Vyspaly se testerky do růžova v setu Classic z e-shopu vyprodejpovleceni.cz? Podívejte se na jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
27x
4
14x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 7. 8. 2021
do 31. 8. 2021

Celoroční prošívaná přikrývka s polštářem Classic   

Jedná se o velice příjemnou, lehkou a prodyšnou přikrývku s výplní z dutého vlákna a úžasným polštářem. Přikrývka je vhodná jako celoroční. Prošití přikrývky zajišťuje, aby se její výplň neposouvala. Materiál je vhodný pro alergiky i astmatiky.

Přikrývku i polštář vyrábíme na míru našim zákazníkům. To znamená, že jsme již několikrát upravovali množství a váhu výplně, tak abychom za tuto cenu dodali perfektní výrobek. Věříme, že se jedná o nejlepší výrobek v této cenové hladině a bezesporu vítěze v poměru cena a kvalita.

Tento set je oblíbený v českých a slovenských domácnostech, ale i v hotelech, penzionech a dalších ubytování.  


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
46
avatar
Lucie
Set polštáře a celoroční přikrývky Classic mě velmi mile překvapil. Kvalita zpracování je výborná!Přikrývka je lehounká, měkoučká a velmi příjemná. Díky tomu, že je hezky prodyšná pod ní není teplo ani v letních měsících. Oceňuji prošití přikrývky, jelikož vnitřní náplň sedí tam, kde má a různě se neposouvá. Polštář je také velmi příjemný a "načechraný" a moc dobře se na něm spí. Poměr kvalita a cena je super.
klad kvalita
klad cena
klad prodyšnost
klad prošití přikrývky
klad příjemný a načechraný polštář
klad kvalita zpracování setu
klad vše v naprostém pořádku
avatar
Věra
Na celoroční přikrývce s polštářem Classic oceňuji jejich lehkost, kvalitu, pratelnost, cenu a materiál výplně, který je vhodný pro alergiky. U přikrývky je parádní, že se náplň nijak neposouvá a drží krásně na svém místě. Polštář je pro mne akorát naplněný a dostatečně velký. Za mne mohu set doporučit.
klad Lehkost
klad Kvalita a náplň
klad Cena
klad Možnost praní
klad Prošívaná přikrývka
klad Nic
příloha příloha
avatar
Markéta
Tento set polštáře a přikrývky bych nenazvala Classic, jelikož mě nadstandartně překvapil a tudíž bych ho zařádila nebo označila klidně Exclusive nebo Top. Polštář i přikrývka jsou velice lehké a příjemné na dotek. Celoroční odpovídá označení a i v dnešních chladnějších letních dnech splnil to co jsem očekávala - příjemně zahřál. S výrobkem jsem velice spokojena a zvažuji, že obměním již staré sety polštářů s přikrývkou pro ostatní členy rodiny za tento cenově dostupný a velice dobrý produkt.
klad lehký
klad hebký
klad nic
avatar
Hana
Líbí se mi, že přikrývka se dá použít jak v létě, tak v zimě (ušetření místa). Vhodná pro alergiky. Ideální rozměry. Materiál na omak velmi příjemný. Přikrývka je lehká, vzdušná, krásně hřeje. Při prvním použití, jsem si připadala jak na obláčku. Polštář tak akorát velký. Jediné co se časem asi bude dát vytknout bude, možnost cuckovatění uvnitř pošltáře.
klad materiál
klad zpracování
klad rozměry
klad dobrá cena
klad příjemná na dotek
klad lehká
klad výplň pošláře
avatar
Zuzana
Děkuji za možnost vyzkoušet celoroční prošívanou přikrývku a polštář. Jsem velmi mile překvapená jak je přikrývka lehká, zároveň příjemná a hlavně hodně hřejivá. Polštář je příjemní, vytvaruje se podle toho jak potřebuji. Spí se na něm dobře. Jsem hodně spokojená a určitě dokoupím přikrývky a polštáře dětem a manželovi. Za mne opravdu spokojenost.
klad Libilo se nám všechno
klad Nemám žádnej
avatar
Tereza
Peřina je velmi příjemná, měkká. Oceňuji, že je hodně lehoučká. Příjemně hřeje, ale na horké letní noci by byla příliš teplá. Polštář mi nevyhovuje, protože používám ergonomické polštáře z paměťové pěny. Tento polštář je ovšem příjemný na válení u televize a nebo jako podpora pro záda v těhotenství. Je velmi měkký a příjemně se do něj zaboří tělo.
klad měkké
klad lehké
klad hřeje
klad polštář
avatar
Petra
Celoroční prošívána přikrývka je ideální jak pro chladnější počasí, tak pro horké letní dny. Momentálně se počasí střídá a začíná být chladno a přikrývka se krásně přizpůsobí teplotám jak v okolí, tak u člověka - tudíž není ani zima, ale člověk se ani nepotí. Je lehká, vzdušná. Polštář se neproleží a příjemně se na něm spí. Je měkký a nebolí z něj za krkem. Vřele doporučuji - není potřeba mít hrubé zimní peřiny a v létě je měnit za tenké, takže ušetříte i místo.
klad Vzdušná, lehká přikrývka
klad Z polštáře nebolí za krkem
klad Přizpůsobí se teplotám
klad Zatím nemohu posoudit zda je antialergenní (na to potřebuji více času)
avatar
Ladislava
Prošívaná přikrývka a polštář Classic jsou velmi příjemné, nadýchané a lehké. Materiál je kvalitní, a na pokožku velmi příjemný. Polštář je pohodlný pod hlavu. Nemám ráno přeleženou krční páteř a necítím žádné bolesti. Za tuto cenu je polštář i peřina více než skvělá.
klad materál
klad nadýchanost
klad kvalita
klad cena
klad nic
avatar
Denisa
Velmi lehká, ale zároveň teplá, peřina je ideální pro spánek v letních dnech. Líbí se mi, ze ji opravdu skoro necítím. Dle mého názoru v klidu zvládne i zimní období. Má pěkné prošití, díky kterému nedochází ke zhrnování výplně. Polštář není objemný, ale úplně vyhovuje. Je měkký a skvěle se na něm spí.
klad Lehkost
klad Vizuální zpracování
klad Zatím nic
avatar
Lenka
Pokrývka i polštář jsou lehké, překvapilo mě,že za takovou cenu, je materiál příjemný, dobře se pod ním spí. Bále jsem se, že je to umělé vlákno a budu se pod ním potit. Jsem zvyklá na péřovou pokrývku. Ale je to v pořádku, spí se mi dobře. Co se týká polštáře, mohl být více naplněný, obávám se, že později budu muset používat i menší polštářek pod hlavu. Nicméně poměr kvalita/cena - super. Doporučuji, rozhodně například studentům do studentského bydlení nebo na kolej, případně na chatu. Jo a vleze se to do pračky.
klad teplo
klad cena
klad že se vleze do pračky
klad lehkost
klad polštář mohl být více naplněný
avatar
Soňa
U přikrývky i polštáře mě překvapil jemný materiál i lehkost, takže klidný spánek jako na obláčku! Zatímco polštář je úžasně nadýchaný, přikrývka je slabá (osobně mám radši bohatší). Myslím, že přidání dutých vláken, by váhu příliš neovlivnilo. Tuto přikrývku si ponechám na léto, pro zimu zvolím raději "péřovku". Cena odpovídá kvalitě, zvlášť nyní, po slevě.
klad měkoučký a nadýchaný polštář
klad ideální velikost polštáře i přikrývky
klad velmi lehký polštář i přikrývka
klad vhodné pro alergiky a astmatiky, díky zvolenému materiálu
klad cena odpovídá kvalitě
klad Přikrývka je slabá, málo nadýchaná
příloha
avatar
Kateřina Rychtrová
Měla jsem možnost vyzkoušet deku s polštářem. A jsem velice zpokojená. Deka s polštářem je velice příjemná a lehká. A na to že je lehká tak je pod ní krásne teplo. Kvalita je opravdu krásná za cenu. Spánek je příjemnější než předtím. Doporučuji všemi deseti
klad Lehkost
klad Příjemné
klad Pohodlné
klad Žádné
avatar
Lucie
Polštář i přikrývka jsou velice lehké, přikrývka je slabší, polštář nadýchaný, nicméně náplň v něm má tendenci se shlukovat do chuchvalců, je nutné velice dobře naklepat, případně ručně shluky rozehnat. Po několikadenním používání je stále nadýchaný, ale myslím si, že kvalita výplně není tak vysoká, aby tomu tak zůstalo dlouhodobě. Přikrývka je příjemná, prošívaná, ta bude mít určitě životnost mnohem delší. Materiál je příjemný, celkově vzato jak se říká:"za málo peněz, hodně muziky." Ideální jako set pro návštěvy, ale i každodenní spaní. Za tu cenu bych klidně koupila znovu.
