Otestujte pomocníka na zmačkané prádlo v podobě parního generátoru Braun IS 2144.BK z řady CareStyle Compact

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
6
Přihlásit se můžete do
26. 9.
23:00
konec testování
7. 10. 2021

Koho hledáme

Hledáme 6 testerů z České republiky, kteří si zakoupí a otestují parní generátor Braun CareStyle Compact IS 2144.BK se slevou 30 %,.

  • Finální cenu po slevě najdete v přihlašovacím dotazníku skrz tlačítko "PŘIHLÁSIT SE K TESTOVÁNÍ PRODUKTU".    

Parní generátor doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu a na Heureka.cz

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup parního generátoru Braun CareStyle Compact IS 2144.BK.

Redakce ze všech odpovědí vybere 6 testerů, kteří získají slevu 30 % na nákup produktu.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením parního generátoru Braun CareStyle Compact IS 2144.BK!

Parní generátor Braun IS 2144.BK z řady CareStyle Compact

Objevte dokonalý design. Již 100 let stojí značka Braun na třech důležitých principech, ke kterým ji inspirovali lidé: Dokonalý design je jednoduchý, funkční a vydrží léta.

Ještě výkonnější CareStyle Compact přináší silnější parní výkon a vylepšené funkce této kompaktní řady. Nejmenší parní generátory CareStyle Compact mají unikátní vertikální tvar a jejich základna se vejde na list papíru A4. Používání a skladování je tak mimořádně jednoduché. Řada je vybavena inteligentní technologií iCare, světově první nahoru zahnutou eloxovanou žehlicí plochou 3D FreeGlide, silným parním výkonem až 460 g/min, a celou řadou inovací. Bez problémů si poradí i s těmi nejvíce zmačkanými kusy oblečení. Díky šikovné 1,5litrové nádržce na vodu, nízké hmotnosti žehličky a kompaktním rozměrům vyžehlíte dokonce i velké množství oblečení, povlečení nebo ručníků rychle, efektivně a bez námahy.

Zárukou účinnosti parního generátoru CareStyle Compact je silný parní ráz, který umožňuje vyžehlení všech nedokonalostí bez ohledu na stupeň zmačkání materiálu. Výkon 2400 W ve spojení se silným parním výstupem 125 g/min umožňuje rychlé a precizní žehlení všech druhů oblečení a dostane se i do nejhůře dostupných míst. DoubleSteam technologie s parním rázem 460 g/min a parním tlakem 6 barů důkladně proniká látkou, což šetří čas, který žehlením strávíte. Pro dosažení perfektních výsledků není nutné vynakládat tak velké úsilí, jako tomu bylo dosud. DoubleSteam technologie Díky možnosti vertikálního žehlení parou můžete oblečení velice snadno osvěžit.


Více informací najdete TADY.