Čerstvé sendviče John & Carrot

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
34x
4
9x
3
4x
2
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 19. 8. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] V pondělí 18. srpna bude moci prvních 15 z vás získat čerstvé degustační meníčko se zavážkou od John & Carrot. Musíte ale splnit tyto dvě podmínky:

1. vaše doručovací adresa musí být v Praze

a 2. uveete při přihlášení do testování také jména 4 členů rodiny, kteří budou ochutnávat a testovat.

Testovací výzva padne mezi 12 a 14 hodinou. [*] [*] [*]

 

John & Carrot přináší úplně nové sendviče! Originální chutě, přírodní a zcela vyvážené složení, ideální jako netradiční oběd, nebo vydatná svačina.

Naše domácí sendviče a saláty nabízejí ideální stravovací alternativu pro dnešní pohybově aktivní populaci. Pro svůj významný obsah vitamínů a dalších důležitých látek máte navíc jedinečnou příležitost ochutnat začínající trend ve zdravém stravování, tzv. „green smoothie“. Pomáháme Vám rozjet správné stravovací návyky a navíc bereme ohled na vegetariánství a různé typy výživových omezení.

Každý den dodáváme čerstvé sendviče do našich partnerských obchodů, nebo si lze objednat čerstvou zavážku přímo k Vám.

Více se dozvíte ZDE.

Ochutnejte a zjistěte, že zdravé stravování může skvěle chutnat!

Hodnocení
48
avatar
Eva
klad tak i k nám dorazil velmi milý pán a přivezl sendvič s krůtím masem ....byl naprosto famézní, sendvič s humusem...ten pro mne byl malinko slabší, ale občas bych si ho dala, bramborový salát s fazolemi...naprosto skvělý a salát s bulgarem také nebyl špatný, za nás tedy za jedna a vřele doporučujeme jako lehký oběd nebo vydatnou svačinku
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad I k nám dorazil pan majitel s testovacím balíčkem se značným zpožděním. Byl ale velmi milý a příjemný. Jeho přístup hodnotím velmi kladně. Co se týče testovaných výrobků. Salát s bulgurem a šunkový sendvič byl dobrý, sendvič s hummusem mel nevýraznou chuť a bramborový salát vypadal dosti unaveně- nejspíš z dlouhého cestovaní v autě. Chlapskému osazenstvu to dvakrát nejelo, jídla bych doporučila spíš vyznavačům zdravého způsobu stravovaní.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Předtím než se pustím do hodnocení jídla bych chtěla ocenit přístup pana majitele ing. Jana Štičky k zákazníkům. Jeho vystupování je vstřícné, milé a je z něj cítit, že své výrobky připravuje s láskou. Při předávání sendvičů a salátů mi o nich krásně vyprávěl a setkání s ním bylo pozitivně nabíjející. A teď už k hodnocení pokrmů. V papírové tašce byly k otestování 2 saláty a 2 sendviče. SALÁT S BULGUREM byl velmi chutný a moc nám chutnal. BRAMBOROVÝ SALÁT nebyl takový jak ho známe z Vánoc, ale obsahoval mimo jiné i červené fazole, kozí sýr a mátu. SENDVIČ A HUMMUS byl velmi zajímavý a chutný. KRUTI SENDVIČ byl ochucen kremžskou hořčicí, takže byl velmi originální a rovněž nám chutnal. Všechna jídla byla příjemná na naše chuťové pohárky a velmi lehká pro naše žaludky. Sympatické rovněž je, že výrobce používá k dochucení citrónovou šťávu, kremžskou horčici, med, atp. Všechny výrobky byly pečlivě popsané a účelně zabalené, např. sendvič byl zabalen ve speciálním nepropustném papíru, aby ho konzument mohl bez problémů sníst.
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Marcela
klad Testovací balíček k nám dorazil také se zpožděním. Nejdřív jsme ochutnávali sendviče.Krůtí byl fajn, sendvič s hummusem měl pro nás nevýraznou chuť. Pak prišly na řadu saláty. U bramborového byl výborný kozí sýr. Salát s bulgurem nám po dosolení také chutnal.Na závěr musím pochválit balení výrobků.Je pěkné a praktické.
avatar
Zuzana
klad Po malých peripetiách i k nám pán dorazil, přesně v čas a byl velmi milý. K testování jsme taky obdrželi dva sendviče a dva saláty, rozdělila jsem všechno půl na půl (dámsky a pánsky talíř). U pánu zdravá strava moc nezabodovala, ale dámsky talíř byl na konci "testování" prázdný :). S největším úspěchem se potkal asi krůtí sendvič a bramborový salát :)
avatar
Adéla
klad K testování jsem obdržela tyto produkty: Sendvič s krůtí šunkou, sendvič s hummusem, salát s bulgurem a bramborový salát. Krůtí sendvič je moc dobrý, chuťově výrazná hořčice tomu dodala ten správný šmrnc, sendvič s hummusem a zeleninou je také dobrý, vhorný pro vegetariány, což hlavně já jsem ocenila, salát s bulgurem mi přišel chuťově nevýrazný, ale trocha soli a cayenského pepře to vylepšila k mé spokojenosti, holt mám ráda výraznější chutě. A bramborový salát je opravdu ve zvláštní kombinaci s červenýma fazolema a sýrem, jedla jsem prvně, ale vzhledem k tomu, že nejsem milovnice vařených brambor, tak nejspíš i naposledy. Oceňuji nápad na zdravou a vyváženou stravu z čerstvých a bio surovin, určitě doporučuji ženám, které si hlídají kalorie a holdují zdravé stravě! Jinak děkuji za možnost testování a dodávám, že pán je moc příjemný a vstřícný, i když dorazil se zpožděním :-D
avatar
Marcela
klad Měli jsme možnost ochutnat sendvič s krutí šunkou a humusem a salat bramborový a s bulgurem.Nic z toho nás neoslovilo krutí sendivč byl namazný sýrem a hořčičná omačka nikde málo salatu vše hodně studené,druhý sendvič s humusem hodně zvláštní aspon jsem měla možnost ochutnat něco nového ,salat bramborový popravdě bíle moučné brambory ,a bulgur nás překvapil byl fajn.Kladně hodnotím vystupování pána co to dovezl, byl milý.
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Lena
avatar
Klára
klad Měla jsem možnost ochutnat bramborový salát, salát s bulgurem, krůtí sendvič a sendvič s humusem. Musím říci, že jsme včera měli s rodinou takovou ochutnávací večeři a užili jsme si jí. Nejvíc všem chutnal bramborový salát s fazolemi a krůtí sendvič s výraznější hořčicí, která tomu dodala zajímavou chuť. Bulgur chutnal mně, asi proto, že ho mám ráda na všechny způsoby a sendvič s humusem, také rychle zmizel, i když v něm nebyl ani kus masa :-) Bulgur byl připravený s paprikou, okurkou, ledovým salátem, takže chuť nebyla výrazná, ale to byl asi záměr a jak jsme psala výše, tak mně chutnal. Vše bylo čerstvé a tak celé rodině chutnalo :-)
avatar
Dominika
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí