Otestovaly jsme bundu, která vás ochrání před útokem násilníka

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotily
5
1x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 8. 2018
do 17. 8. 2018

Podzimní období přináší nejen nízké teploty, ale i úbytek denního světla. Už se nevracíme domů za světla, ale za šera a tmy. Právě v tomto období je potřeba chránit se nejen proti chladu.

Každým rokem stoupá v České Republice i v zahraničí počet napadení bodnou či řeznou zbraní. Ve většině případů jsou napadeny ženy a dívky, ať už za účelem oloupení nebo sexuálního zneužití.Proto česká firma C.H.PROTECTION přišla na trh s produktem, který je pomůže ochránit.

Firma navrhla a vyrobila speciálně pro ženy a dívky bundu, která je ochrání převážně proti řezným poraněním.Ve stresu, v šoku a s nedostatkem času není jednoduché zareagovat použitím adekvátních obranných prostředků, jako je například pepřový sprej, který i když držíme připravený v ruce, nám může vypadnout.

Bunda je navržena tak, aby při jejím nošení nedošlo k omezení pohybu a chránila nás před řezným a sečným poraněním, jako je například nůž nebo rozbitá skleněná láhev. Svým střihem zakrývá i krk, na který útočníci často při svých výhružkách zbraň přikládají.

Při kontaktu s ostřím dochází k proříznutí pouze svrchní části oděvu, bezpečností podšívka přitom zůstává nepoškozena a dále plní svoji funkci.

 

Bunda je vyrobena z vrchní látky, která je ze 100% bavlny vysoké kvality označené jako ELS (Extra Long Staple) v keprové vazbě a podšívkou z kevlarových vláken od světoznámé firmy DuPontTM obohacenou o vyčesávanou bavlnu - Uplend pro příjemnější nošení, dále je vybavena odolným kovovým zipem od firmy YKK, vnitřní krytkou zipu a límce, bočními kapsami přizpůsobenými proti vypadávaní předmětů a jedinečným designem. Bunda splňuje normu (proti řezu čepelí) ČSN EN 388 třídy 3, rovněž splňuje i normu zdravotní nezávadnosti ČSN EN 14362-1 a ISO 3071.

 

Bundu lze prát normálně v pračce na 40 °C a žehlit při 150 °C, tj. na druhý stupeň. Srážlivost oděvu je deklarována do 2 % a to po 5 cyklech praní. Veškeré materiály nechává firma zpracovávat a vyrábět výhradně na území České republiky. Proto smí využívat logo Českého výrobku.

Při zakoupení získáváte zároveň zdarma pozvánku na 5 hodinový seminář, na němž se dozvíte, jak lépe čelit různým formám útoků vedených jedincem či skupinou.

 

Každá žena jistě ocení, že bunda spojuje příjemné s užitečným.

Mimo poskytované ochrany je módní, pohodlná, lehká, vhodná ke každodennímu nošení.

Osobně bych si ji vzala na rande nebo na nákupy s kamarádkami.

 

Hodnocení
1
avatar
Hana
klad Určitě super věcička ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????