BUITONI Piccolinis

image
otestováno
Počet recenzí
56
jak jste hodnotily
5
46x
4
6x
3
2x
2
2x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 1. 4. 2014
do 14. 5. 2014

Zdarma jste u nás tyhle malé pizzy mohly ochutnat anebo si svou krabici rovnou odnést. Datum 24. dubna!

BUITONI Piccolinis je devět mini pizz pečených v naší kamenné peci. Perfektní řešení pro mnoho situací: nečekaná návštěva, večírek, zahradní slavnost, večeře se salátem nebo jednoduše jen něco malého k zakousnutí. Tenké křupavé těsto s bohatou oblohou v oblíbených příchutích jsou chutným občerstvením, které je za pár minut horké a voňavé na stole.

Tre Formaggi - 9 mini pizz s omáčkou z crème fraîche a třemi druhy sýrů.

Proscuitto - 9 mini pizz se sýrem eidam, vařenou šunkou, uzenou šunkou a rajčatovou omáčkou.

Cremosa - 9 mini pizz s cibulí, uzenou šunkou, vařeným uzeným vepřovým masem a crème fraîche.

 

BUITONI

Domovem značky BUITONI je italské Toskánsko. V srdci této přímořské oblasti, ve vile Casa Buitoni, vznikají již od roku 1827 recepty inspirované toskánským šarmem a životním stylem – pohodou a radostí z každodenních maličkostí života.

Vynikající pokrmy značky BUITONI se připravují pouze z čerstvých a přírodních ingrediencí.

Casa Buitoni

Mezi pahorky v Sansepolcro v samém srdci Toskánska sídlí Casa Buitoni. V této neoklasicistní usedlosti žila rodina Buitoni mnoho let, kdy se stala strůjcem prvních úspěchů této značky, a hodnoty této rodiny jsou ještě dnes patrné na zanícení, se kterým jsou všechny výrobky BUITONI vytvářeny.

V současné době je Casa Buitoni důležitým střediskem výzkumu a vývoje a rovněž střediskem celosvětových styků této značky. Právě zde tepe srdce společnosti BUITONI, která je synonymem té nejlepší italské kuchyně.

Majitelem ochranných známek BUITONI La Pizzeria a BUITONI Piccolinis je  „Société des Produits Nestlé S.A.®“.

www.buitoni.cz

https://www.facebook.com/Buitoniczsk

 

[*] [*] [*] POSLEDNÍ JARNÍ PIZZA DEN s BUITONI ! [*] [*] [*]

Ve čtvrtek 24. dubna ste se v naší Pracovně v Karlíně möhly jen tak zastavit a tyhle excluzivní BUITONI Piccolinis ochutnat anebo si vybrat svou oblíbenou příchuť a krabici si odnést domů. ;-) :-{}

 

