Bylinná ústní voda Herbadent

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
41x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 25. května mezi 12 a 12:30 hodin. Celkem je pro vás připraveno 15 ústních vod.  [*] [*] [*]

Bylinná ústní voda Herbadent obsahuje vysoký obsah bylinného extraktu ze 7 léčivých bylin, který je prospěšný pro zdravé dásně. Je vhodná pro každodenní použití i při výskytů aftů v dutině ústní.

Obsahuje minimum alkoholu, proto nevysušuje ústní sliznice. Je bez přidaných fluoridů a chemických barviv.

V novém, větším balení je 400 ml ústní vody.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
44
avatar
Anna
avatar
Renata
avatar
Věra
klad Na testování bylinné ústní vody jsem se moc těšila, protože mám problémy s dásněmi tak jsem byla zvědavá na její účinky. Nejdříve mi moc nechutnala, ale potom jsem si na netypickou chuť zvykla. Dásně mi po ní méně krvácejí a je to den ode dne lepší. Moc oceňuji také přírodní složení a větší balení, které déle vydrží. Doporučuji.
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Marcela
klad Tato ústní voda obsahuje byliny, které jsem již dříve používala k výplachu úst. Tak jsem uvítala složení této ústní vody. Příjemně voní po hřebíčku a mátě. Má trochu nahořklou chuť. Již po pár dnech se mi zlepšily problémy s dásněmi.
avatar
Zuzana
klad Na ústní vodě Herbadent, kterou jsem měla možnost testovat, oceňuji složení, převažně bylinného charakteru a taky minimální množství alkoholu. Bylinková chuť nám doma vyhovuje, určitě znova tento výrobek zakoupím, kvůli složení, učinkům a taky oceňuji, že je to český výrobek.
avatar
Lucie
klad Vzhledem ke složení se dá asi předpokládat, že zde bude rozdíl od klasických ústních vod, které většina třeba používá. Od toho se odvíjí i netypická bylinná chuť, na kterou je potřeba si zvyknout. Určitě doporučuji co se týče dásní, postupně méně krvácí a jsou takové "odolnější". Tuto ústní vodu rozhodně za sebe mohu doporučit.
avatar
Hana
klad Ústní voda Herbadent mě překvapila jemnější bylinkovou chutí. Ocení hlavně ti, kterým vadí silné ústní vody. Účinky jsou znát na krčcích zubů, které se stáhnou a nekrvácí. Při pravidelném používání je na zubech a dásních znát ozdravení. Po používání vody je svěží dech a vůbec příjemný pocit čistoty v ústech. Líbí se mi i velké výhodné balení a hlavně, že ve složení není žádná chemie. Jsem spokojená s užitečným pomocníkem pro zdraví zubů a dásní. Děkuji za možnost testovat.
avatar
Věra
klad S radostí jsem otestovala ústní vodu HERBADENT. Líbí se mi, že má na rozdíl od ostatních ústních vod bylinné složení a těší mě, že se jedná o výrobek český. Chuť mi vyhovuje, ústní voda je jemná, ale účinná a za mě má jednoznačné doporučení.
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Magdaléna
klad V nákupu dávam přednost českým výrobkům a ve složení výrobků dávam přednost těm, který obsahují bylinky. Proto mě potěšila možnost testovat ústní vodu Herbadent. Mile mě překvapila chuť a taky pozitivní účinek na dásně, za mně můžu jen doporučit a přípravek si rozhodně ještě zakoupím :)
avatar
Helena
avatar
guest
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost otestovat ústní vodu Herbadent. Ústní voda má velmi příjemnou, jemnou bylinkovo-mentolovou příchuť. Pozitivně hodnotím také velké balení a přiloženou odměrku na víčku balení. Rádi vyzkoušíme i jiné výrobky ústní hygieny od této značky.
avatar
Hana
klad Nemám ráda klasické ústní vody, vadí mi, že mám pocit po použití, že mi "shoří pusa". U této ústní vody mě překvapilo, jak je chuť jemná, nic nepálí a je jemná k mým dásním. A i přesto funguje jak ma. Mám problémy s krvácením dásní a trošku pomohla při běžném používání. Mohu jen doporučit.
Zobrazit více recenzí