Bylinné čaje Pickwick Herbalis

image
otestováno
Počet recenzí
88
jak jste hodnotily
5
76x
4
10x
3
2x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 20. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě a napíší nám, jestli si sadu bylinných čajů vyzvednou osobně v Pracovně ŽENY s.r.o. v Praze nebo v Chrudimi. Dvacet pět sad čajů je připraveno v Praze a dvacet pět sad v Chrudimi. Testování proběhne 19. listopadu mezi 13 a 14 hodinou. [*] [*] [*]

Pickwick přestavuje nové funkční bylinné čaje Pickwick Herbalis využívající sílu pečlivě vybrané kombinace bylinek, jejichž účinky se vzájemně podporují. Tři nové čajové směsi příjemně zahřejí a překvapí svou lahodnou chutí.

Pickwick Herbalis Nachlazení 

Dominantní bylinkou čaje Pickwick Herbalis Nachlazení je aromatický zázvor. Vedle něj směs obsahuje květ černého bezu, lipový květ a fenykl - bylinku, která byla oblíbená už za dob našich babiček. Výraznou zázvorovou chuť doplňují i lehké tóny slézu a tymiánu.

Pickwick Herbalis Průdušky

Charakteristickou bylinkou čajové směsi Pickwick Herbalis Průdušky je lipový květ. Dalšími bylinkami, které dodávají čaji výjimečnou chuť, je tymián, voňavá mateřídouška a šalvěj nebo fenykl. Máta a anýz zajistí čaji příjemné větrové aroma.

Pickwick Herbalis Zažívání

Čajová směs Pickwick Herbalis Zažívání je specifická obsahem extra silné máty ze státu Oregon, která vyniká vyšším obsahem olejové složky a výraznější chutí ve srovnání s evropskou mátou. Silnou chuť máty doplňují heřmánek, fenykl, kořen lékořice, skořice a svěže vonící meduňka.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
88
avatar
Markétka
klad pokud váháte, zda produkt zakoupit, nebo radši ne, rozhodně vřele doporučuji, jen do toho. Požitek se vyplatí!!
klad Žádné nejsou, musím po dlouhé době říct, že u tohoto produktu se z mé strany zkrátka nedá zhola nic vytknout!! Jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost produkt vyzkoušet.
avatar
Dádinka
klad Tuhle zančku mám rád ajá i moje rodina. Je trochu dražší,než bych si přála,ale čaje jsou výborné a kvalitní. Tuhle řadu znám moc dobře,používala jsem čajík na nachlazení a opravdu mi pomohl.Bylinky mám všeobecně ráda a upřednostnuji je před chemickými léky. Čaj je opravdu účinný a doporučuji ho.
avatar
Iva
klad Bylinné čaje Pickwick Herbalis mohu jen doporučit. Jsou namíchané tak, aby účinně působily na konkretní nemoc. Vyzkoušela jsem čaj na zažívaní a byla jsem mile překvapená chutí namíchaných bylinek, které pozitivně zapůsobily na moje potíže se zažíváním. A i čaj na nachlazení výborně chutná, krásně voní a hlavně pomůže.
příloha
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Kamila
klad Koupila jsem je mamince jako dárek pod stromeček. Nejdříve je odkládala, a pak v době nachlazení zalezla do postele a čaj si konečně vařila. Na chuť si nestěžovala a potila se a potila, až se uzdravila. Dala ochutnat dědovi, který nebyl proti a krabička zmizela.
avatar
Markéta
klad Určitě doporučuji lidem, kteří nemají možnost si zajít na bylinky a doma si je nasušit, jednou jsem tento výrobek vyzkoušela, chuť byla příjemná, čaj se dal pít i víckrát denně a nesprotivil se mi. Patřím mezi ty co řeší nemoci hlavně pitím čajů a zatím se mi daří vše zvládnout bez prášků.
avatar
Jitka
klad Čaje od Pickwicku jsou tradičními výrobky. Z těchto novinek jsme doma vyzkoušeli druhy dva - Herbalis nachlazení a Herbalis průdušky. Jsou to voňavé čaje s výraznou bylinnou chutí. Více mně sedl ten na nachlazení, protože průduškový obsahuje anýz, který moc nemusím...
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Opravdu povedená řada čajů od pickwicku. Na všechny obtíže přes zažívání, nachlazení nebo kašel existuje řešení v podobě tohoto úžasného čaje. Léčení se pak o dost zkrátí a tělo se pročistí díky obsahu bylinek. příjemná chuť, obzvlášť po doslazení medem.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Lucie
klad Výborné čajíky! Užívám pravidelně při prvním výskytu nachlazení a mysím uznat, že mají něco do sebe! Jsou velmi chutné a hlavně účinné! Mám vyzkoušené všechny druhy a rozhodně doporučuji! Kvalitní výrobek!
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Lucie
klad VYzkoušela jsem bylinný čaj Pickwick Herbalis Nachlazení. Ač nejsem milovnicí zázvoru, tento čaj mi docela pomohl. První šálek jsem do sebe hrkla, abych zázvor ani nezaregistrovala. Ale musím přiznat, že tento čaj mi postupně zachutnal a občas švindluji a dám si jej jen tak :-)
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad tyto čaje jsou celkem dobré, ale ty ovocné jsou jeden velký hnus s prominutím. mají divnou chut která drží na jatźyku a nejde ničím zapít.. tyhle se daly .. hezké balení a hezyk voní
klad
avatar
Daniela
klad Bylinné čaje Pickwick Herbalis jsou chuťově velmi dobré, což se u většiny jiných bylinkových čajů nedá říci. Líbí se mi i jejich hezké balení. Chuť i vůně je příjemná, ne příliš intenzivní až trpká. Jsem s nimi velice spokojená. S jejich chutí i účinky a každému je mohu vřele doporučit.
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
Zobrazit více recenzí