Na rande, do práce i na procházku elegantně a pohodlně v BUSHMAN košili Catalina!  

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
15
Přihlásit se můžete do
30. 5.
23:00
konec testování
22. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 15 testerek z České republiky, které vedou aktivní život v pohybu, venku i uvnitř, které hledají multifunkční oblečení na schůzku i pro volný čas a ocení přírodní materiály, šetrnost k přírodě, a prioritou je pro ně pohodlí a pohoda. Testerky si zakoupí BUSHMAN košili Catalina beige se slevou 1 500 Kč, tedy za finální cenu 199 Kč vč. dopravy zdarma. Košili otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a na sociálních sítích.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup BUSHMAN košili Catalina beige.

Redakce ze všech odpovědí vybere 15 testerek, které získají BUSHMAN košili Catalina Beige se slevou 1 500 Kč, tedy za 199 Kč vč. dopravy zdarma.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením BUSHMAN košile Catalina Beige za 199 Kč.

BUSHMAN košile Catalina beige 

Milé testerky. Tahle košile není BUSHMAN klasika. Ale právě proto budeme rádi, když ji vyzkoušíte a dáte nám vědět, zda jsme Vás překvapili příjemně, či nikoliv. Když svým známým ženám utrousíte referenci, že BUSHMAN není zdaleka jen pro chlapy, zdaleka ne jen pro staré a XXXL. A navíc, že BUSHMAN nemusíš oblékat od hlavy k patě, ale že u nás objevíš kousky, které se ti budou hodit do jakéhokoliv typu šatníku.

Dámská bavlněná košile CATALINA je celá ve folkovém stylu. A když folk, tak se vším všudy! Těš se na oversize střih, šňůrky a originální tisk. Košile je celopotištěná a výstřih lze upravit stahováním šňůrky. Tu můžeš nechat jen tak, anebo zavázat – fantazii se meze nekladou. Rukávy zapneš na kovový knoflík a vyrazíš. Pocit volnosti ještě umocní decentní rozparky na bocích košile.
Je to easy!

Specifikace:

  • 100% bavlna
  • 80 g/m2
  • oversize střih
  • celopotištěná

Více fotografií košile Catalina najdete TADY

Více informací označce BUSHMAN najdete TADY