Otestovaly jste domácí reproduktor Niceboy BOOGIE s neuvěřitelně silným a kvalitním zvukem

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
3x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 11. 2018
do 9. 12. 2018

Niceboy BOOGIE je domácí reproduktor s působivým výkonem 50W a opravdu neuvěřitelně silným a kvalitním zvukem. Je vyráběn v designu rockové hudební aparatury, což z něj dělá skvělý interiérový doplněk, který perfektně ozvláštní každý interiér. Nenechte se však zmást retro designem, Niceboy BOOGIE je nabitý moderními technologiemi, hudbu si přes něj pustíte přímo z telefonu, pomocí Bluetooth připojení, z USB disku, nebo „po staru“, přes audio kabel.

Zvuk jako zvon

Vaše oblíbená hudba dostane z Niceboy BOOGIE zcela nový rozměr. Zvuk z něj je jednoduše dechberoucí – silný, hutný a přitom křišťálově čistý. A když otočíte „volume“ zcela doprava, budou si vaši hudbu užívat i sousedé. Velkou výhodou je možnost si pomocí otočných knoflíků (potenciometrů) nastavit úroveň výšek a basů, díky čemuž si zvuk můžete vyladit přímo na míru vašemu uchu.

Nejen stylový, ale i praktický

Na horním ovládacím panelu se kromě páčky zapínání a otočných ovladačů hlasitosti a ekvalizéru, nachází také tlačítka pro bezdrátové spárování, start/stop či posouvání skladeb. Panel obsahuje také USB port a audio vstup. Reproduktor je navíc vybaven úsporným režimem, po jehož přepnutí se reproduktor po 9 minutách neaktivity automaticky vypne.

Kvalita ve všech směrech

Celý reproduktor je potažen odolnou kůží. Kromě jejího stylové vzhledu je výhodou i její snadná omyvatelnost. Reproduktor stojí na čtyřech protiskluzových nohách, které poskytují dostatečný prostor basovým vývodům na jeho spodní straně. Reproduktor je i uvnitř osazen kvalitními komponenty, jimž vévodí dvě sady reproduktorů s průměrem 45mm a 15mm a celkovou silou 50W.

Stylový retro design

Reproduktor BOOGIE přichází ve dvou osobitých designových variantách. Varianta CLASSIC je vpředu osazena elegantním, černo-stříbrným úpletem, který skvěle doplňuje celkový vzhled reproduktoru. Spolu s černou kůží, kterou je reproduktor potažen, a matným kovem na ovládacím panelu tak perfektně oživí každý interiér. 

 

Hodnocení
4
avatar
Bohumila
Vzhled: Reproduktor je v parádní retro verzi. Ovládací panel je umístěn z horní strany. Jsou zde umístěny tři otočné ovladače – hlasitost, bassy a treble. Dále je zde přepínač on/off opět s retro páčkou. Zbylé místo vyplňují tři tlačítkové ovladače s funkcí vpřed/vzad/pauza a dále vstup na usb a aux. Chod otočných ovladačů je výborně odladěný a je radost s nimi točit. Funkčnost: Spárování přes Bluetooth je velmi jednoduché, stačí přidat zařízení v telefonu/televizi a okamžitě začne přehrávat. Sympatické je, že po ukončení reprodukce reproduktor sám přechází do režimu standby. Zvuk: Napříč žánry je dostatečný a nejsou znát žádné rezonance či zkreslení. Velkou výhodou je i velké spektrum nastavení hlasitosti, kdy je možné použít reproduktor i pro noční reprodukci slabého zvuku. Zde je také velké plus, že nic ve „vnitřnostech“ nehučí. Ohledně maximální intenzity bych asi čekala víc. Ač je zde regulování basů, tak nebudou spokojeni příznivci ostrých hloubek.
klad vzhled
klad zvuk
klad konektivita
klad jednoduché ovládání
klad chybí ostré basy
avatar
Lucie
Příjemný reproduktor s užitečnými funkcemi. Asi tak nějak bych shrnula dojmy z testování reproduktoru Niceboy BOOGIE. I přesto, že "retro" stylizace nemusí sedět každému, je jeho vzhled velmi decentní a nijak rušivý. V klidu si ho tak můžete umístit do obývacího pokoje, aniž by na sebe strhával veškerou pozornost v místnosti. Ovládání je jednoduché a intuitivní (zvládla jsem i bez návodu). Vše umístěné nahoře a dobře přístupné. Mimo hlasitosti hudby je možné snižovat, či zvyšovat úroveň basů a výšek, což vnímám jako vítanou funkci. Co se týká hudby, mohl by být zvuk o něco čistější a basy hlubší. Odpovídá to tak rockové stylizaci. Elektronickou hudbu si na něm užijete už o něco méně. Na reproduktor své kategorie je to ale i tak velmi slušné. Výkon 50W a citlivost 80dB je více než dostatečná na to, aby jste hudbu slyšeli po celém bytě nebo tím naštvali vaše sousedy :-) Celkově mohu reproduktor určitě doporučit. V naší domácnosti se již s úspěchem zabydlel!
klad USB a 3,5mm jack připojení
klad Rychlé bluetooth
klad Snadné ovládání
klad Vzhled
klad Výkon
klad Balení obsahuje kabel jack-jack.
klad Těžko hledat lepší reproduktor v této kategorii.
klad Mohl by být čistější zvuk.
klad Basy jsou trochu ploché.
avatar
Michal
Reproduktor Niceboy Boogie je velice kvalitní a velice estetický. Hodí se i k modernímu nábytku. Co se týče zvuku, tak nemám výhrady. Hraje dost slušně a sousedi si ani nestěžovali, i přes kvalitní vysoké basy. Rozhodně doporučuji ostatním minimálně vyzkoušet.
klad zvuk
klad basy
klad vzhled
klad délka propojovacího kabelu a umístění konektoru
avatar
Ivana
Reproduktor je krásný stylový kousek a jeho retro verze nemá chybu. Mám chytrý telefon a tak jsem využila Bluetooth, připojení bylo opravdu rychlé. Zvuk z reproduktoru je silný a čistý. Výhodou je, že při neaktivitě a přepnutí do úsporného režimu se reproduktor sám vypne. Ovládání otočnými knoflíky je velmi jednoduché.
klad Jenoduché ovládání
klad Rychlé připojení
klad Dsign
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel