Testujete s námi novinku Carnilove True Fresh Turkey granule pro psy Čerstvé krůtí s červenou čočkou a okřehkem

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
34
konec testování
23. 5. 2021

Carnilove True Fresh Turkey granule z čerstvého masa     

Carnilove True Fresh Čerstvé krůtí s červenou čočkou a okřehkem, obohacené o spirulinu, borůvky a tymián vychází z prosté skutečnosti, že psi maso v potravě přirozeně milují, preferují a vyhledávají. Jsou vyrobeny pouze z čerstvého masa, zeleniny, ovovce, bylin a superpotravin. Superprémiové krmivo bez obilovin a bez brambor.

Výroba probíhá pomocí technologie, která umí vyrobit granuli pouze z čerstvého masa bez dodatečného použití masové moučky, se zachováním původních nutričních a chuťových parametrů.

Granule z čerstvého masa jsou výrazně chutnější a stravitelnější, a to z 95%. Protože jde o přímé zpracování čerstvého masa, suroviny pochází pouze od prověřených lokálních dodavatelů z České republiky, severního Rakouska, Německa a severní Evropy. Krmivo obsahuje 26% proteinu, tedy je vhodné pro všechny dospělé psy v běžné zátěži a srovnatelné s ostatními krmivy kvalitativně stejné úrovně.

V nabídce jsou 3 receptury. Čerstvé hovězí, čerstvé krůtí a čerstvá ryba. Krmivo je bez obilovin a bez brambor a neobsahuje barviva, přidanou sůl, ani geneticky modifikované organismy. Krmivo je vyrobeno v České republice.

Výkonem se vyrovná krmení metodou BARF. Přechod na krmivo by měl probíhat bez potíží. Jako u každého krmiva, ale doporučujeme 1-2 týdny pozvolný přechod z krmiva na krmivo, protože se jedná o přechod na jinou recepturu.


Více informací o produktech Carnilove najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Petra Š.
avatar
Makusa2
avatar
Ester P.
avatar
Erika S.
avatar
Eridanka
avatar
Mika771
avatar
Lucie P.
avatar
Eva C.
avatar
Hejkilka
avatar
Jaroslava S.
zobrazit všechny přihlášené