Vybraní testeři testovali unikátní novinky pro rok 2020 od firmy Walmark, která je zaměřená na zdravé stárnutí. Jak dopadlo jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
19x
4
8x
3
4x
2
2x
1
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 14. 7. 2020
do 30. 8. 2020


Walmark přichází na trh s prémiovými produkty pro dlouhodobou podporu energie přes den a antioxidační ochranu buněk v noci. Biorytmus nezastavíme, ale můžeme stárnout zdravěji.

Produkty Cell Shield Energy Cell Shield Protect nabízí unikátní péči vyvinutou na základě nejnovějších vědeckých poznatků pro všechny, kteří chtějí udělat pro své tělo maximum. Speciální kombinací produktů se zaměříte na požadavky těla ve dne i v noci. Cell Shield (ochranu buňek) Energy užívejte pro maximum energie přes den a Cell Shield (ochranu buněk) Protect pro maximální regeneraci během spánku.

S přibývajícími lety můžete zaznamenat, že množství vaší životní energie není takové, jaké bývalo. Jedním z důležitých faktorů, které na to mají vliv, je stárnutí buněk. Jak buňky v těle stárnou, dochází k postupnému poškozování mitochondrií, což snižuje efektivitu přeměny “paliva” na energii a snižuje se také počet mitochondrií v buňkách. Výsledkem toho je nadměrná produkce volných radikálů v organismu a tělo musí fungovat pouze s nedostatkem energie, kterou mělo v mládí.

Cell Shield Energy

Zachovejte si i během přibývajících let svůj životní elán a užívejte si své každodenní aktivity bez omezení s přípravkem Cell Shield ENERGY od Walmarku. Jedná se o inovativní produkt vyvinutý k dlouhodobému užívání pro váš aktivní DEN, jehož složení je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích.

  • MGCPQQ® a Delphinol® představují unikátní složky obsažené v množstvích, která vědci doporučují k pravidelnému užívání v průběhu stárnutí
  • Antioxidanty – Vitamin C a B6

Užívejte ráno – nejlépe se snídaní, zapít tekutinou.

Cell Shield PROTECT

Cell Shield PROTECT je vědecky podpořený komplex antioxidantů určený zejména pro ochranu buněk v NOCI, kdy tělo odpočívá a regeneruje nejvíce.

L-karnosin se v těle přirozeně vyskytuje zejména v orgánech se zvýšenými energetickými nároky, jako je mozek, CNS a srdce. Jeho množství však s věkem rapidně klesá.Vitaminy B2, C a zinek působí jako velmi účinné antioxidanty, které bojují proti nadměrnému množství volných radikálů v těle prokazatelně urychlujících vznik příznaků stárnutí. Za vznik volných radikálů může například nevyvážená strava, konzumace alkoholu, kouření, stres, ale také znečištěné životní prostředí nebo UV záření. Vitamin C je prospěšný pro tvorbu kolagenu a společně se zinkem pomáhá udržet pleť pružnou a pevnou, což je žádoucí pro mladistvý vzhled.Zinek je rovněž důležitý pro metabolismus základních živin, udržení ostrého zraku a podporuje také kognitivní funkce (jako je paměť, koncentrace či jasná mysl).

Předpokládá se, že naše generace bude žít déle, než žila generace našich prarodičů. Nedovolte, aby příznaky stárnutí omezovaly kvalitu vašeho života. Udělejte to nejlepší pro podporu zdravého stárnutí.

Užívejte večer - nejlépe s jídlem, zapít tekutinou.Produkty Cell Shield jsou určeny všem, kteří nechtějí, aby příznaky stárnutí omezovaly jejich současný životní styl.

Hodnocení
33
avatar
Renata
Výborný přípravek od renomované značky pro ty, kteří si chtějí uchovat energii a aktivní způsob života. Významně pomáhá regenerovat organizmus, dodává tělu potřebné látky, vitamíny a zejména velké množství antioxidantů, které jsou od určitého věku tak prospěšné pro celé tělo. Tobolky se snadno užívají, balení je lehké, praktické, snadno vezmete sebou kamkoliv je třeba. Účinky jsou patrné po krátké době.
klad Účinnost přípravku
klad -
avatar
Renata
Vynikající produkt od známé, časem prověřené značky. Dodává tělu potřebnou ochranu před nežádoucími vnějšími vlivy a to zejména prostřednictvím antioxidantl, které pomáhají chránit přirozenou a zdravou účinnost a stavbu buněk. Potlačuje únavu, dodává potřebné stopové prvky a minerály. Snadné užívání, praktické balení a cena přiměřená kvalitě produktu.
klad Účinnost výrobku
klad -
avatar
Jaroslav
Stárnutí není nikomu z nás pohodlné a tak jsem se rozhodl, že vyzkouším Cell Shield Energy. Chci pochválit, že tablety jsou šetrné a nedráždí žaludek. Po pár týdnech užívání se cítím více vitálnější a mám více energie. Práce doma zvládám daleko lépe a už nejsem tolik unaven. Přípravek budu užívat i dál, cítím, že mi pomáhá.
klad skvělé účinky
klad energie
klad vitalita
klad nic
avatar
Zuzana
Na produktu jsem nenašla nic negativniho. Zacala jsem jej brat v dobe nachlazeni, tak jsem mela lehke obavy, zda to nebude mit negativni vliv, ale vse bylo v poradku. Po Cell Shield Energy jsem se necitila unavena, naopak i pokud jsem sla spát pozde v noci a vstavala jsem v pet rano, tak jsem den zvladla bez problemu.
klad Male tabletky.
klad Nic jsem nenašla.
avatar
Zuzana
Tento produkt Cell Shield Protect ma dobry vliv na muj spánek. Standardně se probouzim nekolikrat za noc a nekdy se mi nedari znovu usnout. S uzivanim tohoto přípravku jsem spala relativne dobre, respektive mam pocit ze jsem spala lepe a hlavne pri pripadnem probuzeni jsem nemela problem znovu usnout. Nemusela jsem ani ovecky pocitat.
klad Nic konkretnejsiho nez je v popisu me nenapada
klad Tablety jsou větší
avatar
Pavlína Vandrová
S užívaným preparátem jsem velice spokojená. Tableta je optimální velikosti, dobře se polyká, nepůsobí po ránu žádné zažívací potíže. Postupně, den po dni, cítím nárůst pozitivní energie a elánu, nejsem v odpoledních hodinách unavená. Vřele doporučuji!
klad Jsem spokojená
klad Nemám výhrady
avatar
Pavlína Vandrová
Tableta, i když je poněkud větší, dá se dobře polykat a nepůsobí mi žádné trávicí potíže. Zcela jistě mi užívaný preparát zkvalitnil spánek, v průběhu noci se již nebudím, ráno vstávám bez problémů a odpočinutá, bez otoků očí. Zcela jistě si zakoupim další balení!
klad Jsem spokojená
klad Nemám výhrady
avatar
Jaroslav
Po užívání Cell Shield Energy se cítím velmi pozitivně, nabitý energií a s touhou něco dělat. Již po půlhodině od užití se cítím vitálně a zlepšila se mi paměť. Doporučuji všem, kdo se citi unavený a přepracovaný.
klad rychlý nástup
klad příjemný pocit
klad silná energie
klad zlepšená paměť
klad žádný
avatar
Jaroslav
Po užívání Cell Shield Protect se cítím po spánku jako znovuzrozený, jsem zregenerovaný a těším se na nový den. Nebudím se a mám příjemné sny. Doporučuji všem, kteří špatně spí a ráno obtížně vstávají.
klad regenerace po spánku
klad nic jsem nenašel, co by nevyhovovalo
avatar
Eva
Tableta je menší, bez chuti a zápachu. Po využívání měsíčního balení nepozoruji žádné výrazne změny, energie mám stále stejně, zlepšení pleti, vlasů ani nehtů není výrazne. Po dobu užívání mi nastal problém s usínání.
klad Menší tableta
klad Problémy s usinanim