Hodnocení
56
avatar
Martina
avatar
Martina
avatar
Jitka
avatar
Lucie
klad Vybrala jsem si Proscuitto příchuť a byla opravdu výborná. Navíc to byla rychlá bezstarostná večeře. A zabrala jen pár minut :-)
avatar
Ludmila
klad Koupili jsme si je s přítelem v obchodě a jsou moc dobré, určitě doporučujem :-)
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad dobrota
avatar
Dorota
avatar
Dana
klad Kupuji si je do práce :-) Mám je ráda
avatar
Denisa
klad
avatar
Ludmila
klad ráda bych otestovala
avatar
Věra
klad dobrá!
avatar
Lenka
klad Včera jsme ochutnali a jsou moc dobré. Těsto je křupavé, přesně tak jak to máme rádi.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
klad skvělá
avatar
Martina
avatar
renata
klad Moze byt dobre
avatar
Monika
klad veru je dobré
avatar
Marianna
klad videla som v jednom letáku-že majú akciu na tieto mini-pizze,no ešte som ich neskúšala.
avatar
Tomas
avatar
Dagmar
klad velice kvalitní a moc dobré
klad malá porce
avatar
marie
klad Mini pizzy od Buitoni jsou opravdu dobré a vhodné i jako sváča nebo večeře. Když přijde nečekaná návštěva, je to rychlé a chutné pohoštění pro všechny. Vyzkoušeli jsme tento produkt a moc nám chutnal.
avatar
Kristýna
klad Piccolinis od Buitoni jsou malinkaté pizzy, spíše takové jednohubky. Jsou velice chutné, kvalitní. Možnost výběru z několika příchutí je skvělá. Pozor ale na jednu věc! Tím, jak jsou maličké budete mít chuť spořádat jich minimálně vagón :D protože chutnají opradu skvěle :)
avatar
Lena
avatar
Klára
avatar
Dominika
avatar
Zuzka
klad Výborná chuť, rychlá příprava
avatar
Lenka
avatar
Jana
klad mňamózní, doporučuji :)
avatar
Helena
klad Pizza Buitoni je velice dobrá.Zrovna tahle je opravdu moc malá.Mojí rodině by k večeři nestačilo ani takových deset.Pizze Buitony jsou opravdu nejlepší,nejchutnější.Mají také své stránky na které se ráda dívám.
avatar
Zdenka
klad Mini pizzu jsem ještě neochutnala.Bydlím od Prahy daleko,takže si je musím koupit v obchodě.
avatar
Eva
klad Ačkoliv si mraženou pizzu nekupuji, tento výrobek mě velmi mile překvapil. Moc dobré, křupavé, dobře ochucené.
avatar
Kateřina
klad Moc dobré, doporučuji
avatar
Martin
klad Proscuitto - vyborná chut, rychla priprava a padne akurat do ruky ;)
klad mensia gramas, ako keby bola jedna vcelku
avatar
Jana
klad vynikají chut
avatar
Lenka
klad Malé porce jsou fajn jako jednohubky na večírek. Po upečení drží tvar.
klad Cena není vysoká. Rychlá příprava. Mezi mraženými polotovary patří k těm menším zlům, přesto si raději dám práci a pizzu si raději vyrobím od základu sama.
klad Nedá se srovnávat s čerstvým výrobkem. Chuť je umělá, pizzy mi přijdou dost slané. Zdaleka nevypadají tak dobře jako na obrázku na krabici. Pro lenocha lepší varianta než u nás dostupné konkureční výrobky, ale pro člověka, kterému záleží na tom, čím se krmí, je to bída,
avatar
Miloslava
avatar
Jaroslav
avatar
Michala
avatar
Petra
klad Tyto mini pizzyčky jsou oblíbené hlavně u mých dětí, během večera jsou obě moje malé holčičky schopné spořádat každá celé balení. Líbí se jim jak jsou malé a dávají jim přednost před klasickou pizzou. Navíc nemají žádné u dětí neoblíbené ingredience(např.olivy) a tak se po nich mohou utlouct.
avatar
Jaroslava
klad padnou akorát do ruky
klad jsou velice chutné
klad máme je moc rádi a jsou lepší než klasická pizza, děláváme je hodně často
klad nic
avatar
Iveta
klad Jsou dobré. Krásně malé, akorát do ruky. Mohli by udělat i více druhů. chutnali mi více než klasická pizza.
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Monika
klad Tyto pizzy kupuji pravidelně. Jsou skvělé, výborně ochucené a božsky křupavé. Mají jedinou nevýhodu, a to, že balení jsem schopna sníst celé sama a na posezení. Příprava je také jednoduchá, za 15 minut je vše hotovo. Je to skvělá večeře nebo občerstvení pro návštěvy, ale v tom případě bude třeba hodně balení.:-)
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Martina
klad BUITONI Piccolinis máme doma všichni moc rádi! Oblíbili jsme si jej hlavně proto, že když přijde nečekaná návštěva, hodí se do trouby a za chvíli je originální občerstvení na světě. Jsou křehké, křupavé s příjemnou chutí. Jen škoda, že jich není v balení více, hodilo by se to :-)
avatar
Daniela
klad BUITONI Piccolinis jsou velice dobré a chutnají. Jsou skvělé, výborně ochucené a nádherně křupavé. Jsou hezky malé, akorát krásně pasují do ruky. Po upečení dobře drží tvar. Cena není vysoká. Rychlá je jejich příprava, což je super. Rozhodně je všem vřele doporučuji alespoň ochutnat.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad stejně jako PIZZA BUITONI La Pizzeria , nám moc zachutnali i BUITONI Piccolinis.. Rychlá a dobrá večeře, vždy k dispozici. Těsto je křupavé a křehké, nápln velice poctivá a dobrá.. celá naše rodinka doporučuje!!! chutnájí moc i našemu dvouletému synovi :)
avatar
Kamila
klad BUITONI Piccolinis doma milujeme. Hned jak se vloží do trouby, tak je děti kontrolují, aby se udělaly do zlatova. Aby byly křupavé. Kořeněné jsou moc dobře. Už je nedochucujeme. Pak už jen putují rovnou do papuly. Doporučuji všem, co mají mlsné jazýčky. Co mají vybíravé děti. A všem, kteří jsou gurmáni!!!!!!!!!
avatar
Iva
klad BUITONI Piccolinis výborné malé pizzy, které jsou vždy k dispozici, když přijde nečekaná návštěva , dobrá svačinka a nebo jen tak pro mlsné jazýčky. Rychlá příprava, vynikající chuť, možnost vybrat si podle chuti ingredience . Jídlo z čerstvých surovin. A hlavně je vynikající chuti a vždy po ruce.
avatar
Martin
příloha
klad Tyto výborné malé pizzy Buitoni Piccolinis jsou skvělou pochoutkou nejen na zahnání hladu i chutě, ale skvěle se hodí i jako pohoštění pro nečekanou návštěvu, nebo na zakousnutí k vínku. Vždy máme alespoň jednu krabici v mrazáku. Skvěle se jí, jsou křupavé, dobře se drží v ruce díky své velikosti. Občas přidáme nahoru před pečením nějakou dobrotu navíc, ale jinak samy o sobě jsou moc chutné.
avatar
Dádinka
klad Tyhle pizzy mě opravdu mile překvapily. Nejen,že výborně chutnají,ale jsou udělané akorát tak do ruky,což ocenuji :) Když se ozve návštěva,strčím do trouby a během pár minutek mám pohoštění na stole. Syn ji také miluje. Vyzkoušeli jsme všechny příchutě.Můžu jen doporučit. Je to skvělá pizza.