Testovaly jste se svými dětmi křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops

image
otestováno
Počet recenzí
676
jak jste hodnotily
5
340x
4
215x
3
91x
2
19x
1
11x
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 23. 4. 2019
do 23. 6. 2019

Došly vám nápady, co připravit dětem k snídani? Vyzkoušejte s námi čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops.

Kellogg´s Coco Pops je chutná snídaně, kterou děti milují po celé generace. Křupavá pražená rýže s kakaem. Obsahuje řadu minerálů a vitamínů.

Složení:

Rýže, Glukózový sirup, Cukr, Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, Kakaová hmota, Sůl, Aroma z ječného sladu, Aroma

Niacin, Železo, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín D, Vitamín B12, Kyselina listová

Velikost balení 375g.

 

Jak se do testování zapojit? 

  1. Přihlaste se do testování.
  2. Nominujte své DVĚ kamarádky s dětmi, které budou testovat s vámi. 
  3. Nominované kamarádky musí přijmout vaši výzvu ve svém e-mailu, který jim přijde automaticky z našeho systému (pokud ještě nemají účet na Ženy s.r.o., systém je navede na jednoduchou registraci). 
  4. Produkty pro sebe i své kamarádky si vyzvednete v Pracovně ŽENY s.r.o., kterou si vyberete při přihlášení do testování. U tohoto testování můžete vybírat z měst: Praha, Brno, Plzeň, Teplice, Ostrava, Olomouc, Litoměřice a Žďár nad Sázavou.
  5. Až vaše děti cereálie ochutnají a odborně ohodnotí :-D , sdílejte svou recenzi, jak byly spokojené.
  6. Nezapomeňte přidat fotku na své sociální sítě s hastagem #testujemekelloggs #zenysro #testujto.
  7. Jako hlavní testerka (ambasadorka) máte na starosti i své kamarádky, proto je důležité, aby i ony vložily svou recenzi a přidaly fotku na své sociální sítě. 
Hodnocení
676
avatar
Marcela
Podobný produkt jsem velmi často kupovala vnukům, když byli menší. Teď už je nehlídám tak často , ale alespoň jednu krabici mám vždy v záloze. A i když kluci už trochu odrostli, jedna až dvě krabice k svátku či narozeninám jim vždycky udělá radost a já jsem přesvědčená, že o kvalitě nemusím pochybovat.
klad balení
klad složení
klad chutě
klad nic
avatar
Petra
Chuťově velmi dobrý. Dle syna - 9let, je škoda, že po namočení v mléce se sladká příchuť rozpustí a zůstává pouze rýžová. Já, jako máma, bych ocenila bezlepkovost výrobku,tu splnuje jen zpola - rýžové lupínky (bezlepkové) mají příchuť sladkého ječmene (lepkové). Příjemně v mléce křupou:-).
klad chuťově dobré
klad nejsou bezlekové, i když by mohly
avatar
luci
Cereálie Kellogg´s - splnily všechna naše očekávání, která u křupavých čokoládových pochoutek po ránu máme. Jen je třeba zalít například mlékem, protože samotné jsou dost suché a tzv. škrábou v krku. Jinak super za nás a určitě doporučuji všem dětem.
klad balení
klad vše ok
avatar
Kateřina
cereálie jsou malé,krásně se rozmočí v mléce a není problém dát je i 2 letému dítěti. malému moc chutnali a rád si je dává k snidani a i celé rodine moc chutnaji. znovu si je naprosto urcite koupim. A cenove nejsou drahe a kvalita je naprosto top. Ráda se o svoji zkusenost podelim s prateli
klad velikost,chť
klad 0
avatar
Majtinka
Produkt vhodný i pro dospělý, když jako já nestíhají vařit s miminkem. Ceralie jsou sladké tak akorát a čokoládové, což u nás doma vede
klad Rýžové
klad Nepřeslazené
klad Nic
avatar
Daniela
Firmu Kelloggs mám ráda, hlavně jejich výrobky. Tyto jejich nové cereálie opět nezklamaly. Dětem se líbí už jen ta krásná krabice s opičkou. Okamžitě zaujme. Po otevření a ochutnání jsme byly v úžasu. Nádherně křupají a jsou opravdu cítit po čokoládě. Jsme nadšení..
klad krásný obal
klad lákavá krabice
klad čokoládová chuť
klad křupavost
klad -
avatar
Věnceslava
Cereálie coco pops nám opravdu chutnají. Teda nenjen dětem, pro které jsou hlavně určeny, ale opravdu zachutnaly celé rodině. A to nejen s mlékem, ale i tak křupat třeba k televizi večer... Opravdu se povedly. Chutnají na jedničku. Není co vytknout...
klad skvělá chuť
klad křupavost
klad chutnají i samotné
klad -
avatar
Veronika
Tento typ cereálií naše děti milují. Na snídani i svačinku, kupuji jim je opravdu na každý den. Tyto cereálie mým dětem chutnají, mají příjemnou čkoládovo medovou chuť apříjemně křupají. Rádi si je zaléváme mlékem, a v tom případě i dokonale zasytí...
klad sytost
klad chuť
klad křupavost
klad nic
avatar
Antonie
Cereálie Kelloggs Coco pops naše děti zaujaly už jen tím obalem, který je pro malé děti velice lákavý. Opička se povedla.... Po ochutnání musím pochválit nejen příjemnou velikost cereálií, které dokonale křupají i po zalití mlékem. Dokonce z mléka se zanedlouho stane výborné kakao...
klad lákavý obal
klad velikost cereálií
klad čokoládovost
klad ..
avatar
Eva
Tyto cereálie budu rozhodně kupovat i nadále, protože dle mého názoru i názoru dětí po ochutnání jsou dokonalé. Jsou naprosto dokonale křupavé, a to i po namočení v mléce nebo jogurtu. Mě osobně chutnají i jen tak, bez namočení, a také i dokonale zasytí.
klad zasytí
klad křupavost
klad skvělá chuť
klad ..
avatar
Soňa
Cereálie Kelloggs Coco pops nám velmi chutnaly. Jsou příjemné velikosti, která je dokonalá. Chutnají velmi čokoládově, dají se kombinovat jak s mlékem, tak s jogurtem nebo i kousky ovoce. Množství v krabici je také dostačující. určitě budu kupovat i nadále,
klad množství
klad chuť
klad kombinování
klad .
avatar
Marta
Cereálie coco pops od firmy Kelloggs jsou velmi příjemných malých tvarů, které jsou naprosto jedinečné. Děti velice baví přidat si je například do jogurtu, kde se jich vejde opravdu hodně, díky jejich velkosti. Mohou se přidávat i do mléka, ale my preferujeme jogurt. Jsou skvěle křupavé.
klad křupavé
klad tvary, velkost
klad ..
avatar
Jana
Cereálie všeobecně v naší rodině milujeme a jíme každý den, proto nás nadchlo testování Coco pops od firmy Kelloggs. Celá naše rodina, včetně třech mlsných dětí byla stoprocentně uspokojena a nadšena z chuti těchto cereálií. Je skvělé, že jsou tak malinkaté, dají se přitat do čehokoliv. Doporučujeme.
klad velikost
klad chuť
klad nic
avatar
Marie
Velice chutné cereálie. V krabici, která má krásný motiv opičky - je to velmi lákavé pro děti - je ještě sáček, který je hooodně plný. Cereálie jsou poměrně malé, tak to vypadá, že jich je opravdu moc. Dětem přidávám do mléka a do jogurtu. Krásně to vše obarví do hněda a chutná to po kakau.. Doporučuji
klad množství
klad velikost tvarů
klad chutná kakaově
klad nic
avatar
Tereza
Velice mě potěšilo vybrání mezi testerky na cereálie Coco pops od Kelloggs. Líbí se mi obal i obsah. Jsou to malé čokoládové kuličky, které dokonale křupají. Dají se jíst jen tak suché, nebo s přidáním čehokoliv. Jak ovoce, tak mléčné výrobky. Relativně dlouho vydrží křupat.
klad křupavé
klad malé kuličky
klad možnosti s čím smíchat
klad -
avatar
Iveta
Dokonalá chuť cereálií se snoubí s vůní čokolády. Velice chutnají jak dětem, tak i dospělým, dokonce i mému manželovi, který to ochutnal poprvé v životě... Jsou dokonale křupavé a je jich opravdu hodně v jednom balení. Oceňuji i krásný design krabice.
klad design krabice
klad vůně čokolády
klad křupavá chuť
klad nic
avatar
Eva
Nové cereálie Coco pops jsou lahůdka. Doslova mě na ně vznikla závislost. Nedají se srovnat z žádnými cereáliemi na českém trhu. Jsou maličké a tak křupavé. Přitom křehké a s příjemnou čokoládovou chutí jako bonus. Nedám na ně dopustit, mňamka. Vřele doporučuji
klad maličké a křupavé
klad příjemná chuť
klad nic
avatar
Dana
Cereálie Kelloggs jsou velmi chutné. Jsou malé, a příjemně křupají. Kupuji cereálie pravidelněa tento druh určitě do svého denního nákupu zařadím, jelikož chutnají celé rodině. Jsou moc dobře ochuceny čokoládou, která ochutí například mléko, do kterého je přisypeme.
klad chutné
klad křupavé
klad čokoládové
klad nic
avatar
Ela
Cereálie Coco pops jsou moc dobré. Jak po ochutnání pronesla moje malá dcerka: chutnají královsky. Není jim co vytknout. Jsou křehoučké a voní po čokoládě. v Krabici je jich dost, a množství je určitě pro celou rodinu. Cenově jsou výhodné, takže určitě budu kupovat i nadále.
klad křehkost
klad chuť
klad cena
klad množství
klad nic
avatar
Petra
Tak tyto cereálie zaujmou snad každého na první pohled. Už na krčabici vyobrazená opička, tu si děti musí zamilovat. Chuť je naprosto dokonalá. Maličké křupavé čokoládové kousíčky, které se dají křupat jen tak u televize, nebo jako snídaně či svačina s mlékem pro děti..
klad design
klad chuť
klad nic
avatar
Karin
Moc nám tyto cereálie chutnají, a už musím dokoupit další krabice. Snoubí se dokonalý tvar s příjemnou vůní a chutí čokolády. Jsou jako dělané na nasypání do malého kelímku od jogurtu. Větší cereálie by se tam rozhodně nevešly. Celé rodině chutnají..
klad příjemná chuť
klad vůně čokolády
klad nic
avatar
Ola
Děkuji za možnost testovat a ochutnat s dětmi cereálie coco pops. Jsou velmi chutné a křehké. Přesto křupou i po namočení, což oceňuji. Jsou to malé tvary, to se líbí dětem a krásně voní po čokoládě. Určitě zařadíme do jídelníčku. Mohu doporučit všem.
klad chutné a křehké
klad vůně čokolády
klad ..
avatar
Magdalena
Cereálie Kellogg's testujeme celá rodima. Na mne to je dost sladké, dětem se snažím nedávat tak sladké věci, ale dětem to chutná. Manželovi to vůbec nechutná. Když se ale zředí s mlékem, tak to celkem jde. Ale rozhodně to nechci pokládat za zdravý základ jídelníčku, spíše jako pochoutku.
klad dětem chutná
klad moc sladké
avatar
Sandra
Po ochutnání cereálií coco pops mohu napsat, že jsou výborné. Chutnaji po kakau a dají se smíchat s čímkoliv. Jejich malý tvar umožní i zamíchání v kelímku, což s většími cereáliemi jde jen těžko. Určitě zaujme i cena a nesmím zapomenout pochválit i krásnou krabici.
klad cena, krabice
klad chuť
klad velikost
klad nic
avatar
Petra
Cereálie snídáme s dětmi každý den, ale nikdy jsme neměli takové křehoučké maličké kuličky. Jsou velmi chutné i samostatně. Ráda si křoupu u televize, je to příjemné spestření i pro návštěvu. Děti jistě ocení i obal, který si zamilovaly. Budem kupovat.
klad křehkost
klad chuť
klad obal
klad nic
avatar
Alena
S velkou radostí, chutí i apetitem jsme s dětmi ochutnaly cereálie Kelloggs. Jsou velmi chutné. Nasypaly jsme je do mléka a kupodivu vydržely křehoučké celkem dlouho. Chuť mléka potom byla dokonale čokoládová! Dětem se líbí i krabice. Moc děkuji za možnost testovat.
klad pěkná krabice
klad křehkost, chuť
klad nic
avatar
Eva
Pokud bych to měla shrnout do jedné věty : chutná, zdravá svačinka. Nejen , že jsou tyto cereálie velmi chutné, obsahují i vitamíny a vlákninu, což potěší každou maminku, která svým dětem i sobě chce dopřát jen to nejlepší. Cena je také přijatelná....
klad chutné
klad zravé
klad s vitamíny
klad nic
avatar
Veronika
Děkuji že jsem se mohla se svými kamarádkami stát testerkou čokoládových cereálii Kelogg's choco pops..... Dětem cereálie dávám k snídani a z těchto byli nadšené... I já sem si dala čokoládové cereálie do svého oblíbeného bílého jogurtu a musím říct že opravdu mnamka... Takže všem doporučuji
klad Výborně chutná...
klad Žádné
avatar
Lucie
Výborné a skutečně povedené čokoládové cereálie, které vám zpříjemní ráno i večer. Nadýchané, křupavé, ale ne tvrdé, s chutí pravé čokolády. Pokud zalijete mlékem, to se postupně promění v lahodné kakao. Kellogg's cereálie nadchnou i naprosté odpůrce. Jediná nevýhoda je, že hrozně rychle mizí. :-)
klad obal
klad chuť
klad struktura
klad rychle mizí :-)
avatar
Veronika
Dětem chutnají,ať už samotné nebo s mlékem. Jsou to první křupínky, které našim dětem chutnají, oproti čokoládovým kuličkám, ale zase nadruhou stranu po nasáknutí mléka kuličky zůstanou kuličkami, tyto křupínky se nevábně rozmočí. Ale co do chuti jim nemohu nic vytknout.
klad Dětem chutnali.
klad Konzistence ponasáknutí mléka nic moc .
avatar
Hana
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops mě překvapily, že jsou opravdu křupavé. Zobali jsme je jen tak z mističek a nemohli jsme přestat. Čokoládová příchuť je opravdu čokoládová. Do mléka jsme nevyzkoušeli, protože už nám cereálie nezbyly.
klad zdravé složení
klad obsah kyseliny listové
klad byly brzy pryč
avatar
Hana
Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. Snažím se jíst zdravě, tak jsem byly spokojená se složením výrobku. Hlavně mě překvapil obsah vitamínů B. Je to dobrá a zdravá svačinka k večernímu mlsání u televize.
klad zdravé složení
klad obsah vitamínů
klad zápory jsem nenašla
avatar
Lucie
Děkuji za možnost testovat křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. Mám dva syny, kteří by stále něco mlsali, tak jsem jim mohla dát zdravé a chutné cereálie, které mají dobré složení. Čokoládová příchuť je u synů velice oblíbená. Snídaně byla hned hotová, což jako zaměstnaná maminka umím ocenit.
klad složení s vitamíny
klad čokoládová příchuť
klad opravdu křupavé
klad brzy snědené
avatar
Markéta
Největší radost z testování měli mí dva synové. Během dvou dnů byla krabice snědená, to vypovídá o všem :-) jen bych ubrala cukru, mně se zdály hodně sladké.Děti je jí jen tak nebo si je dávají do misky a zalévají mlékem, které se pak zbarví jako kakao a dopijí ho.
klad obal
klad křupavost
klad větší obsah cukru
avatar
Martina
Velice chutné čokoládové cerealie. Mě i celé rodině vyhovuje to, že nejsou pšeničné a tak mlsáme aspoň zdravě. Rychlá a chutná snídaně nebo svačinka pro celou rodinu. Určitě nejíme naposledy. Vhodné i na zabalení do kabelky na cesty nebo do zaměstnání.
klad Chuť
klad Složení
klad Nic
avatar
Denisa
Křupinky nejvíce ocenil synek a manžel, který si připomněl dětství. Sice se během chvilky nasáknou a ztratí čokoládovou barvu ale na chuti to nic nemění. Menší tvar je výhodou pro mého synka. Musím říct, že u nás se stanou asi pravidelnou snídaní a bez mléka jako ňamka do auta
příloha
klad Vlikost a chuť
klad Nenašla jsem zápor
avatar
Gabriela
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops naše děti hned ocenily. Krabice výrobku je barevná a určitě zaujme, dle obrázku je dobře vidět, jaké cereálie si kupujeme. Chuťově jsou tyto cereálie dobře čokoládové a hezky křupou,což se dětem líbilo.
příloha
klad chuť, barva, tvary
klad x
avatar
Věra
COCO POPS je určeno hlavně dětem, jsou křupavé a to děti milují. Krabice byla zaplněna do 3/4 čokoládovou rýží, dosti přeslazenou. Jako posypání na kaši doporučuji ale jako samostatná svačinka je pro děti chutná ale nezdravá, moc sladká. Uvařila jsem pohankovou kaši s ovocem a posypala COCO POPSEM a kaše byla dobrá.
příloha
klad +
klad +
klad Cereálie jsou dosti sladké, zbytečně velký obal!!!
avatar
Lucie
Podobné mlsky jí naše rodina velmi zřídka. Dětem čokoládové chrupinky chutnaly. Příjemné překvapení je, že sáček s chrupinkami v krabici je opravdu plný. Od konkurenčních cereálií jsem zvyklá, že v krabici je jen půlka obsahu. Nevylučuji, že v budoucnu zakoupíme.
klad Poměr množství chrupinek vs.velikost krabice.
klad -
avatar
Nikola
Tyto cereálie jsme dostali k otestování pro nás i pro kamarády. Musím říct, že cereálie Kelloggs kupujeme běžně, ale tyto jsme ještě nezkoušeli, takže nás to velmi potěšilo. Všem nám velmi chutnali, jak do mléka, tak jen na lžičku jako uzobávání :) Určitě jednou za čas koupíme :)
klad velikost balení
klad chut
klad nic
avatar
Vladislava
Cerálie Lellogg´s jsme s radostí testovali. Měli jsme je doma již dávno před tímto testováním. Děti je milují. Rychlá chutná snídaně. Vhodné do jogurtu, do mléka nebo i jen tak do ruky. Zaženou hlad a ještě si pochutnáme. S kuličkami je velká legrace, když náhodou utečou z mističky. Snídáme je doma všichni.
klad chutné
klad není jim co vytknout
avatar
Tereza
Cereálie Kellogg´s jsem vyzkoušela s dětmi. Nemám ráda cereálie s mlékem proto jsem zkoušela suché. Mám raději křupky i jiné cereálie větší, ale chuťově mi Kellogg´s velmi chutnali. Děti vyzkoušely i s mlékem a jen se oblizovaly!!! Za mě palec nahoru určitě!
klad chuť
klad přiliš malá cereálie
avatar
Zuzana
Tak u nás tyto čokoládové cereálie chutnaly nejen dětem:). Děti si je nasypaly do mléka a my dospělí do jogurtu a byla na stole rychlá, velmi chutná a vydatná snídaně. Takže určitě doporučuji pro spěchající rodiče i pro ty ostatní,kdo si chce pochutnat.
příloha
klad chuť
klad nic
avatar
Eva
Cereálie Kellogg´s Coco Pops lákají ke koupi už svým obalem a navíc chutnají výtečně. Dopřáváme si je s mlékem k snídani nebo kdykoliv během dne jako zdravou svačinu. Jejich chuť je čokoládovo-kakaová, a ta je u nás oblíbená. Děkuji za možnost otestovat a všem doporučuji!
příloha
klad obal
klad chuť
klad složení
klad rychlá příprava
klad žádné mínus
avatar
Iva
Právě jsem s vnoučaty testovala křupky Coco pops. Vnoučata nadšené, mlsaly jak s mlékem tak bez. Spořádaly nejednu misku. I pro mne byly křupínky chutné, mám ráda čokoládové věci a přišly mi takové nadýchané, jemné. Tvarem mi připomínaly burizony :-) Určitě doporučuji k vyzkoušení a vnoučatům zase takové křupnutí zakoupím, ať mají i u babičky "zdravé" mlsání :-)
klad jemné nadýchané
klad čokoládové
klad mohly by být větší :-)
avatar
Petra
Po ochutnání čokoládových Kellogg´s Coco Pops jsem byla velmi příjemně překvapena :) Chuť je prostě skvělá. Po smíchání s mlékem krásně praskají a lehce změknou, takže při konzumaci jsou lehce stravitelné. V rodině jsme ochutnali všichni a všichni jsme nadšeni. Určitě budeme kupovat a pravidelně snídat.
klad rýžový produkt
klad malá velikost křupinek
klad žádný zápor jsem nenašla
avatar
Jitka
Tyto snídaňové cereálie pro děti jsou moc dobré, soudím, dle toho, že děti chtěly přidat:). Dobře se sypou do misek s mlékem a jelikož jsou tvary menší,tak mléko z misek při jejich nasypávání nevycákne. Jen jsme nemohly rozluštit datum spotřeby na obale, bylo vytištěno opravdu tenounce.
příloha
klad tvar,velkost, chuť
klad en jsme nemohly rozluštit datum spotřeby na obale, bylo vytištěno opravdu tenounce.
avatar
Michaela
Jakmile jsme dostaly od kamarádky krabici s cereáliemi, mé dvě dcerky byly nadšené. Milují k snídani cereálie s mlékem. Druhá dcera zvlášť kakaové a sloužily též jako malá svačinka. Velikost balení odpovídá, jen u nás se brzy snědly, protože dcerám opravdu chutnaly.
klad složení
klad balení
klad chutné
klad nic
avatar
Michaela
Kellogg´s Coco Pops je velice chutná svačinka nejen na doma ale i třeba do školy. Je dobré cerálie smíchatsmíchat s mlékem, jogurtem a nebo prostě samotné jen tak na chuť Mají příjemnou čokoládovou chuť a chutná celé naší rodině. Děkujeme za možnost testování tohoto výrobku.
klad dobrá chuť
klad S mlékem moc dobré
klad rychlá a snadná příprava
klad Nic
avatar
Veronika
cokoladove cerealie kellogs jsou velmi chutne, krasne krupave, do mleka se musi prisypavat postupne, jelikož se brzy rozmoci, ale i presto si je dcerka zamilovala a vyhledava je každý den, coz se u jinych cerealii zdaleka nepovedlo.Muzu vřele doporucit
klad krupave
klad chutne
klad brzy se rozmoci
avatar
Jana
Testovali jsme Cerálie Kellogg's, chuťově jsou docela dobré a hezky křupou, připomínají hodně Nesquik, akorát nám nevyhovuje jejich tvar, který je příliš malý a snadno se rozsype všude kolem. Zkoušeli jsme je v mléku, ale preferujeme spíše kombinaci s bílým jogurtem, který příjemně osladí.
klad chuť
klad malý tvar
avatar
hela
děkuji za možnost testovat křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. všechny cereálie u nás mají zelenou, takže i na nové Kellogg´s Coco Pops jsme se těšili. Čokoládová příchuť je fajn a myslím, že nikdy neurazí. Dáváme palec nahoru.
klad stravitelnost
klad líbí vše
avatar
IVETA
Cereáliie Kellogg's jsem dříve neznala ale musím říct že nás se synem mile překvapily. Jsou to takové malé extra křupavé zrníčka s čokoládou. Hodí se s mlékem ale i jen tak na zobaní. Je super, že obsahují i vitamíny a minerály. Určitě budeme kupovat :-)
příloha
klad Křupavé
klad Zatím nic
avatar
Sandra
Cereálie jsou výborný, moc mi chutnají a umím si představit, že se pro ně do obchodu vrátím. :) Nejlepší ve studeném mléku! Mňam! Ráda a s čistým svědomím doporučím dále. :) Bylo by super, kdyby výrobce udělal více příchutí, třeba jahodovo-vanilkový.
klad malý, netradiční tvar
klad čokoládová příchuť
klad balení
klad nic
avatar
Adéla
Oceňuji skvělý tvar lupínků, chuť a nezaměnitelnou kvalitu amerických Kellog´s cereálií. Moc ráda jsem testovala a doufám, že se brzy zařadí do českých nákupních řetězců a nejen do maloobchodů, jako je Candy store apod. Výborné jsou jak v jogurtu, tak studeném mléku.
klad čokoládová příchuť
klad nic
avatar
Vali
Cereálie chválím na 100%, zaujal mě jak ojedinělý tvar, tak příchuť.. Skvělé jsou v kombinace se studeným mlékem.. Cereálie si dávám většinou po ránu a cítím se po nich plná energie, kamarádky s dětmi chválí, chuťově lepší než čokoládová konkurence od Nestlé.
klad chuť
klad nic
avatar
Barbora
Cereálie pro mlsné jazýčky. Oceňuji, že jsou bez palmového oleje, složení není špatné. Dítěti se líbilo, jak praskají a chutnaly mu, mě přišly moc sladké. Je lepší si je dát s neochuceným jogurtem který tu sladkost trošku stáhne. Jinak praktické balení, nikde se nesypou.
klad balení
klad bez palmového oleje
klad moc sladké
avatar
Iveta
Křupky jsme doma vyzkoušeli všichni jak s teplým mlékem, tak s jogurtem. Občas jsme si zamlsali i jen tak samotné O:) a byly moc dobré! Jediná věc, kterou bych vytkla, je rychlost, za jakou se cereálie v mléce rozmočí-je to opravdu hned. Doporučuji tedy raději s tím jogurtem, nebo suché :)
klad chuť, ochutí i mléko
klad když je člověk rychlý jedlík, není problém :D
klad není to zbytečně přeslazené
klad Bohužel se ale velmi rychle v mléce rozmočily
avatar
Zdeňka
Děkujeme za možnost testování cereálií Kellogg's. Cereálie nás milé překvapily. Chuťově výborné samotné i s mlékem a tvarově neokoukané. Synové hodnotí na 1* Jediné mínus bych vytkla rychlému rozmočení cereálií a "pouštění barvy" stane se z nich brzy kašovitá hmota, dětem to nevadí a jen si dolejí mléko, dospěláci z toho už tak nadšení nejsou. Po válečné domácí poradě jsme se shodli, že cereálie Kellogg's zařadíme do našeho snídaňového menu.
příloha
klad Chuť
klad Velikost cereálií
klad Rychle se rozmáčí v mléce a "pouští barvu"
avatar
Pavlína
Podle mě se rýžové cereálie povedly, chuťově na jedničku a i dcerka si dala,i když jinak cereálie na snídani odmita.Je to jednoducha priprava, jen se dají do misky,zalijí mlékem a je hotovo. Složení je ale taky fajn, na prvním místě je rýže. U nás doma budou oblíbené
příloha
klad jednoducha priprava
klad nic
avatar
Aneta
Výborné cereálie. Miluji je s jogurtem i s mlékem nebo jen tak jako svačinku mezi jídly. Měla jsem možnost vyzkoušet před nasazením rovnátek, to jsem si vychutnala na křupavo :-) a po nalepení rovnátek se cereálie krásně rozpustí v mléce a tu jejich čokoládovou chuť si můžu vychutnat i s rovnátky aniž bych poškodila zámečky. Za mě jsou výborné a určitě si je koupím až dotestuji tuto krabici :-)
klad krásně malé a křupavé
klad rychle se rozpustí v mléce
klad sní se velmi rychle
avatar
Petra
děkuji za výběr do testování - cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops 375gr. Připravujeme narozdíl se studeným mlékem s mlékem teplým. Obsahují řadu minerálů a vitamínů, akorát jsem je ještě nikde v obchodě neviděla....doporučuji na občasnou snídani, pravidelně ne.
klad velikost balení
klad jsou celkem dobré
klad neviděla jsem je v prodejnách
avatar
ingrid
s dětmi jsem měla možnost vyzkoušet křupavé cereálie s čokoládovou příchutí značky Kellogg´s Coco Pops. mile mě při převzetí překvapila velikost balení - 375g. cereálie jsou po zalití mlékem chutné, křupavé zůstávají až do konce a jsou i hodně čokoládové. dětem i mě chutnají, jen ta cena by mohla být příznivější za balení.
klad chuť
klad velké balení
klad dlouho křupavé
klad cena je trochu vyšší :-(
avatar
Hana
děkuji Ženám, že jsem se mohla účastnit s dětmi testování křupavých cereálií s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. děti jsou z toho nadšené, já už méně z množství cukru, ale zase to není každý den :-) cereálie jsou chutné, jen jsme si na nich více pochutnali s teplým mlékem, ne studeným, jak je doporučeno.
klad opravdu velké balení
klad chutné a křupavé cereálie
klad chuťově lepší s teplým mlékem
klad množství cukru je vyšší
avatar
josef
cereálie Kellogg´s s čokoládovou příchutí jsou docela dobré, jsou dlouho křupavé a v mléce se hned nerozmočí. jsme rádi, že jsme je mohli ochutnat a vyzkoušet, protože nám byly neznámé. děkuji za vybrání. možná jen u dětí nedoporučuji pravidelnou konzumaci, obsahují celkem dost cukru.
klad křupavost
klad chuť
klad obří balení
klad cukru je tam až dost
avatar
martina
čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops jsou pro naše děti velmi chutnou snídaní a i třeba svačinkou. nevěřila bych tomu, ale moc jim chutnají. děkuji Vám za vybrání do testování výrobku, který bych bez Vás nevyzkoušela. určitě budeme kupovat i nadále.
klad chutné
klad velké balení
klad nic
avatar
MVDr. Lucie
Cereálie Kellogg´s Coco pops jsme spolu s celou rodinou otestovali moc rádi a děkujeme za tuto příležitost. jsou moc dobré i bez mléka, na mlsání jen tak. jedinou negativní věcí u těchto výrobků je obsah cukru, který je i v tomto případě docela vysoký.
klad dětem chutnaly
klad velké balení
klad dobré s mlékem i bez
klad obsah cukru je vysoký
avatar
Kamila
Jsem velice ráda, že jsem byla vybrána k testování tohoto výroku Cereálií Kellogg´s, které jsou opravdu chutné, snadno s nimi připravíte rychlou a zdravou snídani. Ideální v kombinaci s mlékem, nebo jogurtem. Dávkování dle potřeby. Určitě doporučuji.
klad chutné
klad zdravé
klad ideální na snídani
klad žádné
avatar
Jita
Křupinky všeho druhu a chutí jsou u nás jedničkou na snídaňovém stole. Nikdy nesmí chybět. Proto ani čokoládové Kellogg´sky - cereální byly jasnou volbou pro možnost testování. Tyto křupky jsou tvrdší, než bychom chtěli a očekávali. Musí se zjemňovat.
klad obal
klad tvrdost
avatar
Mária
Děti konzumují jinou značku, ale když jsem jim dala Kellogg's, tak vůbec nepoznali rozdíl a byly spokojené. Když jim dám jinou značku např. jogurtů než na kterou jsou naučené, tak změnu okamžitě poznají. I podle toho ukazatele a na základě vlastního ochutnání konstatuji že Kellogg's jsou velmi chutné a rozhodně s klidným svědomím doporučuji ostatním maminkám.
klad Chutné
klad Kvalitní
klad Doposud jsem neznala - malé zastoupení v obchodech nebo reklama
avatar
Nikola
POPS! Opravdu když ceraálie zalijete mlékem tak "pufají" ! Pro děti určitě super začátek dne ---> nikdy bych si nemyslela že budu poslouchat mističku cereálií a usmívat se u toho :o) Také je skvělé to, že cereálie opravdu vsáknou mléko a jen tak si v něm "neplavou". Pokaždé zbylo jen na dně misky maličký zbytek mléka ---> kakaa, které nikdy nezustalo dlouho a byla to vždy třešnička na konec, již tak chutných cereálií. Můžu doporučit, jak za sebe tak 2 malé děti, že rýžové cereálie Kellogg´s s příchuťí čokolády jsou ňamka !
příloha
klad chuť
klad křupavost
klad složení
klad přidané vitamíny a minerální látky
klad barevný a dětský obal
klad vůně po čokoládě
klad velké množství
klad rychlost, kterou cereálie mizí z krabice
avatar
Martina
U nas doma v nasi rodine se cerealie a ruzne lupinky davaji vetsinou u snidane do bileho jogurtu, s mlekem ani ne, jogurt je lepsi. Cerealie Kelloggs s příchutí čokolády je vlastne takova Kelloggs pražená rýže s čokoládovou příchutí, která zachutna v rodině snad kazdemu, od malych az po ty velke. Obsahuji minerály a vitamíny.
klad Výborné čokoládové lupínky
klad kdyz dojdou musite do obchodu pro nove
avatar
Jana
Děkuji za možnost testovat tento výrobek.Cereálie jsem dosud jedla bez příchutě s mlékem nebo s jogurtem. Čokoládová příchuť mi opravdu chutnala. Byla jsem překvapená plnou čokoládovou chutí. S mlékem vynikající snídaně, s jogurtem a ovocem výborná svačinka.
příloha
klad balení
klad čokoládová příchuť
klad nic
avatar
Jiřina
Děkuji za možost testování.Prima snidaně a k tomu si děti dali mléko od farmáře, to nemá chybu.U nás jede vše čokoládové .Aspoň máme další typ na snídani a zkusíme je přidat i do pudinku.Doporučím je i dalším kamarádkám, snad i oni budou spokojeni a své děti potěší.
klad Doporučuji
klad Mohlo by být větší balení
avatar
Andrea
Děkuji za možnost testovat. Kellogg¨s cereálie jsou velmi chutné a snadné na přípravu. Oceňuji přidané vitamíny a minerály. Moje děti je jedly na snídani i na večeři, dvě balení jsou pryč, jen jsem je nikde v obchodě zatím nenašla. Mohu je určitě doporučit.
klad chuť
klad snadná příprava
klad přidané vitamíny a minerály
klad nemohu je nikde sehnat
klad cena
avatar
Eva
Děkuji za možnost testovat tyto výborné cereálie, které mě překvapily svojí chuťí a snadnou přípravou. Také se mi líbí, že jsou to malé kousky rýže obalené čokoládou, takže je dobře užvýkají i dětská ústa. Jako bonus vidím přidané vitamíny a minerály. Mohu je určitě doporučit.
klad skvělá chuť
klad malé kousky
klad lehké na přípravu
klad vitamíny a minerály
klad nic
avatar
Lucie
Na cereáliích Kellogg´s Coco Pops jsme si velice pochutnali! Jak je napsáno na krabici,jsou ideální se studeným mlékem, což se nám potvrdilo :) jelikož jsme je zkoušeli i s teplým mlékem a to už nebylo úplně ono :D Také se velice rychle rozmáčí, jelikož jsou drobné a lehké, takže doporučujeme hned sníst :) Další krabice jsme věnovali sestřenici, která má malou dcerku a ta byla také nadšená! Skvělé malé "bobečky" zobala jen tak na sucho a tvrdila, že jí moc chutnají :D Jelikož se jedná o rýžové cereálie, považujeme je za zdravější variantu, než například jiné pšeničné lupínky a proto za nás určitě Kellogg´s Coco Pops můžeme doporučit.
příloha
klad lehkost
klad chuť
klad jsou zdravé
klad jsou kvalitní
klad rychle se rozmáčí
avatar
Markéta
Chlapečkům chutnalo pouze pokud cereálie byly bez mléka. Byly křupavé a celkem dobré. V okamžiku, kdy nalijete mléko, křupinky změní barvu a nejsou dobré. Rozmočí se a čokoláda se rozpustí do mléka, které pak už není dobré. Celkově velké zklamání. Kluci řekli, že už je nemám nikdy kupovat.
klad bez mléka se dají jíst
klad po nalití mléka změní barvu
klad chlapčkům nechutnají
avatar
Kateřina
Cereálie Kellogg´s coco pops mne velmi mile prekvapily. Nejsou preslazene,chut je vyborna. Daji se jist samotne i smlekem ci jogurtem. Na snidani i svacinku. Neobsahuji pridany tuk a obsahuji cokoladu. Tento produkt si jiz nasel u nas sve mistecko. Deti je miluji
klad neobsahuje pridany tuk
klad zadne
avatar
Denisa
Jsem nadšená :) Cereálie, musli a obecně podobné "křupky" moc nejím, ale tyhle jsou skvělé, chutnají celé rodině. Nejsou zbytečně přeslazené, mají zajímavou chuť a syn i manžel si k snídani dokonce přidávali. Skvělý tip, jak naučit dítě pravidelně a bez nucení snídat.
klad Příjemně čokoláové
klad Křupavé
klad Nepřeslazené
klad Nic
avatar
Karla
Na testovani cerealii jsme se velmi tesila. Jako rychla snidane ci svacina jsou cerealie coco pops dobre. Chut je hodne cokoladova. Ochutnala jsem s jogurtem, chut jogurtu byla po cerealiich pekne cokoladova. Jedina nevyhoda je, ze jsou navykove a rychle mizi.
klad Cokoladova chut
klad nic
avatar
Hana
Miluju cerealie nejen ja ale i rodina a jakehokoli druhu. Hledam ty nejlepsi. Tyhle k nim urcite patri. Neobsahuji pridany tuk, to mi vyhovuje pri hlidani kalorii. Chutove jsou vyborne, cokoladove. Tyhle cerealie Coco pops urcite zaradim do rodinych snidani.
klad Vse
klad vubec nic
avatar
Hana
Kellogg´s Coco Pops je cokoladova ryze, ale prijde mi príliš sladká, ale to vyvazi skvela chut. Cokoladova chut je dostatecně vyrazná. Ale spise nez do mlecneho produktu jsem kroupala jen tak misto bramburek u televize. Pridane vitaminy jsou peknym bonusem.
klad chut
klad krupavost
klad neni nic co by mi na nich vadilo
avatar
Markéta
Fajn, že jsou rýžové. Drobné. Čokoládové. Pro nás příliš sladké. Do bílého jogurtu jakž takž. Dětem příliš nechutnají. Mne též mnoho neoslovili. Ubrala bych na sladké chuti, přidala třeba kakao. Vyhovuje mi, že jsou drobné a z rýže. Podprůměrný produkt, znám lepší.
klad Menší tvar
klad Příliš sladké
avatar
Alena
Hlavně dětem ,moc chutnaly, i bez mléka, krásně křupou , s mlíčkem jsou lepší, nejsou tak sladké, jako bez něj. Ve složení bych klidně trošku cukrů ubrala, kakaová chut super. Zmizely velmi rychle, hlavně na snídani. Obal lákavý a nepřehlédnutelný. Doporučuji a děti asi budou chtít koupit.
příloha
klad chut
klad velikost křupinek
klad žádné
avatar
Andrea
Znate deti, kdyz se jich zeptate na nazor reknou dobry
klad Obalitaminu a vlakniny
klad Cut
klad Obsah vitaminu a vlakniny
klad Obsah cukru
avatar
Zuzana
Detem moc chutna, Vhodne jako svacinka mezi jidly nebo na snidani s mlikem.Doporucuji vsem maminkam co jejich male deticky maji radi cerealie s mlickem ci jogurtem..Jen cena by mohla byt nizsi ,deti to sni hned,nebo udelat xxl baleni :-) :-) :-) :-) :-)
klad Kabice,baleni
klad Mohl by byt uzaviratelny obal na lupinky
avatar
Michal
Lupínky kelloggs coco pops jsou rýžové cerealie s příchutí čokolády vynikající,chutná svačinka nebo snídaně s mlékem pro děti i dospělé.Jenom se za nimi zaprášilo.Každopádně bych doporučila kolegům v zaměstnání co mají děti i jim.Ajá budu nadále kupovat.
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Jarmila
Cereálie kelog's jsou super. Ochutnali jsme s dětmi a velice jim zachutnalo. Ráno než odejdou do školy jistí snídani právě miska s těmito křupinkami
příloha
klad Rychlá, chutná snídaně
klad 0
avatar
zdenka
Čokoládové,rýžové cereálie s příchutí čokolády,vitamíny a minerální látky výborná svačinka nebo snídaně pro děti i dospěláky.Určitě všem mým známým a mlsounům jen mohu doporučit.Jinou značku než kelloggs coco pops již nebudu kupovat.Prostě za mě supér.
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Lenka
Chuťově jsou cereálie moc dobré, chutnají celé naší rodině. Nejradši si je dáváme s mlékem nebo jogurtem a ovocem. Co nám však nevyhovuje je vysoký obsah cukru, přijdou nám zbytečně moc sladké. I tak se ale jedná o jedny z nejlepších cereálií, které jsme doposud vyzkoušeli.
klad chutné
klad přiměřená cena
klad velký obsah cukru
avatar
Ivana
Tyto cereálie nám celkem chutnaly, ovšem nepoznala bych rozdíl v chuti oproti běžným. Co je na cereáliích špatného, je složení - na druhém místě glukózový sirup, na třetím cukr, to není nic prospěšného pro start dne. Po hodině máte opět hlad, protože hladina cukru klesne. Za mě už bohužel nekoupím.
klad Chutnají
klad Glukózový sirup + cukr
avatar
Eva
Cereálie u nás frčí - tedy hlavně u dětí a tak jsem byla moc zvědavá na jejich mlsné jazýčky :-) Mě moc mile překvapila jejich nepřeslazenost, tak jako u jiných výrobků a malé tvary. Dětem zachutnaly hned a teď asi nebudou moct chybět na žádné snídani. Doporučuji.
příloha
klad chuť, nepřeslazenost
klad nic
avatar
Eva
Malé, chutné "bobíky", které velmi rychle měknou v mléce. Někomu nemusí vyhovovat, ale nám to chutná. Jsou tak akorát sladké, takže chutnají i mě a děti brblají, že jim je ujídám :-) Uvítali bychom i další příchuť, tak snad se výrobce brzy "pochlapí" a mi budeme mít další super snídaně.
klad chuť, velikost
klad nic
avatar
Eliška
Malé, milé, akorát sladké a křupavé - to jsou Cereálie Kellogg´s. U nás dokonce zachutnali víc bez mléka, takže je to takové křupavé mlsání k ovocné svačince. A tím, jak jsou drobné, tak i dlouho vydrží v mističce. Určitě dobrota, kterou můžeme doporučit.
klad chuť, konzistence
klad nic
avatar
Lada
Chutné, křupavé cereálie s kakaovou chutí pro nás byly příjemnou změnou. Hodí se do mléka, musli, ale i samotné jen tak, když dostanu chuť na něco dobrého. Dají se snídat každý den, když ráno nestíhám, protože snídaně je hned hotová. Můžu jen doporučit.
klad chuť
klad velikost
klad rychle ubývají :-)
avatar
Jaroslava
Velmi mě potěšilo , že jsme dostali příležitost vyzkoušet Cereálie Kellogg´s. Vzhledem k tomu , že doma máme dvě děti , které mají tyto cereálie moc rádi a neumějí si bez nich představit žádnou snídani a také svačinu, určitě u nás doma dlouho nevydrží , vzhledem k tomu, že jsou chutné a dále jsou obohaceny vitamíny . Prostě ideální pro zdravou a chutnou snídani.
klad balení
klad příchut´
klad tvar
klad nic
avatar
IVANA
Cereálie Kellogg´s jsou určitě chutné , vhodné na snídani do mléka nebo jogurtu , nebo na svačinku. Navíc v rodinném balení s čokoládovou příchutí, která nám doma všem zachutnala. Také dobře zasytí a zároveň dodají energii na delší dobu. Balení je praktické . Určitě zakoupíme opět , ráda bych vyzkoušela i jiné příchuti.
klad velké balení
klad chutné
klad obohacené o vitamíny
klad nemám výhrad
avatar
Petra
S dcerou jsem testovala křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. Tato křupavá pražená rýže s kakaem je vhodnou svačinkou především doma, díky drobné velikosti pražené rýže. Vzhledem k přítomnosti různých minerálů se jedná o relativně zdravou svačinu, kterou ale vzhledem k přítomnosti cukru není vhodné podávat dítěti velmi často. Tento výrobek doporučuji.
klad chuť
klad velikost balení
klad obsah minerálů
klad nic
avatar
Alena
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsem testovala se svojí vnučkou. Pražená rýže velmi chutnala nejen mé vnučce, ale i 90 leté prababičce. Jediné co bych vytkla je velikost rýže (nevhodné pro malé děti) a vysoký obsah cukru. Naopak jejich výhodou je přítomnost různých minerálů.
klad přítomnost minerály
klad velikost rýže
klad obsah cukru
avatar
Iva
Vyzkoušeli jsme s naším chlapcem čokoládové cereálie, protože jsou denní součástí naší snídaně nebo svačiny. Pozvali jsme pak ještě známé, kterým také chutnalo. Jsou opravdu lehké a zaženou chuť. Určitě se po nich podíváme dále v obchodě. Balení vydrží opravdu dlouho. Mohou se jíst s mlékem, nebo přidávat do jogurtu.
klad složení
klad drobné kousky
klad chuť čokolády
klad nic
avatar
Tereza
Moje děti rády snídají cereálie s mlékem.Takže jsme se rádi zapojili do testování :-).Cereálie Kelloggs připomínají velikostí klasické burisony,tyto cereálie jsou podle mého názoru hodně přeslazené...a v mléce se hodně rychle rozmočí...musí se jíst rychle nebo si musíme do mléka dát pouze malé množstí.Ale naopak je dobré mléko po cereáliích...je hodně kakaové.
klad kakaové mléko
klad hodně sladké
avatar
Radka
Cereálie jsem testovala spolus dcerou, které je 6 let. Balení ja nápadité, barevné a přitažlivé pro děti. Coco pops jsou čokoládové křupinky ve tvaru rýže. Obsahují vitamíny D, B1,B2,B6,B12 a minerály. V kombinaci s mlékem vytvoří čokoládovou příchuť mléka. Balení je dostatečně velké a plné křupinek takže nekupujete krabici s polovinou křupinek a polovinou vzduchu.
příloha
klad chuť
klad jemnost
klad nic
avatar
Nikola
Cereálie Kellogg´ jsou moc dobré. + - libí se mi malý tvar. -chutnají výborně jak samotné tak i z mlékem . -jsou tak akorát sladké. -mají hodně vitamínů. -super obal který zaujme nejen malé děti. -veliké balení . -snížení obsah tuku. ...............................
klad tvar
klad nic
avatar
Denisa
Ziskala jsem moznost pres mamcu testovat tuto uzasnou cokoladovou ryzi a musim rici, ze je moc dobra, detem moc zachutnala, i me jak s teplym mlekem, tak jen tak krupat u televize. Je to mnamka. Davam palec nahoru. Budeme urcite kupovat. U nas se opravdu tohle testovani osvedcilo.
příloha
klad Super
klad Vse ok
avatar
Darlen
Dostala jsem moznost otestovat i se svymi nejblizsimi kellogs cokoladovou krupavou ryzi, ktera nam vsem moc zachutnala. Vnucky si ji opravdu vychutnaly a chteji ji porad, krabice uz bude skoro fuc. Vzhledem k tomu, ze jim chutna, zacneme kupovat. Slozeni taky neni nejhorsi, tajzecu nas za 1.
příloha
klad Chutne
klad Vse ok
avatar
Eva
křupinky nám dost chutnaly, v mlece nebo jogurtu byly fajn, syn je ma rad i jen tak na zobání. To bych ocenila, kdyby byly vetsi. Mensim detem mohou snadno zaskocit. Malym detem bych je ani moc nedavala pripadaly mi dost sladke, takze pro maminky, ktere hlidaji co deti, bych je nedoporucila, popr opravdu vyjimecne
klad chutove dobre
klad velmi sladke
klad malinke
avatar
Lucie
Testované cereálie si oblíbil syn do mléka, kde si ji nechává vymáčet a takto sní i 3 misky mléka. Jelikož cereálie drobounké, tak jsme zkoušeli jsme i do jogurtu bez příchuti a je to dobré zpestření chuti. Chutnali jsme i samotné do misky a nejsou ani příliš sladké, tak se dají chroupat i tak. Akorát při nasypání do misky vzhledem k velikosti cereálie musí být trochu opatrnost, jinak je to po celé lince. Nám chutnají a doporučujeme, dáváme si na snídani i svačinu.
klad Křupavé, málo sladké, dají se jíst i samotné nebo do mléka či jogurtu
klad trochu obtížněji se nasypávají vzhledem k drobným tvarům cereálií
avatar
Mája
Produkt otestoval náš 3 letý chlapec, samostatně, s jogurtem a s mlékem. Nejvíce mu chutnala varianta s jogurtem. Mléko mělo po nasypání doporučené porce příjemnou kakaovou chuť, v mléku se však cereálie velmi rychle rozmočí, je třeba je jíst velmi rychle, jinak vznikne nevzhledná a nepříliš dobrá kaše. Samostatně na zobání jsou kousky malé, je lepší je jíst lžící. Suroviny mi přijdou pro děti přijatelné.
klad Příjemná chuť
klad Dobré ingredience
klad Rychle se rozmočí
avatar
Ivona Urbánková
Jsou křupavé a mají hodně čokoládovou chuť. Trochu připomínají Nesquick a jiné značky. Všechny děti si na nich pochutnaly. Ale líbil by se mi jiný tvar, protože tato "rýže" dětem každou chvíli propadávala mezi prsty. Ale i tak bych je doporučila ostatním.
klad Chuť
klad Tvar
avatar
Martina
Dětem moc chutnají , jen jsou moc drobné.Na můj vkus docela hodně sladké, dětem to nevadilo. Do bílého jogurtu super . Dobrý že neobsahují žádný barviva a jiné chemické látky.Jen by mohli být větší, syn je vysypal a mumuseli jsme je zamíst nešli pozbírat.
klad Veselé balení
klad Jsou drobné
klad docela dost sladké
klad mohli by být barevné
avatar
Aneta
Kellogg's coco pops jsou velmi chutné.Při zalití mlékem praskají a to se líbí synovi. Jsou to velmi chutné rýžové cereálie s příchutí čokolády,ale nejsou zbytečně přeslazené. Líbí se mi, že obsahují vitamíny a minerální látky. Po zalití mlékem rychle krásně změknou.
klad při zalití mlékem praskají
klad zdravé rýžové cereálie
klad nejsou přeslazené
klad uvítala bych větší balení
avatar
Katka
Od těchto cereálií jsem měla poměrně velké očekávání. Musím říct, že všem doma moc chutnají a mají i příjemně čokoládovou chuť. Hezky křupou a tato vlastnost se výrazně neztrácí ani v případě, že je zaliji mlékem. (Ale mléka dávám spíš méně, takže tuhle informaci berte spíše s rezervou.) Mléko je pak příjemně čokoládové. Jako velké mínus však hodnotím fakt, že i když si dám cereálií poměrně dost, krátce po jejich konzumaci mě přepadne hlad. Za mě je tohle jako celá snídaně prostě málo. Až na tento nedostatek si nemá nač stěžovat. :)
klad Příjěmné křupání
klad Poctivě čokoládová chuť
klad Kvalita cereálií po namočení do mléka
klad Krátce po jídle mám opět hlad
avatar
Michaela
Je to zase něco nového,dětem to moc chutná ,nejen dětem
příloha
klad Vyborne,lehce stravitelné
klad Skvela chut
klad Žádné
klad Mzna jaká bude cena
avatar
Pavlína
na křupavých cereáliích s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsme si pochutnali s celou rodinou a chutnaly jak dětem, tak i nám dospělým. velice snadné na přípravu - zalít studeným nebo teplým mlékem požadované množství a už jen sníst .-) děkujeme za testování
klad chuť cereálií
klad balení
klad snadné na přípravu
klad nic
avatar
Milena
Deti se na cerealie sesypaly a misky byly prazdne. Ja je ochutnala jen v suchem stavu s mlekem to nemusim a je to akorat sladke takze pro deti super svacinka. Pokud bude u deti zajem koupim je zas. Obal je pekny baleni tak akorat aby se snedlo. Za nas doporucuji.
příloha
klad Obal
klad Sladke tak akorat
klad Nenasla jsem zapor
avatar
Maya
Kellogg's Coco Pops- křupavé a sladké ryžove cereálie ,výborné s mlékem,mooooc dětem chutnají.Vyskoušeli jsme spousta jinnych značek cerealii, ale tyhle dětem hutnali nejvíce. Jemná čokoladova chuť v kombinaci s mlekem, o takove snídaní si dětí říkají sami mnjaaam.
příloha
klad vyborne
klad doporučuju
klad žadne
avatar
Veronika
Synové otestovali cereálie Kellogg´s. Jejich pocity jsou smíšené. Chuťově jsou spokojení, ale vadí jim velikost. Rádi jedí cereálie samotné, bez mléka. Rádi je jedí jen rukama, přičemž právě velikost Kellogg´s se jim jí špatně. Chuťově jsou s nimi spokojení jako i s konkurenčními cereáliemi.
klad chuť
klad velikost balení
klad velikost cereálií
avatar
Jarka
Měla jsem možnost otestovat Cereálie Kellggś Coco Pops s čokoládovou příchutí, jelikož tomuto neholduji , nemůžu sama posoudit. Tudíž píši synovo nadšení :D byl velice překvapen výraznou chutí, cereálie se v mléce krásně rozpustí a vznikne čokoládové mléko - proti jiným "známějšímů cereáliím . Za nás super
klad skvělá příchuť
klad rychlá příprava
klad nic
avatar
Marie
Měla jsem možnost testovat Cereálie Kelloggś, testovala jsem je společně s vnuky velmi mne překvapilo snadné otevření sáčku. Většinou je k tomu zapotřebí nože . Cereálie jsou malých rozměrů což chlapcům vyhovuje.Chutnali jim velmi , jak samotné tak z mlékem.
klad Snadné otevírání sáčku.
klad Velikost krabice .
avatar
Zdenka
Musím se přiznat, že mě tyto cereálie velice nemile překvapily svoji velikostí, říkala jsem si, že dětem se musí strašně špatně jíst, že jim budou všude padat atd. Ale opak je skoro pravdou, dětem velikost nedělá žádný problém, chutnají jim a bříška mají naplněná. Chuť je sladká tak akorát.
klad velikost, tvar, nerozmáčí se hned
klad chuť není přiliš sladká
klad nevidím je v regálech obchodů
avatar
Monika
Cereálie, pokud se tento výrobek dá tak nazvat, mě zklamaly. Jde vlastně jen o pufovanou rýži, velice přeslazenou a politou kakaovou polevou. V mléce velice rychle bobtnají a děti je pak už nechtěly rozbředlé jíst. Mě osobně cereálie zklamaly svoji přeslazeností a téměř nulovou výživovou hodnotou pro děti.
klad na zahnání chuti na sladké dobré
klad přeslazenost
klad nulový výživová hodnota pro děti
avatar
Lenka
Testovaný produkt je velmi dobrý . Jsem spokojena s velikostí cereálií a složením . Krabice se u nás dlouho neohřála . Děti je nejprve ochutnali bez mléka ohodnotili 10 body . S mlékem jim chutnali ještě víc. Snadné otevírání vnitřního sáčku je velkým přínosem.Děti si mohou svou snídani otevřít sami .
klad snadné otevření sáčku.
klad Velikost popisek.
avatar
Maru
Kellogg's Coco Pops, pražená rýže s kakaem se sníženým obsahem tuku, zachutnala především našim dětem, které rády snídají lupínky s mlékem. Zaujalo mě složení, které obsahuje vitamíny a železo, takže máme další tip na rychlou a zdravou snídani pro školní dny.
klad celé zpracování
klad bez záporů
avatar
Marie
Zkoušela jsemcerelálie Kellogg´s Coco Pops na svých vnoučatech a těm hodně chutnaly jako ranní rychlá snídaně s mlékem a docela dost vitamíny. Škoda jen, že neobsahuje jen glukózový sirup a cukr, ale i sůl. Jako snídaně pro děti dobrá, pro mně dost sladká....snad jen k malému mlsání
klad snadná příprava jemná konzistence
klad bez záporů
avatar
Simona
Cereálie mi chutnají, mají dobrou čokoládovou příchuť, která tedy po chvilce v mléce úplně vymizí. Je potřeba je sníst hned jinak se úplně rozmočí a pak už tedy nejsou vůbec dobré. Určitě bych ocenila méně cukru především, kdyby je měli jíst malé děti.
klad Chutné
klad Rozmočí se během chvilky
klad Hodně cukru
avatar
Táňa
Cereálie jsou naprosto skvělé. Lze je jíst s mlékem, jogurtem i samotné, vše chutná super. Dceři chutnají samotné, sní misku jako nic. Já preferuji s mlékem, líbí se mi, jak mléko krásně zabarví a křupají. Krabice je již skoro pryč, určitě koupíme novou.
klad chuť
klad křupavost
klad barví mléko :)))
klad nenašla jsem nic
avatar
Martina
Čokoládové křupinky jsou skutečně vynikající. Velice na nich oceňuji, že nejsou přeslazené. Po zalitím mlékem (dokonce i teplým) krásně křupou. Křupavé vydrží delší chvíli. Krabice, ve které jsou zabalené, je hezky barevná a děti jistě na první pohled zaujme. Z vlastní zkušenosti vím, že nechutnají jen dětem :-)
klad křupavost
klad nic
avatar
Marie
Chutnají velice dobře, zkusily jsme s dcerou do teplého i studeného mléka a vzniklé kakao bylo oceněno jedničkou. Nejsou ani málo, ani příliš sladké, tak akorát. Chutná byla i varianta "na sucho" a křupání bezvadné, dvě plné misky zmizely hodně rychle.
klad křupavý zvuk při konzumaci
klad velikost - meší kousky
avatar
Mirka
Cereálie chutnaly celé rodině, především dětem. Jsou velmi dobré na chroupání samostatně i s mlékem. Příjemná je kakaová chuť podobná granku a jejich jemnost. Člověk jich musí sníst mnohem větší porci, aby dosáhl nasycení, což by mohlo mít za důsledek přejídání se.
klad příjemná kakaová chuť
klad jemnost jednotlivých zrnek
klad možnou nevýhodou je, že jemnost zrnek způsobuje, že nedochází k nasycení a člověk jich sní velké množství
avatar
Adela
Na cereáliích Coco Pops se mi líbí, že neobsahují palmový olej. Každý zastánce deštných pralesů toto ocení. Mají i celkem dobrou energetickou hodnotu. A dále je fajn, že když se zalijí mlékem, tak z něj udělají takové jakoby kakao, proto je fajn zalít je i vlažným mlékem. Tyto cereálie vřele doporučuji. Chuťově jsou velmi dobré.
klad Bez obsahu palmového oleje.
klad Mohlo by být i větší balení.
avatar
Anna
cereálie Kelloggs jsem testovala spolu se svým vnukem a vnučkou. Oběma moc chutnalo, dali si je s mlíčkem a chtěli i přidat. Odpoledne si je dali ještě bez mléka a taktéž jim moc chutnalo. Já jsem také ochutnala a jsem spokojená. většinou jsme měli lupínky nebo kuličky, rýži jsme takto ochutnali poprvé.
klad velice chutné
klad jsme spokojeni
avatar
Tereza
Cereálie Kellogg´s Coco Pops jsem testovala se svým ctyrletym synem a moc nám chutnaly. Dali jsme si je ráno ke snídani, syn s mlékem a já trochu do vanilkového jogurtu a oba jsme byli spokojení. On je tedy chodí bastit i na sucho. Jsou velice chutné a křupavé a určitě si je ještě koupime
klad KŘUPAVÉ
klad Chutne
klad Vyborna a rychlá snídaně
klad Velikost balení je ideální
klad Cena jsou dost drahé
avatar
Michaela
Cereálie Kellogg´s mě svou chutí příjemně překvapily. Kladně hodnotím, že po zalití mlékem (ideálně ne úplně studeným) se ihned z mléka stane čokoládové. I doporučená porce je poměrně dost velká, takže dostatečně zasytí. Samozřejmě jsou poměrně dost sladké, ale ráno to tolik nevadí.
klad skvělá chuť čokoládového mléka
klad nic
avatar
Denisa
Chuť, která se nemění (až na nižší obsah cukru, což cereáliím prospělo). Dětem je ujídal i manžel, takže nastávaly ranní bitky o krabici a občas byli křupinky všude. Děti je milují s mlékem. Kolikrát musíme i dosypávat a pak mají rádi výsledné čokoládové mléko.
klad deklarované vitamíny
klad děti donutí i k ranní konzumaci mléka
klad rychlá snídaně, když pospícháte
klad byť s nižším obsahem cukru, pořád je ho až až
klad není to na snídani každý den - je třeba vyváženější stravy
avatar
Kateřina
Čokoládové cereálie Kelloggś Coco Pops jsou super na snídani. Děti si je ihned začali dávat s mlékem. Výborná čokoládová chuť. Malá velikost jednotlivých cereálií je fajn, že se jim vejdou na lžičku a nic nepadá zpět do talíře. Moc nám všem chutnali. Doporučujeme
příloha
klad chuť
klad vše v pořádku
avatar
Iveta
Čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops měly u nás doma ohromný úspěch. Cereálie mají příjemnou čokoládovou chuť, která se postupně uvolňuje do mléka a tak se stane, že se najednou cereálie místo v mléce koupají v kakau :-) Cereálie jsou drobné a nadýchané, takže jsou pro dětské pusinky přímo ideální. A také v puse skvěle křoupají. V porovnání s jiným druhem mi přijdou, že nejsou tak sladké, což je ideální, protože moc nemám ráda přeslazené produkty. Kellogg´s Coco Pops mi připadá jako skvělá snídaně nebo svačinka.
příloha
klad Chuť
klad Papírový obal
klad Místo igelitového sáčku by se mi líbila skleněná nádoba, ale chápu, že by to podstatně zvýšilo cenu výrobku.
avatar
Iva
Nasypali jsme si s detmi a manzelem k snidani do misek a zalili mlekem, ozvalo se necekane praskani a to nas zaujalo. Jsou dost sladke ale zasyti, idealni k snidani, jsme spokojeni cela rodina. S jogurtem chutnaji taky skvele a taky praskaji. Ubrala bych mnozstvi cukru!
klad chut
klad vzhled
klad sladke
klad baleni
klad mala velikost
klad hodne cukru
avatar
Miluše
Rýžové snídaňové "kuličky" nám doma moc chutnaly. Určitě to není na snídání každý den, ale čas od času je to fajn. Super sladká kakaová chuť, krásně nasávají mléko. Snídali jsme je celá rodina, včetně manžela. Někdy si možná koupíme na občasné snídání.
klad super kakaová chuť
klad nic
avatar
Dominika
Cereálie celé naší rodině moc chutnali. Já bych uvítala menší množství cukru, na mě byly až moc sladké a po chvíli jsem měla hlad, takže mě úplně nezasytily. Děti však jsou nadšené. Občas tedy cereálie koupíme ,,na přilepšenou". Cereálie jsou menší než jiné čokoládové cereálie na trhu. To ale ničemu nevadí, lépe se smíchají např. s jogurtem.
příloha
klad Dobrá chuť
klad Moc sladké - velké množství přidaného cukru
avatar
Anna
Dostala jsem od známí krabičku s těmito křupinkami, že mě přihlásila do testování. Tohle jídlo vůbec nekupuji, ale vnoučata to mají rádi. Tak jsem to každému připavila. Zřejmě jim to chutná, protože vyžadovali další "nášup". Mě osobně mile překvapilo, že se křupinky rozpustili a mléko ochutili na lahodné kakao. Za moje vnoučata mohu jenom doporučit.
klad Lahodná chuť
klad Rychlá příprava
klad Složení křupinek
klad nic
avatar
Martina
Tyto cereálie nám moc chutnají. Dcera se díky nim naučila snídat, což je skvělé. Já bych uvítala menší množství cukru nebo slazení přírodnější verzí, např. stévií. S jogurtem mi moc chutnají s mlékem ne, protože se velice rychlé ropouštějí. Jinak ale doporučuji a občas zakoupím.
klad Cereálie jsou moc dobré
klad Cukr
avatar
Andrea
I přes malé kousky po zalití mlékem krásně drží na lžíci a dětem to nevypadáva. Skvělé jsou i do kvalitního bílého jogurtu. Každý kousek je opravdu kvalitně ocokiladovany a krupavy. Děti si nasypaly do misky krupinky jen tak na mlsání a využili jsme i jako svačinku nebo sladká tečka po snídani. Balení je velké akorát a není zbastene během jednoho náletu roznlsane rodiny.
klad Skvělá chuť a krupavost
klad Nemáme problém s nicim
avatar
Andrea
Tyto cereálie oběma dětem chutnaly moc pro jejich čikoládovou chuť.Chutnají jim jak samotné, tak i s mlékem.Líbi se mi že jsou obohacené o řadu vitamínu jako např.vápník,železo.Samotné jsou příjemně křupavé což se dětem také líbí.Za nás mohu jen a jen doporučit.
klad čokoládová chuť
klad obohacené vitamíny
klad křupavé
klad nic
avatar
Pavla
Předně bych chtěla poděkovat moji ambasadorce,která nám dodovezla cereálie Kellogg's. Mně i mé dceři to ušetřilo hlavně čas. Přejdu tedy k samotnému produktu. Obal vypadá velmi dobře, řekla bych,že by nás určitě v obchodě upoutal. Navíc se mi líbí i bezlepkové složení výrobku a celkový počet cukrů ve složení. Snadné otevírání a z opětovné zavírání skvělé vyhovuje naším potřebám. Obsah po nasypání do misky vypadal velmi lákavě. Zkusily jsme je samotné bez mléka a byly přiměřeně sladké. Po zalitím mlékem zůstaly chvíli tvrdší,ale rychle změkly a pustily kakaovou barvu. Takto oslazené mléko bylo akorát sladké,cereálie ztratily barvu,ale nevadilo nám to a ani nám to nezkazilo zážitek z výrobku. Na cereáliích je uveden, že obsah je na dvanáct porcí,ale nám vydrží na více než 12 dávek. Za sebe i dceru je doporučuji a určitě si je koupíme i v budoucnu.
příloha příloha
klad Balení
klad Bezlepkové složení
klad Přiměřený obsah cukrů
klad Chuť
klad Rychlá ztráta barvy
klad Lepivost
avatar
Helena Licková
Produkt Cereálie Kellogg s Coco Pops je v současné době bezkonkurenční. Složení odpovídá dnešní zdravé výživě, má výbornou čokoládovou příchuť, příjemná je i velikost a křupavost cereálií. Po ránu zasytí a dodanou energií správně nastartuje celý den.Mohu jen doporučit.
klad drobné provedení
klad křupavost
klad čokoládová chuť
klad složení
klad bez připomínek
avatar
Marcela
Cereálie Kellogg´s - jedinečné spojení pražené rýže a báječné čokoládové chuti. Rýžové zrníčka jemně křupou. Jsou báječnou rychlou vyváženou snídaní nejen pro děti. Naše malá princeznička tento cereální Kellogg´s má nejraději bez mléka jen s jahodami, banánem, nektarinkou či borůvkami. Lze vytvořit i lahodný svěží frouzen jogurt bohatě zdobené s posypkou z těchto čoko- rýžových zrnek.
příloha
klad vyvážená snídaně
klad obsahuje vitamíny
klad obohaceno o minerální látky
klad přírodní dochucovadla
klad bez barviv
klad Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku
klad podíl bílkovin
klad lahodné
klad snížila bych obsah cukru
klad cena
avatar
Magdaléna
Rýžové čoko cereálie Kellogg's jsou moc chutné, neobsahují tolik cukru, jako jiné cereálie. Díky jejich velikosti, jsou malé jako rýže, je jich v balení více. Chutné jsou v mléce, ale výborné jsou i jen tak a "zobání", třeba k televizi :) dobře jsou i do jogurtu na snídani či svačinu. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že rýžová mouka se rychleji rozmočí v mléce, takže pak pijete spíše čokoládové mléko, ale to také není na obtíž :)
příloha
klad Chuť
klad Velikost
klad Složení
klad Vitamíny
klad Méně cukru
klad Čokoládová poleva
klad Rychle se rozmočí
avatar
Sabina
Snidanove cerealie moc nekujeme a budeme muset začít.:) Synovi a manželovi cereálie hrozně chutnaji,dávají si je i jen tak do misky na zobání u televize.s mlékem mi přijde , že rychle nasají a pak jsou hodně měkké. Je lepší jíst je hned dokud krupou a jsou čokoládové.Dekujeme za možnost testování.
příloha
klad Velke balení
klad Dobra velikost cerealii
klad Rychlé se rozmoci.
avatar
David
dekuji za moznost vyzkouset s detmi křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. chutnaji opravdu skvele, rychle a snadno se pripravuji, ze to zvladnou samy i deti a dobre chutnaji i s ohratym mlekem. cena za baleni je vsak trochu vyssi
klad chut
klad snadne na pripravu
klad cena za baleni
avatar
Jiřina
Tak cereálie jsem ani neochutnala, přijeli vnoučata a krabice hned zmizela ani drobečky nezbyli. Proto můžu prohlásit, že jsou jedlé a dětem moc moc chutnali a můžeme je doporučit. Krásně křoupou a to je baví :) Jsem ráda, že jsme mohli testovat a udělat mým vnoučatům radost. Děkuji
klad chuť
klad :
avatar
irena
Tento produkt jsem neznala , ale ted jsem cereáliemi kellogg s spokojená . Cerreálie jsou křupavé voňavé a s mlékem velice chutné nejen na svačinku ale i na snidani .Má to rád i můj malý vnouček .Dopoučuji všem co znám a reakce jsou velice překvapujici dobré.
klad Kř upave
klad Nic
avatar
Marie
Jsem neskutečně ráda, že jsem mohla testovat. Myslela jsem, že cereálie budou chutnat, tak jak všechny ostatní, ale opak je pravdou. Celé rodině chutnají víc, jak kterékoliv ostatní. Děti nechtějí snídat nic jiného. Což je někdy problém :) Bohužel jsem je zatím nenašla v obchodě, ale to se jistě brzy změní.
klad Chuť
klad malá dostupnost
avatar
františek
děkuji za možnost vyzkoušet čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops. dcera by je mohla jíst od rána do večera. asi nejvíc jí chutnaly zalité teplým mlékem a pak také s jogurtem. jediné negativum vidím na těchto cereáliích vysoký podíl cukru. jiank pro děti občas super. a i mě chutnaly.
klad chutné
klad velké balení
klad cukru je hodně
avatar
lucie
moc děkuji za šanci vyzkoušet křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. bez Vás bych je nikdy nezkusila. Jsou chutné, opravdu křupavé, ale nenašla jsem je nikde v obchodě. Nakupuji pravidelně v Bille a v pražských obchodech jsem je zkrátka nenašla.
klad chutné
klad křupavé
klad nejsou dostupné v obchodech
avatar
Petra
Dětem tyto křupavé cereálie chutnaly. Čokoládová příchuť je určitě plus. Přišly mi ale hodně sladké. Já osobně mám raději větší kousky, tyto cereálie jsou dost maličké. Možná by z nich byla zajímavá varianta v tyčince, jako rychlá svačina. Výhodou je i velké balení.
klad dětem chutnaly
klad dost sladké
avatar
Denisa
Znacku kellonggs nam byla doposud neznama. Jen jsem vedela, ze je to prazena ryze a vzdy me v obchode neco od koupi odradilo. Jsem moc rada, ze jsme byly dcerou vybrany pro testovani a konecne mohly vyzkouset. Uz jsem koupila domu dva baleni, skoda, ze jsem nekoupila uz driv. Porad to doma chroupeme, ale mame to radeji bez mleka.
příloha příloha
klad Opravdova kakaova chut
klad Krasne krupave
klad Velice dobra chut
klad Oproti jinym detskym cerealiim se strasne rychle rozmocily v mlece
avatar
Dominika
Dětem tyto cereálie moc chutnají, na mě jsou moc sladké. Co mi nevyhovuje, je to, že je zde sice kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ale zároveň je hned na druhém místě glukózový sirup a cukr. To si myslím, že není vhodné složení pro děti. Koupím výjimečně.
klad Dětem chutnají
klad Velké množství přidaného cukru
avatar
Jovana
Cerealie Kellog' s jsou pro me takovou spis mlskou. Moc mi chutna nasypat si je jen tak do dlane a chroupat. Zkousela jsem je i s mlekem. Postupne mleko zabarvily a ochutily kakaove, coz mi taky smakovalo. Nezkousela jsem,jestli cerealie v mlece zmeknou,to by mi nechutnalo, rozmocene cerealie nemam rada .
příloha
klad Chut
klad -
avatar
Petra
Měla jsem možnost testovat cereálie Kellogg´s s čokoládovou příchutí. V krabici je jich opravdu hodně, není poloprázdná jako nějaké jiné značky mívají. Dala jsem si je jednou s mlékem a jednou s bílým jogurtem. Pro mě jsou bohužel moc sladké. Chuť je bohužel jen cukr a minimom čokolády. To jsem si oběřila i ve složení, kde je cukr na duhém místě. Zklamala mě i přítomnost maltodextrinu. Tento produkt se moc nepovedl :-( Dětem dávat určitě nebudu.
příloha
klad velké balení
klad spousta cukru
klad maltodextrin
avatar
Lucie
čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops jsou a budou i skvělou snídaní pro moje děti. moc jim chutnaly a také si i rády snídani připravovaly. snadná příprava je nadchla. preferuji zalití cereálií studeným mlékem, děti teplým. na vylepšení bych do velkého balení dávala malou hračku pro potěšení :-)
klad rychlost přípravy
klad jsou chutné
klad vyšší cena
klad nesehnatelné v obchodech, nevím proč
avatar
Lucie
Doma všeobecně máme rádi cereálie. Ja osobně nemám ráda ty co jsou velmi slazené a dobarvovane. Tyto cereálie nám, ale velmi chutnají tím pádem i mě. Nejsou tak sladké jako jiné. Tím pádem můžu říci, že když bude možnost sáhnu po nich v regálů v obchodě. Děkuji za možnost testování.
klad Nejsou tak sladké
klad Nic
avatar
Jana
Křupinky už jsou pryč :-D O víkendu se do nich pustily neteře, tak jsem byla ráda, že daly ochutnat i nám! Zobaly je jen tak suché z misky, ani nepotřebovaly mléko. Jsou měkké, takže to šlo. Já se teda přiznám, že jsou dost sladké, ale holkám chutnaly!
klad měkké
klad jdou jíst i samotné
klad sladké
avatar
Ivana
Rýžové cereálie mi chutnaly s i bez mléka a určitě je zařadím ke snídani nebo jen tak na mlsání ke svačině. Díky svému drobnému tvaru se dětem dobře jí, z mléka,které u nás není zas tak populární, udělají kakao a ponořené zůstávají dlouho křupavé což je veliká výhoda.
příloha
klad chuť
klad křupavost
klad krátké datum spotřeby
avatar
Alena
Mě ani našeho vnuka cereálie neoslovili. Pro získání opravdu kakaové chuti bylo potřeba nasypat velké množství, které se následně velmi rychle rozmočilo. Přidali jsme je na zkoušku do bábovky a třeného těsta, výsledkem bylo jemné mramorování. Celkově se jedná o subjektivní hodnocení, ale tyto cereálie bych znovu nekoupila.
klad Kompaktní balení
klad málo kakaa
klad rychle se rozmočí
avatar
Miki
Rýžové cereálie Kellogs chutnají stále stejně dobře a to i po letech, zalité s mlékem, do jogurtu s ovocem nebo do palačinkového těsta jsou rychlou a jednoduchou snídaní pro malé nenasyty, kteří pospíchají do školky či školy. Jedinou výtkou byla nutnost vzít nůžky pro rozbalení vnitřního sáčku. Nebylo by možné cereálie prodávat pouze v papírovém obalu?
klad Příjemná chuť
klad plastový sáček uvnitř krabice
avatar
Lenka
Křupinky jsou chutné. Nicméně bych po nich nesáhla každý den. V mléce i jogurtu chutnají dobře a nerozmočí se. Nevýhodou jsou však malé kousky křupinek, které nejsou vhodné pro menší děti. Čokoladová chuť je výraznější než u konkurenčních křupinek , což beru kladně. Křupinky jako celek hodnotím spíše pozitivně.
klad silná čokoládová chuť
klad křupavé i v mléku
klad jednotlivé kousky jsou velmi malé
avatar
Petra
Tyto cereálie mi velmi chutnají, protože mají vyváženou čokoládovou chuť a jsou úžasně křupavé. Výborně se hodí ke snidani v kombinaci s bílým jogurtem i rostlinným mlékem nebo i jen tak samotné, když vás přepadne chuť na něco sladkého. Klidně bych si je koupila a určitě je doporučím i svým přátelům.
klad Chuť
klad Krupavost
klad Velikost balení
klad Uvítala bych větší kousky
avatar
Kristýna
Produkt mi přijde jako celkem kvalitní. Chuť je dobrá,je to skvělé jako rychlá svačina do školy či do práce. Bohužel mi nevyhovuje složení,ale to je jediné mínus. Jinak celý produkt hodnotím kvalitně a kladně a určitě se těším na další. Přeji pěkný den
klad Balení skoro plné
klad složení
avatar
Markéta
Se synem jsme testovali doma cereálie Kellogg´s. Musím uznat, že synovi ihned zachutnali a oblíbil si je. Do té doby znal jen kuličky a mušličky a tento tvar byl pro něj zpestřením. Cereálie jsou téměř každodenní záležitostí našich snídaní, také je máme rádi suché a nebo s mlékem. Určitě doporučujeme, kakaová příchuť je znát. Foto vkládám na modrého koníka, kde mám svůj blog.
příloha
klad cena
klad chuť
klad množství
klad v pořádku
avatar
Anna
Děkuji za možnost vyzkoušet Cereálie Kellog´gs Coco Pops s čokoládovou příchutí. Cereálie se v mléce rozpustí a to nám moc nechutnalo .. ale zase mléko, které se tím ochutilo, bylo výborné. Naopak suché cereálie jsou velmi lahodné, skvělé místo chipsů u sledování televize, ...
klad Skvělá chuť
klad ochucené mléko
klad skvělá mňamka k televizi
klad rozpuštěné cereálie v mléce
avatar
Ondřej
Parádní obměna snídaní pro ty, kteří milují sladké jako já. Kuličky mi připomněly chuť z dětství. Po nasypání kuliček je mléko obarveno čokoládou a kuličky nejsou příšerně přeslazené. Moc mi chutnají, jen je ta krabice docela drahá, ale věřím, že dětem udělá radost.
klad chuť
klad cena
avatar
E
Cokoladova ryze detem chutna, bavi je to chroupat samotne i v jogurtu nebo mleku. To, jak je drobna, me trochu rozciluje, protoze se to po jidle vali vsude. Ale deti jsou spokojene, a to je vlastne nejdulezitejsi. Davkuju jim to ale po troskach, precijen je to dost slazene.
klad Detem chutna
klad Slazene
avatar
Nikola
Na křupínky jsme se moc těšili. Už obal sám lákal k otevření. Po otevření mě mile překvapila vůně po kakau, ne jako u obyčejných cereáliích. Po ochutnání byla radost ještě větší, protože tak silnou chuť jsem vážně nečekala. Cereálie pustily chut i do mléka, takže konečná tečka v podobě pití čoko mléka byla velmi milá. Zkoušela jsem je i s jogurtem a také velmi chutné. Bohužel byly hned pryč, protože mi na ně přišel přítel.
klad obal
klad chuť
klad složení
klad až moc rychle mizí
avatar
Gabriela
Cereálie sú menšie, ako som bola zvyknutá, chuť majú výbornú, ale v mlieku sa z nich hneď stane kaša. Lepšie mi chutili v jogurte alebo len tak na sucho. Čo sa týka sladkej chuti, na môj vkus sú sladké dosť, ale deťom veľmi chutili. Vrelo odporúčam, hlavne kvôli obsahu minerálov a vitamínov.
klad malé kúsky
klad nezachovali si v mlieku svoju chrumkavosť
avatar
Barbara
Cerealie jsou chutne. Dobre ochucene a ne prilis sladke,coz nam vyhovuje. Prijemne me prekvapilo jak je cela smes sypka a nelepi se k sobe jednotlive krupinky. Dceri jsem musela v bilem jogurtu prisladit, ale s mlekem nebyl problem, ale spise to mame jako vecerni mlsani k pohadce nez jako vydatnou snidani.
klad Chut
klad Nic neni k vytknuti
avatar
Tereza
Čokoládové cereálie nám doma moc chutnaly. Mají moc dobrou kakaovou chuť a co oceňuji já velice je to, že rychle nasají mléko (oproti jiným podobným výrobkům) a nejsou tedy tvrdé na skus. Určitě bezva snídaně, když je nutné nasnídat se rychle. Jsou prostě vynikající.
klad kakaovost
klad -
avatar
Katarína
Cerealie mali vyraznu čokoladovu chut a hned po nasypaní do mlieka rozpustili tú cokoladovu chut v mlieku. cerealie prekvapivo a zaujimavo pukali po nasypani do mlieka (nazor mojho 12r. syna). Cerealie su dobré, čokoladove. Chutili mi dost. (nazor mojho 7r. syna)
klad vyrazna coko chut
klad nic
avatar
Katka
Cereálie máme rádi na snídsni s mlékem i jen tak na svačinku. Kelogg’s čokocereálie jsme zkoušeli poprvé a jsou moc dobré - do mléka prima i pro malé děti, protože jsou drobounké a nepadají ze lžičky. Na svačinku na sucho je toto trochu nevýhoda, ale výborná chuť to vynahradí :) Nám moc chutnají celé rodině. Obsahují i vitamíny.
příloha
klad Chuťobsah vitamínůsnadná a rychlá přilprava
klad Vyšší obsah cukru
avatar
Iva
Z těchto cereálií jsem zklamaná. Dceři sice moc chutnají, ale jak by také ne, když obsahují tolik cukru. Nastartovat den několika lžičkami cukru si myslím, že není dobrá volba. Mně cereálie vůbec nechutnají. Už nekoupím a bohužel ani nemohu doporučit.
klad -
klad Velké množství cukru
klad Nechutnají mi
avatar
Barbora
Cereálie Kellogg´s doma nazývané "křupinky" měly u našich dětí velký úspěch. Po zalití mlékem rychle měknou, což mrňouskové ocenili :-) já ocenila především to, že jde o bleskovou snídani, takže ve chvílích, kdy není ráno dostatek času nebo jednoduše dojdou nápady, jsou cereálie Kellogg´s ideální volbou :-)
klad kakaová příchuť
klad na mě sladké (což ale děti velmi ocenily :-) )
avatar
Renata
Dobrota nejen na snídani a nejen pro děti. Dáváme si i na svačinu, když přijdeme odpoledne domů. Jen tak, do hrsti a nebo do misky s mlékem. Na studeno i s teplým. Manžel si sype do jogurtu. Pražená zrnka rýže doplněná o kvalitní kakao s přiměřeným množstím tuku a cukru. Dokonce i nějaké vitamíny navíc se dotanou dětem do organismu. Dobrota, kterou člověk může sníst bez výčitek. Cena přiměřená kvalitě a množství výrobku. Doporučuji.
klad chuť
klad složení
klad nic
avatar
Markéta
Ochutnala jsem se synem tyhle vyborne cereálie a nemuzeme si je vynachvalit. Urcite bych vyzvedla velikost a slozeni, protoze se málo vidí aby byly z ryze. Na druhou stranu mne pro dite prijdou docela sladke a kdyz jsem je nasypala do jogurtu tak se rychle rozmocily. Ale priste budeme jest rychleji :)
klad slozeni z ryze
klad moc sladke
avatar
Dominika
Tyto cereálie mě a celé naší rodině moc chutnají. Dávali jsme si je s jogurtem nebo mlékem. Osobně mám problém s velkým množstvím cukru, myslím si, že by se to dalo snížit... Cereálie zasytí na pár hodin a jsou ideální, kdy se vám nechce moc připravovat snídani.
klad Chutné
klad Velké množství cukru
avatar
Pavla
děkuji za možnost testování těchto cereálií. ochutnala jsem tuto značku. Za suchého stavu se mi zdály příliš sladké. Když jsem cereálie připravila podle návodu , tedy zalila mlékem již tolik sladké nebyly. Ovšem z chuti jsem nebyla nijak nadšena. Určitě bych si je nekoupila.
klad Balení
klad zprvu hodně sladké
klad pak rychle rozmočené
klad nechutnaly mi
avatar
Šárka
Čokoládové cereálie jsou skvělé, křupavé a chutnají celé rodině, jak s mlékem, tak i samotné na křupání. Nejvíc se nám osvědčily na snídani, já jsem si je zamichala do jogurtu s ovocem. Zasytí a zaženou chutě na sladké. Jsou fajn i jako svačinka. Určitě doporučím a zase koupíme.
klad Chuť
klad Cena
klad Dostupnost
klad Žádné
avatar
Veronika
S cerealiema jsem byla naprosto spokojena, celá naše rodina si na nich velice pochutnala. Určitě se stanou součástí naší kuchyně. Dětem chutnali nejen v mléce, ale i v jogurtu, či je zobali jen tak.Doufám, že i cenově se pro náš rodinný rozpočet stanou dostupné.
klad chuť
klad nic
avatar
Michal
Dekuji tchyni za moznost testovat tyto uzasne čokoládové rýžové krupinky,ktere jsou opravdu chuťově vyborne, pochutnali jsme si s rodinkou. Neveril bych, jak mi to bude chutnat. Opravdu moooc dobre a urcite doporucuji vsem lidem, hlavne detem na snidani, svacinku.
příloha
klad Chutne
klad Ok
avatar
Srbová
Děkuji za možnost testovat tento výrobek. Pro mě je to ideální snídaně,miluji vše čokoládové a s kvalitním mlékem od farmáře to nemá chybu. Jsou moc dobré a dají se jíst i samoté. Mohlo by být i větší balení. Ráda tento produkt doporučím i známým,určitě budou spokojeni.
klad Doporučuji
klad Mohlo by být větší balení
avatar
Iva
cerealie som testovala na svojej 3 ročnej neterke Dianke, ktora je velmi vyberava a nie všetko jej chutí, mala som chvilu problem presvedčiť ju aby ochutnala niečo nove,čo nepozna, no po ochutnani cerealii povedala mnam to je dobre, a takto chodila s miskou cerealii po byte a opakovala mnam,mnam, mnam...tiež som ochutnala a trochu mi chuť pripominala chuť granka
klad chuť
klad akurat osladene
klad tvar
klad konzistencia v mlieku
avatar
Iveta
moc děkujeme, že jsme mohli otestovat cereálie. jako vždy testuji na svých dětech . 6let a čerstvých 15let. Na cereálie jsou zvyklé, snídaní nebo svačí běžně cereální kuličky nebo medvídky BIO z vitálky.....takže holky byly připravené řádně novou ,,baštu,, zkrytizovat. A musím za holky říct, že jim moc chutná a dokonce si i sypají do dlaně bez mléka.Jak jsou maličké a výrazně čokoládové, tak jim to přijde spíše jako mlska. Musím je krotit aby nesnědly víc než je zdrávo .-)
klad rychlá příprava
klad výrazná čokoládová chuť
klad velikost samotných cereálií
klad složení výrobku
klad nic mě nenapadá
avatar
Pavlína
Tyto cereálie našim dětem moc chutnají, mně a manželovi už méně Děti je jedli samotné, s ničím jiným jim nechutnali. Já jsem si je dala do jogurtu, čimž se sladká chuť trochu eliminuje. Kdyby se glukózový sirup a cukr vyskytoval ve složení na posledních místech, bylo by to určitě lepší.
klad Dětem chutnají
klad Velice sladké
avatar
Ivana
Tyto cereálie chutnají celé naší rodině. Kuličky jsou menší než běžně dostupné na trhu, ale to ničemu nevadí. Dětem chutnají samotné nebo s mlékem, já si je dávám s bílým jogurtem, abych trochu zmírnila sladkou chuť. Vyhovuje mi velké množství vitamínů. Koupíme další balení :)
klad Chutné
klad Obsahují vitamíny
klad Trošku sladší
avatar
Olga
Křupavá pražená rýže s kakaem Kellogg's Coco Pops je velice chutná a ráno s mlékem je rychlou snídaní pro celou naší rodinu. Všichni jsme si jí u nás doma zamilovali a používáme jí pravidelně. Oceňuji hlavně rychlou přípravu, složení plné vitamínů a čokoládovou chuť. Trošku bych vylepšila balení a místo jednoho velkého pytle, ze kterého se musí dávka odvažovat bych zvolila jednotlivě balené porce, které se hned vysypou do mléka. Jinak ale doporučuji a určitě budeme kupovat i dál.
klad chuť
klad obsažené látky
klad nepraktické balení
avatar
anna
Tato pochoutka mě i dětem moc chutnala. Děti byli nadšené z čokoládové příchuti a křupavosti a já zase obsahem řady minerálů a vitamínů, které obsahuje. Často jsme využivali na rychlou snídani nebo svačinku během dopoledne. Trošku mě mrzí nepraktciké balení, po otevření velkého pytle se již nedá znovu uzavřít, tak jsme využili k uzavření kolíček navíc odměřování na váze také trochu zdržuje, dalo by se vyřešit jinak. Určitě ale můžeme doporučit, jsou skvělé.
klad přidané vitamíny minerály
klad chuť
klad křupavost
klad vnitřní obal
avatar
Petra
Na čoko křipinky jsem se těšila, ale bohužel tento produkt mi vůbec nesednul. Křupinky jsou takové nijaké, v podstatě jen chuť cukru a to opravdu hooodně! Kdyby to bylo méně sladké a třeba více kakaa, tak by chuť byla určitě lepší. Takto si produkt nekoupím.
klad balení
klad přeslazené
avatar
Marie
a Cereálie Kellogg´s jsme vyzkoušela na snídani s mými dvěma vnučkami. Překvapivě si nepochutnala jen naše děvčata,ale i já. Chutné, křupané, lehké jídlo, které však i zasytí. V misce mléka ideální. Určitě do budoucna budu dětem i sobě kupovat, protože taková rychlá, zdravá snídaně je ideální.
klad c
klad n
avatar
Veronika
Chutove dobre. Nosim si ve sklenicce na svacinku. Na druhem miste ve slozeni je cukr, coz neni dobre znameni pro zdravou stravu. Davkovani vcelku jde, jedna se o pomerne slusnou porci, z ktere se da nasnidat. Cokoladovou prichut mam rada a moje dcera ji miluje :) Cena je takovy standart...
příloha příloha
klad chut
klad dobra svacinka
klad davkovani
klad cokoladova prichut
klad slozeni
avatar
Eliška
Každé ráno dcera snídá snídani na tento způsob. Občas si s ní dám i já. Dcera je z Cerálií Kelloggs nadšená ja však méně. Pokud někdo snídá déle čokoláda se po chvilce ihned vpustí do mléka a vlastně snídáte čokoládové mléko s nic neříkající hmotou. Dále bych vytkla balení, jelikož cereálie jsou velmi drobné při vysypávání se jich část rozsype okolo. Osobně bych je nekoupila.
klad dceři chutnají
klad po chvíli v mléce hmota bez chuti
avatar
Gabriela
Skvělé, křupavé a čokoládové cereálie, které je možné použít jako rychlou snídani nás doma velmi potěšili. Chuť je moc dobrá a spolu s mlékem slouží jako zdravá snídaně, která vám dodá energii na celý den. Navíc mě jako matku potěšili i přidané vitamíny a minerály, které určitě podpoří zdraví mé i mojí rodiny. Vzhled obalu je také moc povedený a výrazný, takže v obchodě v regálech určitě neujde pozornosti. Za mě si odnáší velkou jedničku.
klad čokoládová chuť
klad vitamíny
klad nic
avatar
Denisa
Na produktu "Coco pops" oceňuji jeho chuť a fakt, že obsahuje vítamíny, mnohé minerály a má nízký obsah tuku. Osobně však stále preferuji klasické müsli, protože je méně sladné a má vyšší obsah vlákniny oproti Coco pops. Zároveň raději podpořím místní firmy, ačkoli tato americká Kellogg´s má dlouhou tradici a environmentální zájmy. Celkově hodnotím "Coco pops" pozitivně.
klad Chuť
klad Nízký obsah tuku
klad Obsahuje vitamíny i železo
klad sladší než müsli
klad obsahuje méně vlákniny
avatar
Petra
děkuji Vám za šanci zkusit něco nového, křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsme vyzkoušeli rádi celá rodina. dětem chutnaly s mlékem, mě spíše s bílým jogurtem. oceňuji snadnou přípravu cereálií, kterou zvládnou i menší děti.
klad snadná příprava
klad velké balení
klad chutné
klad křupavé
klad nic
avatar
petra
děkuji za to, že jsem byla vybraná do testování. čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops jsou opravdu velmi chutné, zůstávají křupavé po dlouho dobu a v kombinaci s teplým mlékem jsou nejchutnějsí. děti díky cereáliím začaly pravidelně snídat,protože se na ně každé ráno těšily.
klad chuťově dobré
klad balení 375g
klad cukr
avatar
Tereza
Cereálie chutnají celé naší rodině. Kupodivu i muž, který tyhle věci moc nemusí, si je pochvaloval. Jediná nevýhoda je, že toho sní moc :) a již jsme koupili nové balení. Nejlepší jsou s mlékem. Dcera je jí spíše samotné, mléko nemá ráda. Takže po ránu ujídá přímo z krabice. Mohu doporučit.
klad skvělá chuť
klad rychle připraveno
klad rychle snědeno :) a je třeba koupit nové balení
avatar
Monika
dobrý den, s dětmi jsme testovali křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops a nikdy by mě nenapadlo, že se z rýže dá vytvořit něco tak chutného.já jsem cereálie nezalévala mkékem, ale zamíchala do bílého jogurtu a byly skvělé. děti zase rádi jen s mlékem.vylepšila bych balení o malou hračku nebo něco podobného
klad chutné
klad cena balení
avatar
petra
děkuji za krásně první testování - čokoládových cereálií Kellogg´s Coco Pops. co se týče složení, vadí mi pořád ještě vysoký podíl cukru a glukozový sirup. jinak jsou cereálie chuťově docela dobré, ale pravidelně snídat bych je děti nenechala. občasná snídaně super!
klad docela dobré
klad pěkné balení
klad vysoký cukr
klad glukozovy sirup
avatar
jarmila
nejvíce toto testování oceněily děti :-) křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsme nikdy nezkusili a byla to pro nás naprostá novinka. nespornou výhodou je to, že si děti zvládnou s pomocí i bez pomoci snídani připravit samy, což se někdy hodí
klad veliké balení
klad výborná chuť
klad jsou křupavé i po zalití mlékem
klad nic
avatar
Šárka
Cereálie kellogg's jsme měla možnost ochutnat poprvé az díky testování s ženy sro. Na první dobrou mě zaujala velká krabice která byla tak na 70 procent plná to se dnes už nevidi. Cereálie bez mléka chutnají jako krupinky s mlékem jsou hned obarvene a zbyde z nich hmota ne moc chutná.
klad Velikost krabice
klad Cena
klad Nacucani mlekem
avatar
Lucy
Kakaové cereálie jsou hodně křupavé. Nejvíc mi chutnají jen tak bez ničeho dalšího, protože když jsem si je zamíchala do mléka nebo do jogurtu tak se jejich chuť vytratila. Také bych cereálie doporučila spíš jako na doplnění snídaně, sami o sobě moc nezasytí a to ani s mlékem či jogurtem.
klad křupavost
klad tvar
klad nezasytí na moc dlouho
avatar
Gabriela
Cereálie Kellogg´s na pohled vypadají velmi přitažlivě. Když jsem je ochutnala "na sucho" (tzn. bez mléka), tak mně i mým dětem chutnaly. Ale můj i jejich názor se změnil po jejich smíšení s mlékem. Syn mě upozornil, že jsme nedodrželi přesný postup přípravy, a tak jsme si je dali ještě jednou podle návodu na přípravu. Chutnají jako sladké mléko s drobnými sraženinami, těmi cereáliemi. Avšak pokud se jen tak zobu bez mléka, jsou docela dobrý.
klad obal
klad vjem po přesné přípravě
avatar
Lucie
Chuťově velmi dobré hlavně na sucho, křupavé, ale snad rozkousatelné. S mlkem sice zajímavě praskají, což se dětem líbí, avšak velmi rychle se křupinky rozpustrozpustí. Rada jsem ochutnala, dětem také velmi chutnalo, s mlékem se však nedá pozřít. Sladké akorát.
klad Sladké akorát
klad Křupavé
klad Vustech se rychle rozpustí
klad S mlékem se z toho rychle stane kaše
avatar
Alice
Cereálie mi moc chutnaly, je to super čokoládová snídaně, nebo i svačina, která nás s dcerou zasytí. Výborné jsou s mlékem nebo jogurtem, ale i samotné na mlsání. Líbí se mi, že jsou křupavé a hned se nerozmočí:) nebo možná byly snědené hned a ani se nestihly rozmočit:)
klad Čokoládová příchuť
klad Malé tvary cereálií
klad Nerozmáčí se
klad Není co vytknout
avatar
Barbora
Cerealie jsou naprosto bozi. Dni mému partnerovi +jeho malé sestře velmi chutnají. Už jsme se koukali na ostatní druhy, abychom co nejdříve mohli vyzkoušet. Za nás jednoznačně výborná snidane pro celou rodinku. Zároveň poslouží i jako svacinka. Nejsou ani příliš sladké, což velice ocenujeme
klad Baleni
klad Množství
klad Chuť
klad Nic
avatar
Lenka
Křupavé rýžové cereálie v čokoládě byly moc dobré, nebyly ani moc sladké, jako jiné čokoládové cereálie. Vhodné jak do mléka, tak na "zobání". Zasytí a dobrě chutnají. Minus dávám pouze za to, že se rýžová mouka moc rychle rozmočí v mléce a nejsou pak křupavé. Ale čokoládové mléko je taky chutné :)
klad Čokoládová poleva
klad Přiměřeně sladké
klad Tvar
klad Složení
klad Díky malé velikosti je jich v balení hodně
klad Rychle se zozmočí v mléce
avatar
Stanislava
Tak jsme se dneska sešli a začali jsme ochutnávat tuto dobrůtku. Kluci si dali do mléka a moc si pochutnali.Vyhovují drobné kuličky které mají výbornou čokoládovou chuť,Určitě budou vyhovovat k snídani.Příprava rychlá.CHuť vynikající.Určitě bych doporučila .
klad výborná chut
klad rychlá příprava
klad nic
avatar
Daniela
Kellogg's jsou moc dobré čokoládové cereálie, kterých se se synem můžeme doslova užrat. Nejraději bychom nesnidali nic jiného. Je to výborná rychlá snídaně, která rychle zasytí, dodá energii a ještě navíc si fakt pochutnáte, takže doporučuji všemi 10!
klad Balení
klad Chuť
klad Nic
avatar
Petra
Vyzkoušeli jsme s dětmi Cereálie Kellogg's. Cereálie při zalití mlékem praskají, dětem se to líbí. Při ochutnáni nejsou příliš sladké a mají jemnou kakaovou příchuť. Kuličky nejsou celokakaové to je pouze na povrchu. Vyzkoušeli jsme s dětmi i variantu s bílým jogurtem, která jim také chutnala.
příloha
klad Jemná kakaová chuť
klad Nejsou přiliš sladké
klad Při zalití praskají
klad Kakao jenom na povrchu
avatar
zdeňka
Křupavé cereálie Kelloggs jsou moc dobré. Mají čokoládovou příchuť a jejich malý tvar zaručuje , že se v mléku brzy rozpustí. Nejsou ani moc přeslazené, jsou sladké akorát a tak jsou dobré i bez mléka. Chuť je čokoládová a krásně křupou. Výborná snídaně s cereáliemi Kelloggs je vždy zaručena.
klad výborná čokoládová příchuť
klad není nic
avatar
Jana
Mým dětem cereálie Kellogs čokoládové moc chutnaly. V mléku se nijak extra nerozpouštěli, což je fajn. Velikost "zrníček" dětem vyhovovala. Chuť čokolády byla výrazná, na druhou stranu ale nejsou cereálie nijak obzvlášt přeslazené. Jen škoda, že tento produkt nevidím nikde v regálech obchodů, snad možná jen v Tescu jsem je objevila.
klad chuť
klad tvar cereálií
klad nelze jednoduše sehnat
avatar
Petra
Pražená rýže s kakaem? O můj bože! Dobrota! Můžu říct, že ač už nejsem dítě, moc mi to chutnalo. S mlékem je to ideální snídaně. Rýži jako takovou celkově miluju a pamatuji si, že tyhle krupky byli ke snídani, ikdyž jsem byla malá, v 90.letech. Rozhodně děkuji za možnost testování, vzpomněla jsem si na dětství.
klad Rychlá a jednoduchá snídaně i pro dospělé
klad Chutné
klad Nic jsem nenašla
avatar
Petra
Dobrý den Právě jsme dojedli poslední hrsticku těchto cerealii. Můžeme opravdu doporucit, protože to jsou opravdu cerealie s přídavkem kakaa a ne samé kakao. Děti si je velice oblíbily. A budeme určitě kupovat další. Neni to ta klasika na kterou jsme zvyklý, prostě jsou jine. Děkujeme
klad Jsou to cerealie
klad I kakao
klad Jsou drobné, ale je jich tam opravdu dost
klad Je jich malo
klad Uvitali bychom větší balení
avatar
Libuše
Na první pohled mě zaujal obal..je veselý, barevný a žlutá barva je nepřehlédnutelná. Čokoládová příchuť u dětí je sázka do černého. Cereálie dceři chutnají, rychle v mléce rozměknou. Konzistence je akorát..nerozmočí se na kaši, což oceňuji. Je to rychle připravená snídaně nebo svačina.
klad veselý a barevný obal
klad vyšsí cena, v obchodě jsem viděla za 79,90 Kč
avatar
Jaroslava
Cereálie moc chutnají celé rodině. Dáváme je do mléka nebo do jogurtu. Večer, když "mě honí mlsná", tak si je dám do mističky a mlsám je jen tak bez ničeho u televize. Beru to jako takové zdravé mlsání. Vzhledem k tomu, co všechno obsahují, se skutečně o zdravé mlsání jedná! Všem mohu doporučit.
klad zdravé a přitom velice chutné
klad nic mě nenapadá
avatar
Nikola
Cereálie Kellogg´s sme poprvé ochutnali teprve tímhle testovánim. Malá si je hned zamilovala a já vlastně taky. Úžasně křupou, mají dokonalou chuť. Balení je dostačující. Bohužel cena je vyšší ale dcerka mě premluvila koupit další balení a k tomu ještě balení s unicornem
klad Chuť
klad Příjemná vůně
klad Lákavý obal
klad Vyšší cena
avatar
veronika
Křupinky jsou chuťově velmi dobré, s mlékem se rychle rozmočují,takže ideálně je sníst co nejrychleji po zalití. Velmi kladné ohlasy na chuť byly jak u dětí tak i u nás rodičů!Na můj vkus jsou ale strašně naládované cukrem, ale to se asi dalo čekat,že to nebude nějaká perla zdravého stravování.
klad dobrá chuť
klad strašně moc cukru
avatar
Verča
Křupinky jsou příjemně křupavé konzistence, s mlékem tvoří fajn svačinku, ale mohly by být méně sladké. Dětem velmi chutnala čokoládová příchut a mohli se toho ujíst. Kazdopádnš bych vytkla to velké množství cukru na celkovou gramáž celého balení,takže až tak ,,zdravá´´ snídaně to není.
klad výborně chutnají s mlékem
klad vysoký obsah cukru
klad mnoho rozdrcených kousků
avatar
Anežka
Z mého pohledu rodiče byh ocenila, kdyby výbrobek obsahoval více celozrnné mouky, tedy více vlákniny. Jinak chuť vcelku dobrá, cereálie krásně křupou. Dětem zejména suché cereálie chutnaly. Ale v mléce se moc a hrozně rychle rozpouští a úplně se odbarví.
klad křupavost
klad rozpustitelnost
avatar
Dana
Chuťově velice dobré, zaujala mě čokoládová chuť. Já chutnala bez mléka na sucho a nasypané do jogurtu - výborné, Syn jedl zalité mlékem a byl velice spokojený. Chutnalo mu více než doteď kupované čokoládové cereálie. Závěrem velice dobré a myslím, že budou na mém nákupním seznamu.
klad chuť
klad nic
avatar
Olivie
Cereálie Kellogg´s mně i mé sestře velice chutnaly. Mám je nejraději k snídani a to s mlékem, ale i s jogurtem. Díky jejich velikosti a rychlé rozpustnosti se konzumují mnohem příjemněji, tedy bez křupání. Také mě mile překvapilo množství obsahu … jako testovací produkt to bylo poměrně velké balení. Děkuji za vyzkoušení a určitě doporučuji.
klad Chuť
klad Rychlá příprava
klad Rozpustnost
klad Kakao se z lupínků téměř okamžitě ztratí v mléce
avatar
Marinka
Tyto křupavé rýžové cereálie s čokoládovou příchutí, které jsme měli možnost celá naše rodina ochutnat velmi oceňuji. Chuť po čokoládě je výrazná a při každém kousnutí krásně křupou. Je to rychlá svačinka nebo snídaně, takže během chvilky můžete zahnat hlad, skvěle si pochutnat a navíc doplnit přidané minerály a vitamíny. Určitě doporučuji všem zaměstnaným ženám, které neustále bojují s tím co připravit rodině k snídani a také s časem.
klad křupavá chuť
klad vitamíny a minerální látky
klad veselý obal
klad nic
avatar
Jana
Rýžové cereálie, které jsem získla v testování jsou velmi dobré, krásně zasytí a jsou plné vitamínu, což jako maminka od dětí oceňuji. Příprava je rychlá, jenom mi vadí, že balení neobsahuje více jednoporcových sáčků, ale jeden velký, které se po otevření špatně zavírá a navíc si myslím, že když bude pytel delší dobu otevřený ztratí se i aroma a křupavost už nebude tak výrazná. Když se změní balení bude to dokonalé.
klad příchuť
klad rychlost přípravy
klad přidané vitamíny a minerály
klad forma balení
avatar
Radmila
Cereálie jsou taková pufovaná rýže. Nejsou to tvrdé kuličky, jak jsem se obávala. Docela rychle se nasákly mlékem a ztratily barvu a tak jako se rozblemcaly, což mi moc nechutná. Musí se jíst opravdu rychle, pokud to ještě někomu vadí. Syn byl nadšený, protože jsem mu dala méně mléka, a tak se mu to nemohlo tak nasáknout. Bohužel nemám žádnou sociální síť, kde bych mohla sdílet fotky. Děkuji za testování i pochopení.
klad měkost
klad nasáknutí
avatar
Jana Helena
Cereálie jsou naprosto bezchybné. Dávala jsem je dceři na snídani, později jsem je vyzkoušela i sama jak s mlékem tak s jogurtem. Tenhle druh cereálii jsme doma neznali a opravdu nám to chutnalo. Manžel už je sháněl i v obchodě, abychom měli zásobu. Je to super. Je mi líto, že nemám sociální sítě, doufám, že proto nebudu z testování odpojena.
klad tvar
klad chuť
klad nic
avatar
Martina
Dobrý den, v první řadě děkuji za produkt k testování. Typ cereálie "rýže" jsme dříve kupovali, ale od jiné značky. Opravdu byl vidět rozdíl. Cereálie Kellogg's mají v porovnání více kakaa, protože byly tmavší, než ostatní. Tolik se nenasakovaly mlékem a jsou opravdu výborné.
klad vše
klad nevím
avatar
Veronika
Začali jsme testovat nové cerealie Kelloggy's. S touhle značkou jsme byli vždycky spokojeni, dcerka je má moc ráda. Tak jsme byli moc zvědavý v čem jsou tyto cereálie jiné. Po rozbalení krabice nám přišlo zvláštní, že jsou cereálie tak malinký (jako burrizony), ale kdyz jsme je zalili mlékem hned jsme pochopili. Krásně křupou, až jsme se tomu smáli. Chuť je výborná, čokoláda či kqkqo jsou u nás na prvním místě. I já jsem je ochutnala a jsou moc dobré, nejsou přeslazené, což velmi oceňuji. Za nás tedy veliká spokojenost.
příloha
klad Velikost, chuť, nepřeslazenost
klad Žádná
avatar
Eva
Cereálie Kellogg´s jsou tou nejchutnější snídaní, kterou moje dcerky vyzkoušely.Od prvního dne testování už nechtějí snídat nic jiného.Copž je zázrak, protože předtím byl velký problém do nich na snídani cokoli dostat. Oblíbily si je v mléce i v bílém jogurtu nebo jogurtovém nápoji. Určitě je upotřebíme i na dovolené,praktická a velmi rychle připravená snídaně pro celou rodinu. Se skvělou chutí.
klad c
klad n
avatar
Radomíra
Křupavá pražená rýže chutná nejen dětem a nejen na snídani, ale i na dopolední svačinku. Oceňuji rychlost přípravy, odpovídá mé představě snídaně, na kterou se vždy těším.Výborná je kakaová chuť. Doporučuji svým známým a budu určitě kupovat i nadále.