avatar
Eva
Tableta je větší, ale bez chuti a zápachu. Po měsíci nevidím žádné výrazne zlepšení zdravotního stavu, nedošlo ke zlepšení pleti. vlasů ani nehtu, což jsem očekávala díky obsahu zinku, vitaminu. B a C.
klad Zadne
klad Velká tableta na spolknuti
avatar
Eduard
Děkuji že jsem měl možnost otestovat produkt.Celková spokojenost.Je znát pozitivné zvednutí energie každým dnem.Užívám každý den ráno a úspěch vydrží celý den.Doporučuji k užívání starším osobám,jako jsem i já.
klad Spokojenost
klad Nenašej jsem nic
avatar
Eduard
Děkuji že jsem měl možnost otestovat daný výrobek.Celková spokojenost.Užíval jsem každý večer před spaním jednu tabletu a dobře se mi krom jiného i spalo.Ráno jsem vstával s energií.Doporučuji k užívání každému staršímu člověku,jako jsem i já.Budu je užívat i po testování.
klad Spokojenost
klad Nenašej jsem nic
avatar
Jiřina
Produkty firmy Walmark jsem si pravidelně kupovala nejen pro sebe ,ale i pro rodinné příslušníky,byli jsme s nimi vždy spokojeni,když jsme potřebovali doplnit v náročných situacích například vitamíny skupiny B a vitamin C. Doplňky stravy Cell Shield Energy , mohu opět jen vřele doporučit,splnily mé očekávání.K dokončení testování mi chybí ještě týden,ale porodukt hodnotím kladně.Testerka Jiřina B
klad ano
klad ne
avatar
Radek
Pomohl mi prenest se kdyz jsem pres den nemel dost energie na praci. Přispěl ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje normální funkci imunitního systému. Nápomocen k ochraně buněk před oxidativním stres.
příloha
klad Zminule unavu
klad podporuje imunitní system
klad Nic
avatar
Radek
Přispívá k normální tvorbě kolagenu aby byla funkce kostí, chrupavek, dásní a kůže, normalní.Pomáha k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Udržuhe normální stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky, dále také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Celkove pomáhá k odbourání únavy a stresu.
příloha
klad lpěší funkce kosti a chrupavek
klad chráni dásně
klad chráni vlasy, kuzi
klad Není co vytknout
avatar
Jana
Testovaný doplněk stravy je sympatický, jak velikostí tabletek, vůní i balením, účinek by pravděpodobně byl po delší době testování vidět více, nicméně jsem se cítila i tak lépe a živěji, což mohu nejspíš připsat i těmto doplňkům stravy. Za což děkuji
klad Velikost tabletek, stravitelnost, jednoduchost, balení
klad Nic
avatar
Jana
Jelikož jsem brala současně s řadou Energy, netuším, zda měl vliv na můj lepší pocit a energii více tento produkt Protect nebo Energy. Nicméně lepší pocity jsem měla. Doporucovala bych ale delší dobu testování ...
klad Stravitelnost
klad Velikost tablet
klad Vůně
klad Nic
avatar
Jan
Měl jsem možnost otestovat produkt Cell Shield Energy od firmy Walmark. Balení vypadá na první pohled lákavě, ale samotné balení připomíná klasické lékovky. Pilulky jsou velké akorát, dobře se polykají. Už nějakou jsem jel na 100% (děti, práce...) a tak jsem byl zvědavý jak produkt zafunguje, složení na papíře vypadá dobře. Bral jsem poctivě každý den, musím říct že na začátku jsem žádné účinky nezpozoroval, až po nějaké době jsem zpozoroval zlepšení a snad tedy přípravek pomohl ke zvýšení vitality.
klad zlepšuje vitalitu
klad připomíná klasické pilulky
avatar
Jan
Cell Shield Protect je komplexním přípravkem společně s Cell Shield Energy, opět jsem poctivě užíval. Složení je OK, uvítal jsem kombinaci vitamínu C a zinku, kvůli problémům s pletí. Zdá se mi, že přípravek pomohl, ráno se mi také vstává lépe a celkově se cítím víc svěži.
klad složení
klad nic mě nenapadá
Zobrazit více recenzí