S Blokurimou proti zánětům močových cest. Tento produkt se osvědčil na 95 % a rozhodně stojí za vyzkoušení nejen v létě!

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotily
5
27x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 5. 2017
do 30. 6. 2017

Zánět močových cest – velmi nepříjemné onemocnění, které nás ženy může postihnout kdykoliv. Zejména při prochladnutí. A k tomu přímo svádí léto a letní radovánky v mokrých plavkách. Jak se bránit? Můžete si neustále měnit plavky, což samozřejmě na pláži není zcela snadné, anebo se spolehnout na přírodní doplňky stravy, které pomohou v akutních stavech i jako prevence. 

Zatočte s trápením a dopřejte svému močovému ústrojí D-manózu

Nepříjemné pálení, svědění, časté nutkání na malou. To jsou první varovné signály zánětu močových cest. Některé ženy na ně trpí velmi často, jiné jako já jen občas. Ale i tak to stojí za to, co si budeme povídat a navíc nám to dokáže pěkně znepříjemnit dovolenou.

A protože máme rády přípravky, které jsou na přírodní bázi a hlavně účinné, vložily jsme do testování přípravek Blokurima, který obsahuje cennou látku D-manózu. A dle vašich skvělých recenzí vás produkt skutečně zaujal. A pokud se jej teprve chystáte vyzkoušet, pak vás tento článek a hlavně zkušenosti našich testerek mohou skvěle inspirovat. Vyrazte do boje proti zánětům močových cest se silným pomocníkem.

Blokurima k péči o močové cesty

Můžete jej užívat v akutních případech i dlouhodobě a také preventivně, např. před pohlavním stykem.

D-manóza

je jednoduchý, tělu vlastní cukr, velmi podobný glukóze. Je to bílý prášek bez chuti a zápachu, který se po vsypání do vody rychle rozpustí. Na rozdíl od jiných cukrů se po vstřebání do organismu nijak nemetabolizuje – je téměř celý v nezměněné formě vyloučen ledvinami do moči jako odpad.

Ověřeno klinickým studiem

D-manóza se po vyloučení do moči váže na pili („chapadla“) uropatogenních bakterií rodu Escherichia coli (původce 90% zánětů močového měchýře) a zabraňuje jim tak k přilnutí ke stěně močového měchýře.

Vhodné i pro diabetiky, celiaky a těhotné ženy.           

Více informací ZDE.

Chcete-li porovnat cenu produktu, klikněte ZDE. ;-)

 

"Přípravek dorazil akorát včas,“ shodují se testerky

Testování produktu Blokurima jsme naplánovaly těsně před létem. Proto byl o výrobek obrovský zájem a těší nás vaše vesměs kladné recenze. Z testování jste byly nadšené a zde jsou některá z mnoha vašich hodnocení.

„Z testování jsem byla nadšená,“ píše nám testerka Veronika87 a neskrývá nadšení. „Líbí se mi balení, rychlá příprava a také výborná chuť, která je neutrální. U podobných přípravků se vždy obávám, aby chuť nebyla hořká. Na záněty trpívám bohužel často i několikrát do roka. Tento produkt budu určitě využívat pravidelně“, doplňuje Veronika.

Vyhovuje mi, že je to prášek rozpustný ve vodě. Můžu si ho vzít kamkoliv sebou,“ napsala nám Hanaslav55.

Co vás na přípravku Blokurima nejvíce potěšilo?

  • Praktické balení
  • Snadná příprava
  • Neutrální chuť
  • Přírodní složení

O tom, jak se zbavit zánětu močového měchýře se můžete dočíst ZDE.

 

Máte i vy zkušenosti? Sdílejte je s námi. Hodnocení můžete vložit pod článek. A pokud ještě nevíte a vybíráte, přečtěte si recenze žen, které měly možnost produkt vyzkoušet.*enzo*

Hodnocení
30
avatar
Lucie
klad Tak tedy Blokurima určitě splnil moje všechna očekávání. Nemá vedlejší účinky a za to jsem nejvíc ráda. Bohužel na tyto problémy hodně trpím a tak jsem ráda, že si můžu zajít do lékárny a koupit si tam tohle, co opravdu funguje. Rozhodně doporučuji! Je super
avatar
Marika
klad Kdo nikdo bolest "močáku", tak neví, jak strašně nepříjemné a bolestivé toto onemocnění je. Když jsem ho měla poprvé, nechápala jsem, co to je. Osvědčilo se mi vždy hodně pít a užívat brusinky. Snažím se tomuto problému nyní předcházet, ale pokud se znovu objeví a potrápí, rozhodně vyzkouším Blokurimu, protože mě její popis naprosto nadchnul.
avatar
Kateřina
klad Netestovala jsem zde, ale.ze zdravotních důvodu jsem vyrazila na nákup do lékárny a právě tento přípravek mi byl lékárníci doporučen. Zabral opravdu velmi rychle. Dávkování je jednoduché, požít se to dá. Takže při dalsich obtížích sáhnu na 100% opět po tomto pripravku
avatar
Lenka
klad Tento přípravek jsem si koupila na doporučení z žen s.r.o. a musím říci, že je výborný - skvěle se rozpustí ve vodě, balení po sáčcích na 1 použití je super, nemusí se nic odměřovat, chuť je neutrální, takže nevadí jazyku. Již po 2 sáčcích mi obtíže ustoupily a asi jsem vyléčená, cítila jsem dole řezání a trošku pálení. Je také dobře, že přípravek není na recept.
klad Mohlo by to být levnější, je to docela drahé.
avatar
Věra
klad Zánět močových cest zná asi každá z nás. Zkoušela jsem například brusinkové čaje apod, které neměli ale moc velký efekt. Velice nerada používám chemické přípravky a proto velmi oceňuji každou přírodní cestu, jakou je Blokurima. Skvělé je, že nemá žádnou příchuť, protože každá se mi po čase znechutí. Výborný prostředek, který pomáhá!
avatar
Zdenka
klad Záněty močového měchýře občas trpím a musím říci, že tento výrobek jsem ještě v regálech lékáren nezaregistrovala, používám vesměs ty s obsahem brusinek. Blokurimu jsem použila, když se u mě začal nepříjemný pocit zánětu projevovat a musím říci, že již po dvou sáčcích byly starosti zcela pryč. Věřím, že prostředek je opravdu efektivní a jeho účinek zafunguje hned. Jsem ráda, že jsem měla možnost ho poznat. Děkuji a rozhodně doporučuji.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testovat Blokurima 30 sáčků. Zánětem močových cest trpím často a musím říct že po použití tohoto přípravku my moc pomohlo. Už při prvních náznacích pálení, stačí si vzít jeden sáček a hned se objeví pocit úlevy. Všem mohu jen doporučit.
avatar
Jiřina
klad Jsem ráda, že jsem se umístila mezi testerky a měla možnost vyzkoušet Blokurimu. V létě vždy trpím záněty a prochladnutím , i doktor - gynekolog mi doporučil vysvlékat plavky po koupání ať už v řece,nebo rybníku, ale i v bazénu. Blokurima je pro mě záchranou. Používám ji preventivně a funguje.
klad nemám žádné výhrady k produktu.
avatar
Jirina
klad s produktem Blokurima - mamosa jsem velmi spokojená - nadšená, je to přesně pro nás, pro ženy s problémovým močovým ústrojím . Je to záchrana jak v létě, při koupání a následným nachlazením v mokrých plavkách , tak i v zimě, kdy trpíme prochladnutím při lyžování , bruslení , nebo i v nepříliš teplých botkách
klad nemám nic , co bych přípravku blokurima vytkla
avatar
Denisa
klad Získala jsem možnost testovat přípravek Blokurima 30 sáčků a musím říci,že je to super pomocník na záněty močového ústrojí. Dost často na ně trpím a tento přípravek mi na dovolené dost pomohl. Je super,že je v sáčcích, můžu vzít kamkoliv sebou, chuťově je taky ok a hlavně zabere a je přírodní,což taky vítám. Určtě mohu vřele doporučit všem ženám.
avatar
olivie