klad rychlá příprava
klad chuť
klad rychle ubývá
avatar
Martina
Tyto Cereálie Kellogg´s mě nijak neuchvátily. Chuťově mi přijdou stejné jako většina cereálií na trhu, složením to samé - velké množství cukru, které sice chutná, ale nezasytí a malé děti už od útlého věku učíme na nepřirozenou chuť. Nekoupím a bohužel nemohu doporučit.
klad -
klad Samý cukr
avatar
Michaela
I přesto, že tento produkt není žádnou novinkou na trhu, hodnotím ho veskrze kladně. Pamatuji si ho už jako malá, když jsme s rodiči jezdili za nákupy do Německa a já vždycky chtěla koupit ten ,,čoko Kellogs´´. Teď jsem ho poprvé měla možnost dát otestovat také svojí dceři a myslím, že se setkal s celkem kladným ohlasem. Někdy si ho dá s mlíčkem, jindy zase jen tak nasucho, ale každopádně jí zachutnal.
příloha
klad kakaová chuť
klad obal
klad není to nic nového pod sluncem
avatar
Radka
Cereálie Kellogg´s chutnají celé naší rodině. Děti si je dávají s mlékem nebo i samotné. Já upřednostňuji bílý jogurt, kterým se trochu zmírní velice sladká chuť cereálií. Obsahují spoustu vitamínů. Jako pravidelnou snídani bych to neviděla, ale občas jako dobrotu, proč ne. Doporučuji.
klad Chutné
klad Obsahují vitamíny
klad Přeslazené
avatar
Iveta
Děkuji za možnost testovat křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. Nejdříve jsme je testovali jen tak, suché. Uchvátila nás chuť čokolády a sladu. Nezdáli se nám ani moc sladké. Poté jsme je vyzkoušeli zalité studeným mandlovým "mlékem". Musely se ihned sníst, ale i tak byly dobré.
klad chuť
klad nic
avatar
Ivana
Syn je z těchto cereálií nadšený. Nejsou přeslazené, nejlépe chutnají s mlékem, jogurtem nebo jen tak samotné. V mléce se brzy rozpustí čokoládová poleva, v níž jsou křupinky obalené. Dobře křupou, mohly by mít větší tvar. Oceňuji zajímavý a líbivý design krabice.
příloha příloha
klad čokoládová chuť
klad atraktivní obal
klad čokoláda pouze na povrchu
klad drobný tvar
avatar
Marcela
Tuto čokoládovou praženou rýži si děti zamilují. Praktické rodinné balení. Po otevření cítíte jemnou čokoládovou vůni. Netradiční chuť pražené rýže s plnou chutí čokolády lze kombinovat nejen tradičně s mlékem či jogurtem. Lze vytvořit lákavé kombinace se sezoním ovocem, šlehaným tvarohem, rýžovým mlékem s příchutí, s domácí zmrzlinou či použít jako základ pro nepečené dorty Kellogg´s cheesecakek. Lahodné jako sladké svačinkové mlsání obohacené o vitamíny a minerální látky.
příloha
klad všestranné využití
klad dětem velice chutná
klad rychlá příprava
klad bez éček a barviv
klad obsah minerálních látek
klad zdroj vitamínů
klad plná chuť čokolády
klad jedinečná chuť pražené rýže
klad velikost zrníček
klad kakaový prášek se sníženým obsahem tuku
klad obsah bílkovin
klad příliš sladké
klad obsahuje lepek
klad vysoká cena
avatar
Miroslava
Cereálie Kellogg´s jsou moc chutné. Nejvíce mi chutnají s mlékem, zkoušela jsem i jogurt, ale není to ono. Mléko zabarví, jako by praskají. Na snídani jsou ideální.Lze jíst i samotné. Cereálie testoval i přítel, ale je spíše zastánce klasické snídaně, dle něj je to jídlo pro vrabce. Ale já jsem spokojená.
klad super chuť
klad nic
avatar
LUCIE
Cereálie Kellogg´s s praženou rýží a čokoládou dětem moc chutnal. Tuto novinku jsem nechala testovat 10 dětiček. Každé dítě konzumovalo tutu čokoládovou lahůdku dle své chutě a fantazie. Někdo s mlékem, s jogurtem či tvarohem. Několik dětiček konzumovalou tuto čoko- dobrůtku s radostí jen ručičkami bez přidání dalších "potravin".
příloha
klad lahodná chuť
klad obohaceno o vitamíny a minerální látky
klad bez barviv
klad cena
avatar
Pavla
Tyhle kuličky mě moc nenadchly, asi jak chutí, tvarem, tak i cenou. Za 80kc bych si je nekoupila, existují levnější varianty zdravějších snídaní. Nepříjemný mi je i tvar lupínků, navíc čoko rýže v mléce ihned ztratí barvu a chuťově je to takový hodně slabý Nesquik.
klad krabice
klad cena
klad chuť
avatar
Kristýna
Dětem cereálie Kellogg´s moc chutnají. Sami si o ně řeknou, že je chtějí k snídani a někdy i během dne. Jedí je s mlékem i bez mléka. Oceňuji u těchto cereálii, že obsahují vitamíny a minerály, které děti během dne potřebují. Hlavně je tato zdravá snídaně skoro bez práce.
klad Rychlost přípravy
klad Chuť
klad Složení
klad *
avatar
Květuše
Podělím se o zkušenost s Cereálie Kellogg´s. Jelikož mám doma dceru sice již 18-ti letou, která miluje Cereálie zapojila jsem ji na koštování. Dcera si tyto Cereálie Kellogg´s dávala jak do mléka, tak do jogurtů. Byla to mňamka, kterou si jak děti tak vlastně všechny věkové kategorie zamilují. Jsou užasné chuťově kakaové, můj přítel, který Cereálie nejí, je ochutnal a doma začíná boj, kdo dřív přijde, tak ten má.
klad chuťově výborné
klad obsahově spousty minerálů a vitamínů
klad kvalitně balené
klad upoutá obrázkem děti
klad pro velkou rodinu by bylo dobré balení na kýble :)
avatar
Jana
Dětem moc chutnaly. Zvládly je sníst během dvou snídaní ve dvou : ) Nejvíc jim chutnaly zalité mlékem. Jednotlivé kousky obarvily a ochutily mléko velmi příjemnou kakaovou chutí, ale přesto zůstaly křupavé. Za naši rodinu bych jednoznačně doporučila.
klad v mléce stále křupou
klad příjemně ochutí mléko
klad jsou rychle pryč :)
avatar
Daniela
Chuťově dobrý výrobek - např. do bílého jogurtu, ale bohužel na 100 g připadá 30 g cukrů, což snižuje kvalitu výrobku z hlediska zdraví prospěšného. Moje doporučení: nebylo by špatné rozdělit obsah do dvou sáčků, aby se pak obsah lépe vešel do domácího obalu.
klad přehledná tabulka o výživových údajích
klad lákavý obal pro děti
klad přehledný údaj o denní dávce v kaloriích
klad množství jednoduchého cukru
avatar
Miluška
Tyto cerálie jsou moc dobré a mají i prima velikost. Škoda jen, že nejsou slazené něčím jiným než ječným sladem protože by to byla 100% .bezlepkova potravina. dají se jíst i samostatně a dětem moc chutnaly. Zkoušely jsme je s mlékem i samotné, obojí skvělé.
klad chuť
klad velká krabice malý pytlík
avatar
Milena
Cereálie Kellogg´s Coco Pops chutnají celé naší rodině. Obsahují spoustu vitamínů a v kombinaci s mlékem nebo bílým jogurtem jsou moc dobré. Uvítala bych měnší množství cukru. V obchodě jsem je zatím neviděla, ale pokud je tam někdy objevím, tak je jako obzvláštění snídaně koupím.
klad Chutné
klad Cukr
avatar
Marie
Coco pops chutnají výborně! Mě vyhovují jen tak bez ničeho, děti dávaj přednost s mlékem a s banánem! Milujeme cereálie s čoko příchutí, tahle je super, nejsou přeslazené. Vyhovuje nám, že jsou i po otevření stále sypké. Děti by možná ocenily, kdyby měly tvar třeba zvířátka. Ale neubírá to na spokojenosti.
klad Příjemně velké balení
klad Vše ok
avatar
Jitka
Moje čtyřletá dcera miluje cereálie s mlékem ať už k snídani,večeři či ke svačince,takže možnost vyzkoušení těchto cereálii byla pro nás dobrou volbou :) Pro ni i maminku :) Jsou krásné křupavé a chutnají i samotné :) Rády vyzkoušíme i jiné příchutě od této značky :)
klad Křupavé,ne příliš sladké
klad Pouze 1 příchuť :)
avatar
Markéta
Cerealie Keloggs jsou velmi lahodnou křupavou snídani.Dcerka je snida denně v mlece,já zase volím bílý jogurt.Nekdy si dávám tyto cereálie,když mám.chut na sladké.Je to zdravá a chutna dobrota.Rozhodne tyto cereálie vřele doporučujeme celá rodina. U nás rozhodně nebudou nikdy chybět.
příloha
klad Chut
klad Rychla příprava
klad Nic
avatar
Šárka
Kellogg´s Coco Pops je chutná snídaně, kterou jsem si zamilovala. Křupavá pražená rýže s kakaem je má oblíbená příchuť. Cereálie obsahují řadu minerálů a vitamínů - železo, vitamín B2, B6, D, B12 a další, což je skvělé a pro naše tělo potřebné. Můžu všem doporučit k vyzkoušení - dobrou chuť.
klad skvělá chuť
klad velké množství vitamínů
klad nic jsem nezaznamenala
avatar
Marie
cerealie nam doma mooc chutnaly spise jen jako mlska, s mlekem hned ztrati barvu a jsou takove nijake. Cena na internetu je vyssi nez bych byla ochotna dat ale obcas kdyby byly v akci tak koupim. Na baleni je taky super ze je velke a plne. doporucuji alespon zkusit
klad obal
klad cena
klad s mlekem nechutne
avatar
Alena
Cereálie Jsem ráda, že jsem mohla testovat Kellogs, jsou výjimečné chutí i vzhledem. Jelikož mám tři vnoučátka a ty cereálie mají rády, vyzkoušela jsem je u dětí a měly u nich velký úspěch. Každému je velice ráda doporučím, protože opravdu dosud jsem nepoznala lepší.
klad rychlá příprava
klad nic záporného jsem nenašla
avatar
Tereza
Cereálie Kellogg's jsem s radostí otestovala, jelikož já i manžel rádi snídáme všelijaké "křupinky" s mlékem. Byli jsme příjemně překvapení, protože Coco pops jsou opravdu chutné jak s mlékem, tak s jogurtem nebo i jen tak samotné na zobání
klad Chuť
klad Složení
klad V mléce rychle "rozbřednou"
avatar
Lucia
Cereálie Kellogg´s sme testovali celá rodina. Spolu dvaja dospelý vo veku 38 a 41 rokov a dve deti vo veku 6 rokov a 2 roky. Všetkým nách chutili.|Májú chuť mliečnej čokolády. Deti si ich dali najskor s mliekom ale skúsili ich aj do vanilkového jogurtu a aj samostatne. Chutili im na všetky sposoby.
klad chuť mliečnej čokolády
klad velkostne sú dobrá a chutné aj v jogurte
klad chcelo by to lepšie vzriešiť igelitový obal aby sa dal opakovane zatvárať,nielen krabica na opakované zatváranie
avatar
Jana
CERÁLIE DĚTEM CHUTNALY, NEBYLY PŘESLAZENÉ A BYLY CHUTNÉ.Z UŽIVATELSKÉHO HLEDISKA BYCH UVÍTALA UZAVÍRATELNÝ VNITŘNÍ ŠÁČEK KTERÝ BY UMOŽNIL JEDNAK LEPŠÍ SKLADOVÁNÍ ALE I SAMOTNÉ CEREÁLIE BY VYDRŽELY DÉLE ČERSTVÉ A KŘUPAVÉ. .CERÁLIE SE NEROZMÁČELY RYCHLE V MLÉCE.
klad CHUTNÉ
klad NEOBSAHUJE UZAVÍRATELNÝ SÁČEK
avatar
Dominika
Ze začátku super chuť, ale strašně rychle se rozmáčí. Doporučila bych spíše bez mléka. Lepší samotné. Vnitřní pytlík se hodně trhá. Super svačina i snídaně, jak pro děti tak pro dospělé. Suprově zasytí a dodají energii. Dětem moc chutná i rozmočená varianta.
klad čokoládová chuť
klad rychle se rozmáčí
avatar
Libuše
Vaše Čokoládové Cereálie byly křupavé, výborné, sladké a hlavně chutnaly celé rodině i Lori(papouškovi). Roky kupujeme jak čokoládové,tak i medové a skořicové. Zdrave Snídaně jsou pro nás rodinnou pohodou v dnešní rychlé době. Za nás 1 s hvězdičkou. Děkujeme.
klad Tvar
klad Chuť
klad Konzistence
klad Rychle zmizí
avatar
Michala
Cereálie byly velice dobré, křupavé, ani ne moc sladké, jako většina. Byla jsem velice spokojena. Cena dle mého názoru také přijatelná, vzhledem ke kvalitě. Jediné, co bych vytkla, je že se v mléce rychle rozmočí. I přesto bych je kamarádům doporučila.
klad Dobrá chuť
klad Křupavé
klad Rychle se rozmočí
avatar
Marie Jordánová
Vaše cereálie Kellogg s - jsou velmi chutné a lehké. Jsou výborné namíchané s čerstvým mlékem, nebo jogurtem. Dobré je také přidat kousky ovoce. Velice mi chutnaly takto upravené. Myslím, že jsou vhodné i jako chutná svačinka pro dospělé, velké i malé děti.
klad velmi chutné, lehké
klad xx
avatar
Lucie
Cereálie Kellogg's Coco Pops jsou rýžové cereálie s čokoládovou příchutí. U nás chutnaly nejen dětem, ale i dospělým. Zkoušeli jsme je podle návodu na obale do mléka, ale i do jogurtu a kaše. Lze je namíchat i do müsli. V mléce se z nich čokoláda rozpustila a rýžové pufy ztratily svoji křupavost. Nejvíce nám chutnaly v bílém jogurtu.
příloha příloha
klad dobrá chuť
klad neobsahuje palmový tuk
klad neobsahuje ztužené tuky
klad obsahuje vitamíny a minerály
klad obsahuje hodně cukru (skoro 1/3)
klad z obalu nejde vyčíst, jestli jsou cereálie vhodné pro celiaky, když jde o rýžový výrobek
avatar
Miroslav
Hezky barevný obal, dobrá chuť kokosu , v prvních minutách příjemně křupou v ústech poté se čokoláda z rýže rozpustí v mléce . Zdají se mi méně sladké než jiné , což hodnotím kladně. Sáček je při otevření téměř plný , tzn žádné prodávání vzduchu. Trochu jsem měl problém vysvětlit dětem co to znamená Coco pops.
klad Křupání v ústech
klad Coco pops si děti nebudou pamatovat .
avatar
Šimon
Byly celkově dobré jenom mě trochu naštvalo že se rychle rozmočili.Ale byly dobré , byla to prostě rýže s cukrem a kakaem ale byly to jedny z nejlepších cereáliích které jsem kdy měl :) Určitě bych si je dal ještě jednou a nedělalo by mi to problém si je koupit ,určitě doporučím kamarádům či příbuzným.
klad Jsou dobré i rozmočené
klad Jsou akorát sladké
klad Mají potenciální růst
klad Rychle se rozmočí
avatar
Irena
S produktem křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kelloggs´s Coco Pops jsem byla celkem spokojena. Cereálie chutnaly nejen vnoučatům ale i manželovi, nejvíce v kombinaci s bílým jogurtem. Trochu více úsilí jsem musela vynaložit na to, abych se zorientovala v nepřehledně uspořádaném složení výrobku.
klad líbivý obal
klad obsahuje vitaminy a minerály
klad obsahují 30 % cukru, což je více, než bych u tohoto typu výrobku očekávala
avatar
Lucie
S produktem jsem velmi spokojená. Doma nám všem moc chutná a jíme ho i samotný, jen jako křupaní třeba k televizi. Perfektní je v jogurtu nebo smíchaný s tvarohem. Určitě pokud budu mít možnost, tak si produkt koupím znovu. Všem mohu jen a jen doporučit.
klad Chuť
klad Nic
avatar
Eva
Ok, vse v poradku, nebyla jsem s ničím nespokojena, dobra chut i vune výrobku. Pekne balení a dětem take vse chutnalo. Dávali jsme do mleka a jogurtu a konzistence byla v poradku i po vnoření do tekutin. Jedine tvar by mohl nyt trochu zajímavější. Ale jinak Ok.
klad Bez problemu
klad Nic
avatar
Nina
Čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops jsou velmi rychlou snídaní, kterou zvládne připravit opravdu každý, i děti. Křupavou praženou rýži s kakaem lze zalít mlékem nebo přimíchat do jogurtu. Tato snídaně se dá vylepšit ještě přidaným ovocem, např. malinami, jahodami nebo borůvkami. Čokoládové cereálie obsahují řadu přínosných látek, ale také cukr a přijdou mi dost sladké. Také balení krabice mi nepřijde moc praktické. Po otevření mi už nejde dovřít.
klad snadná a rychlá snídaně
klad velké balení
klad dobrá chuť
klad cukr - moc sladké
klad nepraktické zavírání
avatar
Denisa
Cereálie jsou u nás velice oblíbenou snídaní. Proto testovací balení zmizelo velmi rychle, neb testoval manžel, starší dcera i já. Cereálie nám všem moc chutnaly, dcera ocenila především křupání a praskání burizonů, když se přelijí mlékem. Již jsme zakoupili další krabici a pokračujeme v konzumaci =) Moc děkuji za možnost cereálie otestovat.
příloha
klad křupou
klad praskají
klad obarví mléko na kakao - má ráda dcera
klad jako u všech cereálií balení krabice + igelit
klad burizony pouští úplně všechno kakao a pak jsou světlé
avatar
Markéta
Cereálie nám velmi chutnali, jsou výborné, křupavé a po zalití mlékem "praskají", Jsou chutné i bez mléka. Vyhovuje nám i jejich velikost. Jediná věc co nám tak trochu vadila je ta, že po zalití mlékem lehce ztratí svou čokoládovou chuť. Jinak bychom tyto cereálie shrnuli jako delikátní a jsme rádi, že jsme je mohli otestovat.
klad Křupavé a po zalití mlékem "praskají"
klad Po zalití mlékem lehce ztratí svou čokoládovou chuť
avatar
Veronika
Zdravější varianta než jiné klasicky obilovinové cereálie. Pufovaná rýže ve stylu burizon s čokoládovou příchutí. Děti milují to lupnutí, když se zalije mlékem nebo zamíchá v jogurtu. Chutnější a lehčí varianta cereálijí k snídani, svačin nebo večeři.
klad Děti milují to lupání, když se zalije mlékem nebo zamíchá v jogurtu.
klad Nic
avatar
Nikol
Moje Děti skoro každý den snidaji kulicky, lupinky a podobne dobroty takže jsem je vyzkoušela převážně na nich.Jsou vždy nadceni když jim dopreji něco jineho a muzu říci že říkali že jsou bozi a furt přidávali a co je super že najednou misto mleka bylo kakao..chutnala jsem a souhlasim s dema.slozeni zni taky docela v pohodě .
klad Chut
klad Vse je v pohode
avatar
Jana
S cereáliemi jsem hodně spokojená. Dávám je mojí malé dcerce do mléka nebo do jogurtu. Moc jí to chutná. My s manželem jí také občas "ujíme", nedá se jim odolat. Já je mám ráda i samotné - místo čololádového mlsání. Oceňuji, že jsou i kvalitní a hlavně zdravé.
klad chutné
klad zdravé
klad nic
avatar
ilona
Chuťově dobré ,chutnali mi s mlékem i samotné na zobání :) Ochutnali všichni členové rodiny,myslím že bych i doporučila kamarádkám s dětmi :)V mléce nebyli hned rozmočené a to mi vyhovuje .Chutnali opravdu po čokoládě ,sladké jsou tak akorát.Kdybych měla možnost, určitě znovu vyzkoušíme :)
klad nerozmáčí se
klad sladké tak akorát
klad malá krabička
avatar
Alena
Cereálie jsem doma testovala s moji dcerou.Jsou velice jemne chutne.Oboum nam moc chutnali.Jsou srovnatelne s jinymi znackami cerealii.Ikdyz jsou cokoladove nechutnaji umele.Jsou vyborne i jogurtem.Skvela ranni svacinka Za nas mohu jen vrele doporucit.
klad Jemne a nechutnaji umele
klad Mohli by byt vetsi
avatar
Lucie
Dětem chutná, jelikož je to křupavé, sladké a je tam čokoláda. Můj názor: zbytečně velký kalorický příjem, hodně sacharidů a soli a zanedbatelné množství vlákniny a minerálů. Myslím, že jsou to jen tzv. prázdné kalorie, které rychle zaženou hlad a chuť na sladké, ale např. domácí ovesná kaše s medem a ovocem dá tělu více důležitých živin.
klad křupavost
klad hodně cukrů
avatar
Hana
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg's jsou docela dobré. Vyhovuje mi konzistence. Mohlo by být méně sladké, aby si děti nezvykaly na tak sladkou chuť. Celkově docela dobrá snídaně. Více mi chutnalo s bílým jogurtem než s mlékem, protože mám ráda křupavější.
klad Křupavé.
klad Dost sladké.
avatar
Adéla
Jsou to malé kousky, takže super pro malé děti, ale myslím ze zachutnaji každé věkové kategorii. Skvěle se hodi k snídani a k odpolední svačiny. Já je mám nejradši s mlékem, ale určitě jogurt bude taky fajn. Chut je výrazná a zaujaly mě.Moc se mi líbí kreativní balení.
klad Kreativní balení
klad Chuť
klad Velikost
klad Nic
avatar
Kateřina
Tyto čokoládové cereálie jsou super a rychlý způsob snídaně. Nejsou příliš sladké a spolu s mlékem tvoří chutnou kombinaci, mohla bych je jíst každý den. Mléko je po chvíli kakaové a cereálie změknou, což mi vyhovuje, ale někomu by to možná mohlo vadit. Další věcí, kterou velmi oceňuji je, že vás skutečně zasytí na velkou část dne.
klad Jemná čokoládová chuť
klad Nic
avatar
Janča
Cereálie nenadchnou ani neurazí. Po zalití mlékem se čokoláda na povrchu rychle rozpustí, takže pak pijete kakao a cereálie jsou skoro bez chuti. Vydrží docela dlouho křupavé. Ocenila bych uzavíratelný sáček. Na dlouho nezasytily. Dětem bych je nedávala.
klad Křupavé
klad Čokoláda se rychle rozpustí
klad Nevýrazná mdlá chuť
klad Chybí uzavíratelný sáček
klad Nezasytí na dlouho
avatar
Michaela
děkuji za možnost vyzkoušení nových cereálií, cereálie jsou výborné a chutné ;) ráno si bez nich snídani neumím představit, určitě bych doporučila i ostatním,určitě budou spokojený, neobsahují tolik cukru a cereálie dostatečně zasytí na svačinku ideální :)
klad jsou chutné
klad rychlá svačinka
klad nic
avatar
Lenka
Dobrý den, tyto cerálie jsou supeer. Chutnaly dětem i mně. Jsou tak akorá sladké, pěkně křpavé, tak akorát čokoládové. Rohodně bych je doporučla svým přátelům a znamým. Děti je jedly s mlékem i bez mléka. Já pouze bez mléka jako sladkůstku, když jsem měla chuť na sladké.
klad výborná chuť
klad Nic
avatar
Viki
Cereálie jsou dobré do mléka i jogurtu. Trochu malé, ale když si jich nasypete hodně, tak zasytí. Nemusí se jíst jen k snídani, ale jsou dobré i jako malá svačinka. Děti je milují a jedí je i jen tak samotné bez mléka. Mohly by být i jiné druhy chutí, třeba skořicové apod.
klad rychlá svačina
klad n
avatar
Kristina
Chutnali celé rodině. Jak mmanželovi,tak dětem. Urcite si znovu zakoupime. Lahodné chut,příznivá cena. Nominovali jsme jak s jogurtem., s mlékem,přidávali jsme ovoce ovoce. Možná bbychom uvítali o něco větší krupicky,dávala bych i 2 letemuletému jen tatak na zobani do misticky.
klad Chuť
klad Nic
avatar
Vlasta a Ivan
Tento produkt s mlékem, podle návodu na krabici, nám nechutná. Produkt nasypaný v misce bez ničeho chutná i dětem. Dá se zobat i u televize místo nějakých brambůrek a podobně. Určitě to nebudeme vyhledávat a kupovat, ale se známými můžeme o tom diskutovat.
klad samostatně
klad s mlékem
avatar
Sandra
Cereálie byly moc dobré, křupavé s netradičním tvarem a vynikající kakaovou příchutí. Rozhodně budu kupovat dále a ráda doporučím svým známým, kamrádkám, kolegyním, zkrátka každému kdo se namane. Chválím i moc hezký design krabičky, pro děti hned lákavější. Cereálie chutnají nejlépe ve studeném mléku, jak je na krabičce napsáno a jogurtu.
klad tvar
klad chuť
klad nic
avatar
Jarka
Ráda jsem s dcerou testovala křupavé cereálie s čokoládovou příchutí s Coco Pops. Tyto cereálie jsou vhodné pro zdravou a chutnou snídani. Její příprava je rychlá. Výhodou je řada minerálů a vitamínů i že je to pražená rýže s kakaem. Nerozmočí se v mléce. Vřele doporučuji.
klad obsah minerálů a vitamínů
klad pražená rýže
klad zdravá snídaně
klad rychlá snídaně
klad holka si je moc oblíbila
klad supr balení
klad ještě jsem je neviděla na trhu
klad cennově nevím
avatar
Monika
Cereálie jsou moc dobré, nejsou přeslazené a to mi vyhovuje. Stačí menší porce protože do sebe nasáhnou dost mléka a zasytí. Dětem chutnají a mě také takže si je dávám k snídani a odpolední svačině. Cereálie mohu doporučit všem, kteří nemají ráno čas na to chystat snídani a nebo prostě jen mají chuť na něco sladkého.
klad chuť
klad zasytí
klad o ničem nevím
avatar
Lucie
Cereálie Kellogg´s mně nejvíce chutnaly s mlékem. Vyzkoušela jsem i samotné k snídani. Jsou velmi křupavé, což mají většinou rádi děti. Mohli by posloužit i jako svačinka, ale to bych změnila velikost. Zdají se příliš malé a vzhled cereálií by mohl odradit.
klad Chuťově jsou dobré
klad Jsou křupavé
klad Dobré jsou s mlékem
klad Vypadají jako myší bobky :)
avatar
Jarmila
Jsem ráda že jsem testovala křupavé cereálie s čokoládovou příchutí s Coco Pops. Tyto celeálie jsou vhodné pro zdravou a chutnou snídani, jsou chuťově moc dobré, v mléce se nerozmočují. Použití pražené rýže s kakaem je dobrá kombinace hlavne pro ty, co mají problémy s moukou. Velká výhoda výrobek obsahuje hodně minerálů a vitaminů. Doporučila bych všem , moje holka si je moc oblíbila.
