Otestovaly jsme výkonného pomocníka na zmačkané prádlo v podobě parního generátoru Braun IS 2144.BK z řady CareStyle Compact

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
1x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 1. 12. 2021
do 15. 12. 2021

Parní generátor Braun IS 2144.BK z řady CareStyle Compact

Objevte dokonalý design. Již 100 let stojí značka Braun na třech důležitých principech, ke kterým ji inspirovali lidé: Dokonalý design je jednoduchý, funkční a vydrží léta.

Ještě výkonnější CareStyle Compact přináší silnější parní výkon a vylepšené funkce této kompaktní řady. Nejmenší parní generátory CareStyle Compact mají unikátní vertikální tvar a jejich základna se vejde na list papíru A4. Používání a skladování je tak mimořádně jednoduché. Řada je vybavena inteligentní technologií iCare, světově první nahoru zahnutou eloxovanou žehlicí plochou 3D FreeGlide, silným parním výkonem až 460 g/min, a celou řadou inovací. Bez problémů si poradí i s těmi nejvíce zmačkanými kusy oblečení. Díky šikovné 1,5litrové nádržce na vodu, nízké hmotnosti žehličky a kompaktním rozměrům vyžehlíte dokonce i velké množství oblečení, povlečení nebo ručníků rychle, efektivně a bez námahy.

Zárukou účinnosti parního generátoru CareStyle Compact je silný parní ráz, který umožňuje vyžehlení všech nedokonalostí bez ohledu na stupeň zmačkání materiálu. Výkon 2400 W ve spojení se silným parním výstupem 125 g/min umožňuje rychlé a precizní žehlení všech druhů oblečení a dostane se i do nejhůře dostupných míst. DoubleSteam technologie s parním rázem 460 g/min a parním tlakem 6 barů důkladně proniká látkou, což šetří čas, který žehlením strávíte. Pro dosažení perfektních výsledků není nutné vynakládat tak velké úsilí, jako tomu bylo dosud. DoubleSteam technologie Díky možnosti vertikálního žehlení parou můžete oblečení velice snadno osvěžit.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
2
avatar
Eva
S parním generátorem jsem velmi spokojena. Žehlení je snažší a rychlejší, parní ráz je znát. Žehlička je výrazně lehčí než klasická. Výhodou je i možnost "uzamčení" žehličky k parnímu generátoru, čímž je její uskladnění bezpečnější. Její nákup mohu jen doporučit, práci neubere, ale rozhodně ji ulehčí. :-)
klad možnost vertikálního žehlení
klad jednoduché ovládání
klad design
klad upozornění na odvápnění
klad nevyjímatelná nádržka
avatar
Petra
Tento parní generátor Braun CareStyle mě opravdu překvapil, oproti mému starému parnímu generátoru je prádlo vyžehleno takovou rychlostí, že smekám a to je tento generátor o hodně menší a skladnější. Design je opravdu moc pěkný a provedení je kvalitní. Chválím, kudy chodím! Doporučuji opravdu všem, co mají doma málo místa a chtějí i přes to skvělý a rychlý výkon. S tímto generátorem je pro mě žehlení zábavou. Lze využít k vertikálnímu i horizontálnímu žehlení.
klad design
klad velikost
klad vyžehleno za poloviční dobu
klad eco program
klad malej ale šikovnej
klad vertikální i horizontální žehlení
klad snadná manipulace
klad snadná údržba
klad Možná hodně hrubá hadice z generátoru do žehličky, horší manipulace, ale člověk si zvykne :)