klad Blokurimu pouzivam uz dlouho,Záněty močových cest trpím dlouhodobě, proto vítám každou pomoc. Přípravek Blokurima mě dost pomohl. Vždy když už začínaji cítit první příznaky,tak sahnu po krabičce,a vždy pocitům rychle úlevu..nedal na tuhle pomoc dopustit. Doporučují každému kdo hledá rychlou úlevu..
avatar
Jarmila
klad Záněty močových cest trpím dlouhodobě, proto vítám každou pomoc. Přípravek Blokurima mě dost pomohl. Jeho používání formou rozpustného prášku je velmi jednoduché. Tablet užívám už víc než dost. I chuťově je příjemný. Rozhodně ho všem vřele doporučuji
avatar
Lenka
klad S přípravkem Blokurima jsem byla velmi spokojena. Obtíže se zlepšili. Určitě mi od tedka Blokurima nebude chybět doma .Na záněty močáku opravdu super. Navíc, se mi líbilo, že je ve formě prášku a je poměrně bez chuti.*smile* Doporučuji opravdu všem.
avatar
Daniela
klad S Blokurimou se proti zánětům močových cest dá účinně bojovat. Pozitivní účinky nastupují rychle a úleva od je brzy znatelná. Líbí se mi že to nejsou tablety, které se musí polykat, ale, že Blokurima je ve formě rozpustného prášku, což mám mnohem raději. A i chuť je v pohodě a hlavně pomůže. Proto ho všem, kdo trpí s problémem zánětů močových cest doporučuji.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jana
klad Testovaný přípravek Blokurima dorazil právě včas. Zahájila jsem léčbu podle přiloženého příbalového letáku dle schéma "akutní obtíže" a musím říci, že mi skvěle zabral při počínajcím zánětu močových cest. Již druhý den, mi začaly ustupovat bolesti v podbřišku. Myslím, že tím jsem zřejmě předešla antibiotické léčbě. Teď v období koupání ve studené vodě budu ho budu raději užívat preventivně, abych předešla i prvním příznakům onemocnění.
klad Pozitivní je, že rychle učinkuje.
klad Užívání je naprosto bezproblémové.
klad Rozhodla jsem se, že vyzkouším preventivní užívání.
klad Děkuji, že jsem mohla vyzkoušet tento skvělý produkt. Určitě ho doporučuji lidem s močovými problémy vyzkoušet. :-D
klad Dlouhodobé užívání vyjde na nějakou tu korunu vyjde, ale myslím, že zdraví je důležité a proto se do tohoto přípravku vyplatí investovat.;-)
avatar
Zdeňka
klad Na tomto doplnku stravy se mi líbí, že obsahu je složku D-manóza, která je vhodná pro osoby trpící častými potížemi s močovým ústrojím a že tento produkt lze použít i preventivně, což byl můj případ. Děkuji za testování, produkt jsem vyzkoušela a během testování jsem zánětem močového měchýře neonemocněla. Užívání produktu bylo v příjemné podobě, balení v sáčcích mi vyhovovalo, nemusela jsem nic složitě odměřovat, dá se využívat diskrétně např. i v práci. Chuť OK.
avatar
Alena
klad Na Blokurimě oceňuji její praktické balení do sáčků, odpadá tak odvažování a hlavně jí mohu mít kdykoli diskrétně sebou.
klad Dále oceňuji rychlou rozpustnost přípravku a její chuťovou neutrálnost. Nejvíc si ale cením jejího účinku. Od problémů s počínajilcím zánětem mi pomohla za necelé 3 dny, takže u nás se určitě stane stálicí...
příloha
avatar
Veronika
klad super!!! Jsem z testování vážně nadšená. Jednak z balení samotného - rychlá příprava a zároveň z chuti, která je neutrální. U podobných věcí se vždy obávám, aby chuť nebyla hnusná. Na bolest - zánět trpívám bohužel často. Několikrát do roka se objeví. O léčivé látce - manóze jsem si něco přečetla a samá pozitiva. Takže budu už nyní kupovat tento produkt. Při bolestech - variantu v červené krabičce a poté tuto, kterou jsem měla možnost testovat. Vyplatí se.
avatar
Petra
klad Také mám občas s močovým měchýřem potíže. Zejména teď, v letním koupacím období. Zkoušela jsem na doporučení kamarádky a potíže se letos zatím neobjevily. Snadné užívání díky jednotlivě baleným dávkám. Dobrá cena. Určitě si koupím další balení, také pro sestru a maminku.
Zobrazit více recenzí