Na rande, do práce i na procházku elegantně a pohodlně v BUSHMAN šatech Aria dark grey!

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
15
Přihlásit se můžete do
30. 5.
23:00
konec testování
22. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 15 testerek z České republiky, které vedou aktivní život v pohybu, venku i uvnitř, které hledají multifunkční oblečení na schůzku i pro volný čas a ocení přírodní materiály, šetrnost k přírodě, a prioritou je pro ně pohodlí a pohoda. Testerky si zakoupí BUSHMAN šaty Aria dark grey se slevou 1 600 Kč, tedy za finální cenu 299 Kč vč. dopravy zdarma. Šaty otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a na sociálních sítích.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup BUSHMAN šatů Aria dark grey.

Redakce ze všech odpovědí vybere 15 testerek, které získají BUSHMAN šaty Aria dark grey se slevou 1 600 Kč, tedy za 299 Kč vč. dopravy zdarma.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením BUSHMAN šatů Aria dark grey za 299 Kč.

BUSHMAN šaty Aria dark grey

Milé testerky. Tyhle šaty nejsou BUSHMAN expediční klasika. Ale právě proto budeme rádi, když ji vyzkoušíte a dáte nám vědět, zda jsme Vás překvapili příjemně, či nikoliv. Když svým známým ženám utrousíte referenci, že BUSHMAN není zdaleka jen pro chlapy, zdaleka ne jen pro staré a XXXL. A navíc, že BUSHMAN nemusíš oblékat od hlavy k patě, ale že u nás objevíš kousky, které se ti budou hodit do jakéhokoliv typu šatníku. Tyhle šaty, když doplníš elegantními lodičkami, můžeš vzít na meeting, když k nim vezmeš tenisky, můžeš vyrazit na procházku se psem, na nákup, na rande…

Tyhle „zavinovačky“ ti zaručeně zpříjemní léto! Přiléhavé tak akorát, projmuté decentně, s délkou pod kolena a se zavinovacím efektem. Tyhle šaty jednoduše přetáhneš přes hlavu, ale pořád budou působit jako klasické zavinovačky. Akorát že se vyhneš zdlouhavému šněrování. Paráda, co? Ušili jsme je z jemného modalu, což je přírodní materiál (druh viskózy), jemuž se přezdívá umělé hedvábí. Získává se z celulózy bukového dřeva a výsledkem je lehounké a jemné vlákno, které si zamiluješ. Pásek je velice variabilní – uvaž si ho kolem pasu nebo přetáhni na zadní díl a pořád budou vypadat skvěle.
V průkrčníku najdeš kontrastní vnitřní proužek.

Specifikace:

  • 95% modal, 5% elastan
  • 210 g/m2
  • zavinovací efekt
  • variabilní pásek
  • délka pod kolena

Více fotografií šatů Aria najdete TADY

Více informací označce BUSHMAN najdete TADY