Jak jsou naše testerky spokojené s parním generátorem Braun IS 2143.BL z řady CareStyle Compact? To se dočtete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 10. 2021
do 15. 12. 2021

parní generátor Braun IS 2143.BL z řady CareStyle Compact

Objevte dokonalý design. Již 100 let stojí značka Braun na třech důležitých principech, ke kterým ji inspirovali lidé: Dokonalý design je jednoduchý, funkční a vydrží léta.

Ještě výkonnější CareStyle Compact přináší silnější parní výkon a vylepšené funkce této kompaktní řady. Nejmenší parní generátory CareStyle Compact mají unikátní vertikální tvar a jejich základna se vejde na list papíru A4. Používání a skladování je tak mimořádně jednoduché. Řada je vybavena inteligentní technologií iCare, světově první nahoru zahnutou eloxovanou žehlicí plochou 3D FreeGlide, silným parním výkonem až 460 g/min, a celou řadou inovací. Bez problémů si poradí i s těmi nejvíce zmačkanými kusy oblečení. Díky šikovné 1,5 litrové nádržce na vodu, nízké hmotnosti žehličky a kompaktním rozměrům vyžehlíte dokonce i velké množství oblečení, povlečení nebo ručníků rychle, efektivně a bez námahy.

Zárukou účinnosti parního generátoru CareStyle Compact je silný parní ráz, který umožňuje vyžehlení všech nedokonalostí bez ohledu na stupeň zmačkání materiálu. Výkon 2400 W ve spojení se silným parním výstupem 125 g/min umožňuje rychlé a precizní žehlení všech druhů oblečení a dostane se i do nejhůře dostupných míst. DoubleSteam technologie s parním rázem 420 g/min a parním tlakem 6 barů důkladně proniká látkou, což šetří čas, který žehlením strávíte. Pro dosažení perfektních výsledků není nutné vynakládat tak velké úsilí, jako tomu bylo dosud. DoubleSteam technologie. Díky možnosti vertikálního žehlení parou můžete oblečení velice snadno osvěžit.
Více informací najdete TADY.

Hodnocení
2
avatar
Kvetoslava Borovickova
Krásný parní generátor v dobré cenové relaci, elegantní, není těžký, lehce se s ním žehlí, odpadá třídění prádla, protože se žehlí stále na jednu teplotu, což znamená i velkou úsporu času. Vyhovuje mi, že se vejde na odkládací plochu žehlícího prkna, nemusím přistavovat stoličku. Krásně se vejde do poličky do skříně, nezabírá moc místa.
klad doplňování vody v průběhu žehlení
klad malý, skladný
klad žehlení všeho prádla na jednu teplotu
klad mohla by mít otočnou hadici na páru
příloha
avatar
Marketa
Skvělý parní výkon, vyžehlím i více prádla zároveň. Oceňuji velkou nádržku na vodu. Oceňuji i nízkou váhu tvar žehlicí plochy, která skvěle klouže po jakémkoliv druhu tkaniny. Nakonec to nejlepší, vertikální napařování, které je skvěle nejen pro šaty, košile, ale i pokrčený kabát pára zvládla. Cena produktu a líbivý design, který je navíc prakticky pro skladování je další velká výhoda.
klad Velká nádrž na vodu
klad Cena
klad Vertikální žehlení
klad Jednoduché ovládání se zvukovým signálem
klad V krabici nebyl nikdo, kdo by žehlil místo mě :)