Testerky hledají pro svého psího parťáka špičkové krmivo, a proto testují granule pro psy Carnilove True Fresh Fish, čerstvá ryba  s cizrnou a jablky

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
34
konec testování
23. 5. 2021

Carnilove True Fresh Fish granule z čerstvého masa      

Carnilove True Fresh Čerstvá ryba s cizrnou a jablky, obohaceno o kořen zázvoru, brusinky a čekanku vychází z prosté skutečnosti, že psi maso v potravě přirozeně milují, preferují a vyhledávají. Jsou vyrobeny pouze z čerstvého masa, zeleniny, ovovce, bylin a superpotravin. Superprémiové krmivo bez obilovin a bez brambor.

Výroba probíhá pomocí technologie, která umí vyrobit granuli pouze z čerstvého masa bez dodatečného použití masové moučky, se zachováním původních nutričních a chuťových parametrů.

Granule z čerstvého masa jsou výrazně chutnější a stravitelnější, a to z 95%. Protože jde o přímé zpracování čerstvého masa, suroviny pochází pouze od prověřených lokálních dodavatelů z České republiky, severního Rakouska, Německa a severní Evropy. Krmivo obsahuje 26% proteinu, tedy je vhodné pro všechny dospělé psy v běžné zátěži a srovnatelné s ostatními krmivy kvalitativně stejné úrovně.

V nabídce jsou 3 receptury. Čerstvé hovězí, čerstvé krůtí a čerstvá ryba. Krmivo je bez obilovin a bez brambor a neobsahuje barviva, přidanou sůl, ani geneticky modifikované organismy. Krmivo je vyrobeno v České republice.

Výkonem se vyrovná krmení metodou BARF. Přechod na krmivo by měl probíhat bez potíží. Jako u každého krmiva, ale doporučujeme 1-2 týdny pozvolný přechod z krmiva na krmivo, protože se jedná o přechod na jinou recepturu.


Více informací o produktech Carnilove najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
evik_svistik
avatar
Miroslava M.
avatar
Eliška B.
avatar
Lucie T.
avatar
Martina H.
avatar
Hellwi
avatar
vera1012
avatar
Kačulí
avatar
Kateřina R.
avatar
Michaela K.
zobrazit všechny přihlášené