klad Lehkost
klad Nízká cena
klad Prošívaná přikrývka
klad Příjemný materiál
klad Shlukování výplně v polštáři
příloha příloha
avatar
Šárka
Tato souprava polštáře a deky je velice lehounká. Ne ale každý to má rád. Já osobně to vítám, jelikož mám již nějaký ten rok a jakmile lehnu, cítím jak mě hrozně bolí nohy - proto těžkou deku bych nesnesla. Naopak můj syn si na tuto deku nemůže zvyknout a vadí mu, že ji necítí. A já se nevyspím na tak měkkém polštáři, kam se mi zaboří hlava. Musím ho zmenšit a náplň ubírat nebudu, pak mi bude vyhovovat. Co se mi líbilo - balení - tak krásně úhledně slisované a jak jsem igelit rozstřihla vyvalila se na mě naxi načechraná deka. Zabírá moc místa.
klad cena dobrá
klad hřejivost akorát
klad materiál, špatně se povléká, chtělo by to nějaký klouzavý, hladký
klad polštář zbytečně velký
příloha příloha
avatar
Tereza Csajková
Celoroční prošívaná přikrývka je výborná, lehká, krásně se pod ní spí. Polštář už je o něco horší,spi se na něm hůř, bolelo mě z něho za krkem. Myslím, že by v měl mělo být více výplně. Poměr cena a kvalita jsou v souladu. Za tuto cenu by stejně lepší polštář nebyl.
klad Přikrývka, lehká
klad Prodyšná
klad Příjemná
klad Polštář, málo výplně
avatar
Sabina
Polštář i deka jsou úžasně měkoučké, spí se v nich krásně, do těchto věcí se investovat vyplatí takže si myslím že cena je vzhledem ke kvalitě úžasná! Moc se mi líbí jak přikrývka je přikrývka tenká a prodyšná, ale zároveň dokáže i zahřát. Děkuji moc za zaslání a tento set všem moc doporučuji.???❤️
klad Zahřátí
klad Prodyšnost
klad Měkkost
klad Cena
klad Nic
příloha příloha
avatar
Radka
Celoroční prošívaná přikrývka s polštářem Classic je skvělou volbou. S přikrývkou jsem moc spokojena, je lehká a ideálně tlustá, i když je na celý rok. Nemusíte tedy řešit žádné odepínání druhého dílu. Materiálové je příjemná, krásně se do ní človék zachumlá. Polštář se přizpůsobí Vašim potřebám. Ideální naplněnost. Cenově velmi příjemný set.
klad cena vs. kvalita super
klad příjemný materiál
klad lehkost přikrývky
klad bez vad
avatar
Klaudie
Balíček dorazit opravdu rychle a dobře zabalený. Překvapila mě lehkost celého balíčku. Peřina dobře zahřeje, ale v létě se pod ní zbytečně nepotím. Materiál je příjemný na dotek, výplň polštáře i peřiny je měkká. Poměr ceny a kvality je opravdu velmi skvělý.
klad Lehkost
klad Jemnost
klad Cena
klad Materiál
klad Vše v pořádku
příloha
avatar
Monika
Polštář i deka jsou příjemně lehké, vzdušné, ale současně přiměřeně hřejivé. Hlava se na polštáři nepotí. Povrch se hodí do každého povlečení, nekrabatí se, nesesouvá do stran. Materiál vhodný i k praní doma v pračce. Polštář je naplněný tak akorát, rovnoměrně a nikde netlačí. Cena je zcela přiměřená, zboží je opravdu kvalitní.
klad Malá váha deky
klad Skutečné rozměry
klad Materiál vhodný do každého povlečení
klad Velmi příznivá cena
klad zápory jsem nenašla
avatar
Jiřina
Materiál super vzdušný a lehký, krásně se pod ní spí, netíží jako předchozí deky s peřím, velký rozměr deky, pokryje celé tělo komfortně. Polštář prostorný, měkký a nadýchaný, hlava se do něj zaboří a opravdu je to moc příjemné. Praktická souprava na celý rok, nemusím měnit nebo odepínat deku navíc. Navíc vedle spí manžel alergik, takže i tak je to skvělé, že jeto výplň z dutého vlákna, která je nedráždivá. Jsem zvědavá jak se bude spát v zimě, teď s koncem léta jsem moc spokojená. Cena a kvalita jsou opravdu super. Mohu doporučit zakoupit tento komplet.
klad Celoroční set
klad Příjemný a prostorný komplet
klad Antialergická výplň
klad Příznivá cena i kvalita
klad Nemám výhrady
příloha
Zobrazit více recenzí