klad zdravá a chutná snídaně
klad rychlá příprava
klad obsah minerálů a vitamínů
klad praktické balení
klad pražená rýže
klad nejsou zatím na trhu
klad doufám že bude přijatelná cena
avatar
Lenka
Cereálie nám moc chutnají. Děti jsou nadšený. Krásně křupou a mají výbornou čokoládovou chuť. Určitě je všem doporučuji. V mléce krásně zmeknou. Děti je jedí i suché bez mléka jako zobání . Jsou jemné a velice chutné. Je to velmi rychlá snídaně pro celou rodinu.
příloha
klad Výborná chuť, jemné a křupavé
klad Dětem strašně moc chutnají
klad Připadají mi méně sladké
klad Určitě všem doporučuji
klad Nic
avatar
Renata
Í NA SUCHO ÚŽASNÉ ,ČOKOLÁDOVÉ ,DĚTI MILUJÍ S MLÉKEM .KAŽDÉ RÁNO SE NA BOBULE ,JAK TOMU MÉ DĚTI ŘÍKAJÍ TEŠÍ .ZDRAVÁ SNÍDANĚ.CEREÁLIE SE RYCHLE ROZPUSTÍ A UVOLNÍ SE KAKAO DO MLÉKA A PAK PO SNĚZENÍ CEREÁLIÍ SE VYPIJE LAHODNÉ ČOKOLÁDOVÉ MLÍČKO A DĚTI SE TĚŠÍ NA DALŠÍ RÁNO .
klad TVAR
klad CHUT
klad ROZPUSTNOST
klad NEJSOU
avatar
Petra
Cereálie Kellogg's jsou oblíbenou snídaní především dětí, ale myslím si, že i dospělí si díky křupavé čokoládové dobrotě určitě rádi zavzpomínají na své dětství. Za sebe cereálie zcela doporučuji, ačkoliv musím uznat, že pokud jste vy nebo vaše děti na dietě, tak to nebude nejvhodnější jídlo do vašeho jídelníčku, jelikož obsahuje mnoho cukru.
klad Křupavost
klad Čokoládová chuť
klad Obsah cukru
avatar
Zdena
Výborné cereálie do jogurtu i do mléka. V mléce vytvoří výborné čokoládové mléko. Do bílého jogurtu jsem dala své oblíbené čerstvé ovoce a zasypala Cereáliemi Kellegg´s. Chutnalo to velmi i dětem. Doporučuji podávat k snídani, nebo jako lehkou večeři.
klad Chuť, jednoduchá příprava.
klad Nic.
avatar
Petra
Velice chutné, jsou dobré podávané i samotné a zároveň také po přidání mléka nebo jogurtu, cereální snídaně jsou velice syté a chutné, vhodné pro rychlou konzumaci, rychlá a snadná příprava, dobrá výživová hodnota, chutí zaujmou především děti, spokojenost
klad chutné
klad rychlá příprava
klad nic
avatar
Zuzana
Suché nám chutnají , Jen tak na zobání ,v mléce se kakao brzy rozpustí, což je docela škoda protože ztratí svou kakaovou chuť .Dobře se konzumují jelikož jsou velice drobné.Je to zase něco jiného takže za mě OK.Balení je docela velké, takže Chvíli vydrží
klad Chut
klad Nic
avatar
Petra
Křupinky - jak jim říkají mé dvě dcerky - jsou výborné, nejsou přeslazené, čokoládová příchuť není umělá, ale opravdu cítíte příjemně kakaovočokoládovou chuť. Jsou celkem vydatné, stačí malá miska těchto cereálií a jste nasyceni. Při vmíchání do mléka velmi rychle změknou....Tady se mé holky dělí na dvě skupiny :o) Jedna si je nechá rozpustit skoro na "kaši" a miluje takto cereálie jíst, druhá si je postupně přisypává, aby dlouho křupaly. Když je "honí mlsná", dávají si křupinky na svačinu jen tak samotné bez mléka. Cereálie Kelloggs chutnají celé naší rodině! Snažím se poslední dobou číst u všech potravin, které kupuji, jejich složení. U těchto cereálií je nevýhodou právě tabulka s informacemi. Je velice nepřehledná a špatně se v ní hledá. Chápu, že výrobky se prodávají po celém světě, ale když jsou určeny do různých zemí, upřednostnila bych alespoň v daném jazyce potřebné hodnoty zvýraznit.
příloha příloha
klad příjemná chuť
klad nejsou přeslazené
klad příchuť není "umělá" je autentická
klad velikost cereálií - vhodné i pro menší děti
klad informace o složení výrobku je nepřehledná
klad informace jsou sepsané v mnoha jazycích a špatně se hledá, co člověk potřebuje
avatar
Mária
Ceraelie hodnotím vcelku kladně. Po nasypání do mléka změknou, jsou moc chutné. Jedla jsem je i bez mléka, to jsou křupavé. Také nám chutnají i v bílém jogurtu kde se ta jejích sladkost ztrati a když se přidá i ovoce, tak chutná moc dobře. Jako nevýhoda zdají se mi až moc sladké.
příloha
klad Chuť
klad Obsah vitamínů
klad Složení
klad Příliš sladké
avatar
Petra
Dětem cereálie chutnaly, ale raději mají větší kuličky, které hned tak nezměknou a zůstávají déle křupavé. Tím nechci říct, že bychom výrobek zavrhovali, zkusili jsme něco jiného a můžeme kuličky a Coco Pops střídat....................................
klad zkusili jsme něco nového
klad rychle se rozmočí
avatar
Dagmar
Chutnají nám víc v jogurtu než v mléce. Tvar super. Čokoládové tak akorát. Za nás bezva snídaně. Líbí se mi jejich krupavost, která ale bohužel v mléce brzo zmizí. Takže jediná možnost je prisypavat po malých dávkách. Balení na pultech obchodu jistě osloví děti.
klad Křupavé
klad Čokoládové
klad Rychle se rozmočí
avatar
Dagmar
Tyto cerealie nam chutnali vsem deti si je dali na svacu a chutnalo to i me. Mleko potom bylo krasne kakaove. Ani nejsou prilis preslazene. Poutavy obal s medvidkem a ve zlute barve je neprehlednutelny. Doporucuji vyzkouset mi si je s prckem koupime zas.
klad Nejsou moc sladke
klad Zarivy zluty obal
klad Neni
avatar
Katerina
Cerealie maji lro mensi deti idealni velikost. Krasne jdou naborat i malou lzickou. Narozdil od velkych konkurencnich cerealii nejsou tatak kakaove. Zase jsou ale krasne mekke a krupave. Trosku se mi nelibil obal kde informace a slozeni bylo zmasteno ve vsech jazycich a musela jsem to lustit
příloha
klad Drobna velikost idealni pro deti
klad Kakaova chut a konzistence ktera nebyla tvrda
klad Neprehledne informace o vyrobku a slozeni
avatar
Zdenka
Čokoládové cereálie Kellogg´s Coco Pops jsem dala ochutnat mému vnukovi. Samotné bez mléka jsou velmi chutné, čokoládové jsou totiž nejlepší. S mlékem vnukovi už tolik nechutnali, protože po chvíli zůstala jen světlá pražená rýže a čokoládové mléko. Zůstaneme o svých oblíbených.
klad čokoládová příchuť
klad malé kousky
klad s mlékem po chvíli zůstává jen pražená rýže
avatar
Milada
Nutriční hodnoty produktu Coco pops Kelloggs při jedné dávce obsahuje podle chuti poměrně hodně sacharidů 25g, myslím si že by mohl výrobek obsahovat více vlákniny a více bílkovin. Co se týká obalu je hezký, veselý pro děti určitě zajímavý. Chutově dobrý.
klad chuť
klad obal
klad složení
avatar
Marcela
Coco Pops jsou rýžové cereálie. Mé dceři moc chutnaly. Připravovaly jsme je s mlékem bez laktózy. Obsahují řadu vitamínů ale pro děti příliš rychlých cukrů. Tuto značku jsme před testováním neznaly. Obal je pro děti zajímavý a atraktivní. Děkujeme za možnost testování.
příloha příloha
klad Obal
klad Vitamíny
klad Chutné pro děti
klad Velikost samotných cereálií
klad Rychlé cukry
avatar
Renata
Potěšilo mě, že jsem byla vybrána na testování čokoládových cereálií Kellogg´s Coco Pops. Obal cereálií se nám moc líbil, oblíbená je u nás právě čokoládová příchuť, ocenila jsem velikost cereálií, je to drobná rýže. Jsou křupavé, sladké a pojídáme je samotné u televize. S mlékem nám chutnají méně, protože když si nasypeme větší množství do misky, tak po chvilce místo čokoládové rýže je čokoládové mléko a rýže bez jakékoliv chutě.
klad křupavé a malé kousky
klad s mlékem ztrácí cereálie čokoládovou příchuť
avatar
Monika
Cereálie jsou velmi chutné, křupavé, ale přitom lahodné. Hodí se jak do mléčných produktu tak i jako zobání např. K televizi. Jediná výtka je, že jsou opravdu velmi drobné. Balení není moc poutavé, ale chuť překvapí. Koupila bych si je znovu. Dcera snídá cereálie každý den.
klad opravdu čokoládová příchuť
klad drobné křupínky
avatar
Veronika
Synovi cerelie Kellogg's velice chutnaly.Maji vybornou cokoladovou chut,ktera skvele ochuti I mleko.Syn si tyto cerealie ined velice oblibil a chce je pry jist kazdy den ke snidani.Syn cerealiim Kellogg's dava palec nahoru.Syn byl s cerealiemi Kelogg's velice spokojeny.
příloha příloha
klad Vyborna cokoladova chut
klad Skvele ochuti mleko
klad Vitaminy
klad Neni co vytknout
avatar
Kristýna
Cereálie jsme dostali na zkoušku a byly opravdu dobre. Mohlo být i více, vůbec by jsme se nezlobili. Tyto věci milujeme a doporučili jsme celé rodině. Cereálie jsou super. Moc děkujeme. Je zbytečne platit Nesquik nebo Chocapic. Chuťově jsou tyto lepší než uvedené značky.
klad Dobre
klad Žádné nemám
avatar
Barbora
Tento cereální produkt neurazi ani nenadchne. Cereálie jsou chuťově celkem dobre, ale mohly by být více kakaové a zároveň také sladší. Lépe chutnají samotne, rozmocenim v mléce je chuť nevyrazna. Jsou příjemně křupavé, ale ocenili bychom větší velikost.
klad Křupavý
klad Nevýrazná chuť
avatar
Vendula
Můj nazor je,ze tyto cerealie jsou velice chutné a hlavně co je podstatné,že jsou daleko zdravější než ostatní cerealie.Jsou velice dobre do jogurtu,ale do mléka moc ne. Můžete je smichat s ovocem,nebo jist samotné.Jsou hodné na snídani,nebo na svacinu,vhodně pro děti i pro dospělé.
klad Chuť
klad Rozplývají se na jazyku
klad V mléku nabobtnávají
avatar
Jitka
Děti se o ně malém popraly, což mluví za vše! Nejraději by si je dávaly k snídani, k obědu i k večeři. To jsem jim nedovolila, tak si je rozdělovaly málem zrníčko po zrníčku, aby někdo náhodou neměl víc, než ten druhý. Jsou fenomenální! Doporučuji všem, mlsat se dá i s vitamíny!
klad Chuť, vitamíny
klad Bylo toho málo
avatar
Petra
Fajn rychlá, chutná, sladká snídaně, která potěší malé i velké. Škoda jen, že se rýže odbarví okamžitě do mléka a celkově zbledne. Překvapivá byla pro mě i dost vysoká cena, nejsem si jistá, že bych dětem něco takového kupovala často, přeci jen jde o sladkost, výjimečně v pořádku, ale každodenně rozhodně ne, vysoký obsah cukru.
klad chuť
klad cena
klad moc cukru
avatar
jaroslava
křupavé cerealie coco pops mají skvělou čokoládovou chuť,jsou jemné a křupavé.cerealie jsou výtečnou pochutinou do bílého jogurtu, kde zůstavají křupavé a nestihnou se rozpustit.pokud jsou použity do mléka tak se rozpouští po krátkém čase na kaši a to již není tak chutné.
klad chuť
klad křupavost
klad ryclhle se rozplynou v mléce
avatar
Eva
Tyto cereálii jsou velmi chutné, zejména oceňuji jejich rychlou přípravu, během chvilky mám připravenou kvalitní a vyváženou snídani nebo svačinu. Nejsou příliš sladké, v mléce vydrží delší dobu krásně křupavé. Obal výrobku je pro děti velmi lákavý, upoutá a chtějí vyzkoušet, jak chutnají. Po vyzkoušení zařazujeme do našeho nákupního seznamu.
klad chutné
klad rychlá příprava
klad křupavé
klad nejsou
avatar
Magda
Překvapila mě velká krabice cereálií, menší nadšení pak bylo z velikosti jednotlivých zrníček. Jsou velké asi jako rýže, a když jsem je synovi načala v autobuse, nebylo to k jídlu praktické, chce to lžíci. Jinak chuťově dobré, čokoládové, na mě jsou příliš sladké.
klad čokoládová chuť
klad velké balení
klad malá zrníčka cereálií
klad přiliš sladké
avatar
marcela
Vnučkám moc chutnaly a měly je do týdne snědené čokoládové křupavé cereálie,dávají si je do mléka i samotné je snídají mají akorát velikost a jsou výborné , sladké rychlá příprava ... samy si je umí připravit a jsou nadšené,jsou nejlepší moc dobré ...
klad barva,velikost
klad lépe otevírat vnitřní oball
avatar
Klára
Dobrý den, produkt se nám velice líbil. Dětem i dospělým chutnal. Jsme rádi, že jsme ho mohli otestovat. I samotné lupínky dětem chutnaly. Když jsme jej dali ale do mléka, tak se z něj stalo kakao, moc dobré. Děkujeme a budeme se těšit na další testy.
klad Líbí
klad žádné
avatar
Vlasta
Dobrý den, byla jsem velice zvědavá, jak budou dětem čokoládové lupínky chutnat, jelikož žádné předtím neměly a musím říct, že byly nadšené. Jedí je suché i venku z mističky. Doma jim je dávám do mléka a mají z toho vlastně i kakao. Skvělý produkt! Moc děkuji za sebe i za děti.
klad Líbí
klad žádné
avatar
Vlasta
Dobrý den, byla jsem velice zvědavá, jak budou dětem čokoládové lupínky chutnat, jelikož žádné předtím neměly a musím říct, že byly nadšené. Jedí je suché i venku z mističky. Doma jim je dávám do mléka a mají z toho vlastně i kakao. Skvělý produkt! Moc děkuji za sebe i za děti.
klad Líbí
klad žádné
avatar
Vlasta
Dobrý den, byla jsem velice zvědavá, jak budou dětem čokoládové lupínky chutnat, jelikož žádné předtím neměly a musím říct, že byly nadšené. Jedí je suché i venku z mističky. Doma jim je dávám do mléka a mají z toho vlastně i kakao. Skvělý produkt! Moc děkuji za sebe i za děti.
klad Líbí
klad žádné
avatar
Aleš
Dobrý den, musím říci, že lupínky/kupičky nadchly nejen děti, ale i mě. Mám rád sladké, ale nic přeslazeného a musím se držet, abych to dětem nejedl. Je to dobré i do jogurtu anebo s vločkami. Oblíbil jsem si je a budu si je kupovat. Moc děkuji za možnost vyzkoušení.
klad Líbí
klad žádné
avatar
Jaroslava
Čokoládové cereálie Kellogg´s mohu určitě doporučit všem- nejen pro děti! Je to opravdu povedený produkt. Od efektu "pops", který je slyšet po zalití cereálií mlékem až po velmi chutnou příchuť čokolády. Složení cereálií je také velmi kvalitní! Oceňuji velikost a praktičnost balení.
klad obal, který je vhodný pro děti
klad čokoládová chuť
klad čokoládové mléko, které zůstane po snězení cereálií
klad "Pops" zvuk, který je slyšet z misky, když cereálie zaléváte mlékem
klad velké množství v balení
klad rychlost, kterou cereálie mizí z krabice
avatar
Jitka
Deti cokoladove krupinky Kellogg's COCO POPS miluji ;) Nejradsi je jedi samotne a mlekem zapijeji. Sladke jsou tak akorat, tak cukr/cokoladu neresim ;) Ocenuji pridane vitaminy D,B1, B2, B3/PPP, B6, B9, B12 a zelezo. Mnam Mnam Mnam. Krabice je uz skoro prazdna ;)
příloha
klad pridane vitaminy
klad primerena sladkost
klad -
avatar
Markéta Hurtová
Cereálie si dcera oblíbila a moc ji chutnají. Ráda je má s mlékem, tak je křupe i samotné. Jen mi po nich dělá pěkný bordel, protože jsou drobné (to není výtka, moje dítě je prase). Já jsem ve složení nenašla nic špatného, tak také spokojenost. Dceři je budu kupovat dál a dostane k narozeninám příruční vysavač. Děkujeme za možnost vyzkoušení.
klad Chuť, složení.
klad Plastový obal, jako na všem, chtělo by to najít náhradu.
avatar
Gabriela
Křupinky mají pěkně barevný obal, který mě velmi zaujal. Křupinky jsou chuťově výborné, ovšem jen samotné. Pokud se zalijí mlékem, čokoládová barva po chvíli zmizí v mléce a z křupinek se stane trochu kaše. Dceři ovšem tento nedostatek vůbec nevadí, a jí je klidně i 2x denně. Moc jí chutnají i s mlékem :-)
klad obal
klad chuť
klad barva mizí v mléce
avatar
Kateřina
Zdravá a ještě k tomu chutná svačinka. Mě i dětem moc chutná. Skvělá rychlo-snídaně. Přprava je velice jednoduchá a rychlá, stačí zalít mlékem. Cereálie Kellogg´s jsou vynikající i smíchané s bílím jogurtem, tato kombinace mě popravdě zasytila více. Ale děti je rádi konzumují i jen tak samotné.
příloha
klad Chuť
klad Rychlá příprava
klad .
avatar
Iveta
Rýžové cereálie Kellogg´s jsou příjemnou změnou po kukuřičných cereáliích. S dětmi jsme se shodly na tom, že nám díky čokoládovému obalu připomínají tabulkovou mléčnou čokoládu s křupinkami, což nám velmi vyhovovalo. Cereálie po zalití mlékem rychle přišly o čokoládovou složku. Ta se rozpustila v mléce. To nevnímáme jako nevýhodu, protože se z cereálií v mléce rázem staly cereálie v kakau. Děti kakao po vyzobání křupinek vypily, já si ho nalila do kávy. Doporučuji vyzkoušet :-). Dětem cereálie chutnaly i v bílém jogurtu. Zde se tak rychle nerozpouštěly. Na obale se uvádí, že balení obsahuje 12 porcí. Jedna 31 g porce odpovídá objemu 200 ml, což je u nás tak půlporce :-D. Toto balení mně a dvěma dětem dlouho nevydrželo.
příloha
klad Křupání
klad Rozpuštění čokoládové polevy a tím vzniklé kakao
klad Cereálie nejsou přeslazené
klad Pro více dětí je balení o 375 g malé
avatar
Petra
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsou chutnou snídaní pro děti, která dodá dětem energii na celé dopoledne. Oceňuji, že obsahují řadu minerálů a vitamínů. Děti cereálie milují s mlékem, ale také bez mléka jako náhradu za nezdravé sušenky a brambůrky.
klad chutná snídaně pro děti
klad energie na celé dopoledne
klad obsahují řadu minerálů a vitamínů
klad dospělí se cereáliemi nenasytí
avatar
Lucie
Cereálie mají balení pro děti velice zajímavé. Obal z papíru je lehce recyklovatelný. Velikost cereálií je vyhovující. Výborně chutnají jak samotné tak s mlékem. Bez mléka se dají skvělé jist u televize místo brambůrků. Chuť je vyvážená nejsou preslazene.
klad Baleni
klad Vnitřní pytlík z plastu
avatar
Tereza
cereálie miluje celá naše rodinka ne jenom děti, jsou úžasně kakaové to nám na tom chutná asi nejvíce, když je mléko hodně kakaové a dětem se moc líbí praskajíci zvuky než se popsiky nasaknou, za nás nejlepší snídaně a i klidně odpolední svačinka, ja bych je klidně mohla jist celý den, opravdu jsme byli moc spokojeni
příloha
klad Kakaová příchuť
klad praskající popsiky
klad nic
avatar
Markéta
kuličky u nás měli velký úspěch-do mléka,jogurtu,,,,,na mě trošku sladké-ale dětem to nevadilo.podělili jsme se i ve škole s jedním balením .-)velmi krásně cenově dostupné-určitě u značky chvíli zůstaneme...….-)vřele doporučujeme -líbilo by se nám aji menší cestovní balení.-)
klad cenově přijatelné.-)doporučujeme
klad méně cukru.-)
avatar
Gábi
Nejím tyhle věci a dcera je miluje. Takže mi pověděla jak moc ji cereálie chutnají, prý vypadají jako bobky naší Klotyldy ( morče) jsou křupavý bez mlíka a když se zalejí mlíkem ztratí barvu, která se s mlíkem promění v kakajíčko. Takže u nás za 1 a myslím, že dcerka je bude vyžadovat dál
klad Mě osobně se líbí obal
klad Igelitový pytel v papírové krabici
avatar
Alena
Jsme rádi, že jsme cereálie Kellogg's mohli vyzkoušet.Dětem chutnaly jak suché tak s mlíkem jen se trochu více "vylouhují" do mléka a už nejsou tak dobré než jiné cereálie,ale mléko pak chutná skoro jako kakao,kamarádky mají podobnou zkušenost jen se nechtěly registrovat.
klad chuť mléka s cereáliemi
klad ...,že se příliš vylouhují do mléka
avatar
Martina
Velice chutne, doporucuji! Vyborne chutna s mlekem i samotne. Pro deti zdrave a daji se jimi nahradit jine nezdrave sladkosti. Urcite si znovu koupime. Jedine co bych jeste vitala, kdyby byl sacek znovu uzaviratelny. Pri jednom diteti nelze spotrebovat tak rychle a pokud sacek dobre neuzavrete, tak cerealie lehko navlhnou a pak uz nejsou tak chutnex
klad Slozeni produktu
klad obal je lakavy
klad Sacek se neda znovu uzavrit
avatar
Tereza
Moc se mi líbí provedení obalu a ta roztomilá opička. Je to moc chutná,výživná, křupavá a rychlá snídaně. Vyhovuje mi, že to jsou takové malé kakaové křupinky. Dá se to jíst s mlékem i bez mléka, já osobně mám radši variantu bez mléka. Doporučila bych to i malým dětem.
klad Líbí se mi, že to jsou takové malé křupinky.
klad Nelíbilo se mi, že k tomu nepřibalili hračku.
avatar
Dana
Děkuji moc za možnost testování. Cereálie mi moc chutnali. Namíchala jsem si je s jogurtem a byla to mňam svačina, krásně mi cereálie ten jogurt ochutili. Už jsem je dala ochutnat i kolegyním a hned se mi na ně vrhli do krabice. I množství v krabici je tak akorát a už se těším až si koupím další balení
klad chuť
klad křupavost
klad čokoládová příchuť
klad nic
avatar
Šárka
Cereálie vypadají na první pohled velmi pěkně a také dobře chutnají, když si je jen tak "zobnete" z balení. Avšak pokud je smícháte s mlékem, tak cereálie ztratí barvu, zbělají a všechnu chuť také. V závěru je moje hodnocení průměrné a to kvůli tomu, jak cereálie chutnají s mlékem. Samotné nechutnají špatně.
klad Balení vypadá hezky
klad Cereálie mají počáteční dobrou chuť
klad Cereálie po kontaktu s mlíkem ztratí svojí barvu a chuť, kterou pohltí mléko
avatar
Gabriela
Cereálie Kellogg´s jsme testovali jak v suchém stavu, tak i s mlékem a jogurtem. Suché cereálie byly výborné, jemně křupavé a chutnaly opravdu po čokoládě. V mléce, po velmi krátké době, ztratily na své chuti, vzhledu a celkové přitažlivosti tím, že velmi rychle nasály mléko a vznikla tak nevzhledná kaše. Nejvíce nám cereálie chutnaly s jogurtem.
klad čokoládová chuť
klad rychle se rozpustí v mléce
avatar
Markéta
Tyto křupavé cereálie jsou nejlepší, jaké jsme kdy ochutnali. Nejvíce se nám všem líbilo, jak praskají :-) A vlastně zalitím těchto cereálií mlékem , získáme "dva v jednom" výbornou snídani v podobě cereálií a skvělé kakao :-) Tuto snídani si u nás oblíbil každý, kdo jí ochutnal. Jsou skvělé a doporučuji je všem známým. Děkuji, že jsem měla možnost ochutnat :-)
klad výborná chuť
klad balení akorát, že opravdu nestačili navlhnout
klad nasytili všechny
klad není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Monika
Cereálie jsou vynikající, moc nám chutnají. Jiné už kupovat určitě nebudeme. Moc se mi líbí, že jsou z rýže. Nejlépe chutnají zalité mlékem, ideální k snídani, i když třeba člověk ráno nestíhá. Moc dobré jsou ale i bez mléka, pořád chodíme ujídat. Rozhodně všem doporučuji.
klad jsou z rýže
klad velké balení
klad výborné s mlékem
klad jsou akorát sladké
klad nic, moc nám chutnají
avatar
Martina
Cereálie Kelloggs Coco Pops s čokoládovou příchutí jsou nejen skvělou snídaní, ale dají se mlsat i během dne. Na těchto cereáliích je mi sympatické, že je to vlastně rýže, má příchuť čokolády a ještě jsou tam vitamíny. Cereálie jsou velmi chutné. Rozhodně doporučuji.
klad je to pražená rýže
klad mají příchuť čokolády
klad obsahují cukr
avatar
Jaroslava
Chutné a zábavné, praktická rychlá příprava, pro děti velmi atraktivní :). V mléce zůstanou dlouho křupavé, což dobře. Mají dobé složení , není nich zbytečně mnoho cukru, Naopak obsahují vlákniny, které jsou velice zdravé. Určitě se stanou běžnou součástí našich snídaní.
klad Atraktivita pro děti
klad Praktičnost a rychlost přípravy
klad Nic
avatar
Květka
Cerealie Kellogg´s jsem rada za vyzkouseni,zkouseli hlavne moje 3deti,nejmladsi ditko je ma rado bez mleka a starsi s mlekem,trichu nas prekvapilo pri prvni ochutnavce,ze rychle nasaknou mlekem,pak je z toho trochu bahynko tak lepsi prisypavat postupne,chutove a nas
klad Chut
klad Rychle nasaknuti mlekem
avatar
Jarmila
Ačkoli jsem už vyššího věku a mám již určité trávicí potíže, cereálie kellogg's po přidání do bílého jogurtu mi zcela vyhovují. Nejprve jsem zkoušela podle návodu na obalu přidat cereálie do studeného mléka, ale to mi příliš nevyhovovalo ani nechutnalo.
klad Dobrá stravitelnost
klad Velikost balení
avatar
Marketa
Zdravím všechny no S cerealiemi jsem sklidila velké ovace syn má 17 let a snědl je na dvakrát a už se ptá po dalších a teď něco k tvaru konzistenci a chuti super že jsou drobnější , krásně křupavé a dlouho se rozmáčí což mám já ráda sladké tak akorát a voní a chutnají po kvalitním kakau za naší rodinu 1*
klad kozistence
klad drobnost
klad chuť
klad je jich málo
avatar
Hana
Cereálie Kellogg´s mne velmi mile překvapily skvělou čokoládovou chutí. Pražená rýže je lehká a společně s mlékem vytváří výborný kakaový koktejl. Je to výborná snídaně. Pokud mám chuť na sladké, dopřeji si je i jen tak, bez mléka. Jsou krásně křupavé.
