Chcete otestovat unikátní novinky pro rok 2020 od Walmarku, které jsou zaměřené na zdravé stárnutí? Zapojte se!

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
20
Přihlásit se můžete do
14. 7.
23:00
konec testování
23. 8. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 žen a 10 mužů ve věku od 35 do 55 let, které pociťují první příznaky stárnutí a nemají tolik energie jako dřív. Testeři v tomto testování obdrží balíček prémiových doplňků stravy z řady Cell Shiled od značky Walmark a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na svých sociálních sítích, na BENU.cz, Pilulka.cz a Heureka.cz. 


Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, proč právě vás bychom měly vybrat jako testera. 


Redakce ze všech odpovědí vybere 20 testerů, kterým bude balíček doplňků stravy Cell Shiled zaslán zdarma na adresu domů.

Walmark přichází na trh s prémiovými produkty pro dlouhodobou podporu energie přes den a antioxidační ochranu buněk v noci. Biorytmus nezastavíme, ale můžeme stárnout zdravěji.

Produkty Cell Shield Energy Cell Shield Protect nabízí unikátní péči vyvinutou na základě nejnovějších vědeckých poznatků pro všechny, kteří chtějí udělat pro své tělo maximum. Speciální kombinací produktů se zaměříte na požadavky těla ve dne i v noci. Cell Shield (ochranu buňek) Energy užívejte pro maximum energie přes den a Cell Shield (ochranu buněk) Protect pro maximální regeneraci během spánku.

S přibývajícími lety můžete zaznamenat, že množství vaší životní energie není takové, jaké bývalo. Jedním z důležitých faktorů, které na to mají vliv, je stárnutí buněk. Jak buňky v těle stárnou, dochází k postupnému poškozování mitochondrií, což snižuje efektivitu přeměny “paliva” na energii a snižuje se také počet mitochondrií v buňkách. . Výsledkem toho je nadměrná produkce volných radikálů v organismu a tělo musí fungovat pouze s nedostatkem energie, kterou mělo v mládí.

Cell Shield Energy

Zachovejte si i během přibývajících let svůj životní elán a užívejte si své každodenní aktivity bez omezení s přípravkem Cell Shield ENERGY od Walmarku. Jedná se o inovativní produkt vyvinutý k dlouhodobému užívání pro váš aktivní DEN, jehož složení je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích.

  • MGCPQQ® a Delphinol® představují unikátní složky obsažené v množstvích, která vědci doporučují k pravidelnému užívání v průběhu stárnutí
  • Antioxidanty – Vitamin C a B6

Užívejte ráno – nejlépe se snídaní, zapít tekutinou.

Cell Shield PROTECT

Cell Shield PROTECT je vědecky podpořený komplex antioxidantů určený zejména pro ochranu buněk v NOCI, kdy tělo odpočívá a regeneruje nejvíce.

L-karnosin se v těle přirozeně vyskytuje zejména v orgánech se zvýšenými energetickými nároky, jako je mozek, CNS a srdce. Jeho množství však s věkem rapidně klesá.Vitaminy B2, C a zinek působí jako velmi účinné antioxidanty, které bojují proti nadměrnému množství volných radikálů v těle prokazatelně urychlujících vznik příznaků stárnutí. Za vznik volných radikálů může například nevyvážená strava, konzumace alkoholu, kouření, stres, ale také znečištěné životní prostředí nebo UV záření. Vitamin C je prospěšný pro tvorbu kolagenu a společně se zinkem pomáhá udržet pleť pružnou a pevnou, což je žádoucí pro mladistvý vzhled.Zinek je rovněž důležitý pro metabolismus základních živin, udržení ostrého zraku a podporuje také kognitivní funkce (jako je paměť, koncentrace či jasná mysl).

Předpokládá se, že naše generace bude žít déle, než žila generace našich prarodičů. Nedovolte, aby příznaky stárnutí omezovaly kvalitu vašeho života. Udělejte to nejlepší pro podporu zdravého stárnutí.

Užívejte večer - nejlépe s jídlem, zapít tekutinou.Produkty Cell Shield jsou určeny všem, kteří nechtějí, aby příznaky stárnutí omezovaly jejich současný životní styl.