Čaj Elderflower Lemon Teekanne

image
otestováno
Počet recenzí
79
jak jste hodnotily
5
59x
4
13x
3
3x
2
2x
1
2x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 5. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě a napíší nám, jestli si krabičku čaje vyzvednou osobně v Pracovně v Praze nebo v naší nové Praocovně ŽENY s.r.o. v Teplicích. Dvacet pět krabiček čaje Elderflower Lemon je připraveno v Praze a dvacet pět krabiček v Teplicích. Testovací výzva padne 4. prosince mezi 11 a 12 hodinou. [*] [*] [*]

...

Osvěžující bylinný čaj, s živou chutí květu černého bezu a citrónu.

TEEKANNE “Elderflower Lemon” je příjemný přírodní bylinný čaj, který Vám dodá hřejivý pocit, jako první jarní sluneční paprsky. Směs sladkého květu černého bezu a osvěžující příchuť citrónu zajistí, že si zamilujete chuť v každém šálku.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
79
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Zdena
klad Čaj jsem si vyzvedla dnes a hned jsem ho ochutnala. Značku Teekanne mám ráda, je zárukou kvality. Ani tento čaj nezklamal. Chutná mi i přesto, že že upřednostňuji černý čaj. Tato příchuť mě mile překvapila, čaj je díky černému bezu lahodný a nemusí se sladit. K snídani bych si ho asi nedala, ale je ideální na odpoledne nebo večer.
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Čaje Teekane mám ráda. Elderflower Lemon bych hodnotila jako lepší průměr. Převládá spíš chuť citronu, bez tak výrazný není. Já si do něj přidala domácí bezinkovou šťávu a byla jsem nadmíru spokojená.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Čaj ElderFlower Lemon Teekanne je bylinný čaj s příchutí citronu a květu bezu. Je zabalen do vkusného bílého balení s obrázkem citronu a květu bezu. Čaj je chuťově svěží a je z něho cítit příroda. Chuť citronové trávy je v něm velmi dominantní. Jedná se o čaj, který zpříjemní chvíle.
avatar
Zuzana
klad Cajik sa ku mne dostat az tento tyzden, ale dnes rano som si ho pripravila k ranajkam. Velmi dobre vonia po citronovej trave a baze. Netreba ho sladit ani nijak dochucovat. Dakujem za moznost testovania :)
avatar
Marcela
klad Bylinný čajTEEKANNE Elderflower Lemon mně nepřekvapil. Je výborný. Bilinkové čaje mám ráda. Sama si bylinky sbírám, ale složky, které jsou v tomto čaji obsaženy nikdy nemám pohromadě. Ocením každý čaj, který neobsahuje ibišek.
avatar
Zuzana
klad Teekanne je moje oblíbená značka, ale čaj bez / citrón piju prvně (kupuji v tomhle období hlavně zázvor / citrón). Chuť je více citrónová, než bylinková, ale z vůně je bez citít. Není potřeba doslazovat, ani nijak jinak dochucovat. Takže příjemná změna a čaj doporučuji vyzkoušet :)
avatar
Adéla
klad Právě popíjím svůj první šálek a zde jsou mé dojmy: Už při rozbalování krabičky jsem cítila citronovou vůni, po zalití a vylouhování se rozvinula i vůně černého bezu a bylinek. Je to velmi příjemná kombinace, kterou piju poprvé a mile mě překvapila. Celkově Teekanne opět nezklamal, mám vyzkoušeny snad všechny příchutě a tuto budu kupovat i nadále.
avatar
Lucie
klad Čaj Elderflower Lemon Teekanne má lahodnou osvěžující chuť a i když je to čaj bylinný, řekla bych, že je ovocný. Bylinné čaje nebývají takto chutné, spíše naopak a pak si při jejich pití sama sobě vysvětluji, že je nepiji pro chuť, ale pro zdraví a jejich účinky U tohoto čaje tomu tak není, čaj je skutečně lahodný.
avatar
Lucie
klad Čaj Teekanne příchuť Elderflower Lemon, respektive Černý bez/Citron, je celkem dobrý. Mně osobně moc nezaujal, ale zase dalšímu členu rodiny velmi chutnal. Doporučuji přečíst si složení, protože z něj se dozvíte, že neobsahuje pouze černý bez a citron, ale i - jablko, šípek, ostružinu nebo kořen čekanky. Jeho příchuť je do kysela, ale nechutná jako ovocné čaje - prostě jak bylinkový čaj s citronem.
avatar
Dagmar
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost vyzkoušet čaj Elderflower Lemon od firmy Teekanne. Citronové čaje mám ráda, tento je s přídavkem bezu. Je to dobrá kombinace a mně velice chutnal. Příště se ho chystám vyzkoušet v kombinaci se zázvorem.
avatar
Alena
avatar
Alena
klad O čaj jsem se přihlásila, vyzvedla a poté ihned ochutnala. Dělám si ho teď každý den. Nemůžu říci, že patří mezi "top" výrobky Teekanne ale špatný také není. Já osobně tam cítím více chuť citronu než toho bezu. Nesladím ho ničím, tak možná kdyby se osladil medem, dostal by chuť lepší.
avatar
Lena
avatar
Renáta
klad První, co mě na čaji Elderflower Lemon Teekanne příjemně překvapilo byla jeho podmanivá citronová vůně, přesně vhodná na tohle chladnější období. Černý bez jsem tam cítila jen minimálně, ale nevadí. Chuť je příjemná, nikterak přehnaná, čaj jsem si nemusela ani ničím dochucovat. Myslím, že Elderflower Lemon Teekanne se stane stálou příchutí v naší domácnosti, je opravdu výborný. Děkuji za možnost vyzkoušení, sama bych si čaj s černým bezem asi nekoupila. Doporučuji.
Zobrazit více recenzí