy si děláte manikůru :-). Nechávala jsem ho uklízet po jednotlivých pokojích, vždy jsem prostor vyklidila, aby se nikde nic neválelo a měl tak dostupnost do všech koutů. Perfektně uklidí denní špínu, pokud jde o zaschlé fleky například od vaření, ty jsem musela setřít hadříkem, protože nemá takovou sílu, aby tento druh skvrn vytřel na první pokus. Obsluha i údržba přístroje je jednoduchá, je tišší než obvyklý vysavač, jeho zvuk po zavření dveří neruší. Legee šetří čas i energii, kterou můžete využít pro sebe.
klad Doporučuji!
klad Nevýhodou je vyšší cena přístroje. Musíte počítat s tím, že prostor kde se uklízí musíte trochu vyklidit, uklidí běžnou špínu, jednou za čas bude muset člověk vzít hadr a kýbl, aby jste vytřeli i místa kam se robot nedostane, ale s tím se počítá. Pokud pro Vás finance nejsou problém vřele doporučuji.
avatar
Renata
klad Lux je super na každodenní vysávání prachu a drobečků, co se během dne nadrobí. Projede celé patro a nevynechá místo. Dobře řešené vysypávání zásobníku a jinak je opravdu super a byla jsem spokojená a mohu doporučit dál a jinak uvažujeme o koupi vysavače a i když máme malí byt tak se nám bude hodit je to jak malý pejsek co běhá
avatar
Jarka
klad Vysavač Clean Mate je docela šikovná věc. Zapínala jsem ho každý den, vysál mi drobečky a nečistoty. Jezdil po celém bytě. Byt nebyl přizpůsobený . Kupodivu jsem překvapená z toho, co všechno nasbíral.
klad Byt bohužel musí být přizpůsobený , aby se dostal tam, kam je třeba. Je hodně hlučný. Zůstal viset na kouscích koberečků ,mezi nábytkem a vypl se. Měla pocit, že si zmapoval jen stejná místa v místnosti.
avatar
Jarmila
klad Robot Clean Mate je moc šikovný na denodenní vysávání na drobečky, když máte dítě nebo psa. Bohužel je to jen robot, pracuje jak ho naprogramujete nebo dáte impulz. Zdálo semi, že jezdil bohužel po stejných místech, které si zmapoval. Ale posbírá co mu příjde do cesty. Poižívala jsem každý den, měla pocit čistoty.
klad Robot je bohužel dost hlučný, nedá se sledovat televize a působí rušivě. Mám i podlahu i malé koberečky, a občas zůstane viset mezi židlemi, nevyjede a vypne se. byt musí být uzpůsebený.
avatar
Kateřina
klad Lux je super na každodenní vysávání prachu a drobečků, co se během dne nadrobí. Projede celé patro a nevynechá místo. Dobře řešené vysypávání zásobníku.
klad Byt se musí uzpůsobit, seká se na barových židlích kam se snaží vyjet a po nějaké době se vypne. Seká se i na dětských puzzlích. Přijde mi hlučný.
avatar
Kateřina
klad Testovala jsem vysavač Clean Mate a byla jsem velmi spokojena. Po robotovi jsem pokukovala delší dobu, ale moc sem jim bez vyzkoušení nevěřila. O to lepší překvapení na mě čekalo. Robot krásně uklidí a to dokonce již uklizenou místnost. Krásně projede celou místnost, máme plovoucí podlahy takže se nemusím o nic starat. Nádobka s prachem se velmi snadno vyndává a čistí. Časovač je super. Sonickou zeď nevyužívám, ale určitě dobrá věc. Určitě doporučuji používat každý den či obden, pak ani není potřeba vytírat :)
klad Trochu hlučnější, ale nemám srovnání s ostatními roboty.
příloha
avatar
Jana
klad Robotický vysavač naprosto překonal má očekávání. Vysaje totiž opravdu všechno - prach, zvířecí chlupy, drobky. Poprvé jsem ho vyzkoušela v uklizené místnosti a výsledkem byla třetina nádržky plná. Je to úžasná pomoc do domácnosti, obzvlášť, pokud máte chlupatého mazlíčka. Ze začátku mi přišel trochu hlučnější na hladkých podlahách, ale po pár dnech jsem to přestala vnímat. Nemám nic, co bych vytkla.
Zobrazit více recenzí