Čaj Detox&Slim Teekanne

image
otestováno
Počet recenzí
135
jak jste hodnotily
5
97x
4
24x
3
12x
2
2x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 15. 1. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních sto, které se přihlásí po testovací výzvě a napíší nám, jestli si krabičku čaje vyzvednou osobně v Pracovně v Praze, v Chrudimi, v Brně, v Táboře nebo v Teplicích. Čtyřicet krabiček čaje Detox&Slim je připraveno v Praze a patnáct krabiček v každé další Pracovně. Testovací výzva padne ve středu 14. ledna mezi 10 a 11 hodinou. [*] [*] [*]

...

Uklidňující bylinný čaj, s čajem zeleným, který napomáhá přirozenému procesu očisty. Tento čaj, silná kombinace zeleného čaje a kopřivy, podporuje přirozenou očistu.

Získejte dobrý pocit v těle, užijte si šálek po šálku.

Detox&Slim – ideální společník při půstu, nebo když se snažíte snížit hmotnost. Kopřiva podporuje vylučovací schopnost ledvin. Obsahové látky zeleného čaje (katechiny) pomáhají zabránit hromadění tuků v těle. Zelený čaj rovněž pomáhá vylučování vody z těla.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
135
avatar
Veronika
avatar
Kateřina
klad Mám ráda bylinkové čaje, takže mě potěšilo, že jsem mohla testovat. Po otevření krabičky jsem cítila úplně senzační vůni! Opravdu asi nejlépe vonící čaj, co jsem kdy měla. Bohužel mě trochu pak zklamal v chuti, která už nebyla tak výrazná a Detox&Slimj zapadl tuctově mezi jiné bylinkové čaje. Nečekala jsem, že po čaji zhubnu nebo se budu cítit jinak a taky se nic takového nestalo. Možná, kdybych pila pravidelně delší dobu a na to je jedna krabička málo, když vypiji 5 čajů denně :-). Myslím, že si čas asi koupím, když ho uvidím v obchodě - už kvůli té báječné vůni! Na chuti až tak nezáleží, jelikož si tam přidávám citron a med, ale mám aspoň pocit, že piji "zdravý čaj" :)
avatar
Lenka
klad Nejvíce me uchvátila vysoká složka máty , kterou miluji a mám osvědčenou při nevolnostech různého typu. Čaj je na mě dost silný a výrazný ale v rámci detoxikace asi správně. Výsledky uvidíme za pár dní ..:-)
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Barunka
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Marcela
klad Na to, že moc nemusím mátové čaje, tak tento v kombinaci s kopřivou a zeleným čajem mi chutnal. Hubnutí se asi po vypití jedné krabičky jen tak nedostaví, ale může to nastartovat. Takže já bych ho doporučila, ale chce ho asi pít delší čas. Celkově jě to takový svěží čaj.
avatar
Zdena
klad Přestože nemám moc ráda mátovou příchuť, čaj mi vcelku chutná. Díky obsahu kopřivy očekávám jarní pročištění organizmu. Máta zase zklidní zažívání. Jen mi chybí doporučení, jak dlouho by měla tato kůra trvat, kolik šálků denně by se mělo vypít. A za jakou dobu ev. opakovat.
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Bylinkové čaje mám ráda. Tento mi také chutná, nejvíce v něm cítím mátu. Hubnoucí účinky zatím nepozoruji, každopádně s tímto čajem určitě nic nezkazíte. Myslím si, že jako podpůrný prostředek je to dobré, každopádně pokud se neupraví strava tak se očistná kůra mine účinkem.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad čaj byl moc dobrý opravdu mě chutnal i dětem mohu všem doporučit ještě mám několik sáčků, dávám si ho ráno v práci kombinace kopřivy, máty a zeleného čaje mi moc chutnala určitě si ho koupím jako detox dobré
avatar
Iveta
klad Čaj Detox&Slim Teekanne obsahuje výtažek z kopřivy (51%), dva druhy máty (klasnatá a peprná), zeleného čaje (11%) a šípku. Už po prvním doušku je cítit, že se jedná o přírodní produkt. Výtažek z kopřivy zlepšuje krevní oběh a působí močopudně. Máta má dezinfekční účinky a podporuje chuť k jídlu. Čaj je zabalen do velmi pěkného obalu s obrázkem kopřivy a pevného bříška. Jsem zvědavá, jestli takové bříško budu mít po užívání tohoto čaje :-) Myslím si, že tento čaj se skvěle hodí pro jarní očistnou kůru.
avatar
Adéla
klad Dobrý den, omlouvám se za pozdější hodnocení, ale čaj sem si vyzvedla později. Čaj mi velmi chutnal, bála jsem se, jakou bude mít chuť, ale je opravdu výborný a vidím i výsledky. Takže za mě si čaj určitě ještě koupím. Všem testerkám DOPORUČUJI!!! :)
avatar
renata
Zobrazit více recenzí