klad kakaová chuť
klad nemám
avatar
Hana
Rozhodně doporučuji vyzkoušet cereálie Kellogg´s. Vyzkoušela i naše malá neteř v jogurtu a byla unešená praskáním kuliček. Jsou výborné, lehké s vynikající čokoládovou chutí. Skvělá snídaně. Určitě je budu i nadále kupovat a doporučovat přátelům. Děkuji.
klad čokoládová chuť
klad malá velikost
avatar
Kamča
Křupavé cereálie mi moc chutnali. Chutnali i celé rodině. Nejsou tak těžké jak některé cereálie. Jsou dobré jak s mlékem tak i bez mléka. Nevím zda je i jiná příchuť než-li čokoládová, což by také bylo dobré, pro ty kteří nejedí, nemají rádi čokoládu.
klad Velice chutné
klad malé balení
avatar
Nikola
Čokoládové cereálie chutnaly celé rodině. Nejen že si na nich pochutnali malý ale u velcí.Určitě bych je doporučila dalším známým. Pokud si nestíháte dělat plnohodnotnou snídani do práce či do školy tak tato cereálie jejich místo zastoupí perfektně. Mohu jen doporučit.
klad Chuť
klad Myslím že není co by jim dalo -
avatar
Lukáš
Čokoládové cereálie chutnaly celé rodině. Nejen že si na nich pochutnali malý ale u velcí.Určitě bych je doporučil dalším známým. Pokud si nestíháte dělat plnohodnotnou snídani do práce či do školy tak tato cereálie jejich místo zastoupí perfektně. Mohu jen doporučit.
klad Chuť
klad Myslím že není co by jim dalo -
avatar
Eva
Křupavé lupínky jsou vhodnou volbou pro děti ke snídani, či svačině,výhodou je rychlá příprava, kterou děti zvládnou samy. Obsahjí nízky obsah tuků a spoustu vitamínů a minerálů, což je pro děti výborné v kombinaci s mlékem. Pro děti a nejen pro ně je to dobrá volba.
klad ano
klad nic
avatar
Petr
Křupinky mě i našemu synovi velmi chutnali. Nejsou přeslazené a kakaová chuť je dostatečná, není tam příliš kakaa, aby nebyli hořké. Nejraději je máme ve studeném či vlažném mléce. Ale mrzí nás, že jelikož synovi trvá snídaně déle, tak se celkem rychle rozmočí na "bláto".
klad jemná chuť
klad nejsou přeslazené
klad rychle se rozmočí
avatar
Adéla
Křupinky mně i naší dcerce velmi chutnali. Nejsou přeslazené a kakaová chuť je jemná, nejsou ani moc hořké. Nejraději je máme ve studeném či vlažném mléce (drerka má raději vlažné). Ale mrzí nás, že jelikož dcerce trvá snídaně déle, neboť za ní se snídaní musím běhat po celém bytě, protože chvilku neposedí, tak se celkem rychle rozmočí na "bláto" a to už jí pak nechutná.
klad jemně sladké
klad nejsou hořké
klad celkem rychle se rozmočí
avatar
Klára
Dekuji za moznost testovani cerealii. Tenhle typ jsme domu kupovali uz driv. Tato znacka je vsak lepsi, cerealie se pomaleji rozpousteji a nenasakuji tolik mleka. Jsou dobre i do jogurtu nebo do tvarohu. Oblibila si je i moje sestra, ktera je ted snida. :)
klad Vse
klad Nic
avatar
Daniela
Čokoládové cereálie chutnají báječně! Děti si je oblíbily s mlíčkem a na mě téměř žádné nezbyly. Křupky k snídani miluje celá naše rodina
klad Příjemná čoko příchuť
klad Nic nás nenapadá
avatar
Nikola
Naprosto úžasné cereálie! Zamilovala jsem si je :) Měla jsem zlehka strach, že děti je nebudou chtít jíst, jelikož nejsou tak sladké jako jiné cereálie, ale snědli je jedna radost :) Za mě jsou výborné třeba s bílým jogurtem :) A jako bonus ve mně vyvolávají nostalgii-připomínají mi burizonky :)
klad lahodná chuť
klad nejsou tak sladké jako jiné cereálie
klad v horkém mléce se rychle rozpustí
avatar
Petra
Výborná snídaně, která mi chutí a konzistencí přináší pocit z dětství jako kdybych snídala burizony, příjemná čokoládová chuť, která se rozplyne v mléce dodává cereáliím plusové body jako příjemné překvapení. Jediné mínus spočívá v tom, že cereálie musíte sníst opravdu rychle jinak se rychle namočí a pak se celá konzistence "křupavé snídaně" změní před očima. Celkový dojem 3,5 z 5, děti budou nadšené.
klad čokoládová chuť
klad poměrně rychle se rozmočí
avatar
Kvetoslava
Coco pops jsem si vyzvedla v pracovne Ostrava rozdává přihlášeným kamaradkam a velmi rada jsem testovala s dětmi. S mlékem samotné i v jogurtu. Velice jim chutná a určitě jej budeme kupovat. Zasytí a je lehkou svacinkou. Uvítala jsem ze je rychle po ruce a je snadný k přípravě. Deti si jej opravdu zamilovaly.
příloha
klad Chutný rychlá příprava lehce stravitelný zdravý
klad Vše v pořádku
avatar
Jarmila
Čokoládové křupínky Coco Pops hodnotím jako ty lepší, které se objevují prozatím na trhu. Dětem moc chutnaly a určitě bych je koupila. Měly je jak v teplém mléce, tak v jogurtu. Líbí se mi, že obsahují bílkoviny i minerály. Určitě bych doporučovala na vyváženou snídani popř. svačinu.
klad rýžové cereálie
klad obsah bílkovin a minerálů
klad nic
avatar
Kateřina
Tyto cereálie nám moc chutnaly, nejvíce ale staršímu synovy. Prý kdyby mohl tak je sní všechny najednou. Mladší syn je jedl i bez mléka
příloha příloha
klad Tvar
klad Chuť
klad Žádné
avatar
Adéla
Cereálie Kellogg´s Coco Pops jsou dobré v teplém mléku, protože rychleji uvolní kakao a mléko je pak kakaovější :-) Mají dobrou chuť jak v jogurtu, tak v mléku, ale i samotné. Bohužel mě však příliš nezasytí, takže si jich musím dát velkou porci. Ale mají dobrou chuť.
klad hodně kakaové mléko
klad nezasytí
avatar
Petra
Křupínky nám všem doma chutnaly, děti si s nimi užily spoustu legrace, hlavně když je vysypaly na podlahu. Jsou moc dobré, do mléka, nebo jogurtu naprosto ideální.Trošku divné mi ale přišlo, že krabice za 14 dnů hlásila expiraci. Jinak ale děkuji za testování.
klad chuť křupek
klad cena
klad datum expirace
avatar
Jana
Děti byly nadšené poctivou chutí kakaa a cítily se syté neobvykle dlouho, po snídani z těchto cerálií dopoledne ve škole zvládly s přehledem a na svačinu si málem ani nevzpomněly. Skvělé je, že se ani po několika minutách v mléku úplně nerozmočí, jak je tomu u jiných produktů, a tak si na nich dítě pochutná, i když někam na chvilku odběhne a cerálie s mlékem už má připravené. Děti hodnotily jako opravdu čokoládové, příjemně sladké a také se jim líbilo, že krabice byla cerálií opravdu plná, žádné sáčky dofouklé vzduchem nacpané v krabicích, jak se jim to u jiných produktů stávalo. Za mne jako za rodiče hodnotím jako naprosto skvělý výrobek, který určitě začneme nakupovat, jakmile se s ním v obchodech setkáme.
klad chuť, konzistence, balení
klad zápory nejsou
avatar
Adéla
Vyborne cerealie, spousta srandy s praskanim v mleku, super chut a tez ocenuji vitaminy ve slozeni. Jsou skoro az navykove, zmizely behem chvilky, urcite brzy koupime. Zvladaji se obsloužit i deti. Pritel miluje cerealie rozmocene a vznikle kakaove mleko. Určitě doporučíme dal.
příloha
klad Chuť
klad Krupavost
klad Praskani v mlece
klad Vitaminy
klad Zadne
avatar
Irena
Výborná variace na snídaně. Moc mi vyhovuje křupavost cereálií a to, že jsou tak drobné. Jsou skvělé samy o sobě, ale i v kombinaci s mlékem, mňam. V mléku se zabarví pěkně do hněda a mám pocit, že piji kakao. Super, super, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klad křupavost
klad obal
klad vše se mi líbilo
avatar
Adéla
Uzasne cerealie, ktere me velice prekvapily svou chuti. Miluju je i bez mleka. Zaujalo me praskani v mlece, prijemny efekt. Rada si koupim dalsi baleni a i doporucim svym znamym. I obal je prijemny, nepreplacany. Brala bych klidne větší baleni, rychle zmizely
klad Chut
klad Obal
klad Praskani
klad Nic
avatar
Dominika
Dobrý den,cereálie kellogg’s Coco Pops nám cele rodině moc chutnají.Davame si je ráno ke snídani do mlékaa tak jsou asi nejlepsi.Do mléka pouští hodne kakaa.Kdyz nám došlo mléko dali jsme si je jako něco k zakousniti večer k televizi.Tyto cerealie bych koupila určitě znovu.
klad Chuť
klad Velikost
avatar
Silvie
Děti byly velmi spokojené. Chuť i křupavost ocenily zejména s mlékem nebo bílým jogurtem. Výborné ke snídani i svačince. Tím, že jsou drobné, nerozmáčí se a zůstanou pěkně křupavé po celou dobu než se sní plná miska této dobroty. Příště kupujeme znovu :-).
klad křupavé
klad nic nás nenapadá
avatar
Kristýna
Cereálie nás nezaujaly. Chuť byla nevýrazná. Brzy se v mléku úplně rozmočily a ztrácely barvu. Krabici jsme ani celou nespotřebovali. Dceři se akorát líbilo, jak cereálie "praskají", když se zalily mlékem. A to je opravdu málo k tomu, abychom si je oblíbili.
klad Praskání
klad Chuť
klad Konzistence
klad Barva
avatar
Marie
Cereálie jsou velmi chutné, křupavé a líbí se mi, že jich je opravdu hodně, člověk sní hrst a má pocit, že jich snědl hrozně moc. Dlouho vydrží. Jíme je samotné i v mléku, které pěkně zabarví a máme pak pocit, že máme kakao. Dcera se po nich nemůže nabažit
klad balení
klad mohly by být porcovány do sáčků
avatar
Šárka
Moje dcera má ráda k snídani cereálie. Snídá je pravidelně samotné nebo s mlékem. Cereálie Kellogg,'s mají příjemně sladkou chuť. Jsou zdravou, rychlou snídaní pro děti i dospělé. Jediným mínusem je velikost těchto cereálií. Osobně bych volila větší velikost cereálií.
klad Chuť
klad Malé kousky
avatar
Irena
Nejúžasnější čokoládové křupky jaké jsme kdy měli! Od té doby co křupky testujeme děti nechtějí jinou snídani. Mléko s křupek je sladké a čokoládové a děti jsou nadšené, teda nejen děti ❤️ určitě budeme kupovat a snídat i nadále a všem ostatním vřele doporučuji!
klad Čokoládové
klad Křupavé
klad Nic
avatar
Jana
Jedny z nejúžasnějších snidanovych křupek, které jsme ochutnali. Mléko v křupkach je úžasně kakaové a pokud zalijeme studeným mlékem je chuť křupek bezkonkurenční! Vynikající a rychlá snídaně, i když ráno nestíháte! Všem doporučuji ochutnat! Je to mňamka!
klad Čokoládová příchuť
klad Nic
avatar
Marcela
Pokud ráno spěcháme do školky, jsou u nás kuličky s mlékem na prvním místě. Tuhle čokoládovou rýži si děti hned zamilovali a jediná nevýhoda je, že si chtějí téměř vždy přidat a pak nestíháme
klad Křupavé
klad Chutné
klad Čokoládové
klad Nic
avatar
Lucie
Cereálie jsou velmi chutné, a vyhovuje mi, že nejsou až tak sladké jako podobné výrobky jiných značek. Zároveň je dobré, že se nerozpouští tak rychle. Jediné co mi trošku vadí, že po úplném rozpuštění se trošku ztrácí chuť. Určitě si je ale ráda pořídím znova.
příloha příloha
klad Křupavé
klad Pomalé rozpouštění
klad Chutné
klad po rozpuštení, žádná chuť
avatar
Šárka
Rýžové cereálie s příchutí čokolády jsou skvělé jako snídaně smíchané s mlékem nebo jogurtem. Chutnají výborně a jsou vhodné pro děti a také dospělí si skvěle pochutnají. Moje výborná zkušenost je i to, že se dají "zobat" jen tak na "sucho", i tak jsou skvělé. Určitě doporučuji vyzkoušet.
klad chuť
klad rychlá příprava
klad Nic
avatar
Veronika
Cereálie Kellogg´s mne celkem pozitivně oslovili svým složením a výbornou chutí. U nás doma bylo balení pryč za necelé 2 dny, jelikož se nejen jedli k snídani ale i na ,,tajňáka´´ přes den. Jsou výborné i s obyčejným bílým jogurtem, krásně ho ochutí. Doporučuji
klad gramáž
klad chuť
klad desing
klad složení
klad nic
avatar
Lucie
Cereálie Kellogg´s mě velmi mile překvapily, a dětem moc chutnaly. Balení je velké takže vystačilo na dlouhou dobu i když je dcera měla k snídaní každé ráno a velkou misku. Ani po delší době kdy byla krabice otevřená se k sobě jednotlivé kousky nepřilepily jako to u některých druhů bývá, tady zůstaly stále krásně sypké. Z mléka kterým se zalijí udělají výborné kakao. Za nás určitě spokojenost a doporučujeme i ostatním.
klad chuť, výdrž
klad nic
avatar
Lenka
Dobrý den, cereálie Kelloggs Coco Pops dětem velice chutnali, byli tak dobré, že jsem nestihla ochutnat. Rozhodně jsou tyto cereálie velmi křupavé a chutné. Jsem ráda a děkuji, že jsme Kelloggs Coco Pops mohli otestovat . Myslím, že se tento výrobek bude těšit velké oblibě.
klad jsou křupavé
klad bez připomínek
avatar
Eva
Cereálie Kellogg ´s sme vyskúšali celá rodina. Moja 12- ročná dcéra ich pripravila s mliekom a výsledok? Dcére príliš nechutili, na jej vkus strašne rýchlo zmäkli a zostali, podľa jej slov- plpavé. Môjmu 15- ročnému synovi chutili, ja som ocenila hlavne fakt, že nie sú príliš sladké.Ale spoločne sme sa zhodli, že tieto cereálie do mlieka príliš vhodné nie sú. Najspokojnejšia bola moja 7- ročná dcéra, tá dala palec hore. Keď sme si ich namiešali s jogurtom, tak sme boli spokojní všetci. S jogurtom sú tieto cereálie vynikajúce, nie sú príliš tvrdé, nemusíte čakať ako pri iných, než vám zmäknú, skvelo dochutia biely, ale aj ovocný jogurt. Dá sa s nimi pracovať aj ako s dekoráciou. Výborne sa hodia ako posýpka na zmrzlinové poháre alebo zákusky s kyslou smotanou. Ale pre nás- úplne top... do misky k telke... len tak. A to si dal aj náš tatino.
klad chuť
klad príliž krehké
avatar
Lucie
Cerealie kellogg's jsou velmi chutne, křupave lupinky. Testovali jsme cela rodina. Nejvíce chutnalo synovi, ten je miluje s mlikem a jedl by je celý den. Za naši rodinu doporučuji.baleni je velké, jedině co bych možná dala min je cukru, pro mě jsou lupinky sladsladsi, když si jich dám více do mléka.
klad Obal
klad Velke mnozstvi
klad Chuť
klad Jsou sladsi
avatar
Dana
Cereálie mají podle mě ideální rodinné balení a dá se z nich připravit rychlá snídaně nebo svačina. Líbí se nám i design obalu. Cereálie nám chutnají, ale jsou až moc sladké. Určitě bych ubrala na cukru a možná i aromatech. Případně bych doporučila je kombinovat s jogurtem, ne s mlékem, které je sladší.
klad Praktické balení
klad Design
klad Příliš sladké
avatar
Zlata
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kelleggs coco pops dětem zachutnaly hned.Moc dobře se dětem nabírají díky tvaru jednotlivých zrníček.Konečně jsme poznali něco jiné než kuličky,které se nám potom všude koulí.Mají moc příjemnou čokoládovou chuť a obsahují spoustu vitamínů.
příloha
klad balení 375g
klad pěkný obal
klad chuŤ
klad velikost zrnek
klad nic negativního nemám
avatar
Jana
Cereálie Kollegg´s nám s dětmi moc chutnají, dokonce více jak konkurenční cereálie, které jsme dosud kupovali. Mají výraznou čokoládovou chuť a z mléka po chvíli udělají výborné kakao. Tuto značku znám a jsem ráda, že už má na výběr tolik druhů cereálií. Určitě vyzkoušíme i ostatní.
klad chuť
klad vzhled
klad balení
klad vůně
klad cena
avatar
Dana
Každé ráno řeším co si dát k snídani aby to bylo rychlé, stravitelné a dobré. Mám ráda různé křupinky do mléka, takže jsem se ráda zapojila do tohoto testování. Bohužel musím říct, že jsem byla docela zklamaná. Pokud cereálie Kelloggś namočíte do mléka během chvilky se to čokoládové rozpustí do mléka a zbudou samotné cereálie bez chuti. Za mne tedy zklamání...
klad balení
klad cereálie se nenasáknou mlékem, čokoládový obal se ihned rozpustí do mléka
avatar
Monika
Za tuhle možnost testování, velice děkuji. Cereálie miluji a různě kupuji at vyzkouším co nejvíce druhů. Tyhle jsem neznala. Zaujala mě jejich chut jak samotné tak s mlékem.Nemám co vytknout, prostě mnam.Určitě sli je budu kupovat znovu a znovu.Doporučuji.
klad chut
klad nic
avatar
Dana
Cerealie Kellogg's jsme ještě neznali, takže paráda že můžeme testovat. Já to teda nejím, ale manžel krupky do mléka miluje, takže testuje za nás tatínek. A chutnají prej skvěle, fakt hodně čokoládové, sice když se dají do mléka tak hodně ztratí chuť ale chuť zůstane v mléce, které pak vypije. Takže super.
klad Chuť
klad Že je známé až teď
avatar
Eliska
Tyto cereálie sklidily úspěch spíše u mě jako dospělé než u dítěte. Chutově jsou velice dobré, nejsou příliš přeslazené a na zobání mají ideální velikost. Bohužel se brzy rozmočí v mléce, což je oblíbená varianta u dětí. Do jogurtu jsou ale vyhovující
klad Sladkost
klad Velikost
klad Rychlé rozmočení
avatar
Dana
Cerealie Kellogg's. Jsou opravdu čokoládove než jiné kuličky do mléka, tyto jsem fakt top. Chutnají ale lépe samotné když se dají do mléka tak rychle ztratí chuť, takže mléko je pak kakaové a kuličky bez chuti. Takže rychle sníst nebo křupat kuličky a pít k tomu mléko. Ale jsou skvělé.
klad Chuť
klad V mléce rychle ztráti chuť
avatar
Dita
Cereálie Kellogg's se po namočení do mléka celkem dost rychle nasají a přestávají byt křupavé. Bez mléka mají zvláštní pachuť. Na první chuť byly cereálie i dost sladké. S mlékem jsou Cereálie Kellogg's chutnější. Je lepší sypat do misky s mlékem v menších dávkách.
klad Křupavé
klad Zvlaštní chuť
avatar
Lenka
Produkt je na první ochutnání velice sladký. Křupinky se po zalití mlékem začínají hned zbavovat čokolády, takže cca po minutě jsou z původně hnědých cereálií bílé a mléko je čokoládové, nejsem si jistá, jestli je to záměr nebo vedlejší účinek. Jsou ale příjemně křupavé a dělají praskavé zvuky, odtud zřejme název "Choco pop".
klad křupavost
klad sladkost
klad malá velikost jednotlivých cereálií
klad zbavují se hned barvy
klad příliš sladké
avatar
Anna
Ráda jím různé cereálie s mlékem nebo jogurtem k snídani. Zkusila jsem tedy Cereálie Kellogg´s s jogurtem. Chuť je výborná, nešizená opravdu čokoládová! Trochu mi vadí velikost. Vím, že je to nejspíš účel, ale po chvíli v mléce nebo jogurtu začnou cereálie trochu "praskat" a po chvíli se začnou rozmělňovat. Nevydrží tedy celou dobu křupavé. Super ale jsou na sladké zobání k TV.
klad Opravdu nešizená čokoládová chuť
klad velikost
klad rychlé rozmočení cereálií v mléce
avatar
Lucie
Cereálie jsou velice drobné a proto se po nasypání do mléka, nebo do jogurtu rychle rozmočí. Doporučuji přidávat je do pokrmu postupně. Chuťově jsou celkem dobré a vhodně se dají doplnit také například s ovocem. Malé děti ocení praskání ( zaujalo i mého šestnáctiletého syna)
klad Chuť
klad Rychle se rozmočí
avatar
Eva
Testovali jsme s dětmi 5 let a 2 roky. Dcera 5 let je docela nejedlík nejí ani čokoládu ale tyhle čokoládové burizonky si naprosto zamilovala, snídá je už týden v kuse s mlékem. Syn je jí jako laskominu i bez mléka Z důvodu že rychle mizí ocenila bych i větší balení
klad chuť
klad velikost balení
klad složení
klad velikost burizonek, těžko se hledají když dětem spadnou pod stůl
avatar
Denisa
Produkt kellogg's má na první pohled obyčejnou lacnou krabici. Po otevření najdete pytel s minibobečkami jak od potkana. Vůně po otevření pytle je k nezaplacení a ta chuť... NEPOPSATELNĚ vynikající!! Ovšem nedávejte si to do mléka, ztratí to pak veškerou sladkou chuť a rychle se rozmáčí, ale pokud si chcete připadat jako u krbu s praskající dřevem, lijte mléka co hrdlo ráčí. Já zvolila variantu s jogurtem a jsem spokojená!
klad Chuť
klad Zvuk krbu
klad Rychlé rozmočení
avatar
Petra
Výborné, dětem ( 6 let a 2 roky) moc chutnají i samotné bez mléka! Ode dneška nechtějí ke snídani nic jiného a jelikož obsahují i vitamíny a minerály tak jsem jenom ráda! Dokonce i já jsem si je oblíbila a to moc cereálie nemám ráda. Moc děkuji za příležitost testovat tento výrobek!
klad obsahují vitamíny a minerály
klad vše v pořádku
avatar
Zuzana
Mojmu synovi sa cerealie velmi pacili.podotkol,ze by mohli byt viacej sladke.ja som zasa rada,ze velmi sladke nie su.ma ich najradsej bez mlieka lebo su chrupkave. Mne osobne chutili len mi vadilo, ze v mlieku rychlo zmaknu.to sa stalo hlavne, ked mlieko nebolo studene.synovi toto vsak nevadilo a jedol ich kazde rano na ranajky.
klad Chut
klad Rzmocenie
avatar
Michaela
Cereálie Kellog's u nás doma měly velký úspěch. Děti upoutalo už výrazné balení. Kellog's Coco Pops má unikátní čokoládovou chuť, zajímavou strukturu a příjemnou vůni. Chuť je opravdu výjimečná. Cereálie nejsou zbytečně přeslazené, což je dobré. Je opravdu těžké najít kombinaci chutných a zdravých cereálií, ale Coco Pops zvládlo obojí. Jedinou drobnou nevýhodou je, že po zalití mlékem rychle ztrácejí svou čokoládovou barvu. Na závěr bych chtěla podotknou, že je velmi dobré, když nám naše ambasadorka produkty k testování doveze a my si je v klidu převezmeme u ní.
příloha
klad Nejsou příliš sladké.
klad Mají příjemnou vůni.
klad Rychle ztrácí čokoládovou barvu.
avatar
Jana
Moje děti cereálie milují, nejraději mají medové kroužky, musím ale říci, že i z této varianty byly mile překvapeny a cereálie jim moc chutnají. Dávají si je s kokosovým mlékem a na poměrně dlouho je jedna porce nasytí. Co tedy musím konstatovat je to, že nejsou absolutně nikde k sehnání.
klad chuť
klad sladké tak akorát
klad nasytí
klad nevidím je v obchodech
avatar
Mila
Můj syn cereálie moc nejí, ráno si vystačí s ovocným jogurtem a odchází do školky. Musím ale říci, že tyto cereálie mu moc chutnají, dává si je jak do jogurtu, tak mlíčka a od té doby je prakticky vyžaduje každé ráno. Vypadá to, že ho i na dlouho nasytí. Já jsem také ochutnala a musím říci, že nejsou ani obzvlášt sladké, jako ostatní alternativy.
klad chuť, nasytí
klad nejsou příliš sladké
klad žádné
avatar
Petra
Překvapilo mě, že se jedná o křupavou praženou rýži s čokoládovou příchutí. Sympatický je malý tvar cereálií, snadněji se nabírají na lžíci. Nepřijdou mi tak sladké v porovnání s jinými čokoládovými cereáliemi. Chuťově jsou dobré samotné i s mlékem a navíc jsou obohaceny o vitamíny. Skvělá snídaně!
klad bez Éček
klad tvar
klad chuť
klad nic
avatar
Jan
Měli jsme možnost testovat Cereálie Kellogg´s a celkově jsem byl spokojen. Mají dobrou chuť, nejsou zbytečně sladké a jen tak se nepřejí, jako se mi to občas stane. Lze si dát i jako chutnou svačinku, jen tak bez mléka. Dceři taky moc chutnaly. Celkově mohu doporučit.
příloha
klad křupavé
klad chutné
klad nic
avatar
Petra
Cereálie Kellogg´s dětem moc chutnali. Můj syn si je dal s mlékem, které normálně moc rád nemá, ale čokoládové cereálie mu ho ochutili tak, že si je přeje k snídani často. Mladší dcerka si je ráda zobne ke svačině. Jediný problém je ten, že jsou docela drobné a hůře se jí jí. Nepřijdou mi přeslazené, což vítám.
příloha
klad chuť
klad nejsou přeslazené
klad hezký obal
klad jsou drobné, hůře se nabírají
avatar
Iva
Rýžové cereálie nás překvapily drobnými a chutnými kousky. Právě ta velikost rýže je oproti konkurenčním výrobkům velkým bonusem. Tedy i malé děti nemají problém cereálie rozkousat. Chutnají skvěle, opravdu čokoládově, výborné i bez mléka, jen tak samotné nebo do jogurtu. Dá se na nich vytvořit závislost, nejde z nich cítit žádná umělá chuť, je bez éček a obsahuje vitamíny a minerální látky. Na krabičce jsou rozepsané nutriční hodnoty.
klad velikost a chuť
klad obyčejný obal bez nápadu.
avatar
Jana
Pro tyto cereálie byla zvolena klasická žlutá barva obalu. Všechny děti se po nich mohli utlouct : )) Myslím, že je to velmi povedený produkt. Složení je také ok a velikost akorát do spížky. Budeme určitě kupovat a jíst. Jsou akorát sladké a velikost křupinek je ideální pro děti.
klad barva a velikost cereálií
klad nic
avatar
Veronika
Naše vybíravá dcera nevydržela ani domů. Už po cestě v autobuse jsme museli ochutnat. A i když mě překvapilo jak jsou kousky malé, dcera byla nadšená. Křupkali jsme celou cestu domů. Těším se na snídaně. Myslím, že teď pojedeme dlouho na křupinkách. Já je mám nejraději s býlím jogurtem. A manžel je křupká večer u telky se lžící v ruce.
klad chuť
klad obal
klad horší uzavírání krabice
avatar
Eva
Moje vnučka je moc ráda mlsá k snídani nebo na svačinku. Cereálie Kellogg´s Jsou moc dobré a křupavé. Samotné a nebo zamíchat do jogurtu, tvarohu a nebo i posypat zmrzlinový dort se šlehačkou. Obal s opičkou je fajn. Určitě je pořídím zase. Doporučuji je všem.
klad chuť
klad obal
klad nic
avatar
Ivana
v krabici se hodne nadrobili chutove sladke ale spisepo cukru barvu maji po cokolade ale chut az tak ne v mleku se hned rozmokvaji a nejsou az tak moc krupave synovi chutnali kdyz si je dal jen tak do misky a snedl rekla bych ze mezi tymto typem cerealii bych vybrala asi jine
klad velikost
klad vse
avatar
Kamila
Tyto cereálie mě dost překvapily . Nejsou tak šíleně sladké jako jiné značky a v mléce zůstanou dlouho pevné a nejsou hned jak bláto. Zkoušela jsem je jak do mléka, tak do bílého jogurtu a obou případech mi moc chutnaly. Dokonce i přítel si je dává k snídani
příloha
klad Konzistence
klad Chuť
klad Nic
avatar
Marie
Taková zajímavá chuť, je to velice dobré s mlékem, ale i samotné. Syn mi to ji stále a nechce nic jiného a jedině s mlékem. Jen to mohlo být o něco větší kvůli tomu aby to děti nehltali a pořádně to rozkousali aby se nezadusili. Jinak jsem s produktem velice spokojená
klad Vše v porádku
klad Mohli být větší
avatar
Katka
Chci poděkovat za možnost otestovat tento produkt Coco pops. Doma se po něm jen zaprášilo. Samozřejmě jsem ochutnala i já. Chuťově jsou tyto cereálie dobré. Jsou sladčí než bych požadovala, ale né přeslazené. Jsou vyráběné z rýže a obsahují spostu vitaminů a minerálů. Jako snídaně či svačina je to příjemná změna. Cena se pohybuje kolem 85 Kč za 375 gramové balení. Mě osobně i mé rodině moc chutnalo a možná doporučení do budoucna. Nebylo by od věci popřemýšlet i o jiných variántách (napadla mě jahoda či malina). Doporučuji
příloha
klad vitamíny a minerální látky
klad dobrá chuť
klad více cukru
avatar
Vítek
Rýžové lupínky jsou lehkou snídaní nebo svačinkou spolu s vitamíny. Ideální jsou s mlékem nebo jogurtem. Mléko i jogurt příjemně ochutí kakaem . Rýžové lupínky jsou jemné, rozplývají se na jazyku. U dětí jsou velmi oblíbené. Jen jsem je neviděl v obchodě, kam chodím nakupovat.
klad chuť
klad vitamíny
klad dostupnost
avatar
Miloslava
Do testu jsem zapojila i mou vnučku a vnuka, kteří chodí do školky . Jejich rána jsou spíše hektická, vypravit dvě malé děti do školky beze stresu se mamince moc nezadaří tak často. Snídaně se musí natlačit do krátkého času, proto jsou pro ně cereálie s mlékem skvělou variantou. Oba byli nadšení, že se do testu mohou zapojit, každé ráno si naplnili mističku s cereáliemi a s mlékem. Je dobré dát dětem snídani, která jim chutná, dítě ji pak bez problémů sní. Oběma snídaňové cerálie chutnaly a mě také snídali jsme spolu .
klad ano
klad nic
avatar
Eva
Kellogg's Coco Pops cereálie v balení 375g je pro mě taková klasika, myslím, že Kelloggś byla historicky první značka, co s cereáliemi do České Republiky přišla, ale je pravda, že jsem ji již dlouho nekupovala. Jedná se o křupavou praženou rýži ochucenou čokoládou. dětem moc chutná
příloha
klad dětem chutná
klad dospělákům chutná
klad rychle se rozpouští
avatar
Žanet
U nás cereáliové snídaně docela frčí, takže i Coco pops - je to obměna oblíbených Nestlé kuliček, tyto obsahují rýži, cukr a kakaový prášek, tvarem tu rýži také připomínají. Jsou dobré jak s mlékem, v jogurtu nebo i jen suché :-) Určitě doporučuji vyzkoušet!
příloha
klad chuť
klad tvar
klad žádný není
avatar
Vlasta
Děkuji za možnost testování Cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops. Jsou velice chutné, vnoučata si je dávali s mlékem, já jsem zkusila s jogurtem, ale zobali jsme je i samotné, určitě jim je ještě koupím, jsou v nich vitamíny, tak aby byli děti zdravý
klad Velmi chutné
klad Nic
avatar
Jana
Cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops je výborná rychlá snídaně, nebo svačina pro děti, ale i pro dospělé. Ochutnali jsme je nejdřív samotné a potom s mlékem, chutnalo nám obojí, jsou bohaté na vitamíny. Mají moc hezké balení, které děti hned zaujme
klad Spokojenost
klad ..
avatar
Magdaléna
Byla jsem moc ráda, že jsem mohla testování účastnit. Cereálie jsou naprosto výborný, pro mě jako snídaně nebo i svačinka. Obal, který zaujme, vynikající chuť, při zalití mlékem zvláštně praskají. Líbí se mi i jak jsou drobné. Jsem moc spokojená, určitě budu kupovat i nadále.
klad velikost
klad nevím
avatar
Libuše
Dostala jsem od kamarádky na otestování čokoládové rýžové cereálie, moc za to děkuji. Ochutnala jsem nejdříve samotné a hned mi zachutnaly, pak jsem si přidala do jogurtu a taky výborné, vnučka si dala s mlékem i jogurtem a taky je moc vychvalovala. Tak ji je někdy určitě koupím
klad Velice chutné
klad S vitamíny
klad Dražší
avatar
Alena
Nasim dětem cereálie nechutnají. Jsou zvyklé cerealie snidat s bilym jogurtem, ale tyto cerealie se jim v jogurtu hned rozmočily a vznikla nevzhledna kaše. Jedli je pak samotné, ale i tak je brzy nechtěly, protože byly příliš sladké. Tyto cerealie kupovat nebudu.
klad Moznost vyzkouset
klad Příliš sladké
klad Ined se v jogurtu rozmočily
avatar
Jana
S Cereáliemi Kelloggś jsem velmi spokojena. Chutnají celé rodině. Jako ranní příval energie jsou jedinečné. Nejvíce chutnají s mlékem. Rozpouští se pomalu, tudíž není nutno dávat jen po troškách.Tvar je také příjemný. Zasytí na dlouho dobu. Produkt budu doporučovat i svým známým. Především rodinám s menšími dětmi.
klad vše
klad žádné
avatar
Kateřina
chuťově dobré, ale možná by mohly být i méně sladké, na zalití mlékem apod. vhodné, pokud chce člověk křoupat jen tak "na sucho" tak se docela "matlají", nelíbilo se mi, že informace na krabičce v češtině člověk poměrně dlouho hledá, protože je tam popis v cca 19ti jazycích
klad obsažené vitamíny
klad nepřehlednost na krabici
avatar
Oldřiška
Kellogg´s Coco Pops. jsem dětem dala k snídani a moc jim chutnali když si je dali do mléka i jen tak samotné, ještě si přidali. I já jsem ochutnala a také mi chutnali, mohu jen doporučit jako snídani,nebo i jako svačinku. Za mě je to chutná a rychlá snídaně.
klad ano
klad nemá žáné
avatar
Marie
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsou podle mého názoru rychlou a chutnou snídaní nebo svačinou. Cereálie mají příjemnou, rýžovou chuť. Velmi oceňuji, že nejsou cereálie přeslazené. a i chuť kakaové prášku je dostatečná a nepřebíjí jiné chutě. Také se mi líbí, že obsahuje i minerály a vitamíny. Produkt mohu doporučit. Snad jen cena by mohla být trochu nižší.
příloha
klad chuť
klad dostatečná sladivost
klad vitamíny, minerály
klad cena
avatar
Lucie
Testování cereálií Kellogg's Coco Pops bylo pro mě příjemný zážitkem. Oceňuji, že produkt je vyroben z rýže a že obsahuje i minerály a vitamíny. Chuť výrobku pro mě byla překvapím. Byla jemně nasládlá, dostatečně výrazná a vyvážená chuť všech ingrediencí. Očekávala jsem, že produkt bude více sladký, jako většina podobných produktů, tak jsem mile překvapena. Výrobek doporučuji jako rychlou a chutnou snídani.
příloha
klad vitamíny, minerály
klad jemná chuť rýže
klad -
avatar
Petra
Chutné, křupavé a lehké, přitom dostatečně zasytí. Běžně tyto výrobky nekupuji, ale byly pro mě příjemným překvapením, takže ráda pořídím další. Jsou vyrobeny z rýže a jsou chuťově velmi dobré. Ideální na snídani nebo jen tak na chroupání, když Vás honí mlsná.
klad lehké
klad chutné
klad křupavé
klad malé kousky vhodné pro děti
klad relativně vysoký obsah cukru
klad tenký igelitový obal, ve kterém jsou zabaleny
avatar
Vlasta
děkuji za možnost vyzkoušení kakaových cereálií,které chutnají celé naší rodině i babičce:-)),která donedávna držela dietu:-)),chuť je tak akorát sladká ,děti milují v kombincai s mlíčkem,po snězené křupinek vypijí ochucené kakajíčko ,mažel má rád v kombinaci s jogurtem,nyní je musíme mít ve spižírně
klad kvalita
klad vůně
klad cena
avatar
Petra
jí je syn i já, jsou malinké a moc chutné, nejraději mám bez mléka, jen tak jako svačinku, syn je rád samotné, s mlékem i s jogurtem, mají mooooooc hezký obal, je to zdravé mlsání, které se hodí k snídani i na svačinku nebo na lehkou večeři, vše moc doporučuji, aby vyzkoušeli
klad chuť
klad obal
klad nic
avatar
Helena
Křupavé cereálie s čokoládovou příchutí Kellogg´s Coco Pops jsou výborné , s mlékem velmi chutné , dají se konzumovat i samotné , bez přidávání do mléka. Nejsou moc přeslazené a čokoládová příchuť je lahodná. Také bude záležet na tom, kde se bude pohybovat cena.
klad křupavé
klad nejsou přeslazené
klad nic
avatar
Kateřina
Cereálie Kellogg's patří mezi naše velmi oblíbené. Tento druh jsem zkoušeli poprvé a opravdu moc nám chutnali. Pěkně křupají po zalití mlékem a chuťově jsou jemné, dobré, originální a mají skvělou čokoládovou chuť, kterou mléko ochutí. Děti si je hned oblíbily.
klad čokoládová chuť
klad nic
avatar
Monika Machálková
Cereálie mi velmi chutnaly. Mohla bych je jíst i samotné bez mléka (sypala jsem si je i do jogurtu). Tím že jsou čokoládové, tak po namočení v mléce se vám udělá kakao, a čokoláda z cereálií se rozpustí - což ale nevidím jako vadu, protože jde aspoň vidět, že tam není xy stabilizátorů a jiných přísad, které by udržely čokoládu na místě. Jedno bych vytkla a to, že jsou až moc sladké. ubrala bych trochu cukru a byly by na jedničku.
klad rýžové
klad čokoládové
klad chutné
klad až moc sladké
avatar
Lenka
Tyto cereálie u nás doma měly překvapivě velký úspěch. Oceňuji především chutnost, protože mým dětem jen tak něco nechutná. Moc se mi líbí i jednoduché složení bez aditiv, barviv a konzervantů. Jediné, co malí testeři vytkli je malá krabice - na to, jací jsou nejedlíci zmizela velmi rychle. Za mě doporučuji, myslím, že i poměr ceny a kvality zde odpovídá.
klad chuť
klad složení
klad -
avatar
Katka
Mně i dětem Kellogs moc chutnaly. Jediné, co nás trochu mrzelo je fakt, že po zalití mlékem jde čokoláda dolů hoodně rychle (po malé chvilce máte čokoládové mléko a cereálie skoro bez čkolády), což přičítám pufované rýži, která kakao hůře drží. Doporučuji tedy menším dětem dávat postupně po malých dávkách, aby si co nejvíce pochutnaly. Jinak jsem spokojena, ve složení jsem neobjevila nic špatného, což je plus. Určitě stojí za ochutnání a až dojdou, koupím znovu.
klad chuť
klad jednoduché složení
klad čokoléda velmi rychle přejde do mléka
avatar
Sára
Líbí se mi složení těchto cereálií - je poměrně jednoduché, není plné zbytečných tuků a nenajdete zde ani glukózo-fruktózový sirup, a dokonce ani mouku, za což u mě mají velké plus. Dalším aspektem je chuť - musím říci, že si děti snad z veškerého příbuzenstva moc pochutnaly - jsou prý dobré s mlékem i samotné. Celkově tedy doporučuji - stejně jako banda osmi hladových raubířů :)
klad složení bez zbytečností
klad dětem opravdu moc chutnají, a to je nejdůležitější
klad vyšší cena, ale ještě to není tak zlé
avatar
eva
Cereálie jsou velmi chutné. Jsou menšího průměru a tudíž mi přijdou vhodné i pro menší děti nebo někoho např. po úraze nebo problémy s ústy - když nemůže člověk otevřít ústa. Také velmi oceňuji, že cereálie neobsahují některé alergeny, může je tak i náš syn (samotné nebo s rostlinným mlékem).
klad malá velikost jednotlivých cereálií
klad příjemná chuť
klad obal se dá zaměnit s jinými podobnými výrobky
avatar
Ivana
Dětem moc chutnaly, takže je to i pro mě moc dobré. Určitě budeme i nadále kupovat a v naší domácnosti užívat. Doporučím i ostatním kamarádkám, aby koupily pro svoje děti a vnoučata. Moc se povedly, ne vždy se na něco velmi dobrého narazí, tak za mě super.
klad chuť
klad nic
avatar
Šárka
Ano. Cereálie Kellogg's nám chutnají. Určitě si je budeme pravidelně kupovat a doporučíme je všem našim známým a kamarádům a celé rodině. Chutnají nám i jen tak, suché a nosíme si je v krabičce na procházky i výlety. Jsou prostě povedene a tvarově se nám také líbí.
klad Tvar
klad Nic
avatar
Jaroslava
Hned co jsme si je přinesl domů musely jsme ochutnat, dcery byla neoblomná. Dcerce chutnaly, snědla celou mističku s mlékem. Já nyní sladké omezuji, takže jsem jen zběžně ochutnala Nejsou špatné, ale nejsou ani ničím vyjímečné. Pokud na ně narazím v obchodě určitě koupím. Dcerka je jí a to je pro mně důležité.
příloha
klad obal je hezký
klad na mě příliš sladké
avatar
Lucie
Cerelie jsou velice chutné, chutnali celé rodině a nejvíc rok a pul staré dcerce. Jsou moc dobré jak samotné, tak v mléce, jediné jejich mínus je, že po namočení v mléce se rozmočí všechna čokoláda a cereálie už nejsou samotné tak dobrédobré, ale jinak rozhodně doporučuji a určitě je ještě zakoupíme :)
příloha
klad Chuť
klad Velikost
klad Rozmočené jsou bez chuti
avatar
Lucie
Když sjem kuličky ochutnala, moc mi chutnaly. Pakjsem je dala synovi,který je má taky rád, ale nejraději je má v jogurtu. Cereálie má rád obecně a tyhle se hodí i jen tak do misky na občasné zobnutí. Navíc, když sjem studovala složení, nic špatného jsem tam neneašla, takže jsem spokojená
klad cena
klad složení
klad nic
avatar
Žaneta
Děkujeme za bezva testování těchto čokoládových cereálií s vitamíny.Cereálie Kelloggs s čokoládovou příchutí nám moc chutnaly.Dají se jíst jen tak nebo třeba v misce s mlékem ,s jogurtem.Chuťově velmi dobré.Malá zrnka mně osobně moc vyhovují.Určitě doporučuji vyzkoušet.
příloha
klad malá zrnka
klad chuť
klad všechno v pořádku
avatar
Libuše
Cereálie Kelloggs jsou výborné, křupavé, mírně sladké. Mají výbornou čokoládovou příchuť. Jsou velice dobré, jak v bílém jogurtu, tak do mléka, tak i samotné jen tak na křupání - na zahnání chutí. Velikost balení křupínek je tak akorát, aby se dali v krátké době sníst, nezvlhly.
klad výborná čokoládová chuť
klad lahodná chuť
klad nemám nic negativního
avatar
Michaela
Tyto cereálie mým dětem chutnaly a to jak samotné, tak i s mlékem. Přišly jim sladké tak akorát a čokoládové též. Mají menší tvar, což je praktické pro menší děti. Jako matka oceňuji, že zůstaly v mléce dlouho v původním tvaru a ihned se nerozmočily.
klad nerozpouští se ihned
klad obal není moc výrazný, děti ihned nezaujal
avatar
Monika
U cereálii se mi líbilo ze jsou malé a drobné. Měly dobrou čokoládovou chuť a v mléce změkly a pustily hodně barvy a děti tak měly i kakao zárověň. Cereálie jsou opravdu drobné a dobře se ji velkou lžící. Byly dobré i samotné jen tak i s jogurtem. MNohý by mít více příchutí.
klad Vše
klad Nic
avatar
Barbora Vernerová
Kuličky (spíš zrnka či jak to popsat) jsem ochutnala a pro mě běžná snídaňová cereálie, já sama toto nijak nevyhledávám. Synovcům ovšem chutnalo. Jedli je klasicky s mlékem, ale chodili pak spíš uzobávat suché. Oceňuji také zavíratelnost krabice, škoda, že plastový pytlík uvnitř se hůře udržuje zavřený.
klad uzavíratelná krabice
klad chuť
klad pytlík uvnitř nedrží nijak sám zavřený, je třeba klip či gumička
avatar
Pavla
Skvělý produkt pro děti. Dcera jej má moc ráda. Říká tomu čokoládová rýže. Dostává cereálie po spaní na svačinku a vždy se na ně těší. Já oceňuji, že jsou bez palmového tuku a umělých barviv. Jen se mi moc nelíbí krabice, mohl by na ní být hezčí obrázek.
klad dceři chutná
klad složení
klad obrázek na krabici
avatar
Verush
Chuťově jsou moc dobré, v mléku hned nezmeknou. Takže za naši rodinu super!
příloha
klad Kakaova chuť, male kousků,krásné krupe
klad AAsi žádné
avatar
Denisa
Cereálie chutnají mně i synovi,jsou velmi vyvážené,balení je velmi praktické,dají se jíst nejen ke snídani,ale i občas zobnout,když má člověk hlad.Vhodné i pro děti do školy na svačinu.Určitě cereálie zakoupím a zkusím i jiné produkty této značky.Za mě skvělé.
klad velikost balení
klad chuť
klad složení
klad vyší cena
avatar
Marie
Nejvíc se mi na tom líbí ta chuť. Pro děti je to ideální není to pro děti tak velké což se jim to dobře jí. Zachutnali mě, ale deti mi to už nechtěli dát
klad Chuť
klad Mohli být o něco větší
avatar
Lenka
Cereálie Kellogg's jsme skusili po prvé včera a dětem chutnali.Urcite by to chtělo i jiné příchutě.Cokoladove jsou dobře jen pře polovičku naší rodiny druhá by uvítala skořicové.Zlozeni cereálií je přesně podle mích predctavit.Nejvic se mi líbí obsah minerálů a B12,znizila bych sůl a navýšila vlákninu.Sacharidy a tuky zlatý střed.
klad Tvar cereálií
klad Chuť
klad Obal bych udělala pestřejší
avatar
Veronika
Produkt je asi úplně nejlepší v jogurtu to prostě nemá konkurenci. Malá je basti snad každý den i já jim nemohu odolat. Škoda jen že v mléku se rozmoci tak že skoro nemají žádnou chuť ale to se stava většině cerealii takže v tom nevidím zase až takový problém. Každopádně určitě si je rada někdy koupim
klad Dobře se kousou detem
klad Chuť
klad Velikost cerealii
klad Bez chuti v mlece
avatar
Barbora
Pro děti jsou cereálie Kellogg's naprosto vyhovující volba snídaně. Kdy pomocí čokoládových křupinek do svého miláčka dostanete i pořádnou porci mléka. Já si je přisypala do jogurtu a také mi chutnaly...Ze všech snídaňových cereálií bych tyto zařadila k těm lepším, které si opakovaně koupím.
klad chuť
klad tvar
klad nic mě nenapadá
avatar
Lenka
U nas je tezke doma neco diteti rano dat k snidani, protoze by nesnidalo nejradeji vubec a ani klasice cerealie nam to nezachranuji ale znacka Kellogg’s nikdy nezklame a tyhle Coco pops jsou velmi chutne ze jsme je hnedka zbastili :) a museli jsme si objednat dalsi. U nas jeste jedou froot loops Rozhodne doporucuji!!
klad Chutnaji skvele
klad Kellogg’s ma i jine produkty, ktere zaujmou deti(unicorn atd.)
klad Hned to doma zmizelo :)
avatar
Jana
S tímto produktem jsem moc spokojená. Synovci tyto krupinky moc chutnají a snida je podle slov sestry každý den. Trochu mu pry vadi, že jsou hrozně drobné a tak se mnohem rychleji rozmaci, ale na chuti to nic nemění. Všem mužem proto tento produkt doporučit.
klad Chuť
klad Nic
avatar
Martina
Cereálie Kellogg´s nás orpavdu nadchly, jsou výborné voní kakaem, jsou jemne, nejsou tvrdé ani ostré dají se jíst jak samotné tak i s mlékem, v obocuh připadech jsou moc dobre,líbí se mi i obal a pak take ten plastovy sacek ve kterem jsou je velmi tenky a dobre se z nej ceralie nabiraji
klad chut
klad nic
avatar
Veronika
Rýžové cereálie Kellog's jsem testovala jednak sama, ale i se svými dětmi. Za sebe musím říct, že mi více chutnají samotné než s mlékem, což také považuji za velkou výhodu oproti jiným cereáliím, které se většinou bez mléka jíst nedají. Rýžové cereálie Kellog's jsem si tedy brala i do práce a mohla jíst u počítače jako svačinku. Naopak děti preferovaly variantu s mlékem, jsou na cereálie zvyklé, moc jim chutnaly.
klad lze si je dát i bez mléka
klad s mlékem příliš změknou a nejsou tak křupavé
avatar
Růža
Kelloggś cereálie Coco pops jsou chutným řešením na snídani dětí. Dětem moc chutnají a vyžadují je skoro každý den. Velikostně jsou jako zrnko rýže, což má za následek velmi rychlé rozpuštění a "rozblemcání" křupinek. To mě jako dospělému vadí - mám ráda více křupavé cereálie. Mléko není nijak výrazně obarveno, jako u konkurenční značky, kde pak získáte kakaové mléko. S cenou okolo 90Kč se jedná o průměrný výrobek.
příloha
klad obal
klad rychlá příprava
klad chutná dětem
klad rychle se rozpustí
klad nejsou křupavé
klad vyšší cena
klad málo kalaové mléko
avatar
Renata
Cereálie jsou super a hlavně zdravé a chutné a s mlékem chutnají dobře mohu jen doporučit dál a určitě si je zase koupím a hlavně obsahují látkay jako je železo a jiné a to je určitě potřeba pro tělo a to v každém věku a jinak né jen železo ale i vitamíny jako je B2,B6,vitamín d,prostě super pro všechny
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Petra
Chutné, ne tak sladké, skvělá velikost, lze baštit i jako křupky k telce, dobré :-) hodně rychle se rozmočí, musejí se sníst fofrem....dětem moc chutnají, mohou se dát i do jogurtu a to je velká dobrota s trochou medu....možná bych zvětšila velikost zrníček, ale vlastně ne, jsou vhodné i pro menší děti
klad ne tak sladké
klad velikost
avatar
Dana
Tyto čokoládové cereálie nám moc chutnaly hlavně dcerce , která si je dávala k snídani s mlékem. A chutnali jí i bez mléka prostě jen tak suché. Ta celá krabička nám vydržela pouhé 3 dny. Všem je doporučuji už z toho důvodu , že mají v sobě mnoho vitamínů.
klad +++
klad 0
avatar
andrea
Cereálie kellogg's Chuťově velice dobre, srovnatelná s Nestlé. Dcerce moc chutnají, jedina nevýhoda je asi,že se rychlé rozpouští v mléce a je z toho pak kakao. Určitě bych doporučila, rychlá a chutná snídaně pro celou rodinu. Zbytečně hodně cukru na to,že je to pro dítě
klad Barevné provedení
klad Chuť
klad Rychlé se rozpouští
klad MMoc cukrů
avatar
Barbora
Cereálie Kellogg's do mléka nebo i jen tak jako mlsaní k televizi. Pražená rýže s kakaem s nízkým obsahem tuků. Výborná chuť se sloučí s pořádnou dávkou energie na celý den. Plno vitamínů. Obiloviny obsahují lepek. Určitě pořídíme domů. Pochutnali si i dospělí.
klad Chuť
klad Příprava
klad Vůně
klad Nízký obsah tuku
klad Vitamíny
klad Lepek
avatar
Veronika
Čokoládové cereálie chutnaly celé rodině. Nejprve jsem se bála, že budou moc sladké, na sladké si moc nepotrpíme, ale mile mě překvapily. Sladké jsou, ale ne příliš. Jako snídaně jsou ideální, protože sladké máme možnost za celý den ještě vyběhat. Nejvíce nám chutnaly s kefírem. V puse hezky křupou, to bude bavit především děti. Čokoláda na povrchu křupinek se v kefíru rychle rozpouštěla, měla jsem pocit, že se rozpustí i cereálie a vznikne kaše, ale křupání vydrželo až do konce, přesto to člověka nutí jíst rychleji. Produkt určitě doporučím ostatním.
klad že křupou
klad nejsou přespříliš sladké
klad dobře se koušou
klad v mléce se rychle rozpouští
avatar
Ivanka
Cereálie Kelogg´s synovi velice chutnaly. Měly výbornou čokoládovou chuť a jejich maličká velikost byla výhodou v nabíráni lžičkou. Pro děti opravdu super snídaně. Cereálie měl syn každý den a pak měl celé dopoledne spousty energie. Za nás super výrobek.
příloha příloha
klad Velikost cereálií
klad Čokoládová chuť
klad -
avatar
Eva
Testovala jsem v mléce i v bílém jogurtu. Líbí se mi složení cereálií, že obsahuje rýži, kakao a také vitamíny a minerály jako je železo, vitamín B12 atd. Moc dobré. Má rád i můj vnouček Adámek,který pokaždé čeká s připravenou mističkou až vsypu cereálie a přidám mléko. Moc se vám to povedlo.
klad Chuť
klad žádné jsem nenašla