Testovaly jste se svými dětmi křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops

image
otestováno
Počet recenzí
677
jak jste hodnotily
5
341x
4
215x
3
91x
2
19x
1
11x
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 23. 4. 2019
do 23. 6. 2019

Došly vám nápady, co připravit dětem k snídani? Vyzkoušejte s námi čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops.

Kellogg´s Coco Pops je chutná snídaně, kterou děti milují po celé generace. Křupavá pražená rýže s kakaem. Obsahuje řadu minerálů a vitamínů.

Složení:

Rýže, Glukózový sirup, Cukr, Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, Kakaová hmota, Sůl, Aroma z ječného sladu, Aroma

Niacin, Železo, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín D, Vitamín B12, Kyselina listová

Velikost balení 375g.

 

Jak se do testování zapojit? 

  1. Přihlaste se do testování.
  2. Nominujte své DVĚ kamarádky s dětmi, které budou testovat s vámi. 
  3. Nominované kamarádky musí přijmout vaši výzvu ve svém e-mailu, který jim přijde automaticky z našeho systému (pokud ještě nemají účet na Ženy s.r.o., systém je navede na jednoduchou registraci). 
  4. Produkty pro sebe i své kamarádky si vyzvednete v Pracovně ŽENY s.r.o., kterou si vyberete při přihlášení do testování. U tohoto testování můžete vybírat z měst: Praha, Brno, Plzeň, Teplice, Ostrava, Olomouc, Litoměřice a Žďár nad Sázavou.
  5. Až vaše děti cereálie ochutnají a odborně ohodnotí :-D , sdílejte svou recenzi, jak byly spokojené.
  6. Nezapomeňte přidat fotku na své sociální sítě s hastagem #testujemekelloggs #zenysro #testujto.
  7. Jako hlavní testerka (ambasadorka) máte na starosti i své kamarádky, proto je důležité, aby i ony vložily svou recenzi a přidaly fotku na své sociální sítě. 
Hodnocení
677
avatar
Marcela
Podobný produkt jsem velmi často kupovala vnukům, když byli menší. Teď už je nehlídám tak často , ale alespoň jednu krabici mám vždy v záloze. A i když kluci už trochu odrostli, jedna až dvě krabice k svátku či narozeninám jim vždycky udělá radost a já jsem přesvědčená, že o kvalitě nemusím pochybovat.
klad balení
klad složení
klad chutě
klad nic
avatar
Petra
Chuťově velmi dobrý. Dle syna - 9let, je škoda, že po namočení v mléce se sladká příchuť rozpustí a zůstává pouze rýžová. Já, jako máma, bych ocenila bezlepkovost výrobku,tu splnuje jen zpola - rýžové lupínky (bezlepkové) mají příchuť sladkého ječmene (lepkové). Příjemně v mléce křupou:-).
klad chuťově dobré
klad nejsou bezlekové, i když by mohly
avatar
luci
Cereálie Kellogg´s - splnily všechna naše očekávání, která u křupavých čokoládových pochoutek po ránu máme. Jen je třeba zalít například mlékem, protože samotné jsou dost suché a tzv. škrábou v krku. Jinak super za nás a určitě doporučuji všem dětem.
klad balení
klad vše ok
avatar
Kateřina
cereálie jsou malé,krásně se rozmočí v mléce a není problém dát je i 2 letému dítěti. malému moc chutnali a rád si je dává k snidani a i celé rodine moc chutnaji. znovu si je naprosto urcite koupim. A cenove nejsou drahe a kvalita je naprosto top. Ráda se o svoji zkusenost podelim s prateli
klad velikost,chť
klad 0
avatar
Majtinka
Produkt vhodný i pro dospělý, když jako já nestíhají vařit s miminkem. Ceralie jsou sladké tak akorát a čokoládové, což u nás doma vede
klad Rýžové
klad Nepřeslazené
klad Nic
avatar
Daniela
Firmu Kelloggs mám ráda, hlavně jejich výrobky. Tyto jejich nové cereálie opět nezklamaly. Dětem se líbí už jen ta krásná krabice s opičkou. Okamžitě zaujme. Po otevření a ochutnání jsme byly v úžasu. Nádherně křupají a jsou opravdu cítit po čokoládě. Jsme nadšení..
klad krásný obal
klad lákavá krabice
klad čokoládová chuť
klad křupavost
klad -
avatar
Věnceslava
Cereálie coco pops nám opravdu chutnají. Teda nenjen dětem, pro které jsou hlavně určeny, ale opravdu zachutnaly celé rodině. A to nejen s mlékem, ale i tak křupat třeba k televizi večer... Opravdu se povedly. Chutnají na jedničku. Není co vytknout...
klad skvělá chuť
klad křupavost
klad chutnají i samotné
klad -
avatar
Veronika
Tento typ cereálií naše děti milují. Na snídani i svačinku, kupuji jim je opravdu na každý den. Tyto cereálie mým dětem chutnají, mají příjemnou čkoládovo medovou chuť apříjemně křupají. Rádi si je zaléváme mlékem, a v tom případě i dokonale zasytí...
