Testerky s vysokými nároky na krmiva pro své čtyřnohé mazlíčky testují granule pro psy Carnilove True Fresh Beef, čerstvé hovězí s hráškem a dýní

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
34
konec testování
23. 5. 2021

Carnilove True Fresh Beef granule z čerstvého masa     

Carnilove True Fresh Čerstvé hovězí s hráškem a dýní, obohacené o rakytník, vaječné skořápky a rozmarýn vychází z prosté skutečnosti, že psi maso v potravě přirozeně milují, preferují a vyhledávají. Jsou vyrobeny pouze z čerstvého masa, zeleniny, ovovce, bylin a superpotravin. Superprémiové krmivo bez obilovin a bez brambor.

Výroba probíhá pomocí technologie, která umí vyrobit granuli pouze z čerstvého masa bez dodatečného použití masové moučky, se zachováním původních nutričních a chuťových parametrů.

Granule z čerstvého masa jsou výrazně chutnější a stravitelnější, a to z 95%. Protože jde o přímé zpracování čerstvého masa, suroviny pochází pouze od prověřených lokálních dodavatelů z České republiky, severního Rakouska, Německa a severní Evropy. Krmivo obsahuje 26% proteinu, tedy je vhodné pro všechny dospělé psy v běžné zátěži a srovnatelné s ostatními krmivy kvalitativně stejné úrovně.

V nabídce jsou 3 receptury. Čerstvé hovězí, čerstvé krůtí a čerstvá ryba. Krmivo je bez obilovin a bez brambor a neobsahuje barviva, přidanou sůl, ani geneticky modifikované organismy. Krmivo je vyrobeno v České republice.

Výkonem se vyrovná krmení metodou BARF. Přechod na krmivo by měl probíhat bez potíží. Jako u každého krmiva, ale doporučujeme 1-2 týdny pozvolný přechod z krmiva na krmivo, protože se jedná o přechod na jinou recepturu. 

Více informací o produktech Carnilove najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Silvie Fuksová F.
avatar
Blanka H.
avatar
Mexi
avatar
Sandra T.
avatar
Aldunka
avatar
Simona K.
avatar
vandacz
avatar
Staňule
avatar
davidh
avatar
Zuzapak
zobrazit všechny přihlášené