klad sytost
klad chuť
klad křupavost
klad nic
avatar
Antonie
Cereálie Kelloggs Coco pops naše děti zaujaly už jen tím obalem, který je pro malé děti velice lákavý. Opička se povedla.... Po ochutnání musím pochválit nejen příjemnou velikost cereálií, které dokonale křupají i po zalití mlékem. Dokonce z mléka se zanedlouho stane výborné kakao...
klad lákavý obal
klad velikost cereálií
klad čokoládovost
klad ..
avatar
Eva
Tyto cereálie budu rozhodně kupovat i nadále, protože dle mého názoru i názoru dětí po ochutnání jsou dokonalé. Jsou naprosto dokonale křupavé, a to i po namočení v mléce nebo jogurtu. Mě osobně chutnají i jen tak, bez namočení, a také i dokonale zasytí.
klad zasytí
klad křupavost
klad skvělá chuť
klad ..
avatar
Soňa
Cereálie Kelloggs Coco pops nám velmi chutnaly. Jsou příjemné velikosti, která je dokonalá. Chutnají velmi čokoládově, dají se kombinovat jak s mlékem, tak s jogurtem nebo i kousky ovoce. Množství v krabici je také dostačující. určitě budu kupovat i nadále,
klad množství
klad chuť
klad kombinování
klad .
avatar
Marta
Cereálie coco pops od firmy Kelloggs jsou velmi příjemných malých tvarů, které jsou naprosto jedinečné. Děti velice baví přidat si je například do jogurtu, kde se jich vejde opravdu hodně, díky jejich velkosti. Mohou se přidávat i do mléka, ale my preferujeme jogurt. Jsou skvěle křupavé.
klad křupavé
klad tvary, velkost
klad ..
avatar
Jana
Cereálie všeobecně v naší rodině milujeme a jíme každý den, proto nás nadchlo testování Coco pops od firmy Kelloggs. Celá naše rodina, včetně třech mlsných dětí byla stoprocentně uspokojena a nadšena z chuti těchto cereálií. Je skvělé, že jsou tak malinkaté, dají se přitat do čehokoliv. Doporučujeme.
klad velikost
klad chuť
klad nic
avatar
Marie
Velice chutné cereálie. V krabici, která má krásný motiv opičky - je to velmi lákavé pro děti - je ještě sáček, který je hooodně plný. Cereálie jsou poměrně malé, tak to vypadá, že jich je opravdu moc. Dětem přidávám do mléka a do jogurtu. Krásně to vše obarví do hněda a chutná to po kakau.. Doporučuji
klad množství
klad velikost tvarů
klad chutná kakaově
klad nic
avatar
Tereza
Velice mě potěšilo vybrání mezi testerky na cereálie Coco pops od Kelloggs. Líbí se mi obal i obsah. Jsou to malé čokoládové kuličky, které dokonale křupají. Dají se jíst jen tak suché, nebo s přidáním čehokoliv. Jak ovoce, tak mléčné výrobky. Relativně dlouho vydrží křupat.
klad křupavé
klad malé kuličky
klad možnosti s čím smíchat
klad -
avatar
Iveta
Dokonalá chuť cereálií se snoubí s vůní čokolády. Velice chutnají jak dětem, tak i dospělým, dokonce i mému manželovi, který to ochutnal poprvé v životě... Jsou dokonale křupavé a je jich opravdu hodně v jednom balení. Oceňuji i krásný design krabice.
klad design krabice
klad vůně čokolády
klad křupavá chuť
klad nic
avatar
Eva
Nové cereálie Coco pops jsou lahůdka. Doslova mě na ně vznikla závislost. Nedají se srovnat z žádnými cereáliemi na českém trhu. Jsou maličké a tak křupavé. Přitom křehké a s příjemnou čokoládovou chutí jako bonus. Nedám na ně dopustit, mňamka. Vřele doporučuji
klad maličké a křupavé
klad příjemná chuť
klad nic
avatar
Dana
Cereálie Kelloggs jsou velmi chutné. Jsou malé, a příjemně křupají. Kupuji cereálie pravidelněa tento druh určitě do svého denního nákupu zařadím, jelikož chutnají celé rodině. Jsou moc dobře ochuceny čokoládou, která ochutí například mléko, do kterého je přisypeme.
klad chutné
klad křupavé
klad čokoládové
klad nic
avatar
Ela
Cereálie Coco pops jsou moc dobré. Jak po ochutnání pronesla moje malá dcerka: chutnají královsky. Není jim co vytknout. Jsou křehoučké a voní po čokoládě. v Krabici je jich dost, a množství je určitě pro celou rodinu. Cenově jsou výhodné, takže určitě budu kupovat i nadále.
klad křehkost
klad chuť
klad cena
klad množství
klad nic
avatar
Petra
Tak tyto cereálie zaujmou snad každého na první pohled. Už na krčabici vyobrazená opička, tu si děti musí zamilovat. Chuť je naprosto dokonalá. Maličké křupavé čokoládové kousíčky, které se dají křupat jen tak u televize, nebo jako snídaně či svačina s mlékem pro děti..
klad design
klad chuť
klad nic
Zobrazit